User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Impotriva -[FrCrew]-RoYalTeCh

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message791
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 09-07-2012, 21:18:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : ><enomorf
ip player : 89.46.180.171
nume admin : -[FrCrew]-RoYalTeCh (nu sunt sigur daca el, ca la cat de nervos eram nu am tinut minte. dar ownerii se pot uita in log-urile serverului)
motiv/dovada/argument : Daca imi zice si mie cineva cum se numeste poza dupa ce am primit destroy, v-o dau. Dar pana atunci nu am decat asta -> [img=http://www37.zippyshare.com/thumb/1182792/file.html][/img]

Concluzii : Ori ii faceti downgrade, ori il excludeti. NU RESPECTA REGULAMENTUL. Destroy si ban permanent se da doar la codati, iar eu nu am jucat cu cod ! El mi-a dat destroy pentru ca

unu " edy " a zis pe server " FLASHU M**i ". Si am zis pe chat sa ii dea gag. Si el cica, nu se ia in considerare pentru ca a cenzurat cu " * " . Si am zis si eu, fara sa fac referire la el " Sa o

f** pe m**a ". Si atunci am primit destroy si ban. DESTEPTULE, PENTRU LIMBAJ VULGAR SE DA BAN TIMP DE 120 DE MINUTE CEL MULT ! NU PERMANENT, SI IN NICI-UN CAZ DESTROY !

Va rog sa puneti la treaba niste admini care sunt mai capabili sa faca o treaba buna. Este a doua oara cand pierd timp degeaba ca sa imi rezolv problema cu destroyul. Doar pentru ca un

admin nu stie sa respecte regulamentul pe care l-ati facut tot voi ! Ultima oara am primit destroy de la Rko Okk, care mi-a dat din greseala zicand ca ala lu care voia sa ii de-a destroy avea

acelasi caractere ca si nick-ul meu si ca s-a grabit. Am inteles, se fac greseli (chiar daca am pierdut 2 ore sa imi instalez din nou sistemul de operare).

NU IMI PLACE SA FAC IN FIECARE ZI RECLAMATIE, DAR CU PERSOANELE DE FATA . . NU AM CUM SA NU FAC ASTA. Si plus ca unii au tupeu sa zica sa ma duc pe forum de fiecare data

cand am vreo nemultumire. EI BINE, UITE ASTA FAC.

Si ca sa iti readuci aminte de obligatiile tale :
2.Toti Adminii sunt obligati sa posteze banurile pe forum la BANURI DATE DE ADMINI ! (Nu ma regasesc in lista la el)
4.Nu profitati de calitatea de admin !
5.Banurile se dau doar insotite de o dovada, argument (poze,demo etc.)!
-Va rog sa incercati sa postati de fiecare data banurile date !
2.Este interzis folosirea unui limbaj trivial (injuraturi, certuri, amenintari etc.) : GAG / BAN 30 / BAN 120
¤ Ban-ul maxim pentru injuraturi/amenintari adresate adminilor nelogati si jucatorilor simpli este de 120 minute.( nu se mai da ban permanent ! ) NU VAD CA SCRIE AICI CEVA DE DESTROY

Si in final pentru owneri, vreau sa puneti va rog urmatoarea regula in aplicare : 15. Utilizarea comenzilor de fux asupra unui player fara a avea o dovada clara ca este codat atrage dupa sine stergerea adminului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 09-07-2012, 22:25:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie destul de reusita,dar eu as propune urmatoare regula.

1 Pentru injuraturi/amenintari la adresa adminilor se ia ban permanent plus toate comenzile de fux.

Ptr ca pe viitor lumea sa invete ca nu suntem admini ca sa va suportam voua astfel de limbaj adresat noua in special.

In locul sau sa fi fost cu tine procedam la fel,eu nu am de unde sa stiu ce ai spus tu acolo nu imi este adresat mie.

Hai sa invatam sa ne respectam si totul o sa fie bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ding dong

[Creep]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:56)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 503, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 309.6
Votes: 6

Post Posted: 09-07-2012, 22:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cauta acolo in cs toate pozele si vezi ca le gasesti si pe alea cu destroy... eu cred ca a gresit royal poate ca era nervos , dar totusi merita o avertizare pt ca nu a respectat regulamentul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 09-07-2012, 23:04:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<rKo> | TaZ wrote:
O reclamatie destul de reusita,dar eu as propune urmatoare regula.

1 Pentru injuraturi/amenintari la adresa adminilor se ia ban permanent plus toate comenzile de fux.

Ptr ca pe viitor lumea sa invete ca nu suntem admini ca sa va suportam voua astfel de limbaj adresat noua in special.

In locul sau sa fi fost cu tine procedam la fel,eu nu am de unde sa stiu ce ai spus tu acolo nu imi este adresat mie.

Hai sa invatam sa ne respectam si totul o sa fie bine.


Am zis ca injuratura aia n-a fost pentru el (concluzia asta si-a tras-o singur). Injuratura aia a fost pentru Edy, pentru ca intamplator, eu am fost ala care aruncase flash si el a zis " FLASHU

M**I"(si cum ar veni, el m-a injurat de mama) . Si am zis " hey, daca tot nu se ia in considerare injuratura atata timp cat e cenzurata cu ' * ' hai sa incep sa il injur si eu pe ala". E frumos

asa nu ? De parca nu se intelege de la sine, chiar daca s-a folosit cenzura. Si plus ca, daca nu avea de unde sa stie daca ii este sau nu adresata lui, trebuia sa actioneze conform

regulamentului, nu sa actioneze asupra mea comenzi de flux si ban permanent doar pentru ca vai doamne s-a simtit el ofensat. Daca, consideri ca pentru injuraturi/amenintari la adresa

adminilor ar trebui permisa aplicarea comenzilor de flux asupra playerilor, atunci treceti asta in regulament. Dar deocamdata, aceasta regula nu este in regulament si eu am fost nedreptatit

(pentru a doua oara). Mie imi place sa joc linistit, si sa nu fiu deranjat de alti playeri. Si imi mai place sa vad ca adminii isi fac treaba (dupa mine acestia nici nu ar trebui sa interactioneze cu

playerii. s-a gresit, se pedepseste conform regulamentului, nu zice nimeni nimic . . si cu asta basta)

Posturi unite automat, 10-07-2012, 00:04:47

ding dong wrote:
cauta acolo in cs toate pozele si vezi ca le gasesti si pe alea cu destroy... eu cred ca a gresit royal poate ca era nervos , dar totusi merita o avertizare pt ca nu a respectat regulamentul


Pai cum sunt denumite ? Eu m-am tot uitat, dar nu gasesc nimc . . ori nu imi dau seama.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ding dong

[Creep]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:56)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 503, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 309.6
Votes: 6

Post Posted: 09-07-2012, 23:16:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai reinstalat si cs ? pozele le gasesti inainte sa reinstalezi cs-ul ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CodyB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 07:23)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 198, Topics: 19
Location: Adjud

Reputation: 60.4
Votes: 5

Post Posted: 09-07-2012, 23:34:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ding dong wrote:
ai reinstalat si cs ? pozele le gasesti inainte sa reinstalezi cs-ul ...


Da, am reinstalat cs-ul . . dar am copiat folderu in alta parte, dinainte sa reinstalez. Pentru ca stiam ca o sa mi se ceara iar poza de la destroy.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbo^prvrs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2013 17:47)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 88, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 3

Post Posted: 10-07-2012, 06:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xeno, Royal e admin bun si chiar tine si la caterinca. Mai mult ca sigur s-o fi gandit ca injuratura aia cenzurata si mascata ii era adresata lui , drept pt. care a venit si destroy-ul. Crede-ma ca eu am enervat 90% din server, si nu am primit niciodata destroy. Atata timp cat nu se sare calul, eu zic ca aici pe server se respecta regulile. Fiecare reactioneaza diferit cand se vede injurat/ofensat. Iti recomand sa ma iei pe mine in primire data viitoare cand mai ai nervi, si-ti promit ca n-o sa te dezamagesc -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<rKo> | TaZ

[Mentally Unstableeee]



Status: Offline
(since 14-08-2013 13:30)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 394, Topics: 9
Location: Campina

Reputation: 110.8
Votes: 7

Post Posted: 10-07-2012, 08:15:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-[FrCrew]-RoYalTeCh + 1 Warn
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by <rKo> | TaZ, 10 July 2012 06:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 11:10:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x