User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message584
Axe

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-03-2013 06:08)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 439, Topics: 42
Location: bp.freakz.ro

Reputation: 47.6
Votes: 9

Post Posted: 22-02-2013, 10:49:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nicknameul : Freakz * Axel
* Adminul/playerul reclamat : mBla ? si prietenu lui , Bogles ala sau cum il cheama.
* Motivul reclamatiei : am primit gag pentru replica "Hai ma odata ca mai sunteti doar voi doi"
* Dovada(screenshoot, demo) :
* Data/Ora :in jur de 9? cam asa 9-10
Asa , mai am ceva de spus , dati admin , la oamenii care au experienta. Nu la copii de 12-13 ani care nu au ce face.
Daca eu , am luat Gag , pentru un asemenea lucru , nici nu vreau sa ma gandesc ce v-a fi mai departe...
NU fiti tare in clanta , pentru ca asa se duc playeri pe apa sambetei.
Bafta.



Vote bp.freakz.ro | Counter-Strike 1.6 bp.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNzOr
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-03-2013 22:16)
Joined: 20 Feb 2013
Posts: 39, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

Post Posted: 22-02-2013, 14:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, serverul este deschis de o saptamana si ceva, daca tie ti se pare ca intr-o saptamana o sa gasesc staff-ul perfect atunci te inseli amarnic.
In al doilea rand, nu vad ce scrie e prea mica poza uploadeaza pe un site ca sa vad despre ce este vorba.


DrX.Freakz.Ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mBd*La?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2013 07:25)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 22-02-2013, 17:34:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TI-am dat gag doar 2 minute.
In primul rand tu esti copilul de 12-13 ani care nu este dispus sa astepte -
Ti-am dat gag pentru ca nu stii pur si simplu sa astepti daca iti dadeam kick/ban chiar puteai sa faci o reclamatie serioasa dar daca tu nu esti dispus sa astepti e treaba ta:)
Si tu esti ala fara exeprienta credema:).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Axe

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-03-2013 06:08)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 439, Topics: 42
Location: bp.freakz.ro

Reputation: 47.6
Votes: 9

Post Posted: 22-02-2013, 19:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mBd*La? wrote:
TI-am dat gag doar 2 minute.
In primul rand tu esti copilul de 12-13 ani care nu este dispus sa astepte -
Ti-am dat gag pentru ca nu stii pur si simplu sa astepti daca iti dadeam kick/ban chiar puteai sa faci o reclamatie serioasa dar daca tu nu esti dispus sa astepti e treaba ta:)
Si tu esti ala fara exeprienta credema:).

- pe cuvantu tau? Am fost admin pe war7 si uwc3 , pe war7 am vreo 7 pagini pline cu codati , si ma gandesc sa-mi deschid un sv in freakz deja. Am 15 ani , iti dai cu pararea cand defapt nici nu sti cum ma cheama , am vrut sa iti deschid ochii omule , gagu se da daca faci reclama , daca injuri/jignesti , daca stresezi adminul ala.Eu nu cred ca am facut asa ceva , am intrat pe drx pentru ca imi plac si serverele de deathrun.
Esti inregistrat de cateva zile , esti total absurd , sa zici ca nu am experienta ca admin , am si pe dr , zm , normal,respawn...pe uwc3 mai putin -
Cat despre "staful perfect" - , ma , eu in locu tau l-as intreba toate comenzile , sa vad daca le stie , daca stie regulamentu , si daca e dispus sa-l respecte -
Nu vreau sa facem din asta un scandal , am vorbit lejer , acum e problema voastra ce faceti . Salut.



Vote bp.freakz.ro | Counter-Strike 1.6 bp.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mBd*La?

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2013 07:25)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.4
Votes: 2

Post Posted: 22-02-2013, 20:27:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si acu vii la noi sa te lauzi ca ai fost admin pe nu stiu cate servere si pe toate ai fost de ca**t? sa fim serios mai bine taci.
Pentru un gag sa faci o reclamatie esti patetic:)
Si gag ti-am dat pe buna dreptate nu ti-am dat 10 min nu tiam dat 5 ti-am dat 2 minute:) pentru ca nu esti in stare sa astepti inca 2 minute sa ma mai joc cu Bandytul:)


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Limbajul ! Citeste regulamentul forumului !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Axe

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-03-2013 06:08)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 439, Topics: 42
Location: bp.freakz.ro

Reputation: 47.6
Votes: 9

Post Posted: 22-02-2013, 20:39:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- , thoamne , ma , eu ti-zm zis lucrurile alea ca sa sti ca am experienta ca admin , da-ti seama la limbaj , nu esti ep tarla , esti pe o comunitate decenta.
Nu ma intereseaza timpu la gag , ideea e ca nu se da gag pentru asa ceva , nu faceam reclamatia asta de nebun. Asta sa iti intre bine la capusor. Daca tu crezi ca se da gag pentru asta inseamna...ca eu sunt popa. Si inca un lcru , vreau o dovada , pentru ce mi-ai dat tu mie gag.
Asa ca sa stiu si eu mai bine ce am facut.Daca nu ai dovada , inseamna ca mi-ai dat gag fara motiv -



Vote bp.freakz.ro | Counter-Strike 1.6 bp.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by S3ekEr^, 22 February 2013 18:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 01:34:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x