User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin Boo!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message722
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 23-10-2018, 21:35:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : IngerDroogat
Numele adminului reclamat : Boo!
Data si ora : 21.10.2018 & 22:15
Motiv reclamatie : Slay abuziv. Am primit odata slay acum cateva zile pe motiv ca am tinut drag mai mult de 5 secunde. De aceasta data am hotarat sa il filmez ca sa fiu sigur ca nu se mai repeta.
Dovada (Screenshot) : Click

Dupa cum se vede si in video, dragul incepe la secunda 0:01, ii iau damage la secunda 3:00, ii mai iau damage la 6:00 iar dragul se opreste la 9:00.


Nota 1: Dragul a tinut 9 secunde, dar nu conteaza deoarece am luat damage, iar cat iau damage regulamentul scrie ca pot sa tin cat doresc.
Nota 2: Nu faceam aceasta reclamatie in mod normal, dar am mai luat odata rocket pe acest motiv si a fost chiar degeaba, atunci nu am tinut decat 3 secunde.
Nota 3: Nu am nimic cu nimeni nu caut scandal, nu e problema slayul in sine cat arfele si figurile.


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alex.Tsc

[pestE.puterE]



Status: Offline
(since 16-10-2019 22:06)
Joined: 05 Jan 2018
Posts: 374, Topics: 13
Location: China

Reputation: 162
Votes: 22

 
Post Posted: 23-10-2018, 21:43:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

6. Smokerul [ level 10 ], are voie sa va traga cu drag-ul [ abilitatea ] 5 secunde ! ==> Sanctiune: SLAY/KICK/BAN 15-30MIN
Spoiler:
> Daca smokerul ia din armura/viata omului, poate sa tina cat vrea!

Sunt total de acord, se vede clar in demo ca i-a dat dmg...


Respect dai, respect primești


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 23-10-2018, 22:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tre sa intelegeti ca nimeni nu are cum sa va cronometreze pe voi cat tineti si depinde foarte mult de cat simte adminul in cauza ca a trecut. Se vede destul de clar in video faptul ca si tu il tii special ca sa-l enervezi .. e discutabil mai ales ca-l trageai pe sus si el nu avea cum sa-ti opreasca dragul si cand te joci si esti tinut in drag clar timpul trece mai greu si nu ai cum sa negi asta.

Trebuie sa va intelegeti voi pe server ce si cum .. de asta mereu va spun sa fiti prieteni si sa nu jucati in dusmanie ca e un joc.

Nu-i iau apararea lui boo dar nici tie ... faptul ca tie ti-a trebuit un videoclip ca sa-ti dai seama cu exactitate cat l-ai tinut iti dai seama ca nu am cum sa-l sanctionez - ..

Rog o atentie mai mare a adminilor dar si a jucatorilor in ceea ce priveste aceasta regula.e discutabila.

2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by InLoveCs, 23 October 2018 20:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 29-03-2024, 14:50:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x