User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie te000litic

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message274
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 15-10-2013, 10:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick- Catea
Admin reclamat- te00litic
Motiv- da gag anumitor playeri pt nusj ce motive dar unora nu le da
dovada - http://postimg.org/image/qp2ow455x/

Deci anumiti playeri iau gag pt cuvinte gen 'copil' ''ba'' iar asta cand insulta il lasa in pace?Iar e pe 'relatii' aici , si nu e prima data , nu mai am eu poze dar unora le datea quit/kick/gag ca vorbeau cu 'copil' iar el nu da gag pt cei care folosesc ''prost''


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teodorelul99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2014 15:36)
Joined: 17 Aug 2013
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 3

Post Posted: 15-10-2013, 11:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da asa este dau gag pt citez:"cuvinte gen <copil>, <ba>"
Mai bine spuneti ca va ofticati(prin va ofticati - u darkness si piftel;) ) pt ca nu aveti admin si pt ca nu puteti raspunde de asa o functie
Da multumesc pt reputatia pe - ! Te mai astept -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 15-10-2013, 11:09:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teodorelul99 wrote:
Da asa este dau gag pt citez:"cuvinte gen <copil>, <ba>"
Mai bine spuneti ca va ofticati(prin va ofticati - u darkness si piftel;) ) pt ca nu aveti admin si pt ca nu puteti raspunde de asa o functie
Da multumesc pt reputatia pe - ! Te mai astept -


Walker uite aici atitudine de admin , eu am reclamat ca esti pe ''relatii'' si dai gag doar anumitor playeri , uite lui acel player nu iai dat desii injurase , dc? ca esti ''pretenas '' cu el

Apropo se vede ca ai varsta injur de 10 ani - - uite ce atitudine ai , cica ''Mai bine spuneti ca va ofticati(prin va ofticati - u darkness si piftel;) ) pt ca nu aveti admin si pt ca nu puteti raspunde de asa o functie'' doamneeee iti dai seama ce ai? nobil trial , parca ce ai tu nu are nimeni - Se vede ca suferi de admin , si ce legatura are rep pe - , cu reclamatia?

Se vede ca habar ai sa fi admin , dai gag cand trebuie la anumiti playeri , iar altora nu le dai ca sunt prieteni cu tine , da... frumos.. asa se poate imprietenii unu cu toti adminii si face ce vrea el pe server, corect?


bp.freakz.ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teodorelul99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2014 15:36)
Joined: 17 Aug 2013
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 3

Post Posted: 15-10-2013, 12:58:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai eo cam sunt prieten cu toti de pe server...dar vad ca nu am ce sa vorbesc cu unii.Daca iau remove asta e. Am facut ce am crezut mai bine.
Nu prea are sens ce ai zis dar ma rog.Te simti mai bine ca mi'ai trimis pm sa'mi zici cat de bun admin esti? Surprise.
Nu inteleg ce dovedesti prin poza?! Raised eyebrow Legenda a luat si el kick la randul lui pt folosirea u@ excesiv. Darkness a fost avertizat in privinta limbajului si nu a respectat.Legenda a inteles avertismentul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
walk3r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2015 17:19)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 2801, Topics: 146
Location: Pe FreakZ

Reputation: 116.3
Votes: 229

       
Post Posted: 15-10-2013, 15:11:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Warn , next fi mai atent.
Pe server lasi toate prieteniile deoparte si iti vezi de treaba -.
T.C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by walk3r, 15 October 2013 13:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-05-2024, 21:05:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x