User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie coman

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message318
ZqO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 14:04)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 19-06-2014, 15:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau:ZqO
Numele adminului reclamat:Coman

Harta, ora si data faptei reclamate:harta cs.italy daca nu ma insel ora 4:20 pm

Motivul / Regula incalcata: Am primit add in ban list dupa ce am dat retry la gag, iar gagul lam primit ca am meritat dar dejong sau nustiu care-i era numele nu a primit nimic avand in vedere ca si el ma jignit pe mine inainte sa ii zic eu ceva doar de la faptul ca am intrebat daca e vre-un admin pe sv ca se suiau pe mapa si nam stiut ca era permis pe italy sa se suie pe mapa, sper ca nu gresesc cu banu eu stiam ca se primea 30 de min ban dupa retry gag iar inainte sa primesc add in ban list nu am mai zis decat ca, coman il favorizeaza pe respectivu ca acel jucator nu primise gag, si a incercat sa imi dea quit de vre-o 7 ori cred si dupa mi-a dat add in ban list, cum am zis si mai jos eu intru de pe e5 si am protectie la anumite comenzi si intru doar ca imi place sa joc dupa el nu de altceva:)

Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:Am uitat sa fac ca am iesit din cs si am dat relog la net sa ma conectez iara pe servar, eu intru de pe e5 si dasta ma lasat sa ma conectez imd dupa add ban list..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 03-07-2024, 17:33:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x