User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie a$u

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message840
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 04-02-2013, 16:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : AddicteD
Nick reclamat : a$u
Motiv : e plin de suferinte !!!
Dovada : Demo

Am avut inspiratia sa dau drumu' la demo deoarece cu o runda inainte imi mai daduse slap-uri aiurea si tot cauta motiv sa comentez la el ca sa iau ban , dar tot la asta s-a ajuns intr-un final ... Inteleg ca multi dintre admini nu ma suportati , dar sincer putin imi pasa... eu imi vad de jocul meu si unii dintre voi cauta nod in papura sa ma baneze aiurea ...

Acum privind reclamatia , stateam , imi vedeam de jocul meu pana ma trezezsc dintr-o data cu kick (habar n-am de ce) , am reintrat sa il intreb pentru ce am luat kick si apoi mi-a dat gag ... l-am mai intrebat o data pe page si am luat ban 2 ore pe motiv (tineti.gagu) Dosent Matter am iesit din cs imediat de nervi si am uitat sa mai fac si print-uri .. Dar se pot verifica log-urile ... frate .. e prea de tot , imi iau ban-uri aiurea ca ce? Thinking are transu' boala pe mine !? atata timp cat eu nu caut sa ma bag in seama cu el sau cu niciunu dintre "adminii" astia care ii stiu "lowbie" !


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 04-02-2013, 17:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu pricep mare lucru din acest demo, tot ce vad este ca se chinuie sa intre. Asule, vreau sa aud si varianta ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clipici2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2014 09:22)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 166, Topics: 19
Location: tg-jiu

Reputation: 107
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2013, 17:18:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana kick nu ti-am dat eu
2 gag ai primit pt asta http://i48.tinypic.com/r1a7iw.jpg
3 si ban pt asta http://i46.tinypic.com/2mnhv0o.jpg
mai doresti cv?

PS: AI gag respectal unban nu o sa vezi de la mn poate cand o zbura porcul


Prostia doare??????
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 04-02-2013, 17:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce le infloresti si tu , mai si minti pe deasupra Dosent Matter Kick mi-ai dat in momentul in care s-a oprit demo-ul , am reintrat si prima data te-am intrebat frumos pentru ce mi-ai dat kick la care apoi am primit gag .. cand vad ca prea va bateti joc de anumiti playeri e si normal sa ma enervez si in plus de asta nu te-am jignit cu toate ca meriti din plin ... Si ceea ce ai facut tu cum se numeste !? nu suferinta ? ia gandeste-te tu putin si macar fii corect in a recunoaste adevarul Dosent Matter Iau kick-gag-ban pe flori de mar ca asa ti se ridica tie palaria

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 04-02-2013, 17:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Ce le infloresti si tu , mai si minti pe deasupra Dosent Matter Kick mi-ai dat in momentul in care s-a oprit demo-ul , am reintrat si prima data te-am intrebat frumos pentru ce mi-ai dat kick la care apoi am primit gag .. cand vad ca prea va bateti joc de anumiti playeri e si normal sa ma enervez si in plus de asta nu te-am jignit cu toate ca meriti din plin ... Si ceea ce ai facut tu cum se numeste !? nu suferinta ? ia gandeste-te tu putin si macar fii corect in a recunoaste adevarul Dosent Matter Iau kick-gag-ban pe flori de mar ca asa ti se ridica tie palaria


kick ai primit de la AMG, dupa ai inceput sa injuri si ai luat gag, dupa ai continuat sa comentezi pe admin chat si ai luat ban.
Te rog sa nu mai postezi ca iti voi dubla banul pt ca o arzii aiurea.
@daca tot ai chef de cearta dute pe YM sau skype cu respectivul si certativa acolo, deci sa nu te mai vad prin topicu asta


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 04-02-2013, 17:39:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kick de la mine? GPS, dormi pe svr? A$u a inceput cu slap(ca cica nu ataca), kick, gag si dupa ban. Daca nu stiti cum sta treaba, nu va mai bagati frate in seama aiurea.

clipici2 wrote:
1 la mana kick nu ti-am dat eu


Macar recunoaste si tu, daca se uita Scipio sau ceacea in loguri e grav...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clipici2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2014 09:22)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 166, Topics: 19
Location: tg-jiu

Reputation: 107
Votes: 7

Post Posted: 04-02-2013, 17:54:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Addicted poti sa faci ori ce vrei u.U unban nu vezi de la mn asta sa iti intre in cap.

Posturi unite automat, 04-02-2013, 17:54:30

AMG wrote:
Kick de la mine? GPS, dormi pe svr? A$u a inceput cu slap(ca cica nu ataca), kick, gag si dupa ban. Daca nu stiti cum sta treaba, nu va mai bagati frate in seama aiurea.

clipici2 wrote:
1 la mana kick nu ti-am dat eu


Macar recunoaste si tu, daca se uita Scipio sau ceacea in loguri e grav...



da amg ai dreptate acum m-am uitat in consola si da tot eu iam dat si kick nu stiu exact cand da ma rog ai dreptate


Prostia doare??????
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 04-02-2013, 18:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kick presupun ca este chiar dupa cum a spus addicted, cand i s-a oprit demo-ul a primit kick, deci acel kick este total aiurea, si cred ca si acel gag, apoi se mai mira unii dc unii playeri reactioneaza asa urat, cand se da ceva pe degeaba.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 04-02-2013, 19:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ GSP: arata-mi tu mie un fragment ceva , un print in care am injurat eu vreodata aici am intrebat in cel mai frumos mod , de ce am luat kick , la care a urmat imediat gag-ul Thinking Si imi dublezi banul!? chiar sunt curios pe ce motiv ..

@ a$u : Banul a fost dat pentru 2 ore deci mi-a expirat acum , nu ti-am cerut unban desii a fost dat total aiurea ... Si e bine ca recunosti cand alt admin pe care incerci sa-l tragi in jos are curajul sa-si spuna punctul de vedere si sa nu mai fie "frate" nu ?

Aviz tie si tuturor adminilor care nu ma inghit pe server.. : niciodata nu v-am provocat eu , doar voi dati comenzi aiurea si tot cautati sa va bagati aiurea in seama cu mine , eu imi vad de jocul meu cum mi-am vazut de fiecare data .. faceti si voi acelasi lucru si nu se mai ajunge la telenovele de genul ... Dar totusi prea va bateti joc .. dupa care tot voi apareti in imagini de "ingerasi loviti in aripi"


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UltraKill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2021 23:43)
Joined: 12 Jan 2013
Posts: 14, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 53.5
Votes: 2

Post Posted: 05-02-2013, 14:52:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Addicted te rog frumos nu te mai victimiza ca si tu ai lvl 10 si m-ai tinut 15 secunde fara sa ma ataci ca sa ma atace altii si nu a zis nimeni nimic !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 05-02-2013, 14:59:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UltraKill wrote:
Addicted te rog frumos nu te mai victimiza ca si tu ai lvl 10 si m-ai tinut 15 secunde fara sa ma ataci ca sa ma atace altii si nu a zis nimeni nimic !

Ca tot veni vorba de banat, macar te pot bana cand te prind pe server, daca tot ai chef sa te bagi aiurea unde nu ai treaba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 06 February 2013 07:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 30-05-2024, 23:31:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password