User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie abel.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1415
ThunderStrucK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2010 20:14)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 38, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 6

Post Posted: 02-02-2010, 22:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Harta zm_dust_winter.Abel era ct eu zm l am infectat am distrus mina lui abel pt. a putea iesi din chestia respectiva,dupa care ma trezesc cu kick.Am intrat din nou si am intrebat pt. ce motiv am luat kick.La care abel mi a raspuns "ca nu am voie sa sparg lasere utile".Dupa care, cum o sa vedeti in printul pe care la m facut in consola am primit si gag, ghiciti voi cat sau mai bine va spun eu 2020 minute.Asta este de fapt motivul pt care am facut reclamatia.Nu cer mai mult decat lamuriri pt. ca de la admini nu am reusit sa aflu concret de ce am luat mai exact kick si gag.Cand am cerut motivele pt kick a inceput cu "TACI" "VREI BAN" "ESTI PLAYER SMECHER " .Eu am spus doar sa imi spuna cum ieseam eu din pozitia in care eram fara sa sparg acel lasermine.Raspunsul lui a fost gagul.Daca ar fi avut macar bunul simt sa dea un gag decent as fi trecut cu vederea fapta.Dar gag 2020 minute mi se pare absurd.Motivul pt kick a fost ca la m infectat asta imi este clar si nu poate sa sustina altfel pt ca nu are cum.Motivul pt gag a fost ca am cerut lamuriri sau pt. ca nu am raspuns cu DA STAPANE la TACI, VREI BAN, ESTI PLAYER SMECHER?????Am intrebat doar cum puteam sa ies de acolo fara sa sparg laserul.El a spus ca isi scotea laserul ca a dat banii pe el.Dar din moment ce l am infectat cum mai scoate el laserul daca este zm.Inainte mergea dar cu schimbarile recente zm nu mai pot nici cumpara nici planta lasermine.Prin urmare este logic sa nu mai poata fii nici scos nu?
Am sa pun aici linkul cu printul.Nu stiu daca am postat unde trebuie si daca reclamatia mea corespunde in totalitate regulilor.Cer doar cateva explicatii si mai multa indulgenta (un gag de 10 min ar fi fost destul de rezonabil) pt. ca nu am folosit limbaj obscen sau invinuiri nefondate, am cerut doar o explicatie atat tot.Nu m am certat cu nimeni si am respectat regulile serverului. Acesta este linkul cu printul http://www.fileshost.com/download.php?id=CB3845561
Multumesc anticipat pt. intelegere si scuze pt . greselile de ortografie.Nu stiu daca am postat unde trebuie, sau daca am facut cererea cum trebuie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amir

[shefu']



Status: Offline
(since 03-03-2013 15:34)
Joined: 26 Dec 2009
Posts: 330, Topics: 10
Location: washington dc

Reputation: 157.7
Votes: 11

 
Post Posted: 03-02-2010, 00:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ti-am dat nimic, adminii au facut`o si te-au rugat sa taci, reclamatia este nepermis de nefondata, pt. ca mi se pare o nesimtire sa spargi lasere si sa mai faci reclamatie...
Scrie in regulament CA nu ai voie sa SPARGI laserele UTILE, pentru ca eu imi luam Antidot si imi luam laserul inapoi pt ca dadusem 8.000$ pe el.

Din regulamentul adminilor:

Code:
Daca CT sparge/trage in lasere albastre care sunt montate corect, se aplica banip 300min cu reason.

zii mersi ca nu ti-au dat ban.

Un moderator sa inchida topicul.


il capo di tutti capi


Last edited by amir on 03-02-2010, 00:44:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 03-02-2010, 00:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="ThunderStrucK"]Harta zm_dust_winter.Abel era ct eu zm l am infectat am distrus mina lui abel pt. a putea iesi din chestia respectiva,dupa care ma trezesc cu kick.Am intrat din nou si am intrebat pt. ce motiv am luat kick.La care abel mi a raspuns "ca nu am voie sa sparg lasere utile".Dupa care, cum o sa vedeti in printul pe care la m facut in consola am primit si gag, ghiciti voi cat sau mai bine va spun eu 2020 minute.Asta este de fapt motivul pt care am facut reclamatia.Nu cer mai mult decat lamuriri pt. ca de la admini nu am reusit sa aflu concret de ce am luat mai exact kick si gag.Cand am cerut motivele pt kick a inceput cu "TACI" "VREI BAN" "ESTI PLAYER SMECHER " .Eu am spus doar sa imi spuna cum ieseam eu din pozitia in care eram fara sa sparg acel lasermine.Raspunsul lui a fost gagul.Daca ar fi avut macar bunul simt sa dea un gag decent as fi trecut cu vederea fapta.Dar gag 2020 minute mi se pare absurd.Motivul pt kick a fost ca la m infectat asta imi este clar si nu poate sa sustina altfel pt ca nu are cum.Motivul pt gag a fost ca am cerut lamuriri sau pt. ca nu am raspuns cu DA STAPANE la TACI, VREI BAN, ESTI PLAYER SMECHER?????Am intrebat doar cum puteam sa ies de acolo fara sa sparg laserul.El a spus ca isi scotea laserul ca a dat banii pe el.Dar din moment ce l am infectat cum mai scoate el laserul daca este zm.Inainte mergea dar cu schimbarile recente zm nu mai pot nici cumpara nici planta lasermine.Prin urmare este logic sa nu mai poata fii nici scos nu?
Am sa pun aici linkul cu printul.Nu stiu daca am postat unde trebuie si daca reclamatia mea corespunde in totalitate regulilor.Cer doar cateva explicatii si mai multa indulgenta (un gag de 10 min ar fi fost destul de rezonabil) pt. ca nu am folosit limbaj obscen sau invinuiri nefondate, am cerut doar o explicatie atat tot.Nu m am certat cu nimeni si am respectat regulile serverului. Acesta este linkul cu printul http://www.fileshost.com/download.php?id=CB3845561
Multumesc anticipat pt. intelegere si scuze pt . greselile de ortografie.Nu stiu daca am postat unde trebuie, sau daca am facut cererea cum trebuie.[/quote]

asta e reclamatie,am fost de fata cand a spart laserul,ar treb ban pentru 300 min,sh inca 300 ca face reclamatie fara sens,si tia sps abel sa te dai s-a ia laserul,ptr ca era humans,dar u l-ai spart



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderStrucK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2010 20:14)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 38, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 6

Post Posted: 03-02-2010, 01:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca el era human si eu eram zm ce trebuia sa fac, sa il las sa isi ia laseru si dupa aia sa faca credite pe mine?eu la m infectat daca el si a luat antidot eu ce trebuia sa fac? Trebuia sa il las sa isi ia mina si dupa acea sa il alerg iarasi pe harta?Si din momentu in care i am dat infect ma m intors la mina sa o sparg.Cum imi spune el(human) sa il las sa isi ia laseru cand eu sant zm?E ridicol.Ma rog ma asteptam sa vina restul adminilor in ajutorul lui abel.Vad ca aici nu gasesc intelegere.Asta e ip meu 78.97.8.95.Arunca tu primu cu piatra daca esti asa de onest.
Nu judecati oamenii dupa cei cu care se aduna. Nu uitati ca Iuda avea amici ireprosabili.(Ernest Hemingway)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 03-02-2010, 01:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ma iei cu romana,iuda,,etc,,,ms.....Thinking?uita de acest topic,dar am fost de fata cand te-ai luat in gura cu el,dupa ce ti-a scos gag-ul care spuneai"2020min",oi avea tu pe forum respect dar pe svr,nu s-a vazut:-?nb


facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 03-02-2010, 07:46:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amir wrote:
Nu ti-am dat nimic, adminii au facut`o si te-au rugat sa taci, reclamatia este nepermis de nefondata, pt. ca mi se pare o nesimtire sa spargi lasere si sa mai faci reclamatie...
Scrie in regulament CA nu ai voie sa SPARGI laserele UTILE, pentru ca eu imi luam Antidot si imi luam laserul inapoi pt ca dadusem 8.000$ pe el.

Din regulamentul adminilor:

Code:
Daca CT sparge/trage in lasere albastre care sunt montate corect, se aplica banip 300min cu reason.

zii mersi ca nu ti-au dat ban.

Un moderator sa inchida topicul.



Code:
2.Human nu are voie sa sparga lasere. Nu spargeti sacii de nisip (Sand Bags) slay/kick/ban



Mi se pare ca scrie FOARTE CLAR ca OAMENII nu au voie sa sparga lasere.

Code:
Nu se aplica sanctiuni pentru spart lasere rosii indiferent de echipa. T are voie sa sparga lasere albastre.


Dupa cum se vede ZM are voie sa sparga orice laser.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fre3

[Dau bine cu el !]



Status: Offline
(since 28-08-2017 00:01)
Joined: 02 Aug 2006
Posts: 675, Topics: 51
Location: Prin padurea cu alune .

Reputation: 64.6
Votes: 7

 
Post Posted: 03-02-2010, 10:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi se pare corect ca un zm sa poata sa sparga laserele albastre oriunde ar fi puse ele(mai ales ca nu putea sa iasa de acolo fara sa sparga laserul ) pentru a putea infecta/omora un om deci parerea mea, kickul a fost incorect ba mai mult si gagul, regulamentul spune asta .

ThunderStrucK ai dreptate ca ai facut reclamatia. Conform regulamentului, ZM are voie sa sparga orice lasermine .
Code:

Nu se aplica sanctiuni pentru spart lasere rosii indiferent de echipa. T are voie sa sparga lasere albastre.

Nu conteaza ca abel i-a cerut sa se dea sa ia laseru de acolo . Pentru ca l-ar fi pus in alta parte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RIWIX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1848, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 47

Post Posted: 03-02-2010, 12:07:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se poate discuta in paralel si altrenative ci se iau in considerare direct faptele. Multumim de reclamatie ThunderStruck. Abel primeste o avertizare cu legatura la acest fapt.
subiect inchis.


00001 010 01101 000010 00001 0100
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by RIWIX, 03 February 2010 10:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 29-04-2024, 17:46:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x