User
Pass
2FA
 
 

Reclamatiie Addicted
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message2076
AUG's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2014 13:06)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 160, Topics: 22
Location: Bucuresti.

Reputation: 37.2
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2013, 16:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul meu : AUG
2. Nick-ul celui reclamat : Addicted
3. IP-ul reclamatului : -
4. Motiv : El imi daduse cu o mapa inainte kick ca am bug sa ies si sa rezolv. Ii spune un player ca are bug el zice " si ce daca?" iar eu ii spun dc alti playeri nui lasi iar tu joci cu bug si el imi raspune " .............. creier de curcan. Eram eu cu inca unu om imi da mie kick sa raman el ultimul. Sa se uite cnva in logo sa vada ....-
5. Dovada :


http://www37.zippyshare.com/v/55785927/file.html

http://www56.zippyshare.com/v/14052371/file.html


APoi el spune ca am fakut block dar el era zombi si nu avea de unde sa stie:))+ ca eram eu cu unu si nu era cu mine... deci...

http://www22.zippyshare.com/v/60227333/file.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 28-06-2013, 17:01:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Ti-am cerut sa rezolvi bugul pentru ca stiu ca nu joci corect , cum de altfel cer doar playerilor care consider eu ca joaca non-gameplay . Eu daca am avut bug , nu joc cu aim , speed sau alte minunatii , n-ai sa vezi o reclamatie pentru block sau altceva din partea mea . Iar cum ti-am zis si pe server , nu era niciun admin pe server si nu aveam de ce sa ies eu ca vrei tu ... Iar creier de curcan !? so what ? unde-i jignirea ? Daca si cand iti explic de ce nu dau restart la pc , tot nu intelegi , inseamna ca tu chiar ai ceva sus la cutie , who know's

2. Eram 3 in viata printre care si eu si tu , am apucat din nefericire jos la apa pe brambor si iti explic acum pentru ca pe server n-am avut cand ... Este voie block cu laserul dar nu sa-l pui jos si sa stai pe el pana iese aia albastra ca sa nu poti trece , asta inseamna block . De asta ti-am dat kick , nu ca sa raman ultimul .

http://photobase.ro/di-VK23.png -> Poftim Domnia Ta , si dovada ca nu ti-am dat kick sa raman eu ultimul , am avut eu norocul sa ma faca om din nou. Asa ca cius si joaca corect


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AUG's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2014 13:06)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 160, Topics: 22
Location: Bucuresti.

Reputation: 37.2
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2013, 17:07:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai si de ce mi-ai dat kick ?:S ca eu chiar nu inteleg si creier de curcan este oricum o jignire...Si nici eu nu joc cu , cod pentru ca am lvl 12.... si nu as vrea sa pierd contul...
Tu vorbesti ca si cu ai fi superior pe server fata de playeri dar chiar nu esti tu esti admin pentru a ave grija de server nu sa iei toti playerii la misto... cum faci.. http://www15.zippyshare.com/v/52857851/file.html

Si cum erai tu ma om ??- te incurci in minciuni uitate la dovada din primul post unde scri cu manutele tale ca tu erai zombi !!=)
Eu nu am facut nici un block.. adu dovada nu vorbe goale se poate uita un admin in logo - sa vada ca nu a zis nimeni ca am fakt block.. sau sa ma dau - numai inventa "ca cica am facut block... si cui ii faceam block? ca eram decat eu si cu inca 1 ct ..deci...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 28-06-2013, 17:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu totusi am impresia ca ai ceva la cap - Iti pot recomanda un control la un doctor de boli mintale ...
Ti-am spus , zic eu foarte concis motivul kick-ului (daca aveam demo on era ban de la 500+) am scris cat se poate de clar si pe intelesul tau ... dar daca nici asa nu vrei sa pricepi ... n-am ce sa-ti mai fac . Si chiar nu sunt mai presus de nimeni pe server - dar in orice caz , ca tu ma crezi asa ma face sa ma simt bine - multumesc si pentru asta - . Iar la tine nu e vorba numai de cod , e vorba si de block , saci peste laser etc ai avut destule antecedente ca sa te cred ca esti in stare sa joci corect

P.S : esti penibil , da-ti si tu seama de asta


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AUG's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2014 13:06)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 160, Topics: 22
Location: Bucuresti.

Reputation: 37.2
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2013, 17:18:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca sunt tu esti... ca spui niste vorbe total neadevarate.. cica am fakut block cui sai fac ma baiatule?:SSSSS ca ERAM NUMAI EU CU INCA 1 CT si 20 de zombi cui ii faceam block la zm?

Adumi dovada blockului nu vorbe goale cum tiam adus si eu.
+ ca multi de pe server nu te sufera.... pentru ca profiti de admin prea mult...
Asa mi-ai fakut si atunci cu bugu cand lam avut mi-ai dat kick fara sa stiu ca am bug mai eram si ultimu om si mai era 1minut.. puteai sa avertizezi si il rezolvam... cum lam rezolvat dupa... dar

ORICUM gata cu off sa se uite un owner sa decida ce si cum... ca tu oricum tu akum numai aberatii spui.. si uite cum vorbesti? cum sa nu provoci playerii cand ii iei cu vorbe dastea ai probleme la cap? pampleaca?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 28-06-2013, 18:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa verfice ceacea problema si sa ia o decizie.....ca mam saturat dreq de atat scandal.....parca ati avea 5 ani ........
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 28-06-2013, 21:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu cum de se nimeresc numai ingerasi ca voi sa zica ca adminul x/y are ceva cu ei, toti care spuneti asta, "spumele" serverului care va doare undeva de playeri si de reguli veniti picati pe forum.

Tu care injuri de morti, de familie, si faci lumea ratata ( aici ma refer la mine ) te gasesti sa faci reclamtie pt un slay/ kick ce ai primit tu.

Ai primit si mori de ciuda pt ca nu apuci sa fugi ca disperatul toata runda sa ramai ultimul.

Cumpara-ti o viata !!!


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AUG's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2014 13:06)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 160, Topics: 22
Location: Bucuresti.

Reputation: 37.2
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2013, 21:37:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skillet tu taci si numai posta aiurea ca nu-mi pasa parerea ta... asteptam parerea lu ceacea.
Macar eu nu sunt slab ca tine sa ma las infectat intruna si un zombi de lvl 1-2 te face... asa ca numai vorbi - si nu fug trag in zombi si fac credite=]..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 28-06-2013, 21:55:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banuiesc ca ai si dovada ca ma las infectat, daca nu ai dovada esti zero. postez unde vreau, am admin si am dreptul, nu imi interzici tu mie unde sa comentez.

Daca tu ai lv mare nu inseamna ca ai si creierul mare asa ca nu te ambala degeaba ca nu impresionezi, injura-ma sa tac poate asa ma faci sa nu ma bag.

Vad ca unii din voi ca considerati si destepti daca aveti lv mare, ce ganditi voi cand vedeti un player mic, Hai sa ii fac block ca e mic si pr0st nu stie sa faca o reclamatie. Uite ca playerul ala nu stie sa faca dar un admin vede .

AUG's wrote:

APoi el spune ca am fakut block dar el era zombi si nu avea de unde sa stie:))+ ca eram eu cu unu si nu era cu mine... deci...
Te-ai gandit tu sa faci block ca era addicted zm si nu stia cine face block .... tu oricum esti un mincinos fara pereche, cand mi-ai facut mie reclamatie te incurcai in minciuni, date-ai edit dupa fiecare post facut de mine cand vedeai ca nu ai scapare cu minciunile tale.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 28-06-2013, 22:24:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Of-ul lui e ca i-am spus "minte de curcan" pai asta ai din moment ce imi ceri mie ca admin sa dau restart la pc ca am un amarat de bug ... De ce sa dau restart ? Ca sa poti injura ? sa poti face block? sa pui sacii aia peste laser ? De ce sa raman serverul fara admin ? De asta ti-am spus chestia aia , ca tot insistai in a ta dupa ce ti-am explicat Loser

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 28-06-2013, 23:39:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din toata cearta asta cineva plecat sau mai multi .

Despre ce bug se vorbeste ?
Addicted vreau demo cu bugul daca nu ne parasesti .

@Dark ANgel explica-mi ce s-a intamplat aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 29-06-2013, 00:00:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
Despre ce bug se vorbeste ?


Despre bugul celui de-al 32-lea slot, cand se vede in alt player(daca vrei sa faci un demo pe respectivul, nu se intelege nimic).



AUG's wrote:
Ii spune un player ca are bug el zice " si ce daca?"


Ai dovezi ca sa sustii asta? Si chiar de-ar fi asa, nici eu nu dau rr cand am bug sau oricare alt admin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 29-06-2013, 08:38:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugul ala e de cand ma stiu pe serveru asta , nu inteleg cu ce afecteaza desfasurarea jocului sau nu vad cu ce un player poate fii privilegiat de el ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 29-06-2013, 08:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
Bugul ala e de cand ma stiu pe serveru asta , nu inteleg cu ce afecteaza desfasurarea jocului sau nu vad cu ce un player poate fii privilegiat de el ...

Aici pe srv nu prea afecteza, ca doar numele i se poate vedea in dreapta jos, dar daca bugul apare la un server normal, fara moduri, acolo nu iti poti da seama, si ce fain ar putea juca respectivul cu cod. De aceea ii corect ca si aici sa il rogi pe player sa iasa, sa ii zici ca are bug si sa intre pe alt server 5 minute, daca nu pricepe, atunci kick si apoi ban. Ii chestie de bun simt ca cel care are bug-ul sa il rezolve, ca doat 5 minute ii ia, nu moare nimeni.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AUG's

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2014 13:06)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 160, Topics: 22
Location: Bucuresti.

Reputation: 37.2
Votes: 7

Post Posted: 29-06-2013, 09:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti-am zis sa dai rr ca NICI TU NU LASI ALTI PLAYERi sa joace cu el le dai kick imediat... oricum esti degeaba pe server ca numai probleme creezi...
Si adu dovada pentru ce miai dat kick?? ca inca nu stiu..
Sau ai dat sa te afli si tu in treaba?
Skillet si tu vorbesti mult si pr.... 1. nu am injurat niciodata de morti,familie.
2. Cred ca tu esti redus mintal deoarece ai o dusmanie... de ...... in tine oriunde ma prinzi dai he.. dar nu prea ma prinzi ataci numai cu madnes e normal sa fug ... dar daca creierasul taw nu poate intelege nui vina mea . Mai intai uitate la tne ca stai 24/24 pe calculator.... juma de prieten nu ai... si dupa sa vorbesti de alti..
Cred ca tu esti disperat sa ma iei pe mine=].... .. Salam spune asteptam decizia lu ceacea si vi sa te bagi si tu inutil... sa aduni si tu niste posturi....


 
Staff message (koltzu):
 
Warn - limbaj


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by scipioaa, 29 June 2013 07:43



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 07-05-2024, 11:23:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x