User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Pinin, are admin degeaba.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message544
ChaNn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2015 14:57)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 11, Topics: 3
Location: nowhere

Reputation: 116.2
Votes: 2

Post Posted: 26-06-2012, 19:34:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume admin:pinin
Ora:20:35
Harta:de_kabul
Motivul reclamatie:Incompetenta
Dovada:http://www.fileshare.ro/69916534047.4

Playerul cu numele bebelushul, avea un silent aim nesimtit.Eu pe u+@ urlam ca nebunu sa se uite pe el dar el nimic.S-a pus spectator si a inceput sa vorbeasca cu playeri si codatul se juca linistit.Va rog sa luati masuri.Multumesc anticipat.Si vreau sa mentionez ca pe acest player l-am mai prins saptamana trecuta pe server.Nu erau admini si isi facea de cap.


Life Sucks....And The You Die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pinin

[Praf]



Status: Offline
(since 24-09-2019 20:38)
Joined: 12 Nov 2011
Posts: 2633, Topics: 67
Location: Targoviste

Reputation: 777.2
Votes: 90

   
Post Posted: 26-06-2012, 19:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incompetent esti u prietene da??
ti-am spus de o mie de ori ca mam uitat pe el nu mai lua tu foc aiurea in tranvai ca nu sti nimik..
ok???
domnul bebelusu este de foarte mult timp pe server si lau vazut si alti admini si toti au zis ca stie sa joace...
ti-am spus de o mie de ori ca mam uitat la el si ca sa taci o data ca mai inebunit pe chat si ai vb foarte urat imi pare rau ca am iesit din cs sa dau copy in fine nu asta conteaza...
ca rezultat al inebunelii tale iam facut un demo si lam postat la pareri aici: http://forum.wow-freakz.com/m-au-inebunit-si-am-zis-sa-vedeti-si-voi-t161191.html
nu treb sa imi faci u reclamatie ca esti u nervos ca nu dau eu ban cand imi spun toti jucatorii ca asa nu ar mai fi nimeni pe server...
veziti de jocul tau si sa zici mersi ca te-am lasat sa ii faci si u demo pretene ca puteam sa te scot ca spectatorii nu au voie sa stea
u urlai ca nebunu si vb in tot felu
daca nu poti accepta ca cineva este mai bun ca tine si poate juca chiar bn lasa-te de cs aim nu avea oricat ai zice u
inseamna ca daca era altcineva pe server gen kidmara spargeai calculatorul de nervi si injurai ca la usa cortului daca nu sti sa joci nu mai aprinde calculatorul
si cu asta am incheiat!!!!
Scuzati greselile de ortografie dar nu am prea multa carte -) si nervi am destui


rog un owner sa se uite in log sa vada si cum vb domnul 1234 pe page

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
K0smin

[Creep]



Status: Offline
(since 08-10-2015 12:31)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 649, Topics: 24
Location: Alba Iulia

Reputation: 69.7
Votes: 14

Post Posted: 26-06-2012, 23:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat la demo si nu are nimic.
Reclamatie fara rost.


Reguli pentru jucatori:

5. Insistenta exagerata asupra anumitor probleme adresate adminilor/jucatorilor inclusiv injuraturi se pedepseste cu kick/ban.

6. Daca vi se atrage atentia asupra unui lucru de catre un admin, nu o luati ca pe un afront direct, ei au cele mai bune intentii de a va ajuta.


Descarca CS 1.6 gratis - NonSteam, Classic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pato, 03 July 2012 20:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-06-2024, 12:43:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x