User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie richi
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message6289
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 27-08-2010, 22:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se cere topic close, asa ca pana una alta putem cere noi pentru tine. Pana atunci, calm!

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 27-08-2010, 22:21:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clar,am deschis topicul sa va faceti voi de cap,sa faceti posturi.Sfat sa nu mai deschid vreodata un topic.Faceti ce vreti pe-aici se pare,pacat ca multi de aici cred ca stiti ca la war4 se face cel mai mult off topic,pana la urma eu sunt nou pe freakz... deci faceti ce va taie capu -
ultimul post al meu in topicul asta .
PS:uNu,ti-am cerut parerea?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
uNu*

[m1Xx oN;x]



Status: Offline
(since 21-08-2012 11:55)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 629, Topics: 26
Location: Côte d'Ivoire';x

Reputation: 128.8
Votes: 6

Post Posted: 27-08-2010, 22:26:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa imi ceri u parerea ca sa postez?Nu crezi k ai cam mult tupeu in tine?

Tu nu vezi k scazi singur in ochii tuturor adminilor?Sau vb despre faptul k postam noi sa facem posturi...Cand u faci acest lucru mereu...Orice se discuta mai nou pe sv u trebuie sa postezi..chiar dak nu are nici o treaba cu ce se discuta -

TI'am spus..veziti de treaba ta dak vrei pro-uri sau mai stiu eu ce! - ..Atat am avut de spus!

@De la: BlaCkMinD
Cãtre: uNu*
Trimis: 27-08-2010, 23:32:30
Subiect: ...... Comenteazã mesajul
Sa mor eu daca am mai vazut om ca tine,tu nu poti sa ma lasi in pace?esti picat de pe luna?

LASA-ma doamne iartama in pace!Atat iti cer sa ma lasi IN PACE ! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Ce poti sa ii ceri acestui copil....Si el vrea sa fie respectat pe sv cu atitudinea asta...jignind in stanga si in dreapta Not Talking




No Music,No Life!;x


Last edited by uNu* on 27-08-2010, 22:39:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupanu***

[sef de trib]



Status: Offline
(since 29-03-2013 21:25)
Joined: 13 May 2010
Posts: 369, Topics: 26
Location: United Kingdom

Reputation: 160
Votes: 9

Post Posted: 27-08-2010, 22:31:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma snk eu nu am nimic cu tine .... chiar nimic ( invata ca e mai bine sa taci cateodata)
kick ai luat dar s-a dat mesaj spec in/out ... deci nu vad care e problema


aaaa si uitam , tu erai ala care mereu de ce nu dau gag la ala , gag la ala si tot asa ....
sa iti explic : .... joci de atat timp pe serv , cand vezi un codat dai amx page .... azi ai zis ca unu are aim si ai primit 2 min gag la care ai inceput sa imi zici prin amx_page ca o sa vezi tu , ca am dovada ca mie imi dai gag si la altii nu... si tot asa ....

1 dau gag atunci cand consider ca merita, atat cat merita
2 amx_page este doar pentru codati si reclamatii nu pentru amenintari
3 uneori mai scapa si cate unu care zice ca are altcineva cod doar pentru ca uneori se poate intampla sa nu observ (joc si eu cs, nu stau doar sa urmaresc cine zice de altu ca are cod ) , dau gag la fiecare injuratura sau jignire ....
4 nu ma inveti tu cui sa dau si cui sa nu dau gag





p.s. vrei mai multe (anumite comenzi de gag , kick si mai stiu eu ce) respecta frate, dovedeste ca meriti si o sa ai si tu ....



twister crede-ma ca imi pare rau ca nu am salvat consola.... daca vedeai consola vedeai de ce a luat gag, kick sau ce mai reclama el (sunt destul de rabdator cu oricare player de pe serv si la fel si cu adminii dar totate au o limita iar snk a trecut de mult azi aceasta limita)


iar asta nu e offtopic , ai facut reclamatie si noi aducem argumente pentru a demonstra ca nu ai dreptate


Dacã lumea ar fi fost perfectã, atunci nici eu nu aº fi existat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 27-08-2010, 22:41:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu zic ca nu am gresit si eu si imi vad greseala si stiu prea bine cu ce am gresit,dar ma deranjeaza mistourile si fitele , nu zic numai de povestea asta ci si de mai multe chestii care s-au intamplat in trecut pe care unii poate ca nu le-ati bagat in seama dar pe mine m-au deranjat foarte rau.Dar am tacut,am tacut am tacut si am tot tacut,cand am venit pe server aveam ganduri marete - mama sa iau slot dupa blood dupa etc. - dupa care am gresit,am zis ca ma schimb,am incercat aproape reusisem desi era greu sa tac in continuu unii batandu'si joc chiar si eu tot taceam si taceam....Pana la urma acele vise s-au ruinat,din vina mea e adevarat,dar nici eu nu am facut ce am facut degeaba. - Am incercat sa fiu ca toti ceilalti,sa ma "inchin la picioarele voastre" sa fiu un catelus bland care nu scoate nicio vorba dar nu pot,asta e firea mea si n-am ce face - mai ales cand mai sunt si provocat.

N-am zis ca nu am gresit repet!!Dar e greu sa imi mentin gura inchisa cand se intampla o gramada de chestii care ma deranjeaza.

Ok,esti foarte rabdator dar nu cred ca am mai facut ceva in ultimele 2-3 saptamani care sa va infurie .... -
Am tot incercat sa tac din gura si sa trec cu vederea,doamne daca voi ati vedea chestiile astea din postura mea va asigur ca nici voua nu v-ar conveni.

Dar nu mai conteaza,am zis ca nu mai postez dar m-a luat valu... Dosent Matter

@uNu : Ce atitudine?Ca iti zic sa ma lasi in pace?Sincer eu nu te suport,si nu te-am injurat daca observi,doar atat te-am rugat sa ma lasi in pace.Si cu ce te-am jignit?Bine ma ca sunt copil,dar daca m-ai cunoaste cu adevarat ti-ai schimba parerea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 27-08-2010, 22:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prunc , tu ar trebui sa joci cu hud_saytext 0 - iti zic eu ce ti`am mai zis si pe server.. hormonii is problema la tine si ai probleme cu nervii , in rest esti foarte normal -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 27-08-2010, 22:52:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu trebuie ma sa fi catelus. Chestia e ca e o lume dura si cu cat suferi mai mult la un misto cu atat se face mai mult. Eu si multi altii nu cred ca am fost catelusi si am ajuns admini. Ti-am mai zis, mai creste putin ca potential ai. Si mai lucreaza la nervi...

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 27-08-2010, 23:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

saLaM_^ wrote:
prunc , tu ar trebui sa joci cu hud_saytext 0 - iti zic eu ce ti`am mai zis si pe server.. hormonii is problema la tine si ai probleme cu nervii , in rest esti foarte normal -


Cand am jucat cu hud_saytext 0 mi-au facut adminii poze ca jucam prea bine si eu nu vedeam ca mi-au facut poze si a iesit balamuc -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 27-08-2010, 23:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlaCkMinD wrote:
Ce parte din nu mai postati nu intelegi?
Sincer eu nu mai ascult nicio vorba de la tine,frate ai luat ban pt cod si eu m-am strofocat si te-am crezut ca nu ai cod si m-am facut de tot .... numai pt tine si tu mai iei odata tot pt cod,ce imi zice asta?Ca m-am facut de ras degeaba.Si mai ai si tupeul sa comentezi si sa faci ceea ce imi faci pe srv si pe mess?


Ma copilule daca nu stii de ce am luat ban la ce naiba vorbeste gura fara tine?? Am luat ban pentru "presupusul" wall la buton....a 2-a oara am luat ban pentru k eram tot eu cu nicku ala,nu am luat pentru k am avut cod - ....si spui ca iti fac multe chestii pe server si pe mess....adu-mi si mie dovezi te rog cu ce tiam zis pe server si pe mess...si daca tiam zis ceva care sa te deranjeze iti zic SARU'MANA amice -

Faci topic cum k il reclami pe richi k tia dat un amarat de kick cand el a zis o vorba si tre sa faci k el,si era si serveru plin k eram si eu pe el,apoi zici off-topic si topic-close...dupa ce ca te invatam de bine si iti spunem numai vorbe bune tot tu faci pe nesimtitu' si tot pe noi dai vina k suntem asa si pe dincolo - ....crezi ca noua nu ne vine sa injuram si sa spunem de toate pe server?? dar nu facem asta ptr k stim k tot noi o sa fim pedepsiti,asa ca daca ai ceva de zis zbiara prin camera,dute pe afara te calmezi si revii -

Incearca amice sa fii mai calm si mai diplomat si sa iti vezi de treaba ta si o sa vezi ca nimeni nu are nimic cu tine si o sa primesti si ceea ce iti doresti....nu mai fi tare in gura si cu tupeu mai rau te indepartezi de playeri/admini - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 27-08-2010, 23:39:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca as vrea sfaturi ady, la tine nu as veni niciodata,fearless avea dreptate despre tine,daca ai fi ultimul om de pe pamant si as avea nevoie de ceva sfaturi nici atunci nu as apela la tine,de ce?Fiindca toata treaba asta de cand ai luat ban eu te-am tot ajutat si m-am strofocat si m-am facut de .... REPET!! iar acum te vad zicandu'mi "ma copilule" .

Mi-am pierdut toata increderea in tine iti repet,nu stiu de ce mai vi aici sa faci pe erou sa-mi dai sfaturi. -

Inca o data iti spun,cu mine nu mai ai ce discuta,fearless avea in totalitate dreptate despre tine. - .... Mie imi spui sa ma calmez?Daca si tu te calmai de la bun inceput acum nu mai jucai pe ascuns pe server,atunci te-am inteles fiindca stiam cum te simti sa fi acuzat "pe nedrept" dar acum vi aici si imi spui mie sa ma calmez? - Uite-te la sutele de topicuri facute de tine de cand ai luat ban si spune-i celui care a facut topicurile sa se calmeze,abea apoi sa-mi zici mie!!

PS: Noapte Buna! Sper ca maine topicul sa fie inchis fiindca se ajunge prea departe... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 28-08-2010, 00:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlaCkMinD wrote:
Daca as vrea sfaturi ady, la tine nu as veni niciodata,fearless avea dreptate despre tine,daca ai fi ultimul om de pe pamant si as avea nevoie de ceva sfaturi nici atunci nu as apela la tine,de ce?Fiindca toata treaba asta de cand ai luat ban eu te-am tot ajutat si m-am strofocat si m-am facut de .... REPET!! iar acum te vad zicandu'mi "ma copilule" .

Mi-am pierdut toata increderea in tine iti repet,nu stiu de ce mai vi aici sa faci pe erou sa-mi dai sfaturi. -

Inca o data iti spun,cu mine nu mai ai ce discuta,fearless avea in totalitate dreptate despre tine. - .... Mie imi spui sa ma calmez?Daca si tu te calmai de la bun inceput acum nu mai jucai pe ascuns pe server,atunci te-am inteles fiindca stiam cum te simti sa fi acuzat "pe nedrept" dar acum vi aici si imi spui mie sa ma calmez? - Uite-te la sutele de topicuri facute de tine de cand ai luat ban si spune-i celui care a facut topicurile sa se calmeze,abea apoi sa-mi zici mie!!

PS: Noapte Buna! Sper ca maine topicul sa fie inchis fiindca se ajunge prea departe... -


Esti dus cu pluta baiatule....numi pasa mie ca tiai pierdut tu increderea in mine k eu nu tiam zis nimic ca sa se ajunga aici....tu dak ai fi luat ban pe nedrept si la inceput tias fi zis eu k te cred k nai avut cod...si apoi sa iti zic k miam pierdut increderea in tine...cum ai analiza chestia ma zeule?? cred k dak luai tu ban pe nedrept erai la spitalu de nebuni acuma ma - ....cand tiam zis in topicu ala unde a zis revox k are demo cu tine ca ai avut wall (bn k nu erai tu)...faceai ca naiba ca "cum sa joc eu cu cod doamne fereste Surprise Surprise Surprise Surprise " ai repetat de nush cate ori aceeasi fraza si imi spui mie sa ma calmez....nu am de la ce sa ma calmez omule ca nu fac eu reclamatii aiurea si apoi sa zic Topic Close - ....Cand o sa iei tu ban pe nedrept pentru cod...atunci sa vii sa imi spui sa ma calmez!!! -

Bafta si sanatate!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fragile~

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2010 15:23)
Joined: 07 Aug 2010
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 53.5
Votes: 2

Post Posted: 28-08-2010, 01:48:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytza ne lasi te rog frumos ? Fane si noua viata mai usoara ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 28-08-2010, 02:57:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminul are dreptul sa dea afara din spectatori, mai ales daca nu invoca un motiv.
@Richi, in postura de admin, chiar nu era cazul sa incepi cu mistouri. Daca se mai repeta vei fi sanctionat.
Topic closed, ca deja o dati in altele.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 28 August 2010 00:57



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-05-2024, 21:28:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x