User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie xRazoretc

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message474
FreakaZoid.

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 13-12-2018 21:55)
Joined: 13 Jul 2014
Posts: 1617, Topics: 203
Location: Calarasi, Romania.

Reputation: 45.7
Votes: 38

 
Post Posted: 07-02-2015, 19:58:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu' xRaZor si cum are numele, nu intelege ca unu' si-a dat instant tp la mine, si nu intelege ca ma omorat, el zice ca mint, dar nici nu s-a uitat in chat. Astept sa-i vad argumentele de ce nu ma baga in seama + ca mi-a dat ban ca am spus cuvantul "pl" pe server, cand toata lumea spunea pe server "sa-mi bag pl in tn coae" etc etc, sa nu mai dau exemple mediocre.

Trecand peste toate
Lasand in spate soapte
Noapte dupa noapte
Gandindu-ma la moarte
Las amintiri prin fapte
Distanta ne desparte dar poate
Voi reusi sa-ti fiu mereu aproape

Nimeni Altu' - Trecand peste toate !

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
cybergue

[Account disabled]



Status: Offline
(since 07-02-2015 18:26)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 8, Topics: None
Location: Pitesti, Arges

Reputation: 30.3
Votes: 1

         
Post Posted: 07-02-2015, 20:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand: Un player nu are cum sa dea /tp la tine sa te omoare fara sa ii dai tu /tpaccept pentru ca nu are acces la comanda /tp.
In al doilea rand: Nu cred ca a spus cineva "sa-mi bag pl in tn coae", daca a zis asta a fost sanctionat sau nu a fost un admin pe server ca sa ii aplice sanctiunea...

Si daca tot faci o reclamatie, fa-o cum trebuie, uitate la alte reclamatii...


cybergue MODERATOR
^Mc.Freakz.Ro^




Dau 640k(640.000), 4 ploturi, un spawner de scheleti amenajat si multe itm pe 8 euro paysafe. Contactati-ma pe server sau pe facebook.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xRaZor

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 08-07-2018 18:08)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 262, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 591.3
Votes: 41

Post Posted: 08-02-2015, 14:38:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu imi dau tp sa omor playerii,si pe de alta parte ma indoiesc ca iti dadeam ban doar pentru cuvantul ''pl''. Avand in vedere ca tu nu ai pus nicio dovada care sa-ti sustina reclamatia sunt numai vorbe goale, si eu pot sa inventez niste minciuni, oricine are imaginatie - - Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xRaZor, 08 February 2015 12:38



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  


The time now is 22-09-2024, 12:28:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x