User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie *Bau*

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message729
bagabont

[Un drogat notoriu !]



Status: Offline
(since 21-11-2013 15:57)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 144, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

Post Posted: 18-01-2013, 10:54:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce admini aveti pe server?? Mai da-ti din ei afara ca sunt varza. *Bau* jigneste player-ii si tot el se oftica si da ban.

Kicked :"out (banned for 120min min)"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-01-2013, 11:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
 O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola
- IP-ul tau / SteamID-ul tau

In caz contrar, ea nu se va lua in considerare si va fi inchisa.

Kalwin


Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Bau*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 06:41)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 363, Topics: 27
Location: Bacau

Reputation: 98.6
Votes: 4

 
Post Posted: 18-01-2013, 11:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haha, prima mea reclamatie de cand sunt admin , ok sa incepem

s-a schimbat harta la timp a iesit la vote d2

baietii el si respectiv inca un player yellow sau ceva de genu au inceput, ce harta, baga snow, schimb-o , ce frumoasa e harta, etc etc, le-am spus frumos sa o termine ca ultim avertizment , au continuat cu discutiile i-am lasat pt ca eram pe un codat care respectiv si-a luat si ban, dupa se trezeste altul si spune bau sa o *** pe mata etc tec, i-am dat ban , playerii spune-ai dai destroy, am dat doar ban cu comment copii mici si prosti, bineinteles se vede daca dati scroll `ownerii`` ora 10:45 am , se vede ca am zis acea fraza dupa ce a luat playerul stresat ban pt limbaj, cei 2 playeri ramasi pe server cu stres au luat ban 30min ca nu se calmau, au avut se pare impresia ca spune-am de ei presupun ca sunt prosti, nu si-au dat seama ca tocmai a luat cnv ban pt limbaj neadecvat la adresa adminului , in fine .. au luat ban 30min sa se linisteasca chiar daca meritau mai mult ca mi-au adresat cuvinte gen nesimtire , copile etc, admin esti si tu, etc etc, dupa care au dat retry dupa ban si au luat banip 120 min, simplu

CER ANALIZARE SITUATIEI CAP COADA INCEPAND CU ORA 10:45 pana la ora 10:55 ,sa vedeti cat a durat circul cu niste nesimtiti , era si un player cunoscut la noi pe server `` LVU`` poate vede si el reclamatia ca a fost de fata

http://www.girlshare.ro/32106475.5

http://www.girlshare.ro/32106496.4

daca nu mai dati scroll uitativa aici ca am tot demo cu acest playeri cu bun simt, eventual `OWNERII` puteti sa va uitati mai inapoi de demo cu 2-3 minute sa vedeti circul de la inceput, , puteti da si un paste sa vada toti playeri respectiv admini, va multumesc

multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 18-01-2013, 12:25:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu iau in considerare asemenea reclamatie...o zi buna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by kalwin, 18 January 2013 10:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-05-2024, 00:34:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x