User
Pass
2FA
 
 

Reclmatie redtube

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2025
*Ro~Team*:Unknowned

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 10:15)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 99, Topics: 3
Location: Satu Mare

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 21:50:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-Nick: *Ro~Team*:Unknowned
-Numele : era redtube dar altul era numele
-Motivul : mia dat ban pentru ca lam facut prost.Imi recunosc greseala ca lam facut prost dar sincer , sincer nu mam putut abtine.Mia zis de vreo 5 ori ca nui place harta cai mare ca nu stiu ce.Si toti ceilalti ziceau cai buna si ca nare nimic.Apoi zice ca nui gaseste fundul (La harta) si atunci am zis cai prost de aia nul gaseste.Imi recunosc greseala stiu cam sarit calul dar dupa parerea mea nu asa trebuia facut.
-Dovezile: http://imageshack.us/f/853/pozam.png/


Life is not fair.

Live with it!


Last edited by *Ro~Team*:Unknowned on 21-11-2011, 22:22:41; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci4spumy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2011 05:13)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 15, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 391.3
Votes: 4

Post Posted: 21-11-2011, 22:07:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba da din 7 vs 7 tu bagi de_energy si am ramas 3 vs 4 din cauza ta si ti-am zis dc bagi harta aia ...aia am zis si m-am plimbat intr-o runda si am stat 40-50 de seecunde pt 6 persoane daca e mare si i-am zis ca e mare ca stau de 50 de secunde sa caut x1 si toata harta...dar in fine ...nu am gresit cu nimic ti-am dat ban....da una la mana mai disperat cu harta 2 la mana m-ai facut prost ...ceea ce tu cred ca esti mult mai prost ca mine si esti si mai copil sa intelegi ca noi vrem sa populam serveru si nu sa facem sa bagam hartile noastre preferate ca vrei tu ....in fine daca tu golesti srv si iti zice omu ca ai gresit ca ai bagat o harta mare ma faci prost ...asa am sa fac mereu ...nu merita copii astia admin punct ca eu stau sa populez srv si vine unu ca asta care scoate mai mult de jumatate de srv din cauza hartii lui !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GodLesS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2011 13:01)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.7
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 22:21:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu vreau sa ma bag dar de asta e postat pe forum,sa comentezi si pt ca stiu ce a fost pe serv pot sa zic ca Ro a bagat harta pt simplu' fapt ca trb sa se schimbe mapa si pt ca a iesit la vot,acum nu poti sa schimbi o harta doar pt ca nu ii convine unui player sau unui admin. Acum sa fim sinceri am mai ramas 3-4 sau 3-3 pe dust2. Nu erau 7-7 nici cand am intrat eu,erau 5 vs 5. Consider ca Ro a gresit DOAR pt ca la facut prost dar asta nu e motiv de ban.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Ro~Team*:Unknowned

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 10:15)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 99, Topics: 3
Location: Satu Mare

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 22:23:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Omule mie numi place harta aia.Mi sa spus so bag la vot am bagato daca aia a iesit aia am puso ce sa fac?.Daca aveai cv de zis trb sa schimbi tu sau sa dai vot nu sa dai ban mai.Cand mergi aiourea si nu dai de nici un player inseamna ca si el se misca ca tine si trebuie sa te intorci invers ca sa ii prinzi.

*Joc pe serverul asta de 1 an si 4 luni chiar daca sa schimbat conducerea si numi spune tu ca am facut si eu o greseala.Nici tu nu esti perfect.De cate ori nu am intrat numai sa bag o harta mai mica si sa umplut serverul pentru ore bune sau de cate ori am intrat sa dau ban ca sa poata juca din nou, sa nu fie deranjati de codati.Scuze ca sunt om si gresesc!


Life is not fair.

Live with it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci4spumy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2011 05:13)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 15, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 391.3
Votes: 4

Post Posted: 21-11-2011, 22:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

godless din cate stiu eu doar tu cu el vroiai harta asta - doar tu i-ai zis sa bage atata si a dat la vot daca a iesit la vot nu inseamna ca ai si vrut playerii pt k ai bagat prima la vot si daia a iesit - deci eu nu m-am luat dupa playerii daca tu imi spui ca energy nu e mare inseamna ca nu sti ce e ala csu ....imi pare rau sa iti spun dar sunt de mai mult timp ca tine daca tot mai luat ca esti de un an de pe srv cred ca am peste 3 ani pe srv asa ca termina ca esti de un an ! .....si tu godless ai fost singuru care ai vrut ca ai si zis pe chat sa bage asa ca termina nu ca au vrut playerii toti ! trebuie sa adunam playerii nu sa fuga daca cineva considera ca energy trebuie bagata cand sti fff bine ca nu e lume e srv ...ma chinui sa bag inferno d2 d2x2 snow ca sa populez srv si tu vi bagi un kkt de harta si au iesit toti (jumate ma refer)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Ro~Team*:Unknowned

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 10:15)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 99, Topics: 3
Location: Satu Mare

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 22:42:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poi frt cand am zis eu sa dea la vot inferno2x2 na vrut nimeni.Crezi ca la vot iese tot timpul ce vrea lumea?.Mie numi plc energy/dust/35hp dar nu zic nimik cand se baga tac si rabd ptr ca NU ai voie sa contesti decizia nui admin in legatura cu harta.
Eu pana acum nu team mai vazut pe server.Poate ai jucat cu alt nume dar nu team mai vazut.
Si ce daca am zis ca is de 1 an pe serv nam zis ca tu ai mai putin sau ceva.Am zis doar ca intrun an am reusit sa aduc playeri pe server si sa ajut cum pot.Toti prietenii mei joaca pe serverul asta chiar daca nu le place.(Toti care joaca cs ma refer)

Citez chiar din regulament:
6. Jucatorii sunt obligati sa asculte de ADMINI (valabil numai pentru respectarea regulilor serverului).

8. Amenintarile de orice tip sunt interzise. Ban 120

19. Hartile puse de un admin in urma unui vot nu se comenteza - pedeapsa: gag

20. Adminul poate schimba jucatorii de la o echipa la alta cu scopul echilibrarii echipelor. Jucatorilor li se va explica scopul schimbarii.


Life is not fair.

Live with it!


Last edited by *Ro~Team*:Unknowned on 21-11-2011, 22:48:00; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci4spumy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2011 05:13)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 15, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 391.3
Votes: 4

Post Posted: 21-11-2011, 22:45:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta sunt http://www.gametracker.com/player/carlig/195.178.103.21:27015/ Fr3DdY nu gaseste nush de ce ca cu ala am intrat prima oara...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S.U.A.P Danutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 06:17)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 15, Topics: None
Location: Pitesti

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 22:46:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ii dau dreptate lui RedTube.Am fost cu cateva minute inainte sa se schimba in energy, si erau intr`adevar aproximativ 7-7....Am intrat peste 5 min, energy, 3 playeri:|
Ro Team, iti spun tie cum le spun si celorlalti...inainte de a schimba harta, intreaba in primul rand playerii, apoi adminii.Daca intr`adevar nu ai avut timp sa bagi altceva, decat energy, nu e problema mea, ci a ta, pentru k era obligatia ta sa asiguri votul si timpul pt harta respectiva.Am observat k pe astia sub 17 ani va cam doare la basca.... Pe tine, care vorbesti de no recoil, de parca vorbesti despre mama ta, urli sa se dea ban si lui x si lui y si lui z, ca na, toti au coduri.... The Best care sta spectator ca sa faca ore pe server, si lista poate continua.M`as mira sa mai ramaneti voi admini in conditiile astea...

P.S Automat ca nu ai voies sa contesti, in conditiile in care iti este ceruta parerea, nu cand faci tu din server o mahala sau o preamarita piatza de la coltul blocului!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Ro~Team*:Unknowned

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 10:15)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 99, Topics: 3
Location: Satu Mare

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 22:53:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol dana Cand vorbesc de cod pe chatul normal eu glumesc -
Cand zic ca are cod pe chatul adminilor atunci sunt serios.Nus prost sa spun asta pe chat normal sa vada toti.

Eu am intrebat in chat ce harti sa dau si god mia dat 2 harti pe U@ si am vaz ca nimeni nu mai zice nimic asa ca leam pus pe cele 2 energy si inca una nu mio amintesc si deagle de la mine.
Si sincer deja mam saturat,ot timpul cand sunt eu pe server si trebuie sa se dea vote eu dau.Imi place sa fiu admin imi place sa folosesc comenzile dar cateodata ma simt folosit.Nu pot juca ca tot se anunta 1-2 codati apoi cand sa joc trb schimbata harta sau altele.Sunt ocazii cand da altcineva vote.
Si acum sa am probleme din cauza asta?.Erau 4 admini pe server De Ce nu a spus nimeni nimic decat dupa ce am schimbat?

Nu ma mai obosesc,e tarziu.Va rog luati o decizie sa stiu daca mai am ce cauta pe server sau daca macar mi se va scoate banul.
Noapte buna.


Life is not fair.

Live with it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GodLesS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2011 13:01)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.7
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 23:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci intru sunt 5 vs 5 daca sau facut 7 vs 7 e altcv ,asta am ratat'o pt ca deobicei imi iau timeout.Dupa care am intrebat in min 7 parca "cine da vot?" adica eu sau ei. Ro fiind spect a zis ca da el si a intrebat ce sa dea si eu am zis Buzzkill,energy si...(inca una) daca restu' nu au zis nimic nu sta nimeni sa se roage de ei "zice'ti va rog frumos ce vreti sa dau vot?!" si Redtube nu a zis decat "ce buzzkill ma si ce energy?".Trb sa zici ce vrei in loc sa stai si sa com.Ca pe orice harta lumea iese si intra,asa cum au fost cum ziceti voi 3 vs 3 pe energy,apoi au fost 4 vs 4 si 5 vs 5,am jucat cu strip si cu 3 vs 4 pe energy. Ce atata tam-tam ca'ti erau. Dupa parerea mea e o harta mica atata tp cat sti ce trb sa faci,adica T pune B,Ct tine x si def. Ce e atata scoala? Doamne! Si Redtube scz dar nu inteleg ce vrei sa zici pe acolo.. Si cred ca mai mult cont ce faci pe serv decat vechimea,poti sa ai zi 5 ani atata tp cat pe serv dormi. Ia'i dat ban lu' Ro sau ce ia'i dat si gata te'ai pus spect si apoi te'ai dus pe Dr! Am ramas doar cu Chello. Eu mi'am dat cu parerea ca am fost in cauza,nu ca ii iau apararea lu' Ro sau lu" Redtube pt ca nu am dc sa o fac si Danuta fara supararea cand zici "am intrat erau 7 vs 7,am iesit si cand intru 3 vs 3 pe energy" mi se pare Thinking asa... suna aiurea.Hai sa facem toti asa cand ni se scoala,ne da'm banuri ca ne ranim orgolile si ca nu ne convin hartile.. si ajung la vb lu' Red "copiiiiiiiii!!!!!"
A,am uitat! Red zisasi ca numai eu i'am zis de energy asta e pt ca NUMAI EU L'AM BAGAT IN SEAMA si sincer daca o da'm in din astea NUMAI EU MA'M UITAT LA TIMP.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S.U.A.P Danutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2011 06:17)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 15, Topics: None
Location: Pitesti

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 23:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Godless, Nu am mintit cu nimic in ceea ce am spus mai sus.Ro team, faza cu no recoil i-ai spus`o p chatul adminilor, astazi, pe awp_india, lui pms.Nu ma face proasta k iti caut in logs si`ti dau cu ele in nas!Toata ziua strigi sa se dea ban si lu ala si lu ala , doar daca te`a luat.Pune`te nene spectator si vezi care cum stau lucrurile.La tine a fost suficient sa dea Pms tonul, k gata, au inceput toti....Faza cu schimbatul hartii, p mine crede`ma k ma iau de pe mess astia sa schimb harta, si numai ma dau de ceasul mortii cum o faci tu.D`aia esti admin, si nu esti folosit. (decat in scopuri nobile:P).
Godless, se mai pot verifica jucatorii si fara sa intri pe server! Pe energy erai tu, chello k1nder si ink 1.....nu`l cunosc.Deci lasati`o moarta....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GodLesS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2011 13:01)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.7
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 23:41:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha=)) exact ce credeam=)) Tocmai,tu ai intrat la sfarsit! Chiar te rog sa il intrb pe Chello cat a jucat din energy?Thinking Am schimbat pt ca am rams 2 vs 2 si am pus snow. So:-? . Stiti care e faza cu exceptia certurilor de la inceput cand eram cu bube in cap?nu am avut niciodata nici o problema si o singura reclamatie si in aia sa dovedit ca ala manca ce nu trebuie. Si hai ca ma intinsai la amintiri si nu are leg cu sub. Doar ca sa sti nu am zis ca ai mintit am zis doar ca suna aiurea pt ca intri la inceputul unei harti si apoi la sfarsitul urmatoarei harti si tot lui Red ii dai dreptate doar pt ca ........??? Eu intru sa clarific si tu ma iei de parca ar fi vina mea ca lua ala ban sau ca il facu Ro pe Red prost!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
P!nky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2011 15:59)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 38, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 02:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa incetati cu ironiile si jignirile intre voi. RedTube: Vreau sa stiu si eu daca ai vzt ca au mai ramas 2-3 playeri dc nu ai schimbat uh harta? Dc ai admin? Am inteles faptul ca Ro a zis ca da el vote da? Si si.a facut datoria. Acum daca tu bagi de ex o harta mare si sunt 8vs 8 si in 5 minute sau chiar mai putin raman 2 vs 3 e greu sa bagi alta harta? Ro Team: Eu zic sa iti controlezi limbajul.Au fost multe dati cand am intrat pe srv si te-am vazut iesindu`ti din fire. Si aduti aminte fazele cand erai la un pas de remove.Putem sa ne purtam si noi ca niste oameni civilizati? Nu va cere nimeni sa fiti exemple ca la scoala. Va cerem doar sa va faceti datoria ca admini.Nu va mai certati intre voi.Daca pe srv nostru adminii se cearta intre ei si isi poarta pica unu fata de celalalt, cum vreti ca noi sa populam srv asta? Revin la RedTube: De cand se da ban pentru chestia asta? Nu esti primul injurat si nici ultimul. Am pretentii de la tine.Daia aveti gag sau llama. Si Danutsa: te`as ruga sa vb mai frumos cu ei ca pot intelege si asa.Poti explica cv si fara a jigni. Nu vreau sa o iei in nume de rau. Oricum acest subiect/reclamatie a fost comentata destul. Ambii veti primi suspendare 1 zi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Striperu, 22 November 2011 00:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-07-2024, 08:17:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x