User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie George ;x

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1142
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 18-12-2016, 15:37:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Geov
Numele adminului reclamat : George;
Data si ora : 18.12.2016 / 13:15 cu continuare spre 14:47
Motiv reclamatie : Abuz sa zicem .
Alte detalii : La ora 13:15 cam asa, am intrat pe server parca s-a schimbat mapa in jail_evening. Bun, totul bine si frumos si se da freeday all. Counter teroristii au spus care intra la arme are cap. Dau sa urc primu pe scara si un anumit ct ceva cu Ragnar ma omoara cu awp in zona marcata cu rosu in aceasta poza:
Spoiler:
Zic pe u@ Admini slay ceva? (erau on George Sn!per si Tweety parca ) La care George zice "de ce" ? Poate nu a vazut el, dar chiar nici ceilalti admini ce erau in spatele meu nu au vazut. Totusi trebuie mentionat ca doar el a intrebat de ce? Ii spun ca m-a omorat pe scara la care el "erai sus". Da eram sus cu totii dar de ce m-a omorat doar pe mine? Plus ca armele nu is pe cusca. Dupa care Ragnar face fk pe alt player la care ala zice : "BAAAAA" tot nimic niciun av verbal / slay nimic. Si zic pe u@ : "Cu asa admini inapti normal ca serverul nu e plin" si dupa ies pentru ca mi se taiase cheful de joc. Si dupa la 14:30 dau sa intru iar pe server la care George zice: "Geov daca ma mai injuri vreodata ai ban". I-am zis ca inapt nu e nici macar jignire apai injuratura, si restul veti vedea in video.

Offtopic: Nu stiu cum era pe vremea lu Crizzatu sau a lu Happy sau a nu stiu eu cui George, ca tot te dai mare caracter si mare personalitate, insa stiu si eu regulile pe aici. Nu aveai niciun drept de ban. Gag poate dar nu ban. Apai daca unu te injura "mai dragut" ce faceai?
De asemenea pe majoritatea dintre voi, adminii, va doare in cot de playerii de pe server. De ce zic asta? Pai cand a fost ultima data cand ati dat slay la un ct ca a facut free kill pe cineva din fata voastra (pe o persoana sau doua ) ? NU PE VOI. Cand se face pe voi fk slay, intrati in acel mod de suferinta ce va macina parca cereti si fd ( doar unii admini ).
Un exemplu il am chiar inainte sa iau banu. Sergiu isi luase free day de la shop si ct-ul il omoara in fata ta petru ca nu avea ducku, chiar daca atunci cand ai fd nu respecti regulile . Tu n-aveai o treaba chiar daca puteai sa ii atragi atentia ( macar ).
Nu iti zice nimeni sa te pui spec dar ca admin trebuie sa ai o atentie distributiva si mai intai sa ai grija de playeri. Atunci cand se face fk pe un player sa dai mesaje pe y@ Next ii dai fd lu "cutare" iar eu n-am vazut niciodata asa ceva de la 90% din admini, dar pentru voi, am vazut. Ma insel cumva?

Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : http://hotupload.eu/2AQ9

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 18-12-2016, 16:13:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici nu e nevoie sa ți vad demo , cum am zis și pe sv , nu am cum sa ma uit pe 20 playeri odatã, nu intru eu spec de la începutul mapei ca vrei tu , ma bag la joc , e ceva , ma pun spec , nu aveam nici o dovada ca ala a fãcut fk pe tine , tu nici atât, nu dau slay ca vrea ciocanu tãu ca nu ești mare vedeta. Dupã ai început sa faci inapți adminii și ai ieșit de frica , nu cu scuze ca cicã ți s a tãiat chefu. Ai intrat dupã o ora , te am avertizat ca sa știi, ai continuat sa jignești adminu , ai luat voteban, simplu și la obiect. Ești penibil. Dacã vrei și martori avem : Sniper/Bogdan/Sergiu/KraziBoy. Salut.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 18-12-2016, 16:59:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GeorgeFcp wrote:
Nici nu e nevoie sa ți vad demo

Mno bravo. Chiar nu ma intereseaza daca tu te uiti sau nu.

GeorgeFcp wrote:
cum am zis și pe sv , nu am cum sa ma uit pe 20 playeri odatã

Stai calm ca nu te uiti nici macar la un player apai la 20.

GeorgeFcp wrote:
e ceva , ma pun spec

Asta insemnand codati presupun.

GeorgeFcp wrote:
nu intru eu spec de la începutul mapei ca vrei tu

Cred ca nu m-am facut inteles.
Geov wrote:
Nu iti zice nimeni sa te pui spec dar ca admin trebuie sa ai o atentie distributiva
am spus eu sa te bagi spec aici? Mai citeste odata.

GeorgeFcp wrote:
nu aveam nici o dovada ca ala a fãcut fk pe tine , tu nici atât, nu dau slay ca vrea ciocanu tãu ca nu ești mare vedeta.

Pentru un slay nu trebuie mereu un demo, atat timp cat e facut sub ochii tai ca persoana ce are acces la unele comenzi. Tu ca admin, vezi in fata ta ca se face un fk clar si nu reactionezi. Asa is adminii acum si dupa baga pretextul ca nu au dovada. Frate e doar un slay nu e ban nu e destroy doar un slay. Ct-ul va realiza ca a gresit si tura viitoare nu va mai gresi. Si nu ma refer in cazul meu ci a tuturor playerilor. Cand se face fk pe tine odata, de doua ori, de trei ori deja ti se cam taie pofta de joc. Daca vad pe unu clar cum e omorat de un ct fara motiv ii dau slay si ii explic unde a gresit te asigur ca data viitoare nu va mai face aceeasi greseala. Si voi cand dati slay la un jucator care v-a omorat fara motiv aveti vreo dovada? Aveti demouri intregi cumva? Eu nu prea cred.
Si stai calm ca nu ma comport ca o mare vedeta ci incerc sa ajut serverul poate mai mult decat tine. Inafara de cereri admine nu am vazut alta implicare de la tine pe forum.

Geov wrote:
Dupã ai început sa faci inapți adminii și ai ieșit de frica , nu cu scuze ca cicã ți s a tãiat chefu

No ca m-ai prins chiar de frica ta am iesit. Pe cine incerci sa pacalesti aici? Am intrat sa ma relaxez da de unde relaxare cand ala invata sa foloseasca awp pe oameni random.

Geov wrote:
Ai intrat dupã o ora , te am avertizat ca sa știi, ai continuat sa jignești adminu , ai luat voteban, simplu și la obiect.

De acord, doar ca nu se leaga ceva. Inapt = "Nepotrivit pentru o anumitã sarcinã" , o spune chiar dex-ul. Asa te consider eu, poate trebuia sa imi tin parerea pentru mine, de acord, insa nu se da ban pentru acest cuvant. Nu e nici macar jignire.

Geov wrote:
Ești penibil.

Asta e parerea ta despre mine, bun nu ma prea intereseaza oricum -. Da voi cand spuneti in cererea de admin/up : "Sa fac un server mai bun" / "Sa ajut serverul" / "Sa mentin linistea si armonia pe server" etc etc nu sunteti penibili, macar asa putin?? Cu ce ajutati serverul??Prin slayteamuri dintre care unele is fara rost. Ca sa intelegeti la ce ma refer.
De curand, voi, adminii ati inventat o regula: Daca CT nu specifica day-ul inainte sa il dea vor primi slayteam. As fi de acord si eu sa se aplice exact asa regula doar in cazul in care se da Cell Day, acesta fiind si motivul pentru care a fost inventata regula. Altfel de ce sa irositi o runda? Spuneti de ce. Odata ce nu a specificat day-ul si e hs day cu ce va deranjeaza? Evadatii se vor duce inapoi in cusca sa inceapa odata cu ceilalti? Daca nu puteti crea o regula tinand cont de toate aspectele si consecintele acesteia nu o mai inventati.
De asemenea consider ca inainte sa faceti o regula ar trebui sa o propuneti mai intai pe forum ca sa poate sa isi spuna si playerii parerea si abea dupa sa o aplicati daca e aprobata de Drog.

Geov wrote:
Dacã vrei și martori avem : Sniper/Bogdan/Sergiu/KraziBoy.

Ma lipsesc de favorisme. S-a vazut clar cum va acoperiti voi, baietii rai ai serverului, in reclamatia lui FisherKill.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 18-12-2016, 17:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jumate din ce ai scris aici e adresat celorlalți admini , nu înțeleg rostu sa scrii aici. Eu ți am zis ce am avut de zis . Nu ma înveți tu pe mine cum sa adminez ca nu ma joc de ieri. Dacă eu doar ce intrasem și el deja te omorâse deja nu am de unde sa știu ca tu spui adevărul, asa ca ..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 03-01-2017, 13:42:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Renunt la reclamatie. Recunosc ca nu ar fi trebuit sa il fac inapt pe George, avand in vedere ca e unul dintre adminii ce isi face treaba iar cred ca asta l-a deranjat si din acest motiv a dat voteban-ul si nu a mai vazut rostul gagului. Plus ca e destul de subiectiva treaba unii ar fi dat gag iar altii ban. Depinde de la om la om ce-i drept.
@Drog poti sa inchizi topicul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liviu00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2021 14:32)
Joined: 28 May 2016
Posts: 89, Topics: 11
Location: Bacau

Reputation: 19.2
Votes: 3

     
Post Posted: 04-01-2017, 00:47:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra- Orce admin se ocupa de server cand e intrat. Nu putem fi atenti în fiecare moment ce se întâmplă.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 04-01-2017, 13:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liviu00 wrote:
Contra- Orce admin se ocupa de server cand e intrat. Nu putem fi atenti în fiecare moment ce se întâmplã.

Da bravo! De ce ai postat acum in reclamatie? Au trecut 2 saptamani si 3 zile de cand am facut reclamatia, timp in care puteai foarte usor sa iti zici parerea. Nu ai facut-o pentru ca nu erai sigur ce ar fi trebuit sa zici [ presupun ]. Acum ca i-am zis lui Drog sa inchida reclamatia [ cu reclamatie respinsa ] te gasesti si tu sa zici contra, sa se vada implicarea. Nu mai posta doar pentru +1, mai ales daca nu postezi la timp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Miau-Miau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2017 22:23)
Joined: 02 Jan 2017
Posts: 48, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 49.6
Votes: 1

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-01-2017, 01:52:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Quote:
Liviu00 a scris:
Contra- Orce admin se ocupa de server cand e intrat. Nu putem fi atenti în fiecare moment ce se întâmplã.


Da bravo! De ce ai postat acum in reclamatie? Au trecut 2 saptamani si 3 zile de cand am facut reclamatia, timp in care puteai foarte usor sa iti zici parerea. Nu ai facut-o pentru ca nu erai sigur ce ar fi trebuit sa zici [ presupun ]. Acum ca i-am zis lui Drog sa inchida reclamatia [ cu reclamatie respinsa ] te gasesti si tu sa zici contra, sa se vada implicarea. Nu mai posta doar pentru +1, mai ales daca nu postezi la timp.

Neagra - Geov eu tind sa cred ca reclamatia asta e facuta de tine pentru +1 . Cum au spus Liviu si George nu putem sa le facem pe toate de odata + nu ai explicizat corect din ceea ce reiese din "micul" roman cui ii faci reclamatie lui George sau adminilor si tuturor cu accese de pe server ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miniworld

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2023 19:31)
Joined: 16 Apr 2015
Posts: 135, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 64.5
Votes: 1

Post Posted: 06-01-2017, 15:25:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra:Admini nu sunt roboti nu pot vedea tot ce se intampla pe sv ca nu stau ei cu capu-n calculator sa vada ce se intampla pe servar.Intradevar adminu trebuie sa se uite atent ce se intampla pe sv dar nu ca roboti sa se uite-n continu.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Drogatul ;X, 29 January 2017 02:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-04-2024, 10:21:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x