User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Spot

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2065
OutlaW94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2012 19:35)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2011, 21:42:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume player: OutlaW
Ip:----
Nume admin: Spot
Motiv/dovada/argument:
http://img806.imageshack.us/img806/8215/snapshot0002nv.png
M-am saturat de abuzurile acestui admin... desi are helper da kick in prostie... e dupa dispozitie... nu stiu ce l-a apucat.. intram intr-o echipa si imi dadea kick... si nu sunt singurul care o pateste... am mai vazut si alti playeri care au trecut prin aceasta tortura... dar le e frica s-o spuna... ei bine o spun eu ca nu mai suport acesti admini iresponsabili... nu poti sa joci 10 min linistit ca cineva nu-si face datoria cum trebuie si pur si simplu sufera de admin...
Concluzii: Alegeti-va oamenii cu mai multa grija nu mai da-ti admin doar pt ca tin redirecte...In spatele acelor redirecte zac niste pusti de 13-14 ani care nu stiu ce inseamna responsabilitatea...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 13-08-2011, 21:57:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai facut sa rad rog un owner sa uite in loguri sa vada ce a facut domnu outlaw inainte de ai da kick

hai totusi sa le zicem pe toate:
1.ai dat tp pe harta mica (snow)
2.te-ai urcat pe harta mica (snow)
3.cand am scris regulile ai inceput sa flodezi serverul scriind "free game" in prostie
4. dupa ce ti-am dat gag ai inceput sa scri "free game" pe chatul catre admin - pacat ca nu am comanda de ban ca iti luai cateva ore asa sa te racoresti

sa mai amintesc ca dateai cu he de orc pe de_dust2_long ??



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 13-08-2011, 21:59:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vazut multi playeri care au facut ce ai facut tu outlaw,dar de ce nu va uitati si voi la regulament sa vedeti ce aveti voie si ce nu?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OutlaW94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2012 19:35)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2011, 22:05:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de parca e prima data cand se intampla, dar am tacut am zis ca a gresit dar o face intentionat...nu stiu ce satisfactie are cand da kick la playeri fara motiv...

Posturi unite automat, 13-08-2011, 23:05:20

Acum imi vorbesti de HE pe dust2 long dar mai adu si dovezi ca din gura toti putem sa dam... eu nu am nimic cu tine... dar gandeste-te de 3 ori vorbeste o data..
Ca admini asa e va tine-ti partea... asa se intampla peste tot cand n-ai putere... esti calcat in picoare...si ce daca da kick intr-una.. sa-l lasam sa dea ca doar e admin...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 13-08-2011, 22:05:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omule nu intelegi ca u nu iti luai kick, tie iti dateam ban ca aia meritai

te-am avertizat slay/kick urma ban cum nam comanda de ban te tineam in kick-uri pana maine dimineatza



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OutlaW94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2012 19:35)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2011, 22:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si te simti bine ca ai facut asta... vad ca rade sufletul in tine.. o spui cu o mandrie... si acum mai bagi si p-aia cu banu ca sa-ti dea upgrade... incepi usor-usor sa-ti arati adevarata fata, adica cea de profitor de ocazii
Si stii vorba aia cine se scuza se acuza...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 13-08-2011, 22:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Outlaw sunt anumite reguli care trebuie sa le respecti ca si restu,daca tu nu le respecti e logic sa iti iei slay/kick/ban


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OutlaW94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2012 19:35)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 13-08-2011, 22:20:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

le respect e logic... deocamdata el n-are nici o dovada care sa justifice ca eu am folosit he-uri sau ce mai zice el p-acolo...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 13-08-2011, 22:50:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca tot le "respecti" mai citestele de cateva ori pe astea sau date cu capu de monitor poate iti intra in cap mai bine

"folositi say_team:@ pentru avertizarea adminilor asupra codatilor sau a unor neregului, dar daca folositi in alte scopuri pentru a cere xp sau a vorbi altceva se va sanctiona cu kick apoi ban 1 ora - 1 zi "

"este interzis aruncare a mai mult de 2 he-uri pe harti mici gen fy_buzzkill fy_snow de_dust2_long etc...sub nici o forma gloves !!!!!!!! sau he de orc"

"este interzis teleportu pe hartile 35hp/fy_snow/fy_buzzkill/de_dust2_long/de_dust2x2 (slay/kick/ban 120 min) si incercati sa evitati teleportu(pe hartile mari) in baza la ct/t la inceputul rundei."

"este interzisa urcarea pe harta "

"nu se comenteaza la deciziile adminilor decat pe forum. Daca exista o nelamurire in legatura cu o anumita decizie la care se poate raspunde si pe server puneti intrebarea iar dupa ce primiti raspunsul nu mai insistati. Prima abatere kick, daca veti continua veti primi ban 1 ora. "

"nu se insulta pe server, deoarce duce la injuraturi, cearta etc (gag-warn/kick/ban 1 ora -1 zi) "

ultima regula ti-am pus-o poate data viitoare cand mai zici ca sunt codat taci din gura, te pui spectator faci frumos demo si pui pe forum daca zici ca sunt codat si nu mai ma iei la mishto


legat de dovezi nu cred ca trebuie sa pun dovezi ca te teleportezi u sau ca arunci cu he de orc pe harti mici.

iar de faza cu "free game" sper sa aibe timp un owner sa uite in log-uri si sa puna tot ce ai facut

si cu asta am terminat discutia ca nu trebuie sa raspund eu la toata lumea cu probleme care uita ce au facut acum 5 minute



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 14-08-2011, 00:48:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OutlaW94 wrote:
le respect e logic... deocamdata el n-are nici o dovada care sa justifice ca eu am folosit he-uri sau ce mai zice el p-acolo...



Iti pierzi timp-ul cu ei degeaba.


b0bina wrote:
am vazut multi playeri care au facut ce ai facut tu outlaw,dar de ce nu va uitati si voi la regulament sa vedeti ce aveti voie si ce nu?


Pentru ca este de datoria voastra sa informati reguliile si pentru ca nu stau jucatorii sa va citeasca voua regulamentu si pe langa asta nu am vazut admini care sa foloseasca comenzile slay si slap atat timp cat am jucat pe server si am tolerat incopetentele multora si suferintele.


Out degeaba faci reclamatie pentru ca owneri sunt de acord sa dea admine unor copii pentru redirecte stiind ca aduc lume pe server. Cand va fi serverul cunoscut, adica peste cateva luni bune, asta in caz ca o sa reziste, o sa scape de acesti imperinentii care isi bat joc doar.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2016 14:54)
Joined: 07 Sep 2006
Posts: 489, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 423.7
Votes: 7

Post Posted: 14-08-2011, 00:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

u asta de postasi ultimu ai fost pe server cand sa intamplat asta ?? daca nu taci din gura si joc de glezne

daca erai pe server vedeai ca le-am zis de n ori regulile si de acolo sa si ajuns la discutia asta ca ala faceam flood scriind in prostie "free game"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 14-08-2011, 03:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valanga iti zic si stiu ca iti zic degeaba,mereu un admin spune ce nu este voie pe o anumita harta dar degeaba le zici ca tot ca ei fac asa ca nu imi spune tu mie ca owneri tin tot cu noi asa cum a luat un player admin asa se poate scoate nu este nici primu si nici ultimu care poate lua admin si daca nu iti convine regurile care sunt iti poti cauta alt servar,nu va plange servaru dupa tine sau dupa altu...si cand ai spus tu ca este datoria noastra sa informam jucatorii regulamentu este adevarat dar si un jucator trebuie sa se uite in regulament si daca tu imi zici mie ca nu am dreptate atunci fericit te poti lasa de cs si sa te apuci de mario,daca te uiti la regulament o sa vezi ca este si regulament juacatorii si regulament admini sau regulamentu pentru jucatorii este tot pentru admini?asa ca mai bine iti vezi de treaba ta,nu cred ca tu respecti regulamentu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 20:10:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x