User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie "admin" ZOoKey si cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1135
horrwar

[[KOTD]Neo]



Status: Offline
(since 31-05-2012 17:55)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 280, Topics: 18
Location: Terra

Reputation: 209
Votes: 6

Post Posted: 04-01-2011, 18:46:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banari): [KOTD]Neo
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 4.01.2011/18:29
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_westwood
Admini online (care erau pe server in acel moment): ZOoKey era sigur k mi-a dat ban, la restul nu am fost atent
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): ZOoKey
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): sunt tare curios sa il aflu dar cred k e suferinta de admin, motivul
Dovada (in cazul unui abuz):

[KOTD]Neo killed Sony with awp
Alias name is invalid
Unknown command: special
Alias name is invalid
*DEAD* sound : bmb?
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
Alias name is invalid
Alias name is invalid
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
ADMIN ZOoKey: slap [KOTD]Neo
*DEAD* Septi : /admin
*DEAD* Septi : /admins
[KOTD]Neo : esti dus ?
Kicked :"Ai fost banat. Vezi consola pentru informatii."

Ip-ul: e routabil din cate stiu, oricum ar trebui sa il aiba ZOoKey

PS: In primul rand as vrea sa stiu dak regulamentul vostru permite unui admin sa faca abuz de adnumite comenzi (amx_ban)
Am si eu admin pe un server din aceeasi comunitate (nu dau nume k sa nu considerati reclama) si cunosc regulile care sunt cat de cat generale in ceea ce priveste ban-ul. Cu siguranta nu se da ban unui tero k nu se duce la bmb in momentul in care a ramas singur vs 4-5 ct si detine un awp. Ca sa nu mai zic k parca e free game.

Astept motivul lui ZOoKey si sa nu imi zica k l-am injurat k il pun sa caute in DEX ce inseamna "dus".

Good day !




..... さようなら .....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 04-01-2011, 18:53:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea conteazã sensul de bazã a cuvântului dus, ci ce ai vrut tu sã zici prin el. Practic i-ai zis nebun, iar unii nu tolereazã chestii de genul. Plus cã e owner, îsi permite câteva "fiþe". -

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
horrwar

[[KOTD]Neo]



Status: Offline
(since 31-05-2012 17:55)
Joined: 03 Mar 2010
Posts: 280, Topics: 18
Location: Terra

Reputation: 209
Votes: 6

Post Posted: 04-01-2011, 18:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Nu prea conteazã sensul de bazã a cuvântului dus, ci ce ai vrut tu sã zici prin el. Practic i-ai zis nebun, iar unii nu tolereazã chestii de genul. Plus cã e owner, îsi permite câteva "fiþe". -


aaa e owner, am inteles deci regulamentul nu e pentru el - Dak ei nu il respecta frt cum sa aiba pretentia k jucatorii/ adminii sa il respecte -
Ma rog, va rog sa imi scoateti banu in cazul asta k oricum reclamatia nu isi mai are rostul.

PS: sry for double post -




..... さようなら .....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 04-01-2011, 19:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu dai nume sa nu se faca reclama ? - nu se face reclama daca esti pe aceeasi comunitate, si oricum din semnatura ta reiese ce srv este ... banul a fost dat pe timp nu? , daca nu l-ai putea ruga frumos cu ochi de Puppy Dog Eyes sa ti-l puna pe timp si pe viitor sa fii mai atent


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 04-01-2011, 19:29:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci ti-am dat slap pentru ca ramasasei ultimul si trebuia sa te duci la bomba, iar tu ma faci dus, fa-ti parintii si prietenii tai asa, nu pe mine, pentru ca nu am fost la facultate amandoi. Banul e de 2 ore.


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 04 January 2011 18:08



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 29-04-2024, 01:11:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x