User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Leader & Co-leader Pd

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message693
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 12-10-2015, 20:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Diablo
Nick-ul persoanei reclamate: futuRe & ErricKing
Poze: http://imgur.com/a/uUsvs
Descriere incident:eram oprit in fata la getmats si de o data apare leaderu si co-leaderu de la Pd si vor sa ma controleze. Ca sa controlezi pe cineva stiu ca trebuie sa fi in masina de politie si sa il somezi cu /m nu cum procedeaza ei. Le-am zis ca nu cobor pt ca nu m-au somat din masina de politie cu /m sii am plecat iar Leaderul Pd-ului mi`a dat wanted. Si inca ceva cum e ErricKing co leader pd cand el are lvl 2 . Iti trebuie minim lvl 3 ca sa intri intr-o factiune . si ca sa ajungi co leader iti trebuie ceva timp sa stai in acea factiune . http://imgur.com/a/3KImV



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AnoniM12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 04:41)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -35.5
Votes: 1

Post Posted: 12-10-2015, 21:57:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca.mi faci nervi si te injur , date dq de sclav , da , te.am oprit , ca asa am vrut eu . nu ai vrut sa te dai jos sinai fugit ? w 2 , asa scrie in regulment .
Cu eric , da i.am dat co pt ca e mai bun ca majoritatea dintre voi , nu mai fiti hateri obositi , ca ma plictisiti deja. Si eu stiam ca pt hitman trb
vl 8 .. asa era inainte ..


 
Staff message (TwisTer):
 
Limbaj, flame, +1 warn.
Citeºte te rog regulamentul forumului, mulþumesc!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 12-10-2015, 22:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau sa te dezamagesc da acum e lvl 3 si el nici macar 3 nu are sorry - puneti ochelari -
Si ai grija la limbaj . si inca ceva nu fac ce vrei tu cand ti se scoala tie daca nu se respecta regulamentu. Ca poate asa mi se scoala si mie sa te omor da nu am voie daca nu am contract -, spre deosebire de tine care tregi in playeri fara wanted. pacat ca nu am facut poze si tie si amicului tau de cate ori ati tras in mine fara wanted dar stai linistit ca nu e tarziu nici o data



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 13-10-2015, 00:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Errickng ssti la a doua bila neagra
Future la fel.

Urmatoarea greseala aveti /fpk + BL !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k1d0or., 12 October 2015 22:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 09:08:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x