User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie tero
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3571
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 23-01-2012, 02:33:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kaa
Tero
fy_snow/23.01/02:14am
Cine stie?
Mi-a dat exterminate.
Sper ca macar acum sa fi facut si demo. Am vazut ca s-a tot chinuit sa se uite pe mine ba spectator, ba in joc .. ba cu alt nick.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 23-01-2012, 03:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maine cand ajung acasa urc si demo, sunt plecat acum. bft

ps: http://www.2shared.com/file/Ut-1gtvX/kaa.html

daca asta nu are nimic, inseamna ca am jucat degeaba cs atatia ani.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 23-01-2012, 20:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa, si ce am? Sau esti sigur ca am ceva dar nu stii ce?
Ce dracu am in demo-ul ala? Wall nu se pune problema, aim iar nu are cum .. daca te uiti cand trag cu m4a1 nici de no recoil nu prea poti sa ma acuzi.


Eu nu inteleg un lucru. De ce dracu se da ban si exterminate cand nu este sigur ca are cod? Mai ales cand este vorba despre un jucator destul de activ.

Quote:

terowf (1/23/2012 1:49:19 AM): bft la joc
carstea Vlad (1/23/2012 2:12:07 AM): de ce plm mi-ai dat ma ban?
terowf (1/23/2012 3:17:33 AM): ca ma iei la misto
terowf (1/23/2012 3:17:37 AM): si nu dai pozele
terowf (1/23/2012 3:17:47 AM): bft, ai forum postezi acolo


Mi-a facut poze, imi zice ca pot juca. Dupa 30min imi da ban, iar ca raspuns imi zice ca nu-i dau pozele si ca-l iau la misto.
Pe server nici macar nu am vorbit cu el, desi stiam ca este el si cand si-a schimbat nick-ul, iar de poze se observa ca mi-a zis ca pot juca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 23-01-2012, 21:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Uite care este situatia Kaa, pe numele Kaa ti-am facut 5 ss, mi-ai dat pozele si te-am lasat sa joci in continuare, deoarece din poze nu reiesea ca ai fi avut ceva. Mai tarziu pe aceeasi harta mi s-a parut ca ai ori wall ori aim-ul acela pe click 2 care te duce fara bruscari pe om, dar cel mai probabil folosesti wall la buton, fapt care din punctul meu de vedere reiese din demo.
2. celuia care i-am dat ban pentru ca nu a prezentat pozele, nu mai stiu nick-ul cu care juca, dar eu cand fac ss dau "amx_say <nick> x poze la id TEROWF ai 3 minute" de 4-5 ori pentru a se vedea CLAR, te-am asteptat 5 minute pe mess si nimic, iar cand intru dupa alte 2-3 minute apari si tu si imi ceri id-ul pe motiv ca nu l-as fi spus. DACA VROIAI SA VEZI ID-ul SAU SA VERIFICI DACA L-AM SPUS, TE UITAI IN CONSOLA MAI IN SUS SI IL GASEAI ACOLO.
3. esti oricand indeptatit sa postezi pozele pentru unban si nu cele pe care ti le-am facut pe numele kaa pentru ca acelea nu au relevanta cu ban-ul primit pentru neprezentare ss, ci pe cele pe care nu le-ai prezentat cand a trebuit.
4. sa se mai dea si altii cu parerea



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 23-01-2012, 21:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma jur daca inteleg ce ai zis.

Deci mi-ai facut poze, ti le-am dat si pe urma mi-ai mai facut alte poze pe care nu ti le-am dat? Corect ce am zis?



Zici ca la al doilea rand de poze ti-as mai fi cerut eu id-ul? De ce nu posteaza un owner log-urile sa vad si eu unde ti-am cerut id-ul sau unde mi-ai facut al doilea rand de poze.

In primul rand mi-ai facut 4 poze, nu 5. In al doilea rand mie nu mi-ai mai facut un al doilea rand de poze, deci nu aveam cum sa-ti cer id-ul, iar in al treilea rand, unde vezi tu wall in acel demo? Mai ai si esp, ca incepatorii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 23-01-2012, 22:56:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fii atent care e treaba, eu am multe pe cap, una peste alta ai ban pt wall din partea mea, am urcat demo pe forum sa il vada cine este in masura sa decida daca ramane ban sau ti-l scoate, asa ca nu ma mai stresa cu toate prostiile tale, ca oricine poate avea 2 iduri,2 ipuri, 2conturi de steam etc; cat despre mine, asa este, sunt incepator, nu stiu ce e ala cs, te urmaresc pe tine si invat, mai ales cand iesi si poc cap, iar cand intru spec te chinuii cu 2 incarcatoare sa omori un om. prea brusca variatie de la 1gl/head la 5-6gl/kill, dar asta nu am inregistrat.

Cu ocazia aceasta rog STAFF-ul sa introduca in lista de comenzi si "amx_demo" pentru a putea realiza un control cat mai ferm al userilor care joaca atat de bine incat sunt suspectati de cod.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 23-01-2012, 23:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

terowf wrote:
Fii atent care e treaba, eu am multe pe cap, una peste alta ai ban pt wall din partea mea, am urcat demo pe forum sa il vada cine este in masura sa decida daca ramane ban sau ti-l scoate, asa ca nu ma mai stresa cu toate prostiile tale, ca oricine poate avea 2 iduri,2 ipuri, 2conturi de steam etc; cat despre mine, asa este, sunt incepator, nu stiu ce e ala cs, te urmaresc pe tine si invat, mai ales cand iesi si poc cap, iar cand intru spec te chinuii cu 2 incarcatoare sa omori un om. prea brusca variatie de la 1gl/head la 5-6gl/kill, dar asta nu am inregistrat.

Cu ocazia aceasta rog STAFF-ul sa introduca in lista de comenzi si "amx_demo" pentru a putea realiza un control cat mai ferm al userilor care joaca atat de bine incat sunt suspectati de cod.


Cu ocazia asta rog si eu staff-ul sa introduca o regula de bun simt in regulament. Mie nu-mi convine sa ma faca orice gluma de admin codat ca i se pare lui ca am cod, pana la "proba contrarie" nu este nimic concret, asa ca nu vad de ce as fi catalogat drept codat.
Rog un owner sa verifice log-urile de pe toata harta snow daca se poate, si sa-i dovedeasca marelui admin ca nu am jucat cu 2 ip-uri nu am folosit 2 conturi de steam si nici 2 adrese de ym. Daca am dat retry pe server cu siguranta am intrat cu acelasi ip, pentru ca nu am dat reconnect pe toata durata hartii.

Daca esti incepator limiteaza-te la a face demouri pe care sa le postezi la rubrica de pareri.
Daca cineva streseaza tu esti acela. Am primit exterminate pe un demo de rahat cu un motiv si mai de rahat, vin sa fac reclamatie desi am ip routabil, mai vii si cu argumente de inteligenta majora cum ca am folosit 2 ip-uri, 2 conturi de steam si 2 conturi de ym si tot eu sunt ala stresant?

Ganditi inainte sa spuneti ceva bai nene. Tu zici ca mi-ai facut poze, pe un anumit nick si ip, pe care ti le-am dat(asta asa a fost), apoi imi dai ban si exterminate motivand ca mi-ai facut dupa aceea alte poze doar ca eram cu alt nick, alt ip, alt cont de steam si alta adresa ym insa cand a fost sa dai ban si exterminate, culmea, ai dat pe primul ip si nick(CU CARE AM FOST PE SERVER IN TOT ACEST TIMP). Ce dracu logica o avea asta nu stiu.
Am puteri supra-omenesti. Jucam in acelasi timp de la doua calculatoare.

Nu stiu de ce, dar tare am senzatia ca faza cu al doilea rand de poze este minciuna. De cand mi-a facut pozele si pana mi-a dat ban eu nu am vazut sa mai fi facut poze la altcineva, mie nici atat. Trebuia sa vad macar cand a scris in chat, dar nu am vazut nimic ... o fi visat omul.



Last edited by ellada on 23-01-2012, 23:48:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 23-01-2012, 23:46:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene, ti-am dat destroy si ban pt ceea ce se intampla in demo, nu pt ss-uri asa ca nu mai bate campii aiurea`n tranvai. acesta este ultimul meu reply la reclamatia ta, in calitate de incepator ma retrag.
ps: You have 1516 hours played last played today.
si nu este primul cont de steam + ce am jucat fara steam, asta ca sunt incepator



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CuarTz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 22:38)
Joined: 04 Dec 2011
Posts: 303, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 142.6
Votes: 11

Post Posted: 23-01-2012, 23:50:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kaa nu vrei sa nu te mai aprinzi si sa lasi si pe alti sa isi dea cu parerea degeaba te certi tu cu tero pe 2-3 pagini de forum, nu rezolvati nimic.

mam uitat si eu la demo si in locul lui tero cred ca te lasam in pace avand in vedere ca ai iesit curat in poze
dar eu nu am asa de multa experienta ca si tero asa ca nu pot sa zic ca el a gresit sau nu cu decizia pe care a luato



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 23-01-2012, 23:53:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Timpul jucat nu influenteaza in mod direct experienta unui jucator. Daca ar fi fost asa nu mi-ai fi dat ban pe asemenea demo.
Pe langa asta, faptul ca as primi ban nu m-ar afecta asa mult precum prezumtia de vinovatie. Cum am zis, am ip routabil, insa faptul ca cineva ma catalogheaza drept trisor precum si siguranta, presupunere nu exista pe serverul asta, cu care adminii afirma acest lucru pur si simplu ma calca pe nervi.

Dar sa lasam asta deoparte. Explica-mi si mie logica din faza cu pozele te rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 24-01-2012, 00:10:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am uitat si eu din curioziatate la demo..sunt unele faze mai ciudate...in rest nop..e sa ziceam clean..i-am mai facut si eu poze..m-am mai uitat de multe ori pe el....pare ciudat stilul lui...ba rupe cu 1 incarcator 10-15 persoane ; ba cu 1 incarcator moare...astea sunt faze de chef,intuitie/poate buton....sa se mai uite si altii si poate sunt mai lucizi ca me..bft
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 24-01-2012, 00:22:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ciudate faze???Sa vedeti si demo al meu....


Cativa mi-au zis ca e un pui de aim acolo si poate un wall pe la buton (Malasorte mergea pas,a luat-o pe la mijloc iar el se tot uita sa vada cand vine...si i-a dat direct head...sa fiti atenti al demo,mare atentie)


http://www.girlshare.ro/3232421.5



P.S.: Tero poti fi baiat bun cand vrei...Iti dau o mana de ajutor,bafta si respect!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 24-01-2012, 00:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc pt interventii tuturor, astept si alte pareri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 24-01-2012, 00:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

X-M3N wrote:
Ciudate faze???Sa vedeti si demo al meu....


Cativa mi-au zis ca e un pui de aim acolo si poate un wall pe la buton (Malasorte mergea pas,a luat-o pe la mijloc iar el se tot uita sa vada cand vine...si i-a dat direct head...sa fiti atenti al demo,mare atentie)


http://www.girlshare.ro/3232421.5



P.S.: Tero poti fi baiat bun cand vrei...Iti dau o mana de ajutor,bafta si respect!!!


Asa poti interpreta la orice demo, faze si coincidente de genul sunt la ordinea zilei. Dar nu cred ca m-ai vazut pe mine sa-l urmaresc cu tinta ori sa astept la un perete inainte sa-l fi auzit, desi pe snow e logic sa stai pe mijloc pentru ca sunt sanse duble se treaca pe acolo decat prin una din parti.
In demo ma acuzai de no recoil/aim, acum ca ma acuza tero de wall vii cu acelasi demo si ma acuzi si tu tot de wall? Pai nu era vorba ca e no recoil? Si daca nu ma insel, ai primit 2-3 raspunsuri concrete pentru acel demo, nu inteleg de ce il aduci iar in discutie. Si daca e vorba de ultima faza nici nu stiu cum poti spune asa ceva. In momentul in care eu m-am dus sa ma uit in baza la ct, unghiul nu-ti permite sa vezi in directia din care venea Malasorte, nici macar prin perete, orice wall ai avea. Si daca tot vorbim de faza asta. Malasorte vine spre mine desi sunt in dreptul peretului, el cum de stie ca sunt acolo, el de ce nu e acuzat de wall? Sunt aceleasi faze banale specifice hartilor fy, singura diferenta este ca el va este prieten eu nu, asta face toata diferenta.

Si nu exista "pui de aim ori de wall". Ori e wall/aim ori nu e .. corect? Dar voi faceti lucrul asta pentru ca nu stiti cum sa ma acuzati, este prea evident sa ma prefac ca nu-mi dau seama.

Daca sunteti voi asa buni baieti, de ce nu veniti cu demo de pe alte harti? Pe un dust, train, aztec ceva.. vii cu demouri pe snow unde poti urmari omul prin perete doar cu niste casti, si incerci sa vezi wall-ul unde nu e, inventand faze. Daca aveam wall de ce mai asteptam la colturi ori locuri in care am auzit ceva desi prin esp se vede clar ca adversarul fugise de acolo si nici macar numai era prin zona. Sunt destule faze ca alea prinse in ambele demouri, la alea de ce nu comentati? Motivul l-am mai spus, vreti sa dovediti un lucru contrar dovezilor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 24-01-2012, 01:17:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Malasorte stia ca esti acolo ca ii ziceam eu cum sa vina ca sa vedem daca ai ceva...Cat despre no-recoil era o parere a lui Malasorte pe care incerca sa vad daca io pot sustine...Eu am pus demo aici cu scopul de a ajuta mai repede la inchiderea cazului!!!Bafta....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 20 February 2012 14:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 09-05-2024, 22:04:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x