User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Fearless

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1159
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 02-03-2010, 18:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

name:ZerO.?
ora: 18:40 | 02.02.2010
harta: awp_bycastor32
motiv: banned pentru ca : "admin_page player tziganu are wall"
motiv reclamatie: RaY^ si ZerO.? adik eu , l-am reclamat amandoi pe admin_page pe unu cu numele "tziganu" pentru ca avea wall , dar culmea nimeni nu a facut nimica desii erau admini online printre care si Fearless care mi-a dat ban degeaba.
dovada: nu pot sa deschid consola cred ca mi-a dat si *** , nush ce s-a intamplat dar oricum ma sustine si RaY^ , poate are el consola si ne lamureste.
RaY^ daca vezi reclamatia sa vii cu consola te rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 02-03-2010, 18:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti amandoi ban 100 minute si nici un *** off.
Adminii nu sunt sclavii vostri,sa execute comenzile voastre,amandoi aveti o atitudine care lasa de dorit.
De ce ban?
Eram afk,am scris intr-un topic pe la reclamatii,cand am revenit tipati amandoi pe chat,hai BA ii dai azi ban,sau vrei sa iti fac reclamatie?,hai ba admine fai draq odata poze!...Ai postat pe chat astepta,ca nu suntem roboti.
Cat despre Ray^ i-am explicat si foarte frumos ca de asta are comanda admin_Showip la slot,sa faca si un demo unui codat ,nu trebuie sa tipe toata ziua pe chat,x e codat Y e codat si binenteles aceeasi atitudine:
Citez: " Hai ba ii dai azi ban?
Poate nu vreau sa ii fac demo,de asta ai admin sa ai grija de codati,eu am slot nu ma intereeaza!
"Uite-l in loc sa ii dea ban aluia el inca joaca""
Terminati amandoi cu atitudinea asta fata de admini ca nu suntem bataia voastra de joc.

Eram singurul admin online.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ray^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2015 18:57)
Joined: 18 Feb 2009
Posts: 81, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 510
Votes: 8

Post Posted: 02-03-2010, 18:55:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vezi cam postat la reclamatii toata consola -
Si cum scriai tu pe forum timp de 15 minute ?+ k nu am zis decat de 2 ori ca ala e codat si nu te-am "stresat"
+ ca in timp ce noi ziceam ca e codat tu iti vedeai de dat headuri si noi asteptam sa il verifici pe ala Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
COSTY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:47)
Joined: 19 Mar 2009
Posts: 140, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 184.5
Votes: 4

Post Posted: 02-03-2010, 19:02:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi k exista sectiune ptr reclamatii...nu posta aiurea,ia un ex de la Ray ...u esti ceata total. Si am postat la reclamatia lui Ray ce am avut de spus. <)-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 02-03-2010, 19:05:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Aveti amandoi ban 100 minute si nici un *** off.
Adminii nu sunt sclavii vostri,sa execute comenzile voastre,amandoi aveti o atitudine care lasa de dorit.
De ce ban?
Eram afk,am scris intr-un topic pe la reclamatii,cand am revenit tipati amandoi pe chat,hai BA ii dai azi ban,sau vrei sa iti fac reclamatie?,hai ba admine fai draq odata poze!...Ai postat pe chat astepta,ca nu suntem roboti.
Cat despre Ray^ i-am explicat si foarte frumos ca de asta are comanda admin_Showip la slot,sa faca si un demo unui codat ,nu trebuie sa tipe toata ziua pe chat,x e codat Y e codat si binenteles aceeasi atitudine:
Citez: " Hai ba ii dai azi ban?
Poate nu vreau sa ii fac demo,de asta ai admin sa ai grija de codati,eu am slot nu ma intereeaza!
"Uite-l in loc sa ii dea ban aluia el inca joaca""
Terminati amandoi cu atitudinea asta fata de admini ca nu suntem bataia voastra de joc.

Eram singurul admin online.

1. N-o zis nimeni ca esti sclavu nostru.
2. Odata ce umbla ala cu tzinta prin perete si ii da head shot la RaY si il reclamam si nu primim nici-un raspuns cum vrei sa fim ? nu umpic mai agitati ?
3."BA ii dai azi ban,sau vrei sa iti fac reclamatie?,hai ba admine fai draq odata poze!" Posteaza consola nu inflorii pentru ca nu a zis nimeni "fai dreq odata poze" hai ca faci prea pe afectatu.
Dupa ce ai revenit ti-am zis "fac reclamatie sa mor eu daca nu-i ia cineva poze" iar tu n-ai zis nimica nici atunci!!! puteai sa zici "da ba ma ocup de el imediat".
4. Ziceai ca esti afk , "" i-am explicat si foarte frumos ca de asta are comanda admin_Showip la slot,sa faca si un demo unui codat ,nu trebuie sa tipe toata ziua pe chat,x e codat Y e codat si binenteles aceeasi atitudine"" hai ca esti culmea.
5.Termina tu cu atitudinea asta, cu expersii la prular incat sa vine vre-o 2-3 admini si sa zica "ba iar se iau astia de admini" nu te exprima de parca am avea ceva in special cu adminii.
6. Minti!! erau mai multi admini online , tu erai ce-l mai mare in grad chiar dadusem admin_who , nush dc nu ma mai lasat sa accesez consola iti dovedeam si asta...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 02-03-2010, 19:14:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alea sunt sloturi nu admine,vezi ca e admin_Who in citatul lui Ray,nu ai o treaba.
Asteapta sa iti expire banul,nu mai am nimic de completat. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Slip!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2011 16:27)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 15, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 184.1
Votes: 4

Post Posted: 02-03-2010, 19:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw!

barabas_raul id. meu pe yahoo,sterge celalalt si dami add din nou ,casati pot trimite pozele .Sau uitete pe celalt topic unde am vorbit mai devreme ,si tiam trimis is in message privat si spunem e bun asa ,sau ce sa fac ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 02-03-2010, 19:50:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai face posturi pe unde apuci. trimite-i mesaj privat.

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 02 March 2010 18:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 07-06-2024, 23:32:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x