User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin st0ne

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message568
Ken200

[Account disabled]



Status: Offline
(since 02-06-2014 13:40)
Joined: 09 May 2013
Posts: 262, Topics: 28
Location: Pee Unde Pot:]]]>

Reputation: 32.2
Votes: 6

Post Posted: 16-09-2013, 13:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : deK'
Numele adminului reclamat : st0ne
Data si ora : ora 14 si 12 minute
Motiv reclamatie : Fk inaite de restartul rundei
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) : http://www.girlshare.ro/32850290

P.C :Imi aduc aminte cand Anton te intrepat Hapyy e voie fk inaite de restartul rundei.
Si tu ai zis ca nu e voie daca prinzi un admin ca face asa fain print si reclamatie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
st0ne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 08:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 484, Topics: 57
Location: Lost through drink

Reputation: 114.4
Votes: 15

 
Post Posted: 16-09-2013, 16:37:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci de unde era sa stiu eu ca regula numai exista? Sunt superman sa vad chat-ul server-ului cand sunt plecat? Sa faca update la regulament si dupa stam de vorba. Asa cum a fost si faza aia cu vorbitul la orice day inafara de zm. Atata timp cat nu scrie in regulament nu respecti. Si in plus doar eu fac fk, nu?
Regulamentul cred ca ar trebui ca regulamentul sa fie reinnoit, pentru ca multe reguli ce se fac pe server nu se afla in acesta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Resp3cT.

[My Way ]



Status: Offline
(since 18-01-2023 23:36)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 4247, Topics: 144
Location: Colentina

Reputation: 561.6
Votes: 112

 
Post Posted: 16-09-2013, 17:07:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

st0ne wrote:
Deci de unde era sa stiu eu ca regula numai exista? Sunt superman sa vad chat-ul server-ului cand sunt plecat? Sa faca update la regulament si dupa stam de vorba. Asa cum a fost si faza aia cu vorbitul la orice day inafara de zm. Atata timp cat nu scrie in regulament nu respecti. Si in plus doar eu fac fk, nu?
Regulamentul cred ca ar trebui ca regulamentul sa fie reinnoit, pentru ca multe reguli ce se fac pe server nu se afla in acesta.


Ai facut fk pentru xp nu pentru alt ceva , suporti consecintele !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
st0ne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 08:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 484, Topics: 57
Location: Lost through drink

Reputation: 114.4
Votes: 15

 
Post Posted: 16-09-2013, 17:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Resp3cT. wrote:
st0ne wrote:
Deci de unde era sa stiu eu ca regula numai exista? Sunt superman sa vad chat-ul server-ului cand sunt plecat? Sa faca update la regulament si dupa stam de vorba. Asa cum a fost si faza aia cu vorbitul la orice day inafara de zm. Atata timp cat nu scrie in regulament nu respecti. Si in plus doar eu fac fk, nu?
Regulamentul cred ca ar trebui ca regulamentul sa fie reinnoit, pentru ca multe reguli ce se fac pe server nu se afla in acesta.


Ai facut fk pentru xp nu pentru alt ceva , suporti consecintele !

Ce nu intelegi ca am facut fk in alea 16 secunde?! Dintre toti adminii si playerii care fac fk in 16 secunde, tot eu sunt vinovat. Si xp mod --> scos. Daca era on eram mult mai agresiv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 16-09-2013, 17:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Resp3cT. wrote:
st0ne wrote:
Deci de unde era sa stiu eu ca regula numai exista? Sunt superman sa vad chat-ul server-ului cand sunt plecat? Sa faca update la regulament si dupa stam de vorba. Asa cum a fost si faza aia cu vorbitul la orice day inafara de zm. Atata timp cat nu scrie in regulament nu respecti. Si in plus doar eu fac fk, nu?
Regulamentul cred ca ar trebui ca regulamentul sa fie reinnoit, pentru ca multe reguli ce se fac pe server nu se afla in acesta.


Ai facut fk pentru xp nu pentru alt ceva , suporti consecintele !


nu mai este xp si lvl . parerea mea e sa ramana fk-ul asta din primele 16 secunde. E ca un fel de warm



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 16-09-2013, 17:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prostii peste prostii ziceti, nu a fost niciodata cu fk in runda cu restart, in primul rand pentru ca este regula pentru fk si din start o incacati, ca voi ati facut iar eu nu am stiut este altceva, cand m-ati intrebat v-am zis calr ca NU !

1 avertisment






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 16 September 2013 15:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 04:57:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x