User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie MaRiO
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1414
WiKKiD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2012 08:03)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 2

Post Posted: 22-09-2011, 13:33:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi eram pe sv pe dust 2x2 si Mario imi tot dadea slay..zicea sa stam la bmb nu sa facem "ocol" si am zis "Da nu am voie sa fac nimic? N-am voie sa fac aia aia aia?Ce ***** vrei sa fac? (scz de exprimare am redat exact - ) Si mi-a dat destroy.Am intrat din nou sa-mi cer scuze mi-a dat destroy. Am intrat cu alt nick si am zis asa "Mario scuze de injuratura nu mai da destroy. Mi-a dat destroy..plz rezolvati...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-09-2011, 13:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu vrei ocol bagi dust2_long. :/
Oricum asteapta sa vedem ce zice el...


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 18:49)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 63, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 2

Post Posted: 22-09-2011, 13:53:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Leam zis clar sa stea la bmb pt ca ei daca se puneau tero sa campeze imd bmb bmb bmb
si a inceput cu vocabilarul bogat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WiKKiD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2012 08:03)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 2

Post Posted: 22-09-2011, 14:16:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis Ce ***** vrei sa fac? Ce am zis ..macar nu mai da destroy intruna
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 18:49)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 63, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 2

Post Posted: 22-09-2011, 17:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai zis Ce ***** vrei
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-09-2011, 19:04:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati gresit amandoi. Incep cu cel care a facut reclamatia.

Tu trebuia sa vii pe forum dupa ce ti-a dat ban, nu sa intri iar pe server si sa-i ceri explicatii. Si eu cand vad ca unul banat tot intra, il atentionez, ii spun ca urmeaza *** si daca insista ii dau pana la urma (pe war4).
Aici ai gresit tu mario, nu trebuia sa te grabesti cu ***/destroy sau ce plugin aveti voi, trebuia sa-i vorbesti frumos si sa-l faci sa inteleaga.

Oricum amandoi aveti de invatat deci nu cred ca banul permanent e solutia sau warn verbal/scris. Oricum este nevoie de jucatori.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 22-09-2011, 21:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

akkan nu stiu cat cs cunosti dar in mare parte CT este obligat sa pazeasca bmb si T sa o puna,ce pot sa zic iti dai cu parerea aiurea si degeaba si bine ai facut mario sa fie invatare de minte pentru toti care injura pe servar,daca nu aveti grija la vocabular asta ar trebui sa patiti,cui nu ii convine poate sa isi caute alt servar unde sa poata injura cat vrea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-09-2011, 22:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0bina wrote:
akkan nu stiu cat cs cunosti dar in mare parte CT este obligat sa pazeasca bmb si T sa o puna,ce pot sa zic iti dai cu parerea aiurea si degeaba si bine ai facut mario sa fie invatare de minte pentru toti care injura pe servar,daca nu aveti grija la vocabular asta ar trebui sa patiti,cui nu ii convine poate sa isi caute alt servar unde sa poata injura cat vrea

In 11 ani de cs am invatat ceva. Ca acea regula "ct pazeste x, tero planteaza bomba" nu a mers niciodata ca la carte. Sau poate au fost cateva ocazii dar foarte rare. Foarte rare. Asa ca nu-mi spune tu mie ca vorbest prostii. Sunt admin de 10 ani de zile, mai multi decat ai tu de cs, am vazut mii de faze si povesti, am asistat/ajutat/ignorat etc. multele de cand sunt admin.

Desi e doar un joc, desi e ceva virtual, cei care joaca sunt oameni. Efectul de turma, efectul halo, placebo etc. se aplica si aici. Tocmai de asta nu se pune in discutie regula descrisa de tine pentru ca suntem oameni, in joc esti pe cont propriu (doar cei care stiu cs urmaresc mesajele radio - foarte putini), asa ca data viitoare cand imi spui ca nu stiu ce vorbesc sau ca vorbesc aiurea gandeste-te doar ca eu mananc cs pe paine in termen de cunostinte (de joc nu prea am timp), si ca nu are rost sa te dai vreun destept pe forum ca sa-i impresionezi pe ceilalti.


Am zis ca au gresit amandoi, nu doar Mario sau doar acest jucator. Daca ai chef sa pupi in fund sau sa tii partea unui owner, ca sa te pui tu bine langa el, cauta-ti alta persoana cu care sa te contrazici. Cu mine nu merge. Asa ca fapt divers. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 22-09-2011, 23:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma cumetre nu ma int pe mine cati ani de cs ai daca esti pararel cu cs`ul asta in primu rand,si nu pup in fund owneri doar ca m`am saturat sa stau dupa astia care sta la panda cu bmb,frate daca nu ai treaba cu cs si ai chef de panda intra sa joci pe sv de respawn unde nu ai treaba cu bmb sau nu iti zice nimeni sa nu stai la panda nu ma lua tu pe mine ca ai 100 de ani in cs si inca 1000 in adminat poti sa ai si 10000 in amandoua daca esi pararel cu cs chiar crezi ca ma impresioneaza pe mine ca ai tu 11 ani de cs si inca 10 ani de admin,daca tie iti convine sa nu puna alti bmb e prob ta eu unu intru cel mai mult ct si pazesc bmb nu fac rush ca alti,si sa iti spun ce spun si la alti playeri daca nu iti convine cum sta treaba pe servar sau nu iti convine regurile iti poti cauta alt servar sa nu este nici primu nici ultimu servar de war3ft,si cu asta am spus tot ori cum mi`am facut si parerea despre ce fel de jucator esti


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-09-2011, 23:20:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exista rasa Human. Asta e special creata pentru camperi. Jocul este facut dupa realitate. Sniperii din realitate probabil stii, au un ajutor. Ei au sniperul ca arma si un pistol. Cel cu binoclu (care-i spune cu cate grade si in ce directie sa schimbe tinta in functie de prima tinta ratata) au un M4A1 si un pistol. Ei sunt cu ochii prin binoclu dar sunt si cu paza sniperului.

Tu stiai ca acei sniper, care stau la panda intr-un pana la 24 de ore, mananca, fac toaleta (mica si mare) in locul unde stau? Probabil nu stiai asta. Dar asa este. Ei sunt facuti pentru rabdare, pentru panda. Panda are si ea un rost. Daca nu-ti convine asta intr-un joc virtual, cauta-ti alt joc. Invata sa te uiti dupa orice colt, la orice textura a hartii si sa reactionezi in functie de ce vezi. Asa te formezi ca jucator de cs.

Profesionistii, care joaca in ligi pentru bani reali, crezi ca aia stiu doar rush, rush, rush? Panda o folosesc foarte des sau mersul pe shift (fara zgomot), care e aproape la fel ca panda. Nu-mi spune tu mie ca nu stiu sa joc cand tu defapt acuzi echipa tero ca nu pun bomba cand timpul pentru asta este deplin. Mai bine uite-te la stilul tau de joc inainte de a critica pe altii.

Quote:
nu ma lua tu pe mine ca ai 100 de ani in cs si inca 1000 in adminat poti sa ai si 10000 in amandoua daca esi pararel cu cs

Prin exagerarile astea imi demonstrezi cat esti de copil in gandire. Imi e de ajuns. Nu mai are rost sa discutam. Cand ne vedem pe server ar fi bine sa verifici fiecare colt al hartii, nu stii de unde ti-o iei. Btw voi fi mereu Human.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 22-09-2011, 23:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- gandire de copil,ma omule nu am zis de tine sau de altu am zis in general dar tu care esti ala intelectual te`ai gand la tine sau te simti si inca ceva nu imi zice tu mie de ligi ca tu nu ai sa vezi ca T sta la panda cu bmb,sunt fel si fel de tactici in care sa pui bmb,si iar ma repet nu am zis de tine ca nu stii sa joci cs eu am zis in general pe aia care sta cu bmb in baza dar dupa cum am mai zis daca te simti asta e problema ta si am o intrebare ca se pare ca esti a tot stiutoru de ce mai este bmb?sa te uiti la ea?imi zici tu mie de sniper chiar crezi ca cs este va viata reala?si nu zic ca panda nu are rost dar sa o faci cu cap nu sa stai toata harta in acelas loc sa zici ca te joci cs -
p.s nu mai zic nimic ca daca mai zic iar crezi ca ma refer la tine cand eu vorbesc in general,dar dupa cum mi`ai spus odata un fost profesor nu ai cu cine domne



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 22-09-2011, 23:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma simt. Stiu cum joc cand am chef si cand nu, stiu ce tactici folosesc, stiu ce metode folosesc, dupa cum am mai zis, am ani de zile de cs. Acum nu mai sunt la stadiul de studiat pozitii, tehinici, tactici etc., pur si simplu vin de la sine. Ma intrebi pentru ce e bomba. Ca sa o plantezi ofcourse. Dar te intreb eu. Pentru ce este acel roundtime? Stii ce e ala? E timpul pe care-l ai la dispozitie sa pui/defuzezi bomba, sa salvezi ostateci etc. Daca acel roundtime e de 4 minute, de ce sa ma freci le cap sa pun bomba cand stiu ca mai am 30 de secunde (au trecut 3:30 min) si stiu ca am timp si pozitiile inamicilor? La partea asta nu te-ai gandit nu?

De asta exista roundtime, sa-ti faci de cap in acel timp. Faza e alta, tu cand mori vrei sa joci cat mai repede, nu ai rabdare si dupa colegii de server care trebuie sa puna/defuzeze bomba. Dar asta e problema ta si nu a mea sau al altcuiva. Freaca maimuta cat timp esti mort daca n-ai ce face. Dar descurca-te singur. La reclamatia asta tu doar ai vazut ca acel individ a injurat, ca nu a pus bomba sau mai stiu eu ce. Eu vad ca a facut toate alea dar mai vad cum si Mario s-a grabit cu deciziile. Asta e diferenta dintre un admin si un jucator, primul crede ca jucatorii au aceeasi valoare ca si adminii, adica sunt egali.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 23-09-2011, 00:11:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci pei de_dust2x2 nu ti`a zis nimeni sa pui bmb mai repede sau ceva de genu dupa cum ai vazut si tu sau nu...nu stiu de cati timp joci tu pe servaru asta dar eu joc de mult si am vazut multi playeri care nu au treaba cu cs si nu pun bmb eu daca mor nu ma intereseaza daca pui bmb in ultima secunda atata timp cat nu stai intr`un colt si astepti sa se termine runda,eu asta tot incerc sa`ti explic tie,interesant ca ma intrebi daca stiu pentru este roundtime sau daca stiu ce este ala,scuze nu am doar 4 clase si nu am invatat engleza sau cu ce se mananca -......si imi zici tu ca am vazut la reclamatia asta doar a injurat si nu a pus bmb,atunci de ce mai sunt admini hai sa injuram pe servar cat pute,multi care joaca pe acest servar injura de parca sunt pe camp si chiar daca le dai gag sau le zici sa nu mai injure peste 2-3 sa dau un exemplu iar incepe.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 23-09-2011, 07:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0bina wrote:
Deci pei de_dust2x2 nu ti`a zis nimeni sa pui bmb mai repede sau ceva de genu dupa cum ai vazut si tu sau nu...nu stiu de cati timp joci tu pe servaru asta dar eu joc de mult si am vazut multi playeri care nu au treaba cu cs si nu pun bmb eu daca mor nu ma intereseaza daca pui bmb in ultima secunda atata timp cat nu stai intr`un colt si astepti sa se termine runda,eu asta tot incerc sa`ti explic tie,interesant ca ma intrebi daca stiu pentru este roundtime sau daca stiu ce este ala,scuze nu am doar 4 clase si nu am invatat engleza sau cu ce se mananca -......si imi zici tu ca am vazut la reclamatia asta doar a injurat si nu a pus bmb,atunci de ce mai sunt admini hai sa injuram pe servar cat pute,multi care joaca pe acest servar injura de parca sunt pe camp si chiar daca le dai gag sau le zici sa nu mai injure peste 2-3 sa dau un exemplu iar incepe.

Daca ai fi zis asta din primul post as fi inteles. Dar tu ai luat-o pe aratura. Stai fara griji ca nici cele mai mici jigniri nu le tolerez pe war4 unde sunt admin. Dar aici tu tot vorbesti de limbaj dar eu am vazut si admini care sa le scoata din gura. Cand le-am zis ceva de genul "daca si adminii vorbesc asa..." stii ce mi-au zis? "Suntem in familie, e ok".
Daca asta e o justificare pentru limbajul lor... dar ma rog, am inteles ideea, dar tre sa intelegi si tu ca Mario a gresit la partea cu ***, destroy sau ce i-a dat. S-a grabit prea mult sa ii dea, in loc sa-l faca sa inteleaga ca asta o sa se intample daca insista. Ma rog, fiecare are stilul lui de adminat dar ideea e ca toti sa aiba ceva in comun, ceva specific serverului.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2012 18:49)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 63, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 77.7
Votes: 2

Post Posted: 23-09-2011, 12:03:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca nu mam grabit deloc... daca ii zic 1data de 2 ori si la a 3a cand ii zic sa mai si injure pai mai dute plimbate...calmeazate si revi peste 2 3 5 ore si joci ca omu
Ban nu prea dau dar destroy ca e cel mai usor de remediat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-06-2024, 11:45:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password