User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Mastermind!
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message6695
liopone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 09:07)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 6

Post Posted: 21-04-2013, 12:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand CHAT-UL e facut sa porti conversatii, cui nu ii place insemana ca nu are ce cauta pe Terra!

Nu am facut spam sau lag sau flood sau ce vreti voi nu am jignit pur si simplu discut ... e dreptul meu.... .

Nu aveti viata frate sunteti lipsiti de morala... cum natia mati sa imi iei dreptul de a vorbii pe chat daca nu jignesc pe nimeni sau nu fac ceva rau .. .
Daca rad cu amicii mei nu inseamna ca distrug sau fac ceva rau....!


Pe bune nu-i vede nimeni pe adminii astia incompetenti...!

Mastermind a intrat pe server si ne-a observat pe 3 jucataori ca vorbim pe chat.

A mentionat ca el este nervos si ca nu e dispus sa ne lase sa vorbim in pace pe chat... !
Acum vin eu si intreb De ce FRATE iti versi nervii pe noi si nu iti vezi de treaba ta!?!!!!!!!!!

In cazul in care nu ai inteles mesajul cu muzica, trebuie sa repet ca nu era o gluma si trebuie sa te relaxezi, noi jucatorii nu avem nici o vina, nu ai dreptul sa imi dai ban pentru ca vorbesc si uite detaliile BAN-ului


Informatii despre ban
Nume: MOARTE TUTUROR
IP: 188.26.209.239
Motiv: pauza
Durata banului: 10 minute.
Admin: Mastermind
Ora si data: 11:59:40, 21 April 2013
Harta: de_nuke_30

Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war3.freakz.ro
************************************************
Kicked by Console: "Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."



Frate pe bune ESTI INTREG la CAP?!

Faceti ceva cu admini astia rai care fac abuz de putere e stupid ..... chiar nu-i vede nimeni??????!!!!


https://youtube.com/watch?v=rdsmuElafSY:



 
Staff message (nr913):
 
1 warn pentru limbaj și jigniri, aici și în postul de mai jos.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 21-04-2013, 12:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Ati luat ban 10 minute fiecare pt ca dupa de v-am avertizat mai intai sa nu mai agitati lumea si sa nu mai comentati ce fac adminii, voi ati continuat in acelasi mod, ati luat gag si iar ati comentat, ati luat ban, ati revenit si iar ati comentat, iar ati inceput sa agitati lumea.. faceti asta in fiecare zi..
2. Cine va ia in serios cu reclamatii dinastea in bataie de joc si cu filmulete de pe youtube? Sunteti niste copii..
3. Verificati log-ul ca sa vedeti ce stresanti sunt si cat de mult comenteaza la ORICE.. Plus au inlocuit injuraturile cu fraze gen "o sugi" si mi se pare normal sa le dau gag, ca se intelege ce vor sa spuna si chiar daca nu e o injuratura completa eu zic ca nu trebuie lasati sa ii faca pe alti jucatori in toate felurile..

Daca nu ma insel unul dintre cei banati era japka sau prah (prah nu stiu sigur, verificati IP).
Ei stau cu alte nume si fac caterinca de admini cand dau gag in loc sa ajute cu codatii.



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liopone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 09:07)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 6

Post Posted: 21-04-2013, 12:44:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aia cu "O sugi" era in contextul cu "Sugi un ou", iar asta era o discutie intre Alone si CASAMOARAFETILII (Alone ia spus lui CASAMOARAFETILII "Mananci o cafea",iar CASAMOARAFETILII a raspuns "Sugi un ou" "ou "aici insemnand chestia de o scoate gaina... stii tu) nu am injurat adminii sau pe altcineva daca nu credeti uitati-va in log-uri, toate comentariile erau intre noi.

Da, noi avem ceva de comentat la toate pentru ca e Duminica si am intrat cu cei 2 amici sa radem si sa ne destresam.... tu ai inceput cu gag si normal pe buna dretate nu ai procedat corect ... pentru ca nu agitam lumea nu injuram pe nimeni, pur si simplu te-ai bagat in seama aiurea.... !



Iar asta de la mine nu de la cei doi amici ai mei... tu esti acel copil nu eu iar daca ma mai jignesti mult prin atitudinea ta si prin modul tau exagerat de Mare scula cu bascula s-ar putea sa imi doresc cu adevarat sa te cunosc in viata reala si sa nu ai dreptul al replica....

Nu ma cunosti, nu te cunosc, dar stiu un singur lucru sunt extrem de razbunator... .

COCALARE! (ASTA este un statut nu o jignire o incadrare in societate a individului)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MonSterKiLL

[AddicteD! ]



Status: Offline
(since 10-03-2017 18:45)
Joined: 20 May 2012
Posts: 1048, Topics: 30
Location: Sebes

Reputation: 51
Votes: 56

 
Post Posted: 21-04-2013, 12:53:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand se scrie a-ti, nu ati
-)))))))))))))))
On topic : Tu esti cumva GaleaTa ala ? Daca da, sa stii ca si eu am vrut sa iti dau ban . Nici nu stii ce e bug ( al 32lea la status in consola ) si faci pe avocatul lui AloNE .
Daca nu esti tu scuze .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 21-04-2013, 13:01:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liopone wrote:
Aia cu "O sugi" era in contextul cu "Sugi un ou", iar asta era o discutie intre Alone si CASAMOARAFETILII (Alone ia spus lui CASAMOARAFETILII "Mananci o cafea",iar CASAMOARAFETILII a raspuns "Sugi un ou" "ou "aici insemnand chestia de o scoate gaina... stii tu) nu am injurat adminii sau pe altcineva daca nu credeti uitati-va in log-uri, toate comentariile erau intre noi.

Da, noi avem ceva de comentat la toate pentru ca e Duminica si am intrat cu cei 2 amici sa radem si sa ne destresam.... tu ai inceput cu gag si normal pe buna dretate nu ai procedat corect ... pentru ca nu agitam lumea nu injuram pe nimeni, pur si simplu te-ai bagat in seama aiurea.... !



Iar asta de la mine nu de la cei doi amici ai mei... tu esti acel copil nu eu iar daca ma mai jignesti mult prin atitudinea ta si prin modul tau exagerat de Mare scula cu bascula s-ar putea sa imi doresc cu adevarat sa te cunosc in viata reala si sa nu ai dreptul al replica....

Nu ma cunosti, nu te cunosc, dar stiu un singur lucru sunt extrem de razbunator... .

COCALARE! (ASTA este un statut nu o jignire o incadrare in societate a individului)


La cum vorbesti,ti-as da 2 palme sa te trezesc la realitate sa nu vina 1 sa-ti dea 2 pumni.
Unde va credeti ma?! vai si amar de generatiile din ziua de azi,plini de tupeu si misto!
Dupa parerea mea gag si ban pe merit! Multi nesimtiti in ziua de azi!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liopone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 09:07)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 6

Post Posted: 21-04-2013, 13:02:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catre monsterkill : Prea inteligent nu imi pari .... si da imi asum greseala cu a-ti.. imi aduc aminte nu am cum sa dau inapoi si merg inainte, dar tu ... Tu .. cine esti ce doresti nu iti vad rostul... cine a zis ca sunt avocatul lui Alone ... pur si simplu suntem toti 3 implicati daca nu ai ceva de zis pe bune stai acolo unde esti tu ... nu ti-a zis tie nimeni nimic stai in banca ta elevule!


Unii dintre admini pur si simplu intrec orice masura...

Nu mai faceti abuz ca momentan... (dar cine sunt eu sa va spun sa nu mai faceti abuz ca oricum nu va penalizeaza nimeni)

Deci pe bune iti multumesc pentru participare la discutie ,dar daca si tu esti aici sa iei apararea lui mastermind ... din moment ce incalca regulile ....
nu rezolvi nimic pentru ca sunteti varza unii dintre voi!

Si nu ma refer la tine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 21-04-2013, 13:03:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liopone wrote:
In primul rand CHAT-UL e facut sa porti conversatii, cui nu ii place insemana ca nu are ce cauta pe Terra!

Nu am facut spam sau lag sau flood sau ce vreti voi nu am jignit pur si simplu discut ... e dreptul meu.... .

Nu aveti viata frate sunteti lipsiti de morala... cum natia mati sa imi iei dreptul de a vorbii pe chat daca nu jignesc pe nimeni sau nu fac ceva rau .. .
Daca rad cu amicii mei nu inseamna ca distrug sau fac ceva rau....!


Pe bune nu-i vede nimeni pe adminii astia incompetenti...!

Mastermind a intrat pe server si ne-a observat pe 3 jucataori ca vorbim pe chat.

A mentionat ca el este nervos si ca nu e dispus sa ne lase sa vorbim in pace pe chat... !
Acum vin eu si intreb De ce FRATE iti versi nervii pe noi si nu iti vezi de treaba ta!?!!!!!!!!!

In cazul in care nu ai inteles mesajul cu muzica, trebuie sa repet ca nu era o gluma si trebuie sa te relaxezi, noi jucatorii nu avem nici o vina, nu ai dreptul sa imi dai ban pentru ca vorbesc si uite detaliile BAN-ului


Informatii despre ban
Nume: MOARTE TUTUROR
IP: 188.26.209.239
Motiv: pauza
Durata banului: 10 minute.
Admin: Mastermind
Ora si data: 11:59:40, 21 April 2013
Harta: de_nuke_30

Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war3.freakz.ro
************************************************
Kicked by Console: "Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."



Frate pe bune ESTI INTREG la CAP?!

Faceti ceva cu admini astia rai care fac abuz de putere e stupid ..... chiar nu-i vede nimeni??????!!!!


https://youtube.com/watch?v=rdsmuElafSY:


Aia cu rosu, sper ca iti dai seama ca va iesi urat, nush daca Mastermind a observat. Vad ca vorbesti la plural, poate altii vor lua in serios treaba cu "nu aveti viata" si "lipsiti de morala". Daca vor copii sa vorbeasca exagerat pe server, bazaconii si tot felul, atunci sa o faca pe mess sau pe skype, de vorbit puteti vorbi, dar totul se rezuma in limita bunului simt, si asta la modul general, nu numai in cazul tau.
P.S: Fail troll cu video-ul ala, lasa-te de meseria asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ralukita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2016 08:48)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 185, Topics: 12
Location: London

Reputation: 279.6
Votes: 7

Post Posted: 21-04-2013, 13:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raspund ca eram pe server si stiu despre ce este vorba:

In primul rand trebuie sa stiti ca si atitudinea ostila pe care o aveti se pedepsesti cu gag de asemenea. limbajul trivial si incitarea la violenta la fel, tot cu gag! si de asemenea ORICE poate fi interpretat ca jignire se poate pedepsi cu GAG/KICK/BAN...

daca tot aveti chef de vorbe si glume (ca intre prieteni) de ce nu iesiti voi afara la o miuta? acolo nu va cenzureaza nimeni.

si intre gashca mea de prieteni se intreaba mult de mame - DAR asta nu inseamna ca pe un server public se poate face asa ceva. EXISTA bunul simt si nu ii intereseaza pe alti jucatori de glumele voastre. astea le faceti pe mess-fb-steam sau f2f.

o zi buna in continuare

ps: la modul cum ai facut reclamatia si la ce scrii in reclamatie eu una ti-as da ban nu numai pe server ci si pe forum. daca nu stii sa te abtii si nu stii sa vorbesti frumos atunci te rog schimba server-ul! nu trebuie sa iti suportam tie toate amenintarile sau frustrarile.

NUMAI BINE




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VriLLoN

[BAD ASS]



Status: Offline
(since 28-11-2015 13:51)
Joined: 01 May 2012
Posts: 331, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 240.4
Votes: 9

Post Posted: 21-04-2013, 13:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El e extrem de razbunator, sunt curios ce o sa-i faci tu lui mastermind, Chuck Norris e mic copil pe langa tine , asa-i ? Eu zic sa-ti iei amicii si sa plecati cu coada intre picioare pana o sa va reveniti, tu chiar crezi ca toata lumea accepta glumele voastre prostesti, macar de erau de bun gust, fara atac la persoana, multi playeri isi pierd cheful cand vad asa "bastani" pe server. Voi cine va credeti ma ? Intrati pe server sa jucati, nu sa va prostiti si sa enervati lumea, stati in banca voastra, nu are nimeni nimic cu voi, voi aveti cu noi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 21-04-2013, 13:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liopone wrote:
Catre monsterkill : Prea inteligent nu imi pari .... si da imi asum greseala cu a-ti.. imi aduc aminte nu am cum sa dau inapoi si merg inainte, dar tu ... Tu .. cine esti ce doresti nu iti vad rostul... cine a zis ca sunt avocatul lui Alone ... pur si simplu suntem toti 3 implicati daca nu ai ceva de zis pe bune stai acolo unde esti tu ... nu ti-a zis tie nimeni nimic stai in banca ta elevule!


Unii dintre admini pur si simplu intrec orice masura...

Nu mai faceti abuz ca momentan... (dar cine sunt eu sa va spun sa nu mai faceti abuz ca oricum nu va penalizeaza nimeni)

Deci pe bune iti multumesc pentru participare la discutie ,dar daca si tu esti aici sa iei apararea lui mastermind ... din moment ce incalca regulile ....
nu rezolvi nimic pentru ca sunteti varza unii dintre voi!

Si nu ma refer la tine!


Pur si simplu,nu ii iau apararea lui Mastermind.
Tin cu dreptatea si mereu cand a gresit master,i-am zis-o in fata si chiar am avut antecedente cu el,nu vad de ce i-as lua apararea
Mi-am zis o parere.
Tu daca erai cu capul pe umeri faceai o reclamatie dupa model si atata tot,nu cu jigniri in colo si incolo si lipsa de respect pentru alti admini..Pe mine m-ai lasat rece.. nu stiu daca o sa mai ai acces sa joci pe server la cum ai aruncat cu noroi in toti.
Sfatul meu ti l-am zis mai sus si se rezolva altfel treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liopone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 09:07)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 6

Post Posted: 21-04-2013, 13:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catre raluca : Cum sa ma abtin daca lui mastermind nu ii face nimeni nimic a incalcat o regula esentiala ... am tot dreptul sa scriu pe chat nu ai voie sa imi dai ban pe motiv ca scriu pe chat sub pretextul ca agit lumea pe bune ...

Nu agitam lumea....

Posturi unite automat, 21-04-2013, 14:12:20

Blue la voi daca fac o reclamatie dupa model nu valoreaza nimic.. probabil se uita 2-3 persoane si cam atat ... ca pana la a se lua masuri impotriva adminilor e mult!...

Posturi unite automat, 21-04-2013, 14:14:28

inca nu mi-ati raspuns la intrebarea cu ...

De ce sa isi verse nervii pe noi .. cui i pasa ca este el nervos?!

De ce sa ne ameninte asa?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*bLuEsKy*

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2015 17:23)
Joined: 16 Jun 2008
Posts: 838, Topics: 48
Location: Pitesti

Reputation: 267.6
Votes: 57

Post Posted: 21-04-2013, 13:15:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liopone wrote:
Catre raluca : Cum sa ma abtin daca lui mastermind nu ii face nimeni nimic a incalcat o regula esentiala ... am tot dreptul sa scriu pe chat nu ai voie sa imi dai ban pe motiv ca scriu pe chat sub pretextul ca agit lumea pe bune ...

Nu agitam lumea....

Posturi unite automat, 21-04-2013, 14:12:20

Blue la voi daca fac o reclamatie dupa model nu valoreaza nimic.. probabil se uita 2-3 persoane si cam atat ... ca pana la a se lua masuri impotriva adminilor e mult!...


Se iau masuri,nu-ti fa griji.
Dar asta nu te costa nimic sa fi OM si sa nu stai sa jignesti... cu bun simt rezolvi ceva,mai ai sanse,dar asa sa vi cu gura mare ... sansele deja sunt pe minus!
Eu in locul tau mi-as cere scuze,daca chiar mai vrei sa mai joci pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 21-04-2013, 13:17:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are nimeni o poza a consolei cu acea "coversatie", sa vedem cat de meritat a fost, sau iar punem ownerul sa caute prin log-uri pentru ca nu poate face nimeni 2-3 print-uri?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 21-04-2013, 13:20:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OFF:Cred ca sunt aceeasi curcani care lau suparat si pe kolick dupa atitudine.
ON:Totul a inceput pe kabul cand alone a primit kick pt ca avea bug iar acest domn "razbunator" a inceput sa comenteze si sa se certe aiurea cu PERLON. Daca voi credeti ca veti ajunge departe cu atitudinea asta de Chuck Norris cum a spus si colegul meu Vrillon sa stiti ca va inselati.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liopone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2013 09:07)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 6

Post Posted: 21-04-2013, 13:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te cunosc pe tine nu am nimic cu Perlon e treaba lui, am dreptul sa imi spun opinia despre el .. nu m-am certat cu el nu l-am jignit inca nu mi-ati raspuns la intrebarea cu ... dece isi varsa mastermind nervii pe noi oferindu-ne ban ... e absurd .... !


Merci pentru treaba cu "Curcanul" asa ma incadrezi tu in societate....!

GG Tie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 21 April 2013 14:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 11-05-2024, 11:38:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x