User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Fearless
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2750
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 14-04-2010, 15:42:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau: InNa
Numele adminului reclamat: Fearless
Harta,ora si data faptei reclamate: de_nuke_30, 16:30, 14 aprilie 2010
Motiv: Mi-a dat ban :/

Il rog frumos sa-mi zica si mie motivu, si cu ce drept imi da el mie ban, din cate stiu nu e owner !

Fearless pune si tu consola.. ca mie mi s-a blocat chiar cand s-o salvez si n-o mai am -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 14-04-2010, 15:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiam ca nu-i pot bana pe cei cu rang egal sau cu rang mai mare decat bine,m-am inselat am recitit regulamentul mai devreme si l-am actualizat,intradevar nu aveam voie sa iti dau ban.Imi asum responsabilitatea pentru asta.
Si totusi sa iti dau si explicatia banului primit care este pentru 100 de minute:

Dupa ce te-am rugat sa incetezi cu jignirile pe admin chat,ai continuat,ba mai mult imi ordonezi mie sa-l las pe axn sa joace.
Ti-am dat gag,dar dupa 2 secunde ai folosit comada amx_ungag,drept urmare ai primit ban 100 de minute.
Se poate verifica in loguri discutia de pe amx_page si chat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 14-04-2010, 16:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol, ti-am ordonat? ti-am zis prieteneste "lasa-l ma sa joace" Raised eyebrow ca nu a jignit cu nimic baiatu, pur si simplu vorbea cu mine.. si asta se poate verifica in loguri.. si nu te-am jignit !
Ti-am zis "mars" ceea ce imi zici si tu mereu, si nu fac urat, mi-ai zis ca n-ai chef si ti-am zis "ce sa-ti fac eu?". In niciun caz n-am continuat sa te "jignesc" cum zici tu !
Mi-ai dat gag pentru ce?
Ca ti-am zis ca nu ai avut motiv sa-i dai ban lu axn?
Mda, pentru asta.. normal ca l-am scos.. nu vedeam rostu !

LE: Treaba cu axn, ca au stabilit ownerii ca nu are voie sa joace pe sv, n-o stiam, imi cer scuze atunci, daca e cum zice revox.
LE2: La faza cu ***, glumeam.. adica il imitam pe ala caruia i-ai dat ban si oricum stiai clar ca glumeam, omg si nu cred ca a fost o jignire atat de mare incat sa-mi iau ban, + ca nu esti in masura sa-mi dai ban.
Si oricum sunt altii care injura de mama focului si nu le da nimeni ban, decat un simplu llama sau gag, in fine.. ramane de vazut sa se uite un owner in loguri.





Last edited by Ina on 14-04-2010, 16:27:17; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 14-04-2010, 16:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

axn nu are voie sa joace pe war3. nu asa au stabilit ownerii?! -

iar tu fear.. nu aveai voie sa-i dai ban ^^
poate vine un owner cu logu sa fie clara treaba

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 14-04-2010, 16:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru cultura ta generala are interdictie pe server si poate juca doar daca doresc adminii aflati online,iar mie aducandu-mi jigniri si injurii in nenumarate randuri,am decis sa nu il mai las sa joace atata timp cat sunt eu pe server.
Nu esti in masura sa contesti deciziile mele si nici sa-mi zici ce ar trebui sa fac.
A sunat ceva de genul:Lasa-l ma sa joace,te-ai trezit tu rpd sa-i dai ban,vai...!,nu mai stiu discutia exacta ca am iesit si nu mai am consola,dar rog ownerii sa verifice in loguri.
Pe langa mars mai era si ***,de 2 sau 3 ori. -

@stiu revox,am scris si mai sus ca imi asum responsabilitatea pentru banul acordat. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advocad

[Creep]



Status: Offline
(since 05-08-2011 22:08)
Joined: 29 Mar 2009
Posts: 678, Topics: 21
Location: Netherlands

Reputation: 255.1
Votes: 11

Post Posted: 14-04-2010, 22:17:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inna, in primul rand ar trebui sa fii altruista fata de colegii tai admini, nu sa iei apararea unui caracter ca axn in detrimentul lui Fearless; stim foarte bine comportamentul lui axn si e pacat sa ne certam intre noi din cauza unuia ca el. Cred ca eram si eu pe server in momentul ala si-i atribuiai lui Fearless jigniri ca "***" , "cap patrat" sau ce ii mai ziceai tu acolo.

In plus.. ma scarbeste faptul ca am inceput sa ne facem reclamatii intre noi!


iubesc, urasc, injur, iert, uit, beau, mint, plang, distrug, fur, creez, protejez, daruiesc, merg inainte.. sunt doar om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 14-04-2010, 22:24:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca ina si-a cautat-o cu lumanarea, axn n-are clar ce cauta pe server, si in al 2 lea rand, nu ai nici un drept sa ordoni cuiva cu rang mai mare decat tine pe server ce sa faca.

Eu zic sa iti revizuesti comportamentu fata de colegi.

EDIT: daca te-a facut si ***, asta spune tot, in primu rand esti admin si nu ai voie sub nici-o forma sa-ti jignesti colegii, mai ales ca esti si fata, si sa vorbesti asa, lasi o impresie proasta despre tine.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 14-04-2010, 22:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu isi dadea ungag nu i dadeam ban
Am tacut la jigniri pe chat gen "***,Cap patrat,Mars,",i-am dat gag dupa ce ii lua si apararea lui axen " Te-ai trezit tu sa ii dai ban...vai,lasa-l sa joace",dupa am cedat si i-am dat ban 100 de minute.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 14-04-2010, 22:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmmm, ce pot sa spun decat idem Advocad...... - imi place de InNa ca are personalitate ( lucru absent la majoritatea fetelor ), dar eu am mare incredere in Fearless , e unul dintre cei mai buni admini de pe serv....probabil ca InNa a jignit ( lasa ca te trag eu de urechiuse - ) si a meritat ban 100 min.... -
Va impacati voi ! - InNa isi cere scuze iar Fearless ii da o cioco -
Have fun! -




Quote:
Tigreus.. offtopic, rau de tot.



Scz felix - dar nu-mi place ca 2 pers sa se certe pt nimik... - mai ales admini....






La munk, nu la intins mana!!! -


Last edited by Tigreus on 15-04-2010, 00:15:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 14-04-2010, 23:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu axn am lamurit-o, n-am stiut ca are interdictie - si oricum n-am zis asa cum zici tu Fearless, am zis-o in gluma, gen "Lasa-l ma sa joace -"...nvm.
Dar faza cu "jignirile" m-ati lasat cu ochii-n soare.. daca astea sunt jigniri eu ma "impusc" , la cat injurati voi pe amx_chat .. si nu zice nimeni nimic si n-o zic in nume de rau, dar imi sariti aiurea in cap - si + ca Fearless face pe duru aici stiind ca eu nu l-am jignit + ca asa vorbeste si el cu mine si n-o iau ca pe o jignire .. In fine daca tu zici ca ai facut bine ca mi-ai dat ban sa fie ca tine !
Nu mai zic nimic ca n-are rost, acum toti astia care"nu ma suportati" imi sariti in cap, np, se mai intampla.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 14-04-2010, 23:40:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maine ma ocup si de voi, oricum Tw ai incalcat regulamentul si vei suporta consecintele.
Ina, esti noua, intreaba inainte sa faci afirmatii de genul.
Tigreus.. offtopic, rau de tot.
nu e prima data cand aud de faptul ca se injura pe admin_chat, sa vedem cum rezolvam si cu treaba asta. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 14-04-2010, 23:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Treaba cu injuratul pe admin_chat, daca zici o prostie nu mi se pare ceva grav, te mai descarci, vad doar adminii si atat, parerea mea.

Ina, ai o parere proasta despre colegii tai " toti care nu ma suportati imi sariti in cap " nu cred ca e vorba de asta, ci pur si simplu e vorba de respectul tau fata de colegii tai, esti intro comunitate, poarta-te ca intr-una.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 15-04-2010, 07:48:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

axn e cel mai stresant player din lume..banip @ problem solved.Inna ti-am zis si iti repet respecta si vei fi respectat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 15-04-2010, 11:36:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma deranjeaza cand se injura,ma deranjeaza cand imi sunt aduse jigniri directe pe admin chat.
La ina nu se numeste personalitate ci tupeu prostesc specific varstei 16-18 ani.Nu e prima oara cand te certi cu adminii de rang superior,tin minte ca si zookey era sa iti dea ban odata.
Invata sa respecti,nu o mai face pe atotstiutoarea,majoritatea championilor au o varsta cu 5-6 ani mai mare decat a ta,asa ca te rog pe viitor sa inveti sa respecti.
@Felix stiu ca voi fi sanctionat pentru ca am dat ban,daca nu era admin era foarte meritat,dar asta e imi asum responsabilitatea pentru asta.
La ina nu am vazut o lista de codati,nu am vazut un vot pe server,nu am vazut sa suspecteze pe cineva,are admin doar pt chat,slap,slay,atat.
Cand am intrat pe server juca alaturi de 2 codati in echipa,unul cu wall eu cu tine @@ si unul cu aim Chioru,nici o masura.
Daca ai primit admin doar sa iti vanezi si enervezi colegii ina e foarte grav,sincer nu aduci nici o imbunatatire serverului.

@Nu ma asteptam sa faci reclamatie,am crezut ca esti mai cerebrala si iti dadeai seama ca reclamatia se va sanctiona cu cel putin 1 avertisment de fiecare,aici dandu-mi mie de gandit ca te-ai simti fericita daca as primi un avertisment chiar cu pretul unui avertisment in contul tau.

Sa nu vii cu reply de genul ca ai lista codati,ai 10 codati,unul postat de 3 ori,unul luat din alta lista,cativa codati luati de la int,doar 1 demo cred ca iti revine din lista aia.
Sa nu-mi zici ca nu e adevarat pentru ca iti si demonstrez:
Nick vlady,aim,download demo,playdemo vlady.Tu faci demo dar in acelasi timp faci si fraguri,sa ne zici si noua cum.

Este ultimul reply,astept logurile si o ultima decizie din partea ownerilor.
-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 15-04-2010, 12:24:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa fim seriosi, de cand nu mai intra ownerii pe sv, voi astia cu rang mai mare va credeti owneri si faceti ce vreti cu sv -. Stai linistit ca respect adminii care chiar merita respect !
Referitor la lista de codati, daca nu stii care e problema cu demo-urile, te rog nu comenta aiurea !
Si referitor la vot, dau incontinuu voturi,il poti intreba pe kolcik cate voturi dau, am vazut ca de o vreme intri foarte rar pe sv, asa ca nu stiu cand ma vezi tu pe mine ca nu dau vot -.
Atata timp cat sunt admini de rang superior pe sv, eu n-am ce sa le fac codatilor ! iar daca nu sunt n-am altceva de facut decat sa le dau kick incontinuu pana intra un admin cu champ, crede-ma ca e obositor, si cand ai intrat tu pe sv era deja COSTY.
Nu vanez pe nimeni, Doamne Fereste, nu-mi vine sa cred cata ura ai tine de zici asta.. in fine, e parerea ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 22:22:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x