User
Pass
2FA
 
 

Reclamatiie Addicted
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message2087
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 29-06-2013, 09:39:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Usor cu jignirile, daca poti sa vb calm o poti face, nu te enerva prea rau iti crapa arterele, si care-i problema ta ca iti dau eu he si imi iau madnes -))))

LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 29-06-2013, 09:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AUG's wrote:
ti-am zis sa dai rr ca NICI TU NU LASI ALTI PLAYERi sa joace cu el le dai kick imediat... oricum esti degeaba pe server ca numai probleme creezi...
Si adu dovada pentru ce miai dat kick?? ca inca nu stiu..
Sau ai dat sa te afli si tu in treaba?
Skillet si tu vorbesti mult si pr.... 1. nu am injurat niciodata de morti,familie.
2. Cred ca tu esti redus mintal deoarece ai o dusmanie... de ...... in tine oriunde ma prinzi dai he.. dar nu prea ma prinzi ataci numai cu madnes e normal sa fug ... dar daca creierasul taw nu poate intelege nui vina mea . Mai intai uitate la tne ca stai 24/24 pe calculator.... juma de prieten nu ai... si dupa sa vorbesti de alti..
Cred ca tu esti disperat sa ma iei pe mine=].... .. Salam spune asteptam decizia lu ceacea si vi sa te bagi si tu inutil... sa aduni si tu niste posturi....


Daca vorbim asa si asteptam decizia lu ceacea lasa ca decid eu

CONT BLOCAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by scipioaa, 29 June 2013 07:43



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-05-2024, 18:04:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password