User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie future.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message249
eufully3

[Creep]



Status: Offline
(since 01-05-2015 21:40)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 515, Topics: 26
Location: Spain

Reputation: -95.1
Votes: 34

Post Posted: 26-12-2013, 05:02:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Maidanez
Nick-ul persoanei reclamate: future
Poze: http://postimg.org/gallery/3khrh2ow/351d4bea/
Descriere incident:
23/12/2013-Eram la DM cu toti ne bateam frumos cu weed cu de toate si din prima poc vine future... si zice in felul urmator.
POZA sa-mp-051---future:''Daca mai bagi weed ai ban nu kick , ok?'' - Bun... deci prietene ce drept ai tu sa imi zici mie ca voi lua ban pentru ca bag weed la DM cand si noone care atunci era din gangul tau baga in acelasi timp?.
POZA sa-mp-052---maidanez: ''nu e take prietene dnd'' future: m-am facut inteles?, ba, tu ai cam mult tupeu poate nu stii cine sunt.
POZA sa-mp-053---future: odata mai comentezi zbori.
POZA sa-mp-057---future: pai am tot dreptul sa te amenint , si da sunt foarte smecher . maidanez: cu faza aia de ''stii cine sunt eu'' future: pai da frate sunt smecher. maidanez: ce drept ai.? , Bun... pai el acum se da mare si tare ca este helper , ma ameninta si faza este ca nu e admin sa aiba dreptul sa fiu amenintat cu ban sau chesti de astea el e un simplu helper. Postu nu e vechi sa zicem pozele nu sunt vechi sunt acum 3 zile si sunt valabile. daca nu fac eu asta nimeni nu o va face deoarece dupa ce vede ca nu are nici un drept de a zice asta isi cere scuze dupa aia.. si tie mila de el, nu ai mai vrea sai faci post deoarece crezi ca totul sa rezolvat. nu am poze despre asta dar daca k1d0or. si deablos se uita putin la log pe data de 23/12/2013 o sa vada ca chiar asa este.
26/12/2013-Vorbeam cu future ca azi 26 decembrie cel mai posibil voi intra in gst daca ma accepta si iam zis ca maine va da take ''cel mai posibil'' si zice in felul urmator.
future: frate tu esti un microb nu ma impresionezi orice ai scri.
Maidanez: ma jignesti , mare helper.
future: nu te am jignit te am facut microb , si chiar esti..
''Si eu dupa aia iam reamintit de subiectul facut inainte ca nu este frumos cum imi vorbeste deoarece eu nu lam jignit iam vorbit frumos , cu tot respectul din lume si eu dupa cum stiu in regulament helper , zice in felul urmator.. ''un helper trebuie doar sa ajute'' nu sa si jigneasca playeri.
Dupa ma scos putin din sarite , recunosc.. si poate am gresit la ceva.. nu zic ca nu. si dupa imi da mute cu REASON: ai grija cum vorbesti ''microbule'' .Pai frate... nu e frumos... tu ma jignesti in continu si eu iti dai seama nu am comanda /mute sa te sanctionez, eu daca tiasi zice tie microbule sau la orice helper,admin iti dai seama ca asi lua 60 minute sau mai mult mute.Si tu te ascunzi dupa un amarat de /mute mare smecher dupa cum zici ca esti ''postul anterior'' Cam atat am avut de zis. Ma scuzati daca am scris prea mult dar daca nu o faceam eu nimeni nu o facea.. dupa cum zic in comentariul anterior. sper sa se ia in considerare,ca nu este frumos din orice punct de vedere asta la un helper.. Si astept sa vedem ce zici si tu ''future'' in defensa ta. si nu veni cu chestii d'astea ''sunt vechi pozele, nu se va lua in considerare'' sau orice ai zice.. , k1d0or.,deablos,catana voi stiti ce faceti de acum inainte cu el. Multumesc inca o data pentru atenita depusa in acest subiect si o zi buna la toata lumea. Sa aveti un an nou fericit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 26-12-2013, 10:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Refaci reclamatia.Nu stau eu sa citesc romanul baltagul 10 ore,daca intelegi ce vreau sa spun.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Catana, 26 December 2013 08:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 08:33:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x