User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Werez By Cyber
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2149
likom22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2011 08:10)
Joined: 05 May 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 05-05-2011, 08:02:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: Cyber
- Numele adminului reclamat: WEREZ
- Harta, ora si data faptei reclamate:de_inferno, 08:15, 05.05.2011
- Motivul / Regula incalcata: Foloseste cod si mi-a dat ban degeaba
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: Am doua demo-uri si poze ale consolei de cand mi-a dat ban.
Demo-uri:
http://www.2shared.com/file/v2kuSpY6/werez.html
http://www.2shared.com/file/kTz-AZC2/werez1.html

Poze consola:
IMG: http://img121.imageshack.us/img121/1103/neoshooter4c.th.png
IMG: http://img813.imageshack.us/img813/5489/neoshooter3.th.png
IMG: http://img18.imageshack.us/img18/4784/neoshooter2a.th.png
IMG: http://img849.imageshack.us/img849/8680/neoshooter1z.th.png

Posturi unite automat, 05-05-2011, 08:50:09

Scuze ca fac dublu post, dar mi-a dat si *** off, tot fara motiv.
IMG: http://img156.imageshack.us/img156/8084/neoshooter6.th.png
IMG: http://img23.imageshack.us/img23/5673/neoshooter5x.th.png

Posturi unite automat, 05-05-2011, 09:02:28

Dovezi *** off
IMG: http://img840.imageshack.us/img840/3395/neoshooter8.th.png
IMG: http://img35.imageshack.us/img35/8523/neoshooter7.th.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 05-05-2011, 08:08:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. nu am cod
2. nu am cod
3. nu am cod
4. cand iei ban pentru limbaj sau orice alt ban temporar / permanent , atunci respecti banul , nu dau eu doi bani pe ip`u tau dinamic .
*** ai luat pentru ca esti nesimtit si intrii la loc fara sa respecti banul . Si crede`ma ca am sa te tin in *** si ban cat vrei tu .

A-ti inceput sa`mi porcaiti familia , cod cod cod cod cod . Si cu toate astea tu ai fost unul dintre aia norocosi care ai primit ban 20 de minute , cu motiv: fugisifao . Stii tu , reclamatia , cu care ma tot amenintai .
Cand te vad ai *** ban iar . Sa nu te surprinda , asta pentru nesimtire .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
likom22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2011 08:10)
Joined: 05 May 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 05-05-2011, 08:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ban-ul pentru ce l-am primit? Care e motivul???
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 05-05-2011, 08:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. FOLOSESTI AMX_PAGE IN CAZUL IN CARE SUSPECTEZI PE CINEVA CA AR FOLOSI VREUN CHEAT , NU SCRII MARE CU SAY SA VADA TOTI CE PREMONITII AI TU .
2. DACA SUSPECTEZI UN ADMIN CA JOACA CU VREUN CHEAT , FACI DEMO IESI DE PE SERVER SI POSTEZI , FARA SA AMENINTI ADMINUL RESPECTIV CA II FACI RECLAMATIE , SI ALTE PREMONITII DE ALE TALE .
3. LA MOTIV AI CITIT SI TU "FUGISIFAO" .
AI AVUT TIMP SUFICIENT SA FACI RECLAMATIA ASTA .
4. DACA IEI BAN , RESPECTI BANUL , CHIAR DACA TU CONSIDERI CA L-AI LUAT PE NEDREPT . SE AJUNGE LA O CONCLUZIE DUPA CE SE VERIFICA LOGURI , ETC. NU INTRII LA LOC PE SERVER SI FACI CIRC .
5. AI PRIMIT *** , PENTRU CA EU CONSIDER CA NU MERITI SA JOCI PE SERVERUL ASTA , ATATA TIMP CAT NU ESTI IN STARE SA RESPECTI UN BAN DE 20 DE MINUTE , CARE L-AI PRIMIT PE DREPT . PENTRU CA AI INCERCAT IN MOD REPETAT SA INTRII PE SERVER DESI EU TI-AM DAT BAN , AI PRIMIT *** IAR , SI VEI PRIMI IN CONTINUARE .
CIAU !

TE ROG SA NU MAI POSTEZI SI SA ASTEPTI DECIZIA UNUI OWNER / IAR DACA SE DOVEDESTE CA JUCAM CU VREUN CHEAT PROBABIL CINEVA IMI VA TAIA MIE ADMINUL SI IMI VA DA BAN . PANA ATUNCI , RESPECTATI BANUL SI CERE-TI SCUZE , MA JIGNESTI PE MINE , IMPLICIT PE RESTUL ADMINILOR SI CEI CARE AU GRIJA DE SERVERUL ASTA . PANA NU-TI CERI SCUZE , NU VEI PRIMI UNBAN , NU DE LA MINE !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghem#Alexander

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-04-2016 13:28)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 1135, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 222.8
Votes: 4

Post Posted: 05-05-2011, 11:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BAnul e dat pe merit dar comanda *** se foloseste doar in cazul in care jucatorul este codat - ai abuzat de comanda *** sa vedem ce parere au ownerii

Friends Just Wanna Have Fun !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 05-05-2011, 11:57:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghem#Alexander wrote:
BAnul e dat pe merit dar comanda *** se foloseste doar in cazul in care jucatorul este codat - ai abuzat de comanda *** sa vedem ce parere au ownerii


e da.....daca omu' e nesimtit si insista...macar de avea bunul simt sa intre cu alt nume


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 05-05-2011, 12:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghem#Alexander wrote:
BAnul e dat pe merit dar comanda *** se foloseste doar in cazul in care jucatorul este codat - ai abuzat de comanda *** sa vedem ce parere au ownerii


Daca ne aducem bine aminte in trecut am luat avertisment pentru ca am dat *** la fel...unuia care intra si injura si iar intra si tot asa.......si acel avertisment ma facut sa ma las un timp.......
Deci NU se foloseste *** decat pt codat............sa zis clar

cei care re=intra quit/kick/ban ....orice inafara de ***.....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 05-05-2011, 13:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Initial am scris un post de vreo doua pagini , insa m-am razgandit si nu am sa il mai postez din diverse motive .

Vreau sa punem capat "colaborarii" deoarece nu mai sunt de acord cu regulamentul . Nu vreau downgrade la slot , am steam ma pot juca bine mersi , daca mai e cazul . Si sunt satul de "intepaturile colegilor" .

Din pacate va frecventeaza serverul numai babuini fara viata sociala si sunteti mult prea ingaduitori cu ei ( nu are nici o legatura tipul din reclamatia asta ).
vreau un owner sa verifice logul de astazi si sa`mi zica mie cate ***`uri trebuiau date , celor care azi m-au injurat de toata familia si toti mortii si s-au reconectat . Daca faceam print la fiecare injuratura , va floodam forumul cu uploaduri . Asa cum nici codatii n`au ce cauta pe server , pentru ca sunt niste frustrati sparti , nici specimenele care nu`s in stare sa respecte un ban , nu au ce cauta pe server . Daca in prima faza se foloseste comanda *** sa dai codaru` afara si sa`i strici jocul pentru ca nu merita sa joace , atunci sa inteleg ca restul plevei de bambuini cu dinamic , pot intra bine mersi sa se joace cantarstraic . Sorry ... nu sunt deacord . Scriu asta pentru ca am mai folosit *** pe cei cu dinamic care intra si injura in mod repetat / fac reclama / whatever . IAr regulamentul se contrazice singur . Practic eu unuia cu dinamic pur si simplu nu am ce sa ii fac . Si nu pot sa stau cu bunghiu pe Mih@itZZ@ BO$$ si sa`l torn cu ce nick intra , sa ii dau gag / kick / ban inainte sa abereze sau sa injure pe x si y de tot mortii , cand comanda de ban e inutila .
Astea fiind zise , la revedere . Nu stau sa dau explicatii , cei care sunt intradevar in masura sa rezolve / schimbe ceva sa o faca .



Last edited by WEREZ on 05-05-2011, 13:50:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 05-05-2011, 13:45:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WEREZ wrote:
celor care azi m-au injurat de toata familia si toti mortii si s-au reconectat . Daca faceam print la fiecare injuratura , va floodam forumul la upload .

Inseamna ca ceva iti scapa, ceva nu faci bine de se ajunge sa te injure in halul ala. Mi se pare iesit din comun, adica trebuie sa existe un motiv dincolo de ce spuneti voi aici, un motiv pentru care reactioneaza playerii in felul asta, de ajung sa te injure de "toti mortii".
Ar trebuii sa iei in considerare posibilitatea ca actiunile tale sa te puna in situatia asta. Sunt admin pe war4 de 1 an si jumatate cred, dar nu mi s-a intamplat niciodata sa am asa probleme cu playerii incat sa ajung sa afirm ceva aseamanator cu ceea ce ai afirmat tu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 05-05-2011, 13:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amice , logurile sunt acolo . Eu nu ma refer la jucatorii aia de rand cu bun simt , ma refer la babuinii ocazionali care ajung aici din greseala .

Am auzit asta de cel putin 10 ori astazi :
doamne ce server de kkt , adminu joaca cu cod , werez s-o ... pe ... . Nu cred ca suntem pe aceeasi lungime de unda wtf . Nu stiu ce ai inteles tu ...
Si in cazul de fata , sa inteleg ca respectivul nu merita un *** , stiind ca e cu dinamic . II dau ban .. right , bun asa ...

"Ar trebuii sa iei in considerare posibilitatea ca actiunile tale sa te puna in situatia asta"
Da , probabil ar trebui sa ma joc cu volan sa poata frustratii sa faca frag . Aici iti dau dreptate . Din pacate nu ai inteles la ce ma refeream ...

Anyway , prea multa polemica ... alegerea mea o stiti si din ce am scris reiese clar ca nu sunt deacord cu "regulamentul asta nescris" .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 05-05-2011, 14:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WEREZ wrote:
ma refer la babuinii ocazionali care ajung aici din greseala .
Am auzit asta de cel putin 10 ori astazi :
doamne ce server de kkt , adminu joaca cu cod , werez s-o ... pe ... . Nu cred ca suntem pe aceeasi lungime de unda wtf . Nu stiu ce ai inteles tu ...
"Ar trebuii sa iei in considerare posibilitatea ca actiunile tale sa te puna in situatia asta"
Da , probabil ar trebui sa ma joc cu volan sa poata frustratii sa faca frag . Aici iti dau dreptate . Din pacate nu ai inteles la ce ma refeream ... .

Si de cate ori le-ai dat gag-uri intre 1-3 minute ? Si sa le explici ca nu au voie sa zica ca ii serveru' de kkt, codatii se reclama pe page s.a.m.d
Nu zic ca nu asa ai actionat, ca n-am de unde sa stiu, dar iti spun sigur ca ceva iti scapa, ceva nu faci bine.
In fine, e mult de explicat si probabil o sa ajungem sa ne atacam unu pe altu. Iti zic eu ca gresesti undeva, nu actionezi cum trebuie cand vine vorba de luat niste decizii care sa nu aibe urmari. La tine tot timpu au urmari. In fine.. nu iti cer sa ma crezi, eu doar ti-am zis si cred ca lucrul asta te si strica.

Cat despre ***.. asta e, va vine usor sa-l reclamati pe werez, dar daca ati fi fost in locul lui poate ati fi reactionat la fel si aici sunteti putini egoisti.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 05-05-2011, 14:17:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
WEREZ wrote:
ma refer la babuinii ocazionali care ajung aici din greseala .
Am auzit asta de cel putin 10 ori astazi :
doamne ce server de kkt , adminu joaca cu cod , werez s-o ... pe ... . Nu cred ca suntem pe aceeasi lungime de unda wtf . Nu stiu ce ai inteles tu ...
"Ar trebuii sa iei in considerare posibilitatea ca actiunile tale sa te puna in situatia asta"
Da , probabil ar trebui sa ma joc cu volan sa poata frustratii sa faca frag . Aici iti dau dreptate . Din pacate nu ai inteles la ce ma refeream ... .

Si de cate ori le-ai dat gag-uri intre 1-3 minute ? Si sa le explici ca nu au voie sa zica ca ii serveru' de kkt, codatii se reclama pe page s.a.m.d
Nu zic ca nu asa ai actionat, ca n-am de unde sa stiu, dar iti spun sigur ca ceva iti scapa, ceva nu faci bine.
In fine, e mult de explicat si probabil o sa ajungem sa ne atacam unu pe altu. Iti zic eu ca gresesti undeva, nu actionezi cum trebuie cand vine vorba de luat niste decizii care sa nu aibe urmari. La tine tot timpu au urmari. In fine.. nu iti cer sa ma crezi, eu doar ti-am zis si cred ca lucrul asta te si strica.

Cat despre ***.. asta e, va vine usor sa-l reclamati pe werez, dar daca ati fi fost in locul lui poate ati fi reactionat la fel si aici sunteti putini egoisti.


revin....tu faci nenumarate post'uri aici la war3 desii nu cred ca esti in masura (da inteleg iti dai o parere la un demo etc)
2.Nu prea intelegeti ca exista oameni care singurul lor scop este sa intre si sa faca ce vrea pe server stiind ca are ip dinamic (exemplu clar este axn care toata lumea il stie si la care comanda de kick quit nu il afecta sub nici o forma) deci va spun de pe acum care e nesimtit si nu rspecta banul ba mai mult MAI INTRA SI CU ACELASI nick sa imi arate el ca este bO$$ DE BO$$ pai ***,superss si toate cele,prefer decat sa stau sa pierd vremea cu el prefer sa ma uit pe asa zisii codati care sunt reclamati cu zecile pe amx_page.

3.Scama ce spui tu ca ai primit avertisment ptr asa ceva eu unul nu cred si cunosc bine situatia,pacat ca nici intre colegi nu poti fii just,nu cred ca din 4 owneri toti greseau si iti aplicau tie avertisment ptr asa ceva.


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 05-05-2011, 14:18:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa e , unii nu au altceva mai bun de facut decat sa apese pe mouse , sa injure si sa faca misto pe un server al unui joc stupid . Asta`i mentalitatea aia de taran si de cand le-a dat frau liber RDS`ul , au toti babuinii dinamic sa faca "misto" pe cantarstraic . Eu incurajez si incerc sa aduc jucatori mai "skilati" pe server sa iasa jocul cat mai frumos . Pur si simplu unii nu au ce cauta aici si daca sunt nesimtiti si nu merita sa joace , atunci ar trebui sa nu fie lasati. Noi suntem aia care le permitem sa intre . Iar aia era una dintre comenzile care ajutau intr`o oarecare masura . Din pacate sare x si y , abuz frate ...
Anyway , dupa cum a scris .. simt ca nu pot sa ajut serverul cu nimic , pentru ca nu am suport , regulamentu` se cearta singur si pe deasupra mai apare si x si y cu intepaturi . Si plus de asta , mai imi i`au si injuraturi . Pai ce rost are ? pt ce ma agit aici ... ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghem#Alexander

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-04-2016 13:28)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 1135, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 222.8
Votes: 4

Post Posted: 05-05-2011, 14:50:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar daca ai o oarecare dreptate... nu esti tu owner ca sa faci regurile, cand ai acceptat "postul" de admin l-ai acceptat cu tot cu regurile impuse de owneri - daca nu vezi rostul in a te "Agita" renunta la admin... nu te obliga nimeni sa ramai in postura de admin

Friends Just Wanna Have Fun !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 05-05-2011, 14:59:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghem#Alexander wrote:
chiar daca ai o oarecare dreptate... nu esti tu owner ca sa faci regurile, cand ai acceptat "postul" de admin l-ai acceptat cu tot cu regurile impuse de owneri - daca nu vezi rostul in a te "Agita" renunta la admin... nu te obliga nimeni sa ramai in postura de admin


inutil ceea ce vorbesti - tu care stii destul de bine cum sta treaba,tu care ai incalcat de nenumarate ori regulamentul,tu care petreci foarte mult timp pe server si stii bine ce se intampla,aiurea sunteti.

WEREZ +100000000.


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 05 May 2011 18:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 10-05-2024, 17:42:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x