User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie LIVE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message492
Cadd!lac
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-07-2012 16:19)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 9.2
Votes: 3

Post Posted: 15-01-2012, 14:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele reclamatului: Joc mereu cu alte nume, nu fac top sau rank, ultimul nume Gheogheee
Cauza reclamatiei: Admin Live face reclama la alt server, da ban-uri PERMANENTE aiurea si habar nu are de comenzi amx
Data si ora: 15 ianuarie 2012, 14:20
Dovada: http://www.girlshare.ro/3161651.9
http://www.girlshare.ro/3161661.8
Sanctiune(Ce sanctiune vrei): Remove, sunt altii, gen >SNO< care este maniac de CS, astia merita admine, nu jigodii ca Live sau CataCAta, sunt cei mai idioti admini pe care i-am vazut, intrase unul cu numele Cur si i-au dat ban ca cica este nume obscen -) astia 2 sunt pocaiti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ga[B]Y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 07:12)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 63, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 15
Votes: 6

Post Posted: 15-01-2012, 16:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclama ai este de pe gothic am jucat pe un server de al lor si mia ramas in cs de tot.
Am incercat de toate sa o scot:
-Am dat default >> nu merge
- am schimbat reclama lor cu ZOMBI.FREAKZ.RO dar se pune la loc cand se schimba harta sau cand ies si intru iar pe server

Asta e nam ce sai fac decat sa dezinstalez Cs si sal instalez iar dar nu vrea sa fac asta pt ca am multe in el am harti, modele, sunet etc

Asa si acum sa trecem la Cadilac asta: Ma eu in primu rand nu am acces la BAN ( tare as vrea sa am -
In al doilea rand stiu cam aproape toate comenzile amxmodx


Si in ultimul rand la playerul acela "cur" nu iam dat "ban" pt ca nam acces iam schimbat numele in altul pt ca asa este obscen din punctul meu de vedere. Si pe server trb mentinuta linistea si buna starea.

Quote:
Sanctiune(Ce sanctiune vrei): Remove, sunt altii, gen >SNO< care este maniac de CS, astia merita admine, nu jigodii ca Live sau CataCAta, sunt cei mai idioti admini pe care i-am vazut, intrase unul cu numele Cur si i-au dat ban ca cica este nume obscen ) astia 2 sunt pocaiti.


Si domnu'vorbeste mai frumos fata de admin poate sunt si mai mare decat tn.

Atat am avut de spus. -




.:: ZOMBI.FREAKZ.RO ::.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
armanO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2013 18:09)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 110, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 73.4
Votes: 3

Post Posted: 15-01-2012, 17:29:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi...serverele din acea comunitate sunt super de slabe si bindurile enervante... cadillac sau ...nu conteaza...catacata si live sunt printre cei mai buni admini de pe server dar nu neg cu reclama asta e alta problema...

P.S: cur poate fi nume obscen -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mTz-E
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-07-2013 13:10)
Joined: 24 Apr 2011
Posts: 370, Topics: 42
Location: Bucuresti

Reputation: 82.8
Votes: 14

Post Posted: 15-01-2012, 17:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Live scapi cu o avertizare.Daca se mai intampla odata ai downgrade.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by mTz-E, 15 January 2012 15:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 20:20:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x