User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie revox
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3688
OfiCod?!

[It's useless..]



Status: Offline
(since 17-10-2013 20:48)
Joined: 25 Mar 2010
Posts: 244, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 153
Votes: 6

Post Posted: 24-11-2010, 18:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram pe byca.... urmeaza consola sau "povestea" cum vreti... totul a inceput cand un player la omorat pe revox... dupa care.. uitati ce a urmat...


*DEAD* revox : MARS MA
|Fr3sTyLe|KeNT^HD dropped
ex0 - BeAsTx killed Te0 with awp
GIBILAN killed perK with awp
*SPEC* SharK : k
*** ZaBici killed Cristina with a headshot from awp ***
ex0 - puffyx killed oLa with awp
Snooze. killed ZaBici with awp
GIBILAN killed LPLA with awp
Snooze. killed ex0 - puffyx with awp
F!LofT3l killed nociv with awp
GIBILAN killed M4rs with awp
[war3.Freakz.ro] Adminul revox ii face 4 screenshot-uri(TGA) lui FlouResCeNt* (89.137.224.39:27005)
M4rs has left the game
FlouResCeNt* dropped
FlouResCeNt* has left the game
perK dropped
perK has left the game
M4rs connected
OfiCod?! ;x killed BL3ND3R with awp
[war3.Freakz.ro] FlouResCeNt*, spune-ti ID de messenger pentru a preda screenshot-urile adminului.
M4rs is joining the Terrorist force
perK connected
*** atZ killed OfiCod?! ;x with a headshot from awp ***
KilagealA killed PUSTIUL with awp
*** F!LofT3l killed KilagealA with a headshot from awp ***
<<Q*LiGeN>> : r3 all

PUSTIUL dropped
PUSTIUL has left the game
GIBILAN killed JegLee with awp
F!LofT3l killed Snooze. with awp
ex0 - BeAsTx killed GIBILAN with awp
revox : da id
JegLee dropped
JegLee has left the game
revox : natia lui

M4rs killed Freakz * Fearless with awp
Freakz * Fearless killed ex0 - BeAsTx with grenade
PUSTIUL connected
*** F!LofT3l killed M4rs with a headshot from awp ***
revox : de ratat
PUSTIUL is joining the Counter-Terrorist force
edy connected
*DEAD* OfiCod?! ;x : revox

V3r|D3|P4rIs killed atZ with awp
Freakz * Fearless dropped
Freakz * Fearless has left the game
*DEAD* OfiCod?! ;x : asta e limbaj

*DEAD* OfiCod?! ;x : de admin ?

Freakz * Fearless connected
Freakz * Fearless is joining the Counter-Terrorist force
edy is joining the Counter-Terrorist force
perK is joining the Terrorist force
[CS-REDEMAX] Player name dropped
revox killed F!LofT3l with awp
Freakz * Fearless (RADIO): Fire in the hole!
JU$T!T!@RUL killed alt-nume with awp

[war3.Freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
*DEAD* ZaBici : eu de fluorescent am zis de pe dust 2 ca are wall dar nu s-a uitat nimeni.. ba deci e amx_page degeaba

ADMIN revox: ban 89.137.224.39 permanently.
|Fr3sTyLe|KeNT^HD dropped
*SPEC* SharK : oficod nu ai vazut ca ia facut poze si a iesit

*SPEC* SharK : era normal sa il injure

*DEAD* OfiCod?! ;x : era normal sa injure ?

CH died
V3r|D3|P4rIs killed revox with awp
*DEAD* F!LofT3l : iesi ba revox de acolo
*DEAD* OfiCod?! ;x : auzi si tu

|Fr3sTyLe|KeNT^HD connected
<<Q*LiGeN>> : bha
perK killed ex0 - puffyx with awp
*** Freakz * Fearless killed LPLA with a headshot from awp ***
*DEAD* GIBILAN : ba sunt copii pe server

V3r|D3|P4rIs killed nociv with awp
Snooze. killed Freakz * Fearless with awp
M4rs killed ZaBici with awp
[war3.Freakz.ro] Afk-slay: CH
V3r|D3|P4rIs killed oLa with awp
GIBILAN killed M4rs with usp
M4rs has left the game
*DEAD* OfiCod?! ;x : revox, imi raspunzi te rog ?

M4rs connected
[CS-REDEMAX] Player name connected
atZ killed Te0 with awp
M4rs is joining the Terrorist force
revox : CE VREI MA

GIBILAN : daca vede mama lu oficod cum se vb pe server credeti ca il mai lasa sa jace cs?

OfiCod?! ;x : asta e limbaj de admin ? -

*DEAD* ex0 - puffyx : am facut screen
Te0 dropped
Te0 has left the game
[CS-REDEMAX] Player name is joining the Counter-Terrorist force
|Fr3sTyLe|KeNT^HD is joining the Counter-Terrorist force
Snooze. killed edy with awp
revox : da, vorbeam cu codatu

revox killed V3r|D3|P4rIs with awp
*** GIBILAN killed Cristina with a headshot from usp ***
OfiCod?! ;x : da ?
*DEAD* ex0 - puffyx : il astept pe shock pe mess
F!LofT3l killed atZ with awp
<<Q*LiGeN>> died
Snooze. killed PUSTIUL with awp
OfiCod?! ;x : oke

F!LofT3l killed ex0 - BeAsTx with awp
*** Snooze. killed F!LofT3l with a headshot from awp ***
revox : mergi si fa reclamatie -

GIBILAN killed BL3ND3R with awp
ADMIN Freakz * Fearless: rocket <<Q*LiGeN>>
andr0n dropped
JU$T!T!@RUL killed perK with awp
OfiCod?! ;x : o sa vad ce parere au si ceillati despre asta -
andr0n connected
[war3.Freakz.ro] Jucatorii cu STEAM au locul asigurat pe server.
revox killed JU$T!T!@RUL with awp
andr0n is joining the Terrorist force
*** GIBILAN killed Snooze. with a headshot from usp ***
revox : ooo

OfiCod?! ;x : si gibilane

revox : daia nu mai pot

CH killed revox with awp
OfiCod?! ;x : e pentru ultima oara cand iti zic sa nu te mai bagi in seama aiurea

GIBILAN killed KilagealA with awp
*DEAD* BL3ND3R : **** gibilan
andr0n dropped
andr0n has left the game
<<Q*LiGeN>> timed out
<<Q*LiGeN>> has left the game
*DEAD* JU$T!T!@RUL : /hp
*** OfiCod?! ;x killed alt-nume with a headshot from usp ***
*SPEC* SharK : oficod sincer cati anio ai ?
*DEAD* Snooze. : tuti scara
revox : prietene , chiar ai impreisa ca daca raman fara admin
M4rs killed GIBILAN with awp
revox : sau ceva de genu o sa mor?
Cristina killed Freakz * Fearless with awp
LPLA dropped
LPLA has left the game
revox : eu nu visez admine ca tine
[war3.Freakz.ro] Scrieti /radio pe chat pentru a asculta radio.
Requesting tempdecal.wad from server
P i r l o connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
*SPEC* OfiCod?! ;x : zau?
revox : asa ca fii tu fericit
*SPEC* OfiCod?! ;x : ok

revox : -




Cam asta a fost... nu mi se pare normal ca un admin sa vb asa pe server... nu e prima oara cand se intampla asta... dar am zis.. treaca de la mine ca nu ma bag... dar nu se poate asa ceva.. - .... sper sa se ia masuri.. pentru ca, dupa cum a zis si el... putin ii pasa daca ramane fara admin... [Aaa si GIBILANE.... e pentru ultima oara cand iti spun... nu te mai baga aiurea in seama... e ultima oara cand ma fac ca ploua... daca te mai aud odata comentand la adresa mea aiurea, fara sa te bag in seama... mai ales sa vorbesti de mama.... nu ti-e rusina ma magarule... nu ma face sa ma interesez de tine... nu ma cunosti... treaba ta! ]



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JU$T!T!@RUL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2010 18:21)
Joined: 30 Oct 2010
Posts: 53, Topics: 13
Location: borsa MM

Reputation: 29.9
Votes: 6

Post Posted: 24-11-2010, 18:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram si eu pe harta aceea si OfiCod? lo intrebat daca asa vorbeste un admin si revox o raspuns ca asa o vb cu un codat



ba revox uh ce exemplu le dai jucatorilor


By JU$T!T!@RUL -----
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 24-11-2010, 18:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oficod nu inteleg dc iti pasa asa de mult nu te a injurat pe tine nu pe tine te a jignit .. crezi ca dak faci toate astea vei primii admin sau chestii de genu ? nu te ajuta cu nimic astea in privinta adminului e treaba lui cum vorbeste el risca nu tu . Cand o sa fi si u admin o sa vezi cat stres este si dupa ce te chinui sa te uiti pe un jucator si ii faci si poze si il vezi ca iese te apuca tot nervii era foarte nervos el deaia a reactionat asa . Iar in privinta lu gibilan ai dreptate se ia de toti jucatorii dar asta nu inseamna ca tre sa incepi cu suferinte dastea gen "nu ma face sa te caut" nu te mai crede nepotu lu fane spoitoru si alti "mafioti" ... asta e pararea mea ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 24-11-2010, 18:20:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
oficod nu inteleg dc iti pasa asa de mult nu te a injurat pe tine nu pe tine te a jignit .. crezi ca dak faci toate astea vei primii admin sau chestii de genu ? nu te ajuta cu nimic astea in privinta adminului e treaba lui cum vorbeste el risca nu tu . Cand o sa fi si u admin o sa vezi cat stres este si dupa ce te chinui sa te uiti pe un jucator si ii faci si poze si il vezi ca iese te apuca tot nervii era foarte nervos el deaia a reactionat asa . Iar in privinta lu gibilan ai dreptate se ia de toti jucatorii dar asta nu inseamna ca tre sa incepi cu suferinte dastea gen "nu ma face sa te caut" nu te mai crede nepotu lu fane spoitoru si alti "mafioti" ... asta e pararea mea ..

Pai si ce ? Nu se putea abtine ? Nu are 13 ani sa nu stie sa se controleze.
Exemplu:
Code:

*DEAD* rev0x0licious :  hai taci robotule

Code:

rev0x0licious :  BA TACI CA NU VORBEAM CU TINE

Code:

rev0x0licious :  ba esti nebun?

Code:

rev0x0licious :  nu esti in masura sa imi spui cum sa fiu

Code:

rev0x0licious :  ma scutesti azi? :)

Code:
* rev0x0licious changed name to revox


Stiu ca nu au legatura cu war3-ul dar eu am vrut sa punctez faptu ca are un limbaj deplasat si la nervi se comporta urat cu playerii.
Oricum, se scoate el, deci degeaba.. Lui i se rupe, deci trebuie sa-l suportam.
Hai sa vedem cat de corecti suntem totusi ?! Eu nu am putut sa ignor topicul, ca in sinea mea stiu ce fel de om ii..

LE:
Dire wrote:
Sa faceti oamenii sa piarda munca care au investit-o in acest server !!!

- Doamne..
Voi "traiti clipa" cand faceti poze sau cand jucati ? Wtf, nu v-ati obisnuit inca sa va dea unu headshot cu aim? Sau sa iese unu dupa ce ii faceti poze ? Get a life!






Last edited by wTf.? on 24-11-2010, 18:34:30; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 24-11-2010, 18:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca pana la capatul lumii pe jos ati merge, daca cu reclamatia voastra careva din staff si-ar pierde adminu ...
ASta urmariti ??? Sa faceti oamenii sa piarda munca care au investit-o in acest server !!!


Cate a facut revox pentru serveru asta tu OfiCod , trebe sa mai traiesti vreo 10 ani sa ajungi ...
Clar a gresit ca a injurat asa pe chat, dar e clar ca te scoate din sarite un ratat din asta de 2 bani care joaca cu coduri !!!


Oricum avertisment sunt convins ca va lua si poate asa jucatorii vor putea ofta linistiti , si vor putea barfi ca wooow , revox a luat avertisment din cauza lui OfiCod , ce tare e Ofi ala !!! - ... astea sunt copilarii de 2 bani ...

Eu zic ca mai bine ti-ai ocupa timpul cu ceva folositor pentru server asta nu aiureli din astea !!!




Iar tu Zero ... du-te pe war4 unde tii locul , lasa-ne in pace si canta la alta masa!


Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 24-11-2010, 18:34:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

voi chiar nu aveti alta activitate decat cs si forum?....multi ar fi vb un pic indecent (si spun un pic ca nu au fost cuvinte asa "grele) deci mai pe scurt voi in loc sa fiti multumiti ca acei imbecili de playeri care intra cu cheaturi sunt prinsi repede si automat voi jucati linistiti;)....ma rog vad ca din ce in ce mai multe reclamatiiiiiiiiiiiii stupide si pline de ura....MAI SOCIALIZATI SI VOI si jucati linistiti;)

http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 24-11-2010, 18:36:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
Cred ca pana la capatul lumii pe jos ati merge, daca cu reclamatia voastra careva din staff si-ar pierde adminu ...
ASta urmariti ??? Sa faceti oamenii sa piarda munca care au investit-o in acest server !!!


Cate a facut revox pentru serveru asta tu OfiCod , trebe sa mai traiesti vreo 10 ani sa ajungi ...
Clar a gresit ca a injurat asa pe chat, dar e clar ca te scoate din sarite un ratat din asta de 2 bani care joaca cu coduri !!!


Oricum avertisment sunt convins ca va lua si poate asa jucatorii vor putea ofta linistiti , si vor putea barfi ca wooow , revox a luat avertisment din cauza lui OfiCod , ce tare e Ofi ala !!! - ... astea sunt copilarii de 2 bani ...

Eu zic ca mai bine ti-ai ocupa timpul cu ceva folositor pentru server asta nu aiureli din astea !!!




Iar tu Zero ... du-te pe war4 unde tii locul , lasa-ne in pace si canta la alta masa!


Bafta!



tu nu crezi ca suferi cam mult la orice reclamatie la adresa unui admin? lasa ownerii sa ia o decizie ca pana la urma ei is cei care au investit cea mai multa munca si bani pentru serveru asta

respecte V

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 24-11-2010, 18:40:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am nimic de comentat, daca am gresit voi fi sanctionat. -

Si nu regret nimic pentru ca 99% din cei care i-am facut roboti sau ceva de genu chiar sunteti. N-am sa jignesc niciodata un om care da dovada de putin creier.

@ oficod, te rog eu sa-ti vezi de cei 17 anisori ai tai si sa lasi ciocu mai mic nu sa comentezi aiurea ca ma lasa total rece.
Daca considerai ca am gresit sau ceva, mergeai pe forum,, nu incepeai sa suferi pe acolo.
Sau vrei blood si vrei sa arati ca esti robotclopotel si ca mentii ordinea si legea pe server si sa primesti admin?

@ wTf.? , chiar esti un robot. Stai pe war4 unde e viata ta si nu te mai baga in seama cu mine. Nu erai pe server asa ca nu te baga in seama.
Si ce aduci citate dupa war4 ca nu inteleg? Sau si tu esti doritor de admin si vrei sa arati ca esti bazat?

@ JU$T!T!@RUL , tu chiar nu ai nici cea mai mica tangenta cu gandirea sau ceva de genu. N-am ce sa-ti zic altceva.
Si sa nu-ti mai permiti apelative gen "ba" cu mine ca nu am facut scoala impreuna. Cand treci de 15 ani iti dau voie sa mi te adresezi. Pana atunci te rog frumos sa nu comentezi despre actiunile mele.

@ dire si shark , nu am nevoie sa ma aparati. Pot sa ma apar si singur daca consider ca sunt nedreptatit.
In cazul asta nu consider ca am gresit cu nimic, pentru ca prea multi copilasi care n-au o treaba.. au internet si counter strike instalat. Si m-am cam plictisit de chestiile astea.



Last edited by revox on 24-11-2010, 18:45:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 24-11-2010, 18:45:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VM wrote:
tu nu crezi ca suferi cam mult la orice reclamatie la adresa unui admin? lasa ownerii sa ia o decizie ca pana la urma ei is cei care au investit cea mai multa munca si bani pentru serveru asta

respecte V

Pai sar toti cu gura si pun ownerii in situatia de a nu lua nici-o decizie, pentru ca ar trebuii sa jigneasca 50% din staff daca ar fi sa-i ia pe toti la "3 pazesti", deci ar urma o revolta admini/owneri. (Parerea mea)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 24-11-2010, 18:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revox eu nu te apar doar imi spun parerea - am fost si eu candva admin 4 ani la rand pe un srv la fel de plin ca si war3 si stiu cum e stiu cum e sa fi nervos si sa intalnesti astfel de jucatori dar acesti jucatori care fac reclamatii nu cunosc meseria de ADMIN asa cum o cunosc majoritatea adminilor de pe srv .


Cei care au fost azi de fata pe italy nu vreau sa vina cu posturi gen " cum sa fi u admin 4 ani cand te a batut amx ul azi " m'a batut amx ul pt ca nu sunt obisnuit cu el cand eram eu admin era admin mod ul la putere -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 24-11-2010, 18:48:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
VM wrote:
tu nu crezi ca suferi cam mult la orice reclamatie la adresa unui admin? lasa ownerii sa ia o decizie ca pana la urma ei is cei care au investit cea mai multa munca si bani pentru serveru asta

respecte V

Pai sar toti cu gura si pun ownerii in situatia de a nu lua nici-o decizie, pentru ca ar trebuii sa jigneasca 50% din staff daca ar fi sa-i ia pe toti la "3 pazesti", deci ar urma o revolta admini/owneri. (Parerea mea)

Eu ti-am mai zis.. tu ai probleme mari cu capu. Amice (da te-am numit amice) , este un server de counter strike, ce revolutie visezi? Visati numai conspiratii, revolutii si alte aberatii. Ai nevoie de-o pauza de la cs neaparat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OfiCod?!

[It's useless..]



Status: Offline
(since 17-10-2013 20:48)
Joined: 25 Mar 2010
Posts: 244, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 153
Votes: 6

Post Posted: 24-11-2010, 19:05:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana : Shark ca ai lasat post aici si i-ai luat apararea lui revox inteleg... Dar ce treaba ai tu cu mine nu inteleg ? Ma cunosti de undeva? Nu cred... asa ca pana nu ai sa ma cunosti... nu mai vorbi aiurea ok ? Nu am suferit cu nimic.. pur si simplu l-am avertizat pe gibilan....

2 la mana: Revox... Asa matur te crezi tati? Crezi ca daca am 17 ani trebuie sa gandesc de 17 sau sa arat de 17 ? Pai mai prietene... crede-ma ca ai mai putina experienta decat mine in adminat.... Crezi ca sunt vre-un pupincurist? Ti-am facut reclamatie ca nu mi se pare normal, ca tu ca admin sa vorbesti asa pe server.... daca eu intru cu nervi pe sv ca ma omoara un codat... e normal sa incep sa il injur? Cum ar fii ca toti adminii sa faca cum ai zis tu, dire si shark ca e normal.... sa ii vezi pe toti injurand.... de ce nu puteti ma sa fiti ca unii admini pe care ii respect sincer? Care isi vad de treaba lor... cum e lapd.... cum e int... cum sunt altii care stiu sa fie admini.... ai deviat de la subiect aiurea... doar ca sa se dea in altele sa scapi... si dire...ai zis tu acolo "sa dea cu piciorul la toata munca pentru niste inapti" sau ceva de genul..... ai dreptate... cum sa fie sanctionat? pentru niste inapti.. ? lasa-l sa injure pe server ca la usa cortului ca a muncit... el pentru asta a muncit... ca sa poate acum sa injure....

3 la mana... aveam mai multi codati prinsi chiar inainte sa iau slotul decat multi dintre adimini.... chiar si acum.... crezi ca nu fac nimic pentru server dire? ... asta e parerea ta..

Astept si niste raspunsuri de la owneri... mersi !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 24-11-2010, 19:10:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nu cunosti diferenta intre injuratura si jignire. - Sa te uiti in dex la ratat si mars. Sa vezi ce insemna.
Ma deranjat faptul ca incepeai cu faze "asa se vorbeste? " si chestii dastea. Nu cred ca esti mama sau tata sa-ti permiti sa imi pui la indoiala actiunile. Daca am gresit sunt sanctionat. Dar nu-ti voi da tie socoteala.

Nu l-am injurat ci l-am jignit. Acum va rog sa nu mai postati aiurea. Asteptati sa raspunda ownerii. Multumesc.



Last edited by revox on 24-11-2010, 19:11:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 24-11-2010, 19:11:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faci prea multa zarva sincer .. in final nu cred ca o sa se ajunga nicaieri si nu m'am luat de tine doar ti am explicat ca nu tre sa incepi sa suferi ca il cauti si il bati pe ala sau ce ii faci u . In privinta lu GIBILAN cred ca ar trebuii sa se ia niste masuri o fi el un fel de clown pe srv si ii face pe unii sa rada cu glumele lui si cu alte chestii dar are si momente in care se cearta cu toata lumea .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alexander.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2011 10:36)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 94, Topics: 14
Location: Austria

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 24-11-2010, 19:13:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="OfiCod?!"]Eram pe byca.... urmeaza consola sau "povestea" cum vreti... totul a inceput cand un player la omorat pe revox... dupa care.. uitati ce a urmat...


*DEAD* revox : MARS MA
|Fr3sTyLe|KeNT^HD dropped
ex0 - BeAsTx killed Te0 with awp
GIBILAN killed perK with awp
*SPEC* SharK : k
*** ZaBici killed Cristina with a headshot from awp ***
ex0 - puffyx killed oLa with awp
Snooze. killed ZaBici with awp
GIBILAN killed LPLA with awp
Snooze. killed ex0 - puffyx with awp
F!LofT3l killed nociv with awp
GIBILAN killed M4rs with awp
[war3.Freakz.ro] Adminul revox ii face 4 screenshot-uri(TGA) lui FlouResCeNt* (89.137.224.39:27005)
M4rs has left the game
FlouResCeNt* dropped
FlouResCeNt* has left the game
perK dropped
perK has left the game
M4rs connected
OfiCod?! ;x killed BL3ND3R with awp
[war3.Freakz.ro] FlouResCeNt*, spune-ti ID de messenger pentru a preda screenshot-urile adminului.
M4rs is joining the Terrorist force
perK connected
*** atZ killed OfiCod?! ;x with a headshot from awp ***
KilagealA killed PUSTIUL with awp
*** F!LofT3l killed KilagealA with a headshot from awp ***
<<Q*LiGeN>> : r3 all

PUSTIUL dropped
PUSTIUL has left the game
GIBILAN killed JegLee with awp
F!LofT3l killed Snooze. with awp
ex0 - BeAsTx killed GIBILAN with awp
revox : da id
JegLee dropped
JegLee has left the game
revox : natia lui

M4rs killed Freakz * Fearless with awp
Freakz * Fearless killed ex0 - BeAsTx with grenade
PUSTIUL connected
*** F!LofT3l killed M4rs with a headshot from awp ***
revox : de ratat
PUSTIUL is joining the Counter-Terrorist force
edy connected
*DEAD* OfiCod?! ;x : revox

V3r|D3|P4rIs killed atZ with awp
Freakz * Fearless dropped
Freakz * Fearless has left the game
*DEAD* OfiCod?! ;x : asta e limbaj

*DEAD* OfiCod?! ;x : de admin ?

Freakz * Fearless connected
Freakz * Fearless is joining the Counter-Terrorist force
edy is joining the Counter-Terrorist force
perK is joining the Terrorist force
[CS-REDEMAX] Player name dropped
revox killed F!LofT3l with awp
Freakz * Fearless (RADIO): Fire in the hole!
JU$T!T!@RUL killed alt-nume with awp

[war3.Freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
*DEAD* ZaBici : eu de fluorescent am zis de pe dust 2 ca are wall dar nu s-a uitat nimeni.. ba deci e amx_page degeaba

ADMIN revox: ban 89.137.224.39 permanently.
|Fr3sTyLe|KeNT^HD dropped
*SPEC* SharK : oficod nu ai vazut ca ia facut poze si a iesit

*SPEC* SharK : era normal sa il injure

*DEAD* OfiCod?! ;x : era normal sa injure ?

CH died
V3r|D3|P4rIs killed revox with awp
*DEAD* F!LofT3l : iesi ba revox de acolo
*DEAD* OfiCod?! ;x : auzi si tu

|Fr3sTyLe|KeNT^HD connected
<<Q*LiGeN>> : bha
perK killed ex0 - puffyx with awp
*** Freakz * Fearless killed LPLA with a headshot from awp ***
*DEAD* GIBILAN : ba sunt copii pe server

V3r|D3|P4rIs killed nociv with awp
Snooze. killed Freakz * Fearless with awp
M4rs killed ZaBici with awp
[war3.Freakz.ro] Afk-slay: CH
V3r|D3|P4rIs killed oLa with awp
GIBILAN killed M4rs with usp
M4rs has left the game
*DEAD* OfiCod?! ;x : revox, imi raspunzi te rog ?

M4rs connected
[CS-REDEMAX] Player name connected
atZ killed Te0 with awp
M4rs is joining the Terrorist force
revox : CE VREI MA

GIBILAN : daca vede mama lu oficod cum se vb pe server credeti ca il mai lasa sa jace cs?

OfiCod?! ;x : asta e limbaj de admin ? -

*DEAD* ex0 - puffyx : am facut screen
Te0 dropped
Te0 has left the game
[CS-REDEMAX] Player name is joining the Counter-Terrorist force
|Fr3sTyLe|KeNT^HD is joining the Counter-Terrorist force
Snooze. killed edy with awp
revox : da, vorbeam cu codatu

revox killed V3r|D3|P4rIs with awp
*** GIBILAN killed Cristina with a headshot from usp ***
OfiCod?! ;x : da ?
*DEAD* ex0 - puffyx : il astept pe shock pe mess
F!LofT3l killed atZ with awp
<<Q*LiGeN>> died
Snooze. killed PUSTIUL with awp
OfiCod?! ;x : oke

F!LofT3l killed ex0 - BeAsTx with awp
*** Snooze. killed F!LofT3l with a headshot from awp ***
revox : mergi si fa reclamatie -

GIBILAN killed BL3ND3R with awp
ADMIN Freakz * Fearless: rocket <<Q*LiGeN>>
andr0n dropped
JU$T!T!@RUL killed perK with awp
OfiCod?! ;x : o sa vad ce parere au si ceillati despre asta -
andr0n connected
[war3.Freakz.ro] Jucatorii cu STEAM au locul asigurat pe server.
revox killed JU$T!T!@RUL with awp
andr0n is joining the Terrorist force
*** GIBILAN killed Snooze. with a headshot from usp ***
revox : ooo

OfiCod?! ;x : si gibilane

revox : daia nu mai pot

CH killed revox with awp
OfiCod?! ;x : e pentru ultima oara cand iti zic sa nu te mai bagi in seama aiurea

GIBILAN killed KilagealA with awp
*DEAD* BL3ND3R : **** gibilan
andr0n dropped
andr0n has left the game
<<Q*LiGeN>> timed out
<<Q*LiGeN>> has left the game
*DEAD* JU$T!T!@RUL : /hp
*** OfiCod?! ;x killed alt-nume with a headshot from usp ***
*SPEC* SharK : oficod sincer cati anio ai ?
*DEAD* Snooze. : tuti scara
revox : prietene , chiar ai impreisa ca daca raman fara admin
M4rs killed GIBILAN with awp
revox : sau ceva de genu o sa mor?
Cristina killed Freakz * Fearless with awp
LPLA dropped
LPLA has left the game
revox : eu nu visez admine ca tine
[war3.Freakz.ro] Scrieti /radio pe chat pentru a asculta radio.
Requesting tempdecal.wad from server
P i r l o connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
*SPEC* OfiCod?! ;x : zau?
revox : asa ca fii tu fericit
*SPEC* OfiCod?! ;x : ok

revox : -






hai ma frate chiar asa?fiecare mai scapa cate o perla fie el admin sau player obisnuit si u stai acum sa le aduni? - u crezi ca e admin care sa nu fi spus macar odata ceva de genu:mars!??? fi serios.....pai si oficod u crezi ca revox pateste ceva pentru asta??? u cand vei face o cerere pt admin asa cum iti doresti atunci multi dintre admini iti vor da contra pentru reclamatia asta,nu crezi?eu m-am lipsit sa mai fac reclamatii pentru ca nicodara nu am dreptate asa ca intelege ce vrei din asta - - - bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 24 November 2010 17:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 12-05-2024, 05:14:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x