User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Th33:X

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message417
Caramida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2013 13:25)
Joined: 27 Oct 2011
Posts: 77, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 3

Post Posted: 27-10-2011, 21:13:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: CaRa
Nick admin: Th33:X
IP(poza):
Motiv: Sincer .............nu pot spune ca nu sunt vinovat fiindca iam spuns nespalat la fund(imi cer scuze pt asta)... apoi mia dat 10 min mute:) au expirat minutele iara 10 dupa aceea ma amenintat ca daca mai vb pe say_team@ imi da kick .. lam intrebat dc mia mai data inca o data mute ......kick dupa ce intru pe sv il intreb care e site .. nimic si dupa 2 minute poc ban cara - a dat vote as vrea sa faceti ceva si daca se poate si unban ?- daca nu fac si cerere unban nu e problema ... si Th33 invata sa raspunzi cand te intreaba omu ceva...
Dovezi:As vrea sa imi cer scuze dar din nefericire nu am apucat sa fac prtscreen deoarece bann.ul a fost deja acceptat inainte ca sa apuc sa fac PrtSc imi cer scuze again - mai mult de atat .. nu stiu ce sa va spun daca nu ma credeti pe cuv alta solutie nu cred ca exista .punct...






Va multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Th33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2012 21:14)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 21, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 3

Post Posted: 27-10-2011, 21:28:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- prietene ai avut ca eram eu dupa ce iti dau 3 gaguri ca ii injuri pe toti vb pe say_team @ ma injuri si pe mine normal in regulament scrie sa iti dau kick dupa primu gag daca continui . Asa ca fi multumit . Si dovada mea sunt mai multi admini depe server , exemplu: Mihai .

Asa ca numia fa post aiurea prietene ca nu am ajuns asa tampit sa dau gag aiurea . -

Nam ajuns sa tolerez toti copii - invata sa vorbesti data vitoare si nimeni nu iti face nimic nu primesti slay/gag/ban/kick aiurea daca esti pe curu tau .

O sa rog toti admini care au fost in acel moment pe sv sa isi dea cu parerea la reclamatia ta -

Aa si nu sunt obligat sati raspund , sunt mesaje pe sv - "si Th33 invata sa raspunzi cand te intreaba omu ceva... " .

!!! Si partea cu printu , ai consola prietene ezista tasta: PrntScr sau CTRL+C , V si pui in Paint , invata sa vorbesti iti zic inca odata -


Love Freakz.ro , love hns.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SchmetZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 12:17)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 271, Topics: 43
Location: hns.freakz.ro

Reputation: 53.4
Votes: 4

 
Post Posted: 28-10-2011, 08:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara dovada reclamatia e nula.

Asta e protocolul si il respectam

Topic Closed!



hns.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SchmetZ, 28 October 2011 06:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 02:30:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x