User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie angry

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message523
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 16-04-2014, 18:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick-ul meu : G.P.S.
2. Nick-ul celui reclamat : angry
Motiv : I-am zis sa ma lase in pace sa isi vada de jocu lui ca vorbeste prea mult si ban.
Dovada: AICI

PS: Si inainte sa imi dai ban eu vorbeam cu pro si noi avem micile noastre glume la care tu ai dat gag dar in alta reclamatie tu zici :
Quote:
Data viitoare posteaza toata conversatia cand faci o reclamatie unui admin, sa vedem si noi "jignirea", ca dupa cum il stiu eu pe rocar nu ii genul ala de baiat, nu de alta dar 100% a glumit cu careva si voi astia care nu stiti de gluma luati totul in serios.


You'll never walk alone !




Last edited by Liverpool on 16-04-2014, 18:47:24; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aNgRy!

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 06-05-2019 18:05)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 3204, Topics: 83
Location: Satu Mare

Reputation: 1164.5
Votes: 319

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2014, 18:44:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat gag pentru asta, ti-am spus clar aici de ce ti-am dat si tu ai te-ai lasat nici aici si nici aici. Asa ca sezi bland si gandeste-te de 2 ori inainte sa scrii ce nu trebe. Crezi ca pe mine ma intereseaza ca te intelegi mai bine cu The^Kiler decat cu mine? Raised eyebrow Te inseli amarnic, nu dau 2 bani. Banul ramane, o seara faina. -

Casuta vocala: aNgRy!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 16-04-2014, 18:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu inainte gandeste de 2 ori inainte sa abuzezi de admin. Aperi un admin(rocar) in reclamatia alalalta da cand un player normal vorbeste cu cineva cum vorbesc ei gata esti mare in fata tastaturi.

@si te rog eu numai posta tu ca nu am chef sa ma cert cu tn, lasa sa vina altcineva.
@@banu ramane nu dau 2 banii pe el...oricum intru odata la o saptamana - - da nu imi place atitudinea ta..ai admin si gata..cand intri pe server esti cel mai smecher -


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aNgRy!

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 06-05-2019 18:05)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 3204, Topics: 83
Location: Satu Mare

Reputation: 1164.5
Votes: 319

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-04-2014, 19:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Liverpool wrote:
Tu inainte gandeste de 2 ori inainte sa abuzezi de admin. Aperi un admin(rocar) in reclamatia alalalta da cand un player normal vorbeste cu cineva cum vorbesc ei gata esti mare in fata tastaturi.

@si te rog eu numai posta tu ca nu am chef sa ma cert cu tn, lasa sa vina altcineva.
@@banu ramane nu dau 2 banii pe el...oricum intru odata la o saptamana - - da nu imi place atitudinea ta..ai admin si gata..cand intri pe server esti cel mai smecher -

Nu-i iau apararea la rocar pentru ca imi e coleg, ii iau apararea pentru ca i s-a facut reclamatie degeaba. Si ma rog ce iti pasa tie de cui iau eu apararea? Esti cumva avocatul aluia care i-a facut reclamatie sau cum? Tu sti ce ii ala abuz de admin ? Ca din cate vad esti paralel. Asa ca fa bine si canta la alta masa ca aici nu tine. Chatterbox Si nu imi pasa de cate ori intri tu pe server, intr-o saptamana. Din partea mea stai non-stop sau deloc ca tot acolo e.


Casuta vocala: aNgRy!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 16-04-2014, 19:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da nu nu intelegi ma ?rocar acolo zice ***..banuiesc ca o fii zis la un tovaras ...bun inteleg...da nu primeste nimic... eu pentru ca am zis "coaie gg ma kilere pt ultima runda" gata ai scos fum pe nas pe sv...hai salut..

@rocare stiu ca ai zis in gluma ma - ...eu ii dadeam un exemplu la omu ala...el ia apararea la admini(el crede ca sunt de gradu lui)da la playerii normali sau astia cu GM ii ia peste picior pe totii....
@@pai ma provocat fratioare ...asta e nu fac haz...e un joc stii ?am intrat sa ma distrez si angry mi-a stricat tot chefu..


You'll never walk alone !




Last edited by Liverpool on 16-04-2014, 20:01:02; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deluxe

[Creep]



Status: Offline
(since 07-11-2017 10:37)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 1927, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 748.4
Votes: 57

     
Post Posted: 16-04-2014, 19:54:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doamne - angry i-o zic ca nu e nimic obscen cand a zis.
@gps si tu te-ai ambalat.. repede trebuia sa iti vezi de joc si gata..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 17-04-2014, 05:19:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@GPS Si tu ai gresit. Si asta ma enerveaza pe mine, playerii vechi care revin si isi dau aere in care implica vechimea, aroganta pura. Ban meritat in cazul ala.
@Angry Poate a glumit, la fel cum a glumit si rocar, trebuie sa analizezi situatia inainte de a da gag. Trebuia sa intrebi cu cine a vorbit si apoi sa il intrebi pe cel cu care a vorbit daca accepta gluma aia. Mai mare atentie, nu va mai aprindeti atat de repede de la cv glumite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 17 April 2014 03:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 08-05-2024, 22:28:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x