User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin Slick

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message687
Realist Madrisist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2014
Posts: 11, Topics: 4
Location: Ptesti

Reputation: 36.3
Votes: 2

   
Post Posted: 21-06-2014, 18:34:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Real Madrid
Numele adminului reclamat :Slick
Data si ora : 21.6.2014 ora:18:30-19:00
Motiv reclamatie : Gag aiurea + abuz helper
Alte detalii : Totul incepe cand eram spec asteptam sa intru la ct era si emil spec asa acm incepe reclamatia emil mia zis sa trec la terro eu ''iam zis cine zice?'' el mi-a zis ca mama eu iam zis ''dute drq'' atunci admin-ul Slick mai dat gag 4 minute ( de ce?) apoi Emil ma injurat de mama Sa moara de cancer etc ma injurat mult apoi dupa ce ma injurat de vreo 5-6 ori de mama eu avand gag apoi ia dat si lu ala gag 10 minute a trecut 1 minut ( demo on) aveam inca gag 2 minute vedeti si in demo asa dupa doua minute ( emil a esit cand ia dat gag) lam intrebat pe Admin-ul Slick dc mia dat gag ca iam zis dute ....... ( vedeti si in demo) el mia zis ca da gag la cei care injura dar eu iam zis pai eu nam injurat decat am zis aia emil ma injura apoi eu iam cerut dovezi ca am zis un lucru rau si nu iam cerut poze etc iam cerut doar sa imi scrie pe chat apoi el mia zis fami reclamatie copile si aici vedeti totul in demo multumesc ca mati ascultat si imi pare rau ca nu a fost pe scurt cum scrie in regulament stiu ca nu e mare caz si daca va intrebati ce abuz de helper pai se dadea smecher la mine si a mai dat gag aiurea si la bia care na zis nimic
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) :http://www.mediafire.com/download/hjkwgqp9zpnzlco/slick.rar
(imi pare rau ca nu e pe youtube am avut o problema este demo puteti sal dowloandati si bagati in cs asa puteti vedea oricum mai bine chat-ul)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 21-06-2014, 18:44:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu mai mult am pierdut cateva minute din viata incercand sa-ti citesc banalitatile si sa-ti urmaresc demo-ul. Ti-a dat gag ca ai vorbit urat, "du-te dracu sau oriunde", nu cred ca este vreo expresie care sa exprime vreun compliment. L-ai tot stresat cu intrebari tampite, ca sa il prinzi in fapt. Omul ti-a dat gag ca te-a mancat in dos sa te iei la cearta pe server.Faza cu Emil, eu unul n-am vazut-o. Multe palavre, putine dovezi. Reclamatie nefondata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Realist Madrisist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2014
Posts: 11, Topics: 4
Location: Ptesti

Reputation: 36.3
Votes: 2

   
Post Posted: 21-06-2014, 19:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau pentru timpul irosit citind eu sunt mai detaliat imi apre rau ca nu am facut poza la conosla atunci cand ma injura dar idea e ca eu prin dute drq ii ziceam lasama in pace in felu meu si sunt de parere ca nu e corect ca eu sa iau gag pentru ceva banal ala sa ma injure cat poate si dupa ce termina sa ma injure in toate felurile sai dea gag

Fata care nu cere nimic merita totul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 21-06-2014, 20:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti inteleg frustrarea, dar fara dovezi eu nu pot face nimic.Data viitoare fii mai precaut si adu dovezi solide. Trebuie sa recunosti si tu, ca pentru un gag nu se da avertisment. In multe din reclamatiile voastre, sanctiunile se aplica pe loc, nu dupa.[exemplu: day dupa day[slay-team],arma la day[slay/kick], hp[slay],[injuraturi[gag/ban/destroy]...si asa mai departe]...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 21-06-2014, 22:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie nefondata , atata timp cat injurati si eu va dau gag , nu cont ca e "du-te .." sau cine stie ce altceva.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Realist Madrisist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2014 19:59)
Joined: 11 Jun 2014
Posts: 11, Topics: 4
Location: Ptesti

Reputation: 36.3
Votes: 2

   
Post Posted: 22-06-2014, 08:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oke data viitoare cand voi mai face o reclamatie voi veni cu mai multe dovezi si cu un subiect mai bun

Fata care nu cere nimic merita totul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 22-06-2014, 09:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate publici intr-un ziar ceva, la cat ai scris esti in stare.

Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CSL1, 22 June 2014 07:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-05-2024, 15:24:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x