User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Stalone

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message700
Bill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2011 21:56)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 120, Topics: 13
Location: Azerbaijan

Reputation: 186.4
Votes: 5

 
Post Posted: 12-12-2010, 18:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum zice shikadota in alt topic de la reclamatii, se pare ca stalone nu este in apele lui si abuzeaza de admin.
Azi pe la ora 18:20 ma jucam linistit pe srv si am facut o gluma putin cam neadecvata,recunosc, dar nu destul incat sa primesc mute de 10 min.
Bun, trec 10 minute si ii zic lui stalone ca nu am injurat sau am facut ceva destul de serios incat sa incalc vreo regula. A inceput sa ma ameninte ca imi da ban daca continui sa ma iau in gura cu el si eu ii zic "faci cum vrei". And guess what, mi-a dat ban.
Daca nu il sanctionati pe respectivul admin, macar unban me.

Nume ingame: Bluff
Ip: O sa va trimit PM in caz ca va trebuie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 12-12-2010, 18:45:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur cand vad ca ma reclamati atat.Abuzez de admin? Ti se pare anormal ca ai primit gag pentru ca ai scris " Ba voi daca vedeti o fata ca joaca CS, vi se scoala"? Aici facand referire la Deliutza, singura care era pe server.Ai primit gag, ti-am spus sa termini cu astea, ai inceput sa faci misto,te-am avertizat de 2-3 ori ca daca nu-ti revizuiesti comportamentul ei ban.Ai primit ban pe 30 min.
Imi pare rau ca n-am facut ss-ul cand ai scris tu treaba aia.Acum vezi ca ai cu cine discuta? Vezi ca adminii nu sunt pusi degeaba acolo?
http://img193.imageshack.us/img193/8551/bluffo.jpg
Data viitoare fii mai atent, pentru ca eu o sa fiu foarte,foarte atent;)
Sarbatori fericite!




Uploaded with ImageShack.us
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 12-12-2010, 19:19:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buff, tu ai greșit nu adminul. Reclamație nefondatã.

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by tweetty, 12 December 2010 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 11:31:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x