User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72371
Desabafo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2012 02:33)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 6
Location: Sweden

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-02-2012, 08:40:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desabafo wrote:
---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Cochilie
Clasa si rasa: Orc Warrior
Talente: Fury off - spec : prot -> in crestere
Profesii: alchemy/ench
Played time(comanda ingame /played): 9 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cochilie

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? cred ca asta se stie.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. -> bwd/bot 10/25 n/hc bh 10/25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? -> KILL LK 25 HEROIC -> swp/bt etc.
Mai ai si alte chare de 85? --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkesdudu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. -> multe pot spune doar ca am dat /gquit
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. -> nu cred ca se numesc prieteni
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? raids/pvp etc.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - nu imi pica netu=D
Stiti ce este sistemul DKP ? -> da
Teamspeak si/sau microfon ? -> da
Screenshot cu interfata : http://i39.tinypic.com/2ufyhk8.jpg

am dat si eu aici dar vad ca nu ati vazuto:))


Respecta Si Vei Fi Respectat!!
Shocker wrote:
A crapat fizic serverul, ma uit acum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 24-02-2012, 13:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Branel - Desi ai gear praf , si nu o sa prinzi 25h din prima , pana mai pui iteme pe tine, iti dau invite dupa ce duci meseriile la 500.Daca mai vrei , ofc. Iar daca o sa tii inscription , o sa fie un mare + , ducem lipsa de asa ceva.
Legat de ora de raiduri , ca ai mentionat ceva pe acolo, 25 man-uri se fac in jur de ora 22-22:30 , atunci trece delay-ul.
@Cochilie - Rejected.Pana acum o perioada ma faceai in toate felurile pe unde ma prindeai , si acum vrei in ghilda.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Harlequin

[Black And White]



Status: Offline
(since 26-03-2014 16:34)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 204, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 6

 
Post Posted: 24-02-2012, 13:27:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Facerolldoll
Clasa si rasa: Goblin Shaman
Talente: Enhancement PvE/PvP
Profesii:Tailoring+Engineering
Played time(comanda ingame /played): 14d
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Facerolldoll

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 22
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH/BOT/BWD 10/25 N+HC (fara Maloriak+Omnotron DS)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? BT/SWP/LK down pe toate dificultatile
Mai ai si alte chare de 85?
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Harlequin
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Dystopya,QQ Givers,MAD DOGS. Din ultima guilda am iesit din cauza sesiunii.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu cred.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Raids si PvP cu oameni capabili.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ). Nu am probleme cu netul.
Stiti ce este sistemul DKP ? Da.
Teamspeak si/sau microfon ? Da.
Screenshot cu interfata :




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 24-02-2012, 13:57:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Dystopya,QQ Givers,MAD DOGS. Din ultima guilda am iesit din cauza sesiunii.


Ai uitat sa pui si HKP pe acolo -.
Totusi , dai /w lui Hrn cand il vezi in joc, diseara dupa ora 22.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spankey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2015 21:24)
Joined: 09 Apr 2011
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 132.7
Votes: 2

 
Post Posted: 25-02-2012, 22:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Stay
Clasa si rasa: Warlock Undead
Talente:Affliction PVP/Detro PVE
Profesii:JC/Min
Played time(comanda ingame /played):59 Days
Profilul Char-ului: Stay

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 23
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Bh 10-25 / BWD Chimaeron 25hc / Bot 25 hc
Dar in vanilla / TBC / WotLK - TBC - Pana Illidari Council - WOTLK - full pe toate dificultatile
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Mad Dogs ultima guilda care merita mentionata.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? - Raiduri fara probleme - prin perseverenta.
Detalii conexiune internet - RDS
Stiti ce este sistemul DKP ? Da
Teamspeak si/sau microfon ? DA
Screenshot cu interfata :http://i43.tinypic.com/ab6kw8.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 25-02-2012, 23:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam un priest healer.

Stay accepted, /w Burton in-game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neural

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 16:34)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 31, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 5

Post Posted: 26-02-2012, 14:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Neural

Clasa si rasa: Blood Elf Death Knight

Talente: Dual-wield Frost

Profesii: Herbalism + Inscription

Played time(comanda ingame /played): 3 days pe Freakz, 60 pe oficial ( Dk Unholy ).

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory.
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Neural

Cati ani ai?
21 in curand.

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
Am facut cate ceva, nu prea am gasit guilde care sa imi ajunga la standarde, am facut BWD 25 HC, la Maloriak 10 cu O B L I V I O N am dat cred ca 30 de try-uri dar au facut atat de multe greseli incat era inacceptabil.

Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
WoW joc de aproximativ 5 si jumatate. Am inceput pe Sylvanas ( Retail ) . In descursul celor 5 ani de original, am inceput ca un simplu PvP-ist. In VanillaWoW, nu am facut aproape nici un raid, am stat aiurea facand BG-uri si asteptand Burning Crusade-ul.
In secunde in care a aparut Burning Crusade-ul, m-am decis sa ma reprofilez pe PvE. Si asa am si facut. Mi-am creat spec-ul meu de Arcane-Frost pe mage, si m-am decis sa-mi caut o guilda. Zis si facut. Mi-am gasit o guilda pe masura, "Elysian", venita de pe alt server. M-am alaturat lor si impreuna am inceput sa dam jos cam tot ce era de dat jos.
Bloodboil
RoS
Illidan
Kalecgos
Si ne-am oprit dupa Brutalus pentru ca venise vara.
In cadrul guildei, am devenit officer si ranged dps classes lider. A venit WotLK. M-am decis sa-mi schimb rasa pentru ca dps-ul pe Undead nu era afectat de raciale, asa ca mi-am schimbat caracterul in troll pentru Berserk .Guilda incepuse sa devina foarte buna, era prima de la Horde, si probabil si prima de pe server daca nu erau Method ( world 2nd atunci). Asa ca am inceput progresul usor usor.
Malygos 25 Realm 1st
KT Realm 1st
Si multe alte lucruri, dar din pacate nu am screenshoturile.
Ulduar 10Hardmodes
Au intervenit mai multe lucruri, si m-am reprofilat pe Resto Shamy. Nici o problema. LK 25 HC
In timpul asta, am devenit o parte principla a guildei, eram pustiul care tipa de-i ieseau peri albi pe ventrilo, si usor usor am preluat guilda sub aripa mea .
Dar deja era prea mult. Ajunsesem la 130kg si m-am decis ca asta e prea mult si ca deja e o dependenta greu de stapanit. Am renuntat la joc, m-am repus pe picioarele mele. Acum, sunt gata sa ma intorc inapoi, dar totusi pe serverele private deoarece mai vreau sa ies si din casa din cand in cand.

Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory.

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo.
O B L I V I O N, cum am mentionat si anterior, guilda nu e serioasa, raidurile incep la ora 9 dar lumea se strange pe la 12 noaptea.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine.
Not yet.

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Nu am nici un ideal, in afara de faptul de a ma distra si a face progres.

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
30MB/s UPC

Stiti ce este sistemul DKP ?
Dap

Teamspeak si/sau microfon ?
Dap

Screenshot cu interfata : Upload aici la poza. http://i168.photobucket.com/albums/u182/b0ggy/WoWScrnShot_022612_142209.jpg

Also : http://www.xfire.com/profile/b0ggyb/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 26-02-2012, 20:30:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: zabalos
Clasa si rasa: undead /Dk
Talente: frost 361 /blood 356
Profesii: engeniering /jewelcrafting
Played time(comanda ingame /played): 41 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zabalos

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 21
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---bot /bwd 10 n/h down ,bot25/hn down bwd 25n down
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? LK down 25/10 n
Mai ai si alte chare de 85? --- Dnu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? inca nu am iesit si nici nu ies pana nu sunt acceptat in alta guilda buna .
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? -Da pe frostbeat.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? raiduri pve cati mai multi bossi cu o guilda buna
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) 100mbS
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/xx4w1/5

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lightfull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2017 15:59)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 38, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 63.3
Votes: 6

 
Post Posted: 26-02-2012, 21:11:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Ruinous
Clasa si rasa: Druid Troll
Talente: Feral DPS / PVP (dupa ce ma ocup de main spec probabil o sa imi fac resto off).
Profesii: Blacksmithing/Enchanting
Played time(comanda ingame /played): 1 day (E main char , fostul main e acum pe Evo , se odihneste).
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ruinous

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- BH , Chimaeron , Halfus , Valiona Full N/HC . Maloriak si Omnotron nu am apucat deoarece am luat o pauza de WoW.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? BT , Sunwell , LK 25hc .
Mai ai si alte chare de 85? --- Doar de farming . (Mining , Herb ) .
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Divide & Conquer . Nu am iesit doar ca toti au plecat in Deathwish si am fost acolo pe wotlk.. meh , not that cool .
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? - Nope .
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? - Chiar n`am idee .
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) No problems in privinta asta .
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata : http://i42.tinypic.com/wtd3qt.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 26-02-2012, 22:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Best application romania :o

Sry pt quote -


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]


Last edited by BitzaZaOne on 27-02-2012, 22:36:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 27-02-2012, 04:15:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca nu dadeai tu quote sa umplii iar toata pagina nu era bine, abtine-te sa postezi unde nu e treaba ta, parerea ta nu conteaza




Last edited by HrN on 27-02-2012, 15:42:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neural

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 16:34)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 31, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 5

Post Posted: 27-02-2012, 14:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce arogant O_O.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 27-02-2012, 15:31:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zabalos wrote:
Numele Char-ului: zabalos
Clasa si rasa: undead /Dk
Talente: frost 361 /blood 356
Profesii: engeniering /jewelcrafting
Played time(comanda ingame /played): 41 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zabalos

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 21
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? ---bot /bwd 10 n/h down ,bot25/hn down bwd 25n down
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? LK down 25/10 n
Mai ai si alte chare de 85? --- Dnu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? inca nu am iesit si nici nu ies pana nu sunt acceptat in alta guilda buna .
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? -Da pe frostbeat.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? raiduri pve cati mai multi bossi cu o guilda buna
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) 100mbS
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/r/xx4w1/5

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.


NU E PRIETENUL MEU !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 27-02-2012, 15:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Frostbeat - Ahahaha
@Zabalos - Rejected
@Neural - /w Lazerpenguin ingame , vorbesti cu el de un eventual invite.
@Ruinous - /w Crithappensz ingame, el e seful druizilor.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-02-2012, 21:06:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asterixx wrote:
Recrutam un priest healer.




---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bloodflower
Clasa si rasa: Priest (blood elf)
Talente: Holy / Disci (PvP)
Profesii: Tailoring și Enchanting
Played time(comanda ingame /played): 11d
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloodflower

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Pe Cata nu am fãcut tot din ce e scriptat pe Freakz (nu am fãcut Valiona / Theralion pe H, doar pe N, nu am fãcut Maloriak pe H, doar pe N, iar Omnotrom DS deloc)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Pe WOTLK farm LK 25h, TBC raiduri ocazionale, Vanilla la fel.
Mai ai si alte chare de 85? Mai am un DK Frost, Outsider. Aș vrea sã intru și cu ãsta în guild, dacã sunt acceptat, pentru offchars raids.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? ENS - kicked pentru absențã. Am avut niște probleme personale și am lipsit o perioadã.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? I wanna have fun raiding.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Am vitezã mare și nu picã.
Stiti ce este sistemul DKP ? Da.
Teamspeak si/sau microfon ? Da.
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza. http://img821.imageshack.us/img821/5095/wowscrnshot022712211806.jpg Nu am nici un addon momentan, abia am reinstalat jocul.






Last edited by eM on 27-02-2012, 21:18:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 10-06-2024, 18:17:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password