User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie "shikadota"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message866
iTR__

[Mentally Instable]



Status: Offline
(since 20-01-2012 19:40)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 21, Topics: 5
Location: Drobeta Turnu Severin

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 01-01-2011, 16:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume player : Just iTR ;x
ip player : 92.80.211.241
nume admin : "Sh!KaD0Ta"
motiv/dovada/argument : http://img8.imageshack.us/i/deathrungotoarmy0001.png/ ; http://img704.imageshack.us/i/deathrungotoarmy0000.png/
- Jucam DR linistit pe harta "deathrun_gotoarmy", aflandu-ma la asa numitul "tun" si asteptand sa vina barca, ma trezesc cu ban 50 de minute pe motiv "lasa tunul" . Ce-i faceam la tun? Il agresam sexual? Doar stateam pe el si asteptam barca... Apoi dupa ban dau retry.. a mers sa reintru probabil l-o fi dat pe USERID .. anyway , intru inapoi ii zic destul de frumos ca "Nu i-am facut nimic la tun" si ghici ce? primesc destroy 8-) ;
Asta e mod de adminat frate? Daca nu stii exact cine apasa, acum pedepsesti pe oricine doar de dragul de-a o face? Primisem gag... corect , l-am facut pe ala 'imputit' dar vazand ca m-am linistit trebuia sa cauti anturaj cu mine? Grow up!
Nu intru la fiecare 10 minute pe server cum fac copii aia care ii aveti ca playeri zilnic, dar cand intru LASA-MA FRATE SA JOC! Trebuie sa-ti suport si inghit suferinta ca sa-mi pierd timpul pe server?
concluzii: Potoliti-l !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 01-01-2011, 16:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu astepta-i linistit sa vina barca , apasa'i pe tun si cadeau grenazi , concluzie omora'i coechipieri !

observ ca mai ai si hack models ... ma rog nu prea conteaza pe dr -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[cnz]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2015 10:57)
Joined: 05 Aug 2010
Posts: 336, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 162.8
Votes: 13

 
Post Posted: 01-01-2011, 16:28:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost pe server, cineva aruncase cu grenazi, eu m-am omorat sa vad cine si picasem spec pe sh!ka, de la sh!ka am vazut ca era unul singur pe tun. Si ghici ce? Era indreptat cu cutitul in jos. A era sa uit, cine crezi ca era persoana de pe tun?
Oricum, destroy-ul e bine meritat pentru ca nu strica o pauza de 50 de minute mai ales ca erai nervos-> cand incepusesi sa jignesti pe cineva, ca e "imputit".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iTR__

[Mentally Instable]



Status: Offline
(since 20-01-2012 19:40)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 21, Topics: 5
Location: Drobeta Turnu Severin

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 01-01-2011, 16:56:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai vreo dovada ca apasam eu? Daca da, o astept -

@[cnz] - Postul tau e egal cu zero, nu spui nimic concludent, cum la model mi-a cerut "motiv/dovada/argument" asta cer si eu de la voi daca tot ma acuzati. Motivul l-am inteles, astept dovada demo sau sa se uite ownerul in logo sa vada pe ce taste am apasat in momentul respectiv -

@Modele cheat, cand o sa fie interzis pe serverele publice 47+48 astfel de skinuri o sa le scot, pana atunci nu e treaba ta si a niciunuia dintr-e voi de ce le le tin

Astept o dovada clara nu sa iei pe "x" si "y" ca martor , asa pot face si eu 8-)

LE: Acum trebuie sa-mi schimb configul nu? Ti se pare ca ai facut un lucru inteligent de iei in ras treaba cu "skinurile cheat" . Ar fi mai inteligent sa recunosti ca ai gresit si sa nu ma pui in situatia sa frecventez forumul pana la inchiderea topicului 8-) De tampit nu-mi faceam cont daca stiam ca sunt vinovat, deasemeni nu am nici macar o ora ca sa-mi pese de server si sa acuz degeaba....
Imi pare rau daca a fost viata dura cu tine... Dar asta nu inseamna sa vezii toti oamenii lafel - si "cnz" te-as ruga sa nu fii nesimtit macar de anul nou - L-am facut imputit deoarece lasasem free si ma omorat. Si inca ceva: Nu ai fost langa mine sa-mi verifici starea de nervozitate sau calmitate ...deci iar vorbesti doar sa te aflii in treaba...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[cnz]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2015 10:57)
Joined: 05 Aug 2010
Posts: 336, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 162.8
Votes: 13

 
Post Posted: 01-01-2011, 17:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ti-am zis ce am vazut si nu as avea de ce sa mint.
Daca tot ne ceri noua dovada ca tu ai dat, de ce nu aduci tu dovada ca nu tu ai dat/cu cel ce a dat? Tu ai dovada ca ai luat destroy, nimic mai mult, asa ca nu vad de ce ai avea tu dreptate?
Si nu vad cine iti da tie dreptul de a ma face nesimtit? Ti-am zis pur si simplu ce am vazut.

ps:Ar trebui sa stam sa facem demo la toti playerii acum?

Si nu m-a luat sh!ka, ca martor, eu m-am bagat, sh!ka nu a vorbit cu mine nimic!

Odata ce erai singurul de langa tun in timpul in care erau aruncate grenazi, cine putea sa dea?



Le:Faza e ca nici tu nu ai dovezi clare, decat ale destroy-ului!
Cat despre destroy l-ai luat pe merit, cine te-a pus sa intrii dupa ban? Veneai frumos si cereai unban/faceai reclamatie direct, nu abia dupa ce l-ai luat!

Si n-am zis ca ne acuzi pe noi, am zis ca sa aduci dovada ca nu tu ai dat sau cu cel ce a dat, adica daca a dat altu si aveai demo veneai frumos cu ea pe forum.



Last edited by [cnz] on 01-01-2011, 17:42:37; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iTR__

[Mentally Instable]



Status: Offline
(since 20-01-2012 19:40)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 21, Topics: 5
Location: Drobeta Turnu Severin

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 01-01-2011, 17:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pari cam sigur pe tine, de acum in colo sa te uiti de doua ori -
@Eu ti-am zis ce am vazut si nu as avea de ce sa mint.
Daca tot ne ceri noua dovada ca tu ai dat, de ce nu aduci tu dovada ca nu tu ai dat/cu cel ce a dat? Tu ai dovada ca ai luat destroy, nimic mai mult, asa ca nu vad de ce ai avea tu dreptate?
Si nu vad cine iti da tie dreptul de a ma face nesimtit? Ti-am zis pur si simplu ce am vazut.

V-am acuzat eu ca ati apasat voi "e" la tun? de imi ceri dovada? V-am dat eu destroy ca sa va argumentez? Ce dovezi vrei sa-ti mai aduc, in cstrike iti apare vederi din consola? sau e autodemo cumva pe server? Eu imi dau dreptate pentru ca am fost victima si pana nu-mi dovediti de ce, eu am dreptate nu?

Si te fac nesimtit!? Cu ce drept ma acuzi de stare nervoasa? m-am comportat diferit dupa gag? am inceput sa injur cumva? si cu ce drept incurajezi destroy-ul daca nu ai o dovada clara care sa-mi gaseasca vinovatia?
Arata-mi ca m-ai vazut apasand nu in jurul tunului, arata-mi dovada ca se auzea sunetul ala de "press" cand ma uitam eu la tun
Inca astept dovada ca am apasat eu, nu stiu de unde o scoateti ... Cum mi-a dat destroy aiurea sa stie sa se si scoata.


LE:
Le:Faza e ca nici tu nu ai dovezi clare, decat ale destroy-ului!
Cat despre destroy l-ai luat pe merit, cine te-a pus sa intrii dupa ban? Veneai frumos si cereai unban/faceai reclamatie direct, nu abia dupa ce l-ai luat!

Si n-am zis ca ne acuzi pe noi, am zis ca sa aduci dovada ca nu tu ai dat sau cu cel ce a dat, adica daca a dat altu si aveai demo veneai frumos cu ea pe forum.


1)Am dat "retry" Nu am schimbat IP , am vazut ca a mers am incercat sa ii explic ca nu am facut nimic, m-am gandit ca e om si intelege, nu am incalcat regulamentul crezi ca eu fac reclamatii sa ma simt bine? Crezi ca acuz ca sa va fac publicitate la server cand imi cauta cineva nick-ul pe google? Nu se ajungea pana aici daca nu luam destroy
2)Nu e datoria mea sa aduc dovezi cu ala care a apasat .. voi sunteti admini nu eu. Sa bagati autodemo de acum in colo daca vreti sa vedeti cine apasa. Eu am adus o dovada la reclamatie sa aveti si voi macar bunavointa sa argumentati clar motivul nu din "vazute si auzite" banul si destroy-ul au fost stricte nu s-a dat amx_vote "ban Just iTR ;x" da nu ;
Poate data viitoare va fi putin mai atent, nu vreau sa i se taie capul dar macar sa se gandeasca de doua ori cand mai executa vreo comanda asupra mea.
Si... In legatura cu regulamentul(nu e treaba mea dar a trebuit sa mai suport o comanda ca sa aflu): Aflati ca playerii sunt redirectionati pe server nu pe forum si nici pluginul informatii [/info;/reguli...] nu-l aveti, eu n-am de unde sa visez ca la 3 secunde afk primesc kick 8-)
Salut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 02-01-2011, 12:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iTR__ poți sã pleci, banați-l permanent...Asta se câștigã din minciunã și reclamație total aiurea !

Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by tweetty, 02 January 2011 10:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-09-2024, 01:26:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x