User
Pass
2FA
 
 

{Reclamatie} Lolflame

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message874
50below

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2014 16:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 167, Topics: 21
Location: Los Tulceales

Reputation: 42.4
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2012, 19:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: bobo4ever
Nick-ul persoanei reclamate: Lolflame
Poze: nam ca am fost in norvegia - da nu pricepe
Descriere incident:
Quote:
Nick: bobo4ever
Durata: 3 saptamani in norvegia dar oricum am pe cineva care va mai intra pe durata asta, asa ca nu imi eliberati casa.
Ps: daca o sa iau leptoul nu va mai fi o problema

Este destul de clar ca este postat pe data de 20 (luni) si am venit pe data de 25 fiindca abia atunci am facut rost de leptop
Am mai scris ca va mai sta o persoana de incredere pe contul meu. Madalindx, nu stiu daca a fost sau nu activ dar conteza ca nici eu nici costi nu am fost pe svr pe data de 24-25. Si normal ca cineva sa trezit ca nu este cineva activ.
Mia povestit madalindx ca lolflame la adus pe chiliad si ia zis ca unul dintre eu sau costi suntem Tucashi de pe al svr si ca dc nu am mai fost pe svr...Ceea ce mi se pare deja PENIBIL Alooo tocmai eu radeam cu cabron de osothale cu svr lui de ratoni. Mi se pare foarte clar ca am luat fpk degeaba fiindca nici macar nam fost inactiv 7 zile cum CERE REGULA.
A da, Acum uitate tu frumushel la lagul meu de pe svr ca este peste 150 + pe forum la steagul unde sunt eu acum(norway), apoi sa imi zici ca nu sunt in norvegia sau stiu yo ce scornesti tu pe acolo.
ps: Fix cand scriu acesta reclamatie lolflame da teste pd si face borsh...Asta e

Sa raspunda doar persoana reclamata, un admin cu rank mai mare si persoanele enumerate in reclamatie.



I will live. I will learn. I will grow. I will help. I will die.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 26-08-2012, 19:45:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai fost inactiv ce altceva mai vrei ? si playeri mi-au zis sa va dau fpk ca jucati pe alt server si aveti acolo nush ce acces, idk.


Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
50below

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2014 16:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 167, Topics: 21
Location: Los Tulceales

Reputation: 42.4
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2012, 19:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand ma vezi pe mine pe orice alt svr in afara de freakz te las sa ma razi in cap...- sa mor yo daca nu vb serios ...


I will live. I will learn. I will grow. I will help. I will die.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
.Sothale.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2013 17:54)
Joined: 23 Aug 2012
Posts: 102, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 54.8
Votes: 10

 
Post Posted: 26-08-2012, 19:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poi dat fiind ca am jucat acolo stiu sigur ca nu el e tucasi si ca nu a jucat pe serveru ala + ca am mai stat cu el pe scaip si Da abia de curand a reusit sa intre pe samp din cauza lagului de pe laptop
Iar costi a lipsit doar 2-3 zile nu a fost cine stie cat de inactiv si nu nici el nu e MARELE tucasi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 26-08-2012, 20:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recunosc am intrat eu de vreo 2-3 ori pe contul lui si am stat pe svr putin pentru a nu ii elibera casa.Acesta nu este un motiv pentru a primi fpk.Si ca sa stiti marele Tucasi este kwi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolflamE*

[inQontrol]



Status: Offline
(since 20-10-2017 17:49)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1130, Topics: 9
Location: Da.

Reputation: 47.2
Votes: 33

         
Post Posted: 26-08-2012, 21:06:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rezolvat tot.
Costi sa intri in joc si dai /report.



Fools set the rules in this world.
Just take a look around. It`s undeniable.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lolflamE*, 26 August 2012 19:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 16:59:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x