User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie cornelos

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message878
[re]^AnGeL ;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2012 23:15)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 155, Topics: 14
Location: In padure :))

Reputation: 99.2
Votes: 3

Post Posted: 28-06-2011, 09:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intru de dimineata pe la orele 9:35 si am inceput sa verific niste playeri...am prins pe unu cu aim iam dat ban, la care cos "dc iai dat ban ca nu are cod , mam uitate eu pe el" sa nu zic ca aimul se vedea pe fata....bun nu am zis nimic.... ma mai uit pe unul ala era cu speed aim toate cele ii dau destroy, ban , la care cos iarasi nu are cod .... nu am vrut initial sa fac aceasta reclamatie dar asa ceva nu se poate .... parerea mea este ca nu merita sa aiba admin... uitativa la ultimele 2 posturi ale mele din banlist si vedeti cat de clar e aimul si cos habar nu are ce se intampla...imi cer scuze dar chiar nu se poate sa fi admin dak habar nu ai cu ce se mananca...chiar nu am vrut sa ii fac reclamatie , dar asa ceva este neacceptabil...daca nu intram era haos... toti strigau la admin si pe el il durea undeva se juca linistit...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sasha.mik.mik.mik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2011 13:36)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 50, Topics: 5
Location: Suceava

Reputation: 46.8
Votes: 2

Post Posted: 28-06-2011, 10:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angel sunt de aceasi parere cu tine ......la asa ceva am asistat si eu............ era odata dimineata si am intrat pe srv era doar cos admin si ..... cand ma-u vazut astea au inceput sa zica ca nush care e codat si...........cos juca acolo si il durea la basca - asta e .......
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cornelos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2011 21:10)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 16, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 68
Votes: 5

Post Posted: 28-06-2011, 13:12:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai angel intai de toate eu nu am reusit sa vad nici macar o davada la tine in toata lista aia de ban, zimi si mie cum faci u ca pui numai demo la aim , la neprezentare ss niciun fel de dovada , iar cele pe care le postezi ca dovezi nu pot fi vazute cu nimik. sau cel putin nu stiu eu . zimi u cum pot vedea si eu o davada de a ta va luati admine numai ca sa suferiti nici decum sa ajutati serveru. eu te cred ca in viata reala esti un sclav . dar nu incerca s apari baiat in spatele unui monitor. si apropo cu amenintarile ca raman fara admin ma pis si pe el de admin si pe tine!

 
Staff message (Levier):
 
Mai usor cu injuriile si insultele. +2 warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 28-06-2011, 14:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1164917.html?#1164917

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PropheT, 28 June 2011 12:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 19:32:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password