User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie wh1sp3r

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash

A procedat corect wh1sp3r cu scaderea a doua grade?
1. Da
62%
 62%  [ 5 ]
2. Nu
37%
 37%  [ 3 ]
Total Votes : 8

Author Message467
Berserker06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 17:47)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 37, Topics: 5
Location: Curtea de Arges

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-09-2013, 15:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Berserker
AdmiN Reclamat: wh1sp3r
Harta, Ora / Data: 05.09.2013 Pe forum
Motiv / Regula Incalcata: Am dat voteban unui jucator
Dovada (screenshot sau fragment din consola): http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-BErseker-t252765.html

Nick: JEEEESSS
IP: 188.26.186.197
Data: 05.09.2013
Harta: fy_snow
Motiv: aim
Demo: http://www6.zippyshare.com/v/57265800/file.html


Nume: SAL MAI ESTI
IP: 188.26.286.28
Data: 05.09.2013
Harta: fy_Snow
Motiv: aim
Demo: http://www24.zippyshare.com/v/46480680/file.html


Acesta ar fi acelas jucator. Si un mic exemplu daca whisper va zice asa si ce joaca foarte bine. Nu zic nu, dar ia sa vedem si un codat, nu?


Nume: Gatoi
IP: 188.241.110.202
Data: 05.09.2013
Harta: fy_snow
Motiv: aim
Demo http://www31.zippyshare.com/v/59955005/file.html

Asta cum joaca whisper? Nu ca prietenul tau? Eu zic ca in proportie de 90% joaca identic.

Bun acum la discutie. Asa deci reclam acest Administrator pentru ca ia apararea jucatorilor pe care el ii cunoaste si pentru ca mi-a scazut 2 grade pentru ca i-am dat voteban acestui jucator. Whisper te rog sa imi prezinti motivul pentru care mi-ai scazut 2 grade, regula pe care am incalcato si desigur dovezile. Si pe langa asta as dori care toti admini activi sa verifice cele doua demo-uri facute pe acel jucator dupa si pe cel facut pe gatoi, dupa ce ati urmarit acele demo-uri v-as ruga sa postati parerea voastra despre cei doi jucatori si ce i-ati fi facut voi, lasand la o parte pilele sau mai stiu eu ce. Nu prea mi se pare corect ca niste jucatori anonimi ca asta care au fost cand va nu stiu ce zmei si nu stiu ce, ca acum cand sunt doar niste simpli jucatori sa tot aibe pile la admini si sa ii scape de ban atunci cand sunt prinsi in fapta. Asa de ce nu faceti toti admni asa cu prieteni nostri, nu? Hai ne chemam toti prieteni sa joace si ei cu hack si cu ce vor si ii scapam noi zicand lasa ca stiu ca asta e un jucator foarte bun sau mai stiu eu cine a fost el. NU MI SE PARE CORECT SA SE TINA CONT DE CINE A FOST SAU CINE E PE NU STIU CE SERVER. AI INCALCAT O REGULA SAU AI CALCAT PE BEC PA, NU CONTEAZA CA ESTI TU NU STIU CINE, REGULILE SUNT PENTRU TOTI NU SUNT SI EXCEPTI. SCURT SI LA SUBIECT. Deci as dori sa mi se dea inapoi cele 2 grade pierdute si sa mi se mai puna inca doua grade drept scuze de la whisper si sa stea el cu 2 grade minus timp de doua luni pentru nerespectarea regulamentului.
Si daca vrei sa zici ca eu l-am incalcat bun, atunci hai sa facem o lista cam cati admini au mai dat ban asa uneori( suntem oameni nu roboti - ) si ban in sensul de destroy nu doar un simplu voteban cum i-am dat eu acestui player... Si daca vrei sa zici ca are si cont de admin sau nick rezervat sau mai stiu eu ce. Atunci de ce nu sta pe el? De ce nu a intrat nici macar odata? Sau aia e o alta poveste inventata ca sa scape? Thinking

Bun in incheiere. Daca topicul sa vi inchis de whisper inainte sa primesc parerile adminilor despre demo-uri si ce iar fi facut acestui player voi crea altul pana cand voi primi ce am cerut.

Stergel ca apare iara.

Posturi unite automat, 06-09-2013, 16:17:27

Ce e whisper? Daca ai facut ce trebuie de ce nu lasi aceasta reclamatie? Sau sti ca nu ai procedat corect si acum incerci sa scapi? Poti sa stergi de cate ori vrei reclamatia ca o sa o fac din nou.


Dark with me, Dark in me, Dark is me. And let me conquer this world. They do not understand my pain. Do you? No! Not a soul can. And for that let me show you the darkness... the darkness that inhabits my black soul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Berserker06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 17:47)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 37, Topics: 5
Location: Curtea de Arges

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-09-2013, 15:51:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand dati vote, v-as ruga sa si spuneti de ce sunteti de acord sau contra Thinking

Dark with me, Dark in me, Dark is me. And let me conquer this world. They do not understand my pain. Do you? No! Not a soul can. And for that let me show you the darkness... the darkness that inhabits my black soul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[JUBA]vulpoiul taliban

[Schizofrenie Severa]



Status: Offline
(since 01-12-2016 13:35)
Joined: 16 Jun 2012
Posts: 172, Topics: 7
Location: Sub Patul Tau

Reputation: 73.8
Votes: 9

Post Posted: 06-09-2013, 17:49:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa gresesti este uman. Si eu am avut aceiasi poveste cu playerul CmB dar Addikt mi-a explicat pe urma ce si cum si am inteles.
Whisper e un om bun de asemenea, sper ca va micsora sanctiunea de dragul bunastarii intre admini ca sa terminam discutiile. Berserker este un admin destul de bun, repet, scaparea lui am avut-o si eu.
Ceea ce am spus nu este o subminare a autoritatii lui Whisper sau au capacitatii sale de lider (din contra,nici pe departe), doar ca...se poate o pedeapsa mai mica?
Cu stima pentru toti ownerii si adminii, Vulpe.
Rugaminte pt CmB: foloseste nick-ul rezervat sa te recunoasca adminii.
SI PENTRU TOATA LUMEA: CMB NU ARE COD - OMUL FACE PREFIRE, DACA AI UN PC BUN SI NU AI LAG CHIAR E O METODA EFICIENTA.
EDIT: mai degraba sa ne gandim la cum aducem playeri pe server, o brigada de reclamagii ceva pe alte servere -. Nu degeaba suntem o comunitate.E viata scurta we', nu avem timp sa ne certam.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berserker06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 17:47)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 37, Topics: 5
Location: Curtea de Arges

Reputation: 37.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-09-2013, 01:07:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vulpe, poate sa imi si lase sanctiune la cat a zis atata timp cat imi va spune motivul pentru care a facut ce facut, imi va prezenta regulamentul si regula care am intalcat-o cat si pedeapsa trecuta acolo pentru acel tip de incalcare, dar si dovada ca acel jucator e "sfant".

Posturi unite automat, 07-09-2013, 02:07:30

Si ca sa vezi m-am uitat din nou pe regulament si mi-a sarit la propriu in ochi urmatoarea regula, care e in favoarea mea desigur.
Fiecare admin cu grad mai mare sau admin mai vechi are obligatia de a ajuta adminul nou si de a-i explica ce are de facut daca acesta are unele probleme. Nu sariti pe el si nu da-ti cu paru pentru ca nimeni nu se naste invatat.


Dark with me, Dark in me, Dark is me. And let me conquer this world. They do not understand my pain. Do you? No! Not a soul can. And for that let me show you the darkness... the darkness that inhabits my black soul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wh1sp3r

[Mr.FreakZ TEAM]



Status: Offline
(since 13-02-2017 14:34)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 1949, Topics: 72
Location: Bacau

Reputation: 70.1
Votes: 30

   
Post Posted: 07-09-2013, 21:12:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba de cand ai tu tupeu sa imi contesti deciziile ? pentru asta ai pierdut orice privilegiu pe server + ban !

Vrei motive pentru downgrade? ESTI UN INCOMPETENT si nu stii sa faci diferenta intre skill si cod. Esti varza mai pe scurt si uite de aia nu ai dreptul sa ai admin pe server. Esti praf la adminat si nu imi folosesti la nimic, numai sa-mi alungi playerii buni de pe server. Acel player care l-ai banat tu ca nataraul de n ori nu este prieten cu mine. Nu l-am vazut pe server decat o data sau de doua ori. Asta ti-o poate confirma si el si oricine vrei tu.

Cu alte cuvinte esti 0 (zero) in fata mea.

Adio !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wh1sp3r, 07 September 2013 19:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-07-2024, 02:00:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x