User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie lui Adytza !

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message884
rrr-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2010 23:54)
Joined: 28 Jul 2010
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 3

Post Posted: 28-07-2010, 09:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt genul care sa fac reclamati dupa ureche , dar Adytza asta e unpic "incult" in ziua de 28-07-2010 mi sau facut poze de 4 ori , odata de
-Sam - Care sa purtat exemplar
-Ganja - A respectat manualul


Si cam de aici vine problema "si de 2 ori de Adytza" . Prima oara a fost ok le-am predat , dar a doua oara am intampinat probleme . Eram pe de_inferno si "lam omorat" mia facut poze (a 2 oara) am facut 1 minut pana pe mess acolo acesta nici macar nu vorbea nici le primea (se facea ca ploua)
(Rog owneri sa varifice ora si data la cat timp au fost facute pozele si comparatile cu screenshoturile pe care le-am facut si uitativa al data nu cred ca am facut mai mult de 1 minut)


Intr-un fel mia facut capatul (MANEVRA - destept baiatul) acum nu vreau sa sufar dar am venit aici auzind de faptul ca sunt profesionisti intr-un fel parerea este 25% schimbata .


http://www.speedyshare.com/files/23555650/nu_am_4_ani.rar

Adytza esti constient ca mai lasat cu ochii-n soare sa vad ce scuze ai si sa vad si eu cata nesimtire exista .

Pe voi restu va respect !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 28-07-2010, 09:54:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exista si posibilitatea sa fi fost eroare de la yahoo,sa nu vedeti ce scrieti,dar asta o poate demonstra numai cu un print -
Dar totusi daca era asa,te gaseam in lista lui de codati,cu un print ca "DOVADA". -
Sa vedem ce are de spus adytza -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 28-07-2010, 10:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu apari in lista lui de codati.. sa vedem ce are de zis .. - si dak imi amintesc bine u esti ala cu steam .. - si pun pariu ca nu ai niciun cod Dosent Matter


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rrr-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2010 23:54)
Joined: 28 Jul 2010
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 3

Post Posted: 28-07-2010, 10:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E inteligent eram si pe steam ... cred , ca mai dat bani pt cateva ore pentru ca "II STRICAM RANK-UL" era si Week pe servar trebuia sa fie atent ... dar nai de la cine .

week a scris acolo la cerere unban rrr- ca am stat 5 minute sa dau pozele

Frate dupa ce sau facut poze eu am intart pe mess aveam id lu adytza ca iam mai dat poze odata in ziua aia .... A fost manevra rusine si e admin imi vine sa ... Doamne ajuta si pazeste

-Toate cestea sunt concludente_

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 28-07-2010, 11:44:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incepand din acest moment Adytza nu mai este admin si nici jucator pe serverul war4.freakz.ro, si o sa cer sa nu mai fie jucator nici pe war3.

Ne cerem scuze ca am avut incredere oarba in el, atunci cand... el ne lucra pe la spate. Dar, nu-i nimic.

Felicitari celui care l-a prins, se va tine cont.

Reclamatia este inchisa acum pentru ca nu mai are rost.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 28 July 2010 09:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 01-05-2024, 17:57:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x