User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie,I don't think so

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message911
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2012, 18:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Plextor
AdmiN Reclamat: I don't think so
Harta, Ora / Data: Deathrun_rock_v3, 18:26-18.31 / 20.08.2012
Motiv / Regula Incalcata: Jigniri
Dovada (screenshot sau fragment din consola):
http://img52.imageshack.us/img52/5048/deathrunrockv30007.png

Deci ma,adica cum noi nu avem voie cu jigniri si el are?
Am vazut multi care au spus "noob"(incepator) si au luat gag!!
Deci eu cred ca merita warn pentru asta.

Respect all.Decizia e a voastra nu conteaza care este eu o respect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AceRuL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-01-2016 21:31)
Joined: 06 Jun 2012
Posts: 16659, Topics: 426
Location: LE TOUCAN HAS ARRIVED <(°)

Reputation: -132.7
Votes: 648

 
Post Posted: 20-08-2012, 19:15:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trb sa pui mai mult,nu se vede contextul,poate a zis asta fiindca a gresit ceva,n-avem de unde se stim daca se referea la cineva.

sorinsorin57 wrote:
Eu folosesc XP SP2 si este mai bun decat 7.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2012, 19:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce context unu nu a dat arma la tero,ia dat slay apoi quit si la facut idiot ca nu a dat arma!!
Daca gresesti ceva te faci idiot?Pe el la facut ca am vazut slay,quit si dupa la facut idiot.
Nu pot sa pun mai mult ca am facut atunci un snapshot si dupa ce a schimbat mapa l-am intrebat daca are voie cu jigniri?Apoi am primit kick (pentru lag cred) si mi sa blocat cs-ul.Faceam si asa Reclamatie dar am vrut sa mai stau 1 min sa vad ce mai zici.

Respect All!



Last edited by Plextor on 22-08-2012, 11:14:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 20-08-2012, 20:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lam facut idiot pe ala la care iam dat quit , pt ca : am lasat free , ajunge la mn si sta si se uita O.O si dupa aia trage si vrea sa ma omoare ( aici ai venit tu si mai omorat ) , astai tot
a da , reclamatia ii pt ca lam facut idiot : lam facut idiot si pt ca iam zis de vreo 10 20 30 40 de ori acelasi lucru

( ai buton de edit , folosestel ) si apropo , imi place ca ai facut reclamatia numa dupa ce tiam dat kick pt lag - epic -

daca nu mai ai nimic de zis , numa de repetat ce ai zis mai sus (respectiv mai jos) nu mai scrie si asteapta ownerii.



Last edited by Tyg on 21-08-2012, 07:44:48; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2012, 23:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza ce sa intamplat sau de cate ori i-ai zis acelasi lucru l-ai facut idiot asta-i jignire si gata tu ai recunoscut ca l-ai facut idiot nu conteaza de ce.Este o jignire.


Have Fun!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
7UpVsCoca-Cola

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2012 12:41)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 36, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53.4
Votes: 2

Post Posted: 21-08-2012, 08:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu stiu cum de ai facut reclamatie pentru asta eu nu o cunosc pe I don`t think so asa are si ea niste momente dar daca a spus `idiot` nu cred ca a facuto doar asa pentru ca asa ii place!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 11:17:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7up nu te mai bãga tu pentru cã nu ai dreptul.
Nu conteaza ca îi place sau nu îi place sa jigneascã,l-a jignit si gata.
Asta trebuie pedepsit(M-am uitat in lista cu admini care au warn/uri si am vazut un warn pe motiv ca Adminul ia zis unui player "copil copac" si asta este tot o jignire.

Respect All!



Have Fun!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 22-08-2012, 11:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Plextor wrote:
7up nu te mai bãga tu pentru cã nu ai dreptul.
Nu conteaza ca îi place sau nu îi place sa jigneascã,l-a jignit si gata.
Asta trebuie pedepsit(M-am uitat in lista cu admini care au warn/uri si am vazut un warn pe motiv ca Adminul ia zis unui player "copil copac" si asta este tot o jignire.

Respect All!



conteaza si daca adminul a avut macar un motiv sai zica , eu cred ca am avut avand in vedere ca trebuie sa repet de multe ori , la aceeasi persoana , acelasi lucru , in fiecare zii - anyway.. astept decizia ownerilor ( si apropo , dupa ce tu comentezi la fiecare lucru care il face un admin ai tupeu sa vii sa faci si reclamatie , misto )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 13:14:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tyg wrote:
Plextor wrote:
7up nu te mai bãga tu pentru cã nu ai dreptul.
Nu conteaza ca îi place sau nu îi place sa jigneascã,l-a jignit si gata.
Asta trebuie pedepsit(M-am uitat in lista cu admini care au warn/uri si am vazut un warn pe motiv ca Adminul ia zis unui player "copil copac" si asta este tot o jignire.

Respect All!



conteaza si daca adminul a avut macar un motiv sai zica , eu cred ca am avut avand in vedere ca trebuie sa repet de multe ori , la aceeasi persoana , acelasi lucru , in fiecare zii - anyway.. astept decizia ownerilor ( si apropo , dupa ce tu comentezi la fiecare lucru care il face un admin ai tupeu sa vii sa faci si reclamatie , misto )



Atat iti zic jignirile sunt interzise!pa!

RESPECT!



Have Fun!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
7UpVsCoca-Cola

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2012 12:41)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 36, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53.4
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 21:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Plextor wrote:
Tyg wrote:
Plextor wrote:
7up nu te mai bãga tu pentru cã nu ai dreptul.
Nu conteaza ca îi place sau nu îi place sa jigneascã,l-a jignit si gata.
Asta trebuie pedepsit(M-am uitat in lista cu admini care au warn/uri si am vazut un warn pe motiv ca Adminul ia zis unui player "copil copac" si asta este tot o jignire.

Respect All!



conteaza si daca adminul a avut macar un motiv sai zica , eu cred ca am avut avand in vedere ca trebuie sa repet de multe ori , la aceeasi persoana , acelasi lucru , in fiecare zii - anyway.. astept decizia ownerilor ( si apropo , dupa ce tu comentezi la fiecare lucru care il face un admin ai tupeu sa vii sa faci si reclamatie , misto )



Atat iti zic jignirile sunt interzise!pa!

RESPECT!


Nu am vrut sa ma bag dar dc inchizi asa vorba dc tie frica nu spune `pa` nu a zis nimeni ca jignirile sunt permis dar facem pariu daca tu te scapi din orice motiv nu ma intereseaza si iti face cineva reclamatie tu deja urlii eu nu stiu ce sa zic Reclamatia e fara rost zic eu pentru idiot nu cred ca va lua WARN! Acum Asteptam!

Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Plextor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2012 21:13)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 35, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2012, 22:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

7UpVsCoca-Cola wrote:
Plextor wrote:
Tyg wrote:
Plextor wrote:
7up nu te mai bãga tu pentru cã nu ai dreptul.
Nu conteaza ca îi place sau nu îi place sa jigneascã,l-a jignit si gata.
Asta trebuie pedepsit(M-am uitat in lista cu admini care au warn/uri si am vazut un warn pe motiv ca Adminul ia zis unui player "copil copac" si asta este tot o jignire.

Respect All!



conteaza si daca adminul a avut macar un motiv sai zica , eu cred ca am avut avand in vedere ca trebuie sa repet de multe ori , la aceeasi persoana , acelasi lucru , in fiecare zii - anyway.. astept decizia ownerilor ( si apropo , dupa ce tu comentezi la fiecare lucru care il face un admin ai tupeu sa vii sa faci si reclamatie , misto )



Atat iti zic jignirile sunt interzise!pa!

RESPECT!


Nu am vrut sa ma bag dar dc inchizi asa vorba dc tie frica nu spune `pa` nu a zis nimeni ca jignirile sunt permis dar facem pariu daca tu te scapi din orice motiv nu ma intereseaza si iti face cineva reclamatie tu deja urlii eu nu stiu ce sa zic Reclamatia e fara rost zic eu pentru idiot nu cred ca va lua WARN! Acum Asteptam!

Bafta!


Nu te mai baga ti-am zis ca nu ai dreptul!
Jignirile sunt interzise asa ca taci!
Eu urlu??-))))
MA SA-TI INTRE BINE IN CAP E NU VORBESC URAT!
PENTRU CA NU-MI PUN MINTEA CU ASTIA CARE STIU NU MAI SA INJURE(COPII PANA IN 12 ANI SAU NEEDUCATI)
Nu mai coomenta tu,daca nu stii!

[



Have Fun!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL^S
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2012 17:29)
Joined: 10 Jul 2012
Posts: 1527, Topics: 30
Location: Arad

Reputation: 21.7
Votes: 22

Post Posted: 22-08-2012, 23:57:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja sunteti culmea...mai bine asteptati si voi sa decida owneri..... tot va certati aiurea, nu va inteleg...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wh1sp3r

[Mr.FreakZ TEAM]



Status: Offline
(since 13-02-2017 14:34)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 1949, Topics: 72
Location: Bacau

Reputation: 70.1
Votes: 30

   
Post Posted: 25-08-2012, 15:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Avertisment !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wh1sp3r, 25 August 2012 13:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-07-2024, 06:11:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x