User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message231881
Pumpkin

[Stray cat]



Status: Offline
(since 13-05-2016 19:29)
Joined: 29 May 2011
Posts: 1281, Topics: 10
Location: middle of the snowfield

Reputation: 342.5
Votes: 27

 
Post Posted: 14-08-2014, 19:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ISREAL wrote:
Nume In-Game :Uhya
Clasa :Priest
MainSpec/OffSpec :Holy/Shadow
iLvl :(minim 400)397 ilvl pve
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uhya
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):nam profesie am pe off chare inscription 500 si mining 525
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :am fost la Equinox si am iesit ca am fost la mare si am zis la gm sa scrie la note ca sunt 7 zile la mare dar na scris si am primit -1000dkp
PrintScr cu Morchock HC, Yor'Sahj the Unsleeping HC,Hagara the Stormbinder HC, Warlord Zon'ozz HC, Ultraxion HC, Warmaster Blackhorn HC Achievments:nam achiv pe char asta am pe off char Greenway 5/7 hc stiu scriptu si la warmaster numai e mainu meu greenway ca imi place mai bine allianca si priest eu am avut un priest dar in wotlk 3.3.5
IMPORTANT: Sa ai contul din joc legat cu cel de pe forum.


Respins.


Trainstations .. I hate them.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Antipupil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2016 12:32)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 11, Topics: 8
Location: Bulgaria

Reputation: 74.4
Votes: 3

 
Post Posted: 16-08-2014, 22:41:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Batlemage
Clasa :Mage
MainSpec/OffSpec : Arcane/Fir
iLvl : 396/399
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Batlemage
Profesie: Mining / Jewelcrafting
HC: Morchok / Yor / Hagara

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2022 14:54)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 460, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 197.5
Votes: 30

 
Post Posted: 18-08-2014, 00:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Antipupil wrote:
Nume In-Game :Batlemage
Clasa :Mage
MainSpec/OffSpec : Arcane/Fir
iLvl : 396/399
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Batlemage
Profesie: Mining / Jewelcrafting
HC: Morchok / Yor / Hagara


Respins.


Pepene's Return - by zmR

Antynya - Skinny love

zmR - Gravity

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Draco690

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 16:26)
Joined: 18 Aug 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 18-08-2014, 12:04:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Exilea
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Tank
iLvl : 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Exilea
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): nu am profesie dar vreau sa imi fac jewlercrafting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : ultima guilda Fallen Knights si am plecat deoarece am fost injurat degeaba deoarece am vrut un rdf si au zis sa caut pe global eu spunandu-le ca de ce nu facem un rdf farm sa ii ajutam pe cei mici si mi-au zis ca nu ii stresez sa caut pe global si mi-au dat kick.
P.S : oricat de greu ar fii scriptul invat repede si am experienta ca tank de 3 ani

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 18-08-2014, 12:15:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draco690 wrote:
Nume In-Game : Exilea
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Tank
iLvl : 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Exilea
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): nu am profesie dar vreau sa imi fac jewlercrafting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : ultima guilda Fallen Knights si am plecat deoarece am fost injurat degeaba deoarece am vrut un rdf si au zis sa caut pe global eu spunandu-le ca de ce nu facem un rdf farm sa ii ajutam pe cei mici si mi-au zis ca nu ii stresez sa caut pe global si mi-au dat kick.
P.S : oricat de greu ar fii scriptul invat repede si am experienta ca tank de 3 ani


Respins! Gearul ti-l poti lua inainte sa vii la noi, din AH/trash farm/RDF, si scriptul nu-l inveti in timp ce ne dai wipe-uri, il inveti INAINTE cum facem toti. Plus ca n-ai conturile legate si modelul de cerere complet. Poti reveni cu o cerere completa dupa ce inveti script la toti bosii din DS HC si faci minim 395 ilvl.

Quote:
RECRUTARI DESCHISE!!
Tanks au prioritate primim de la 395 ilvl in sus (desigur trebuie sa treaca de interviu => scripts/clasa stiut la perfectie) .
Healeri 400 ilvl minim (la fel scripts/clasa)
RDps 400 ILVL minim+test pe target dummy 25k+(30k+hunteri) OBLIGATORIU.
MDps 400 ILVL minim+test pe target dummy 30k+ OBLIGATORIU.
IMPORTANT-7 days minim played pe char, daca aveti mai putin nu va obositi sa postati.
-Testele de dps se fac la 5 mil dmg.

Caut oameni care vin pentru comunitate nu sa ia tzoale pe ei, pentru aia aveti alte guilde. Nu am nevoie de papagali care plang pentru ca dau un item la DE inloc sa il dau lor fara DKP, vreti un item munciti pentru el - nu guilda va imbraca, voi o faceti.

Am rugamintea sa cititi macar odata regulamentul inainte sa postati, daca aveti probleme cu el atunci va redirectionez catre alte guilde mai pe gustul vostru.

Interviul cu un officer consta in intrebari despre clasa/spec/boss encounters(Cei 7 din DS HC).
Important sa aveti contul legat pe forum click.



Model cerere:

Quote:
* Nume In-Game:
* Clasa:
* MainSpec/OffSpec:
* iLvl (395-400min):
* Link Armory:
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea:
* Interval de timp in care poti fi online:
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS:
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robert2905

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2022 15:58)
Joined: 25 Jun 2012
Posts: 39, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 24.1
Votes: 9

 
Post Posted: 19-08-2014, 12:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : HhadeSs
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : arms/arms
iLvl :(minim 400) :403
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hhadess
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Engineering si Enchanting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : doar ce am iesit din equinox deoarece de 2 ori mi s-a intamplat sa ia 1 off char in locul meu sub pretextul "sa il imbrace si pe el" la 10h ...

http://i.imgur.com/pYheBtX.jpg-linku cu 6/7 pe hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 19-08-2014, 15:23:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

robert2905 wrote:
Nume In-Game : HhadeSs
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : arms/arms
iLvl :(minim 400) :403
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hhadess
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Engineering si Enchanting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : doar ce am iesit din equinox deoarece de 2 ori mi s-a intamplat sa ia 1 off char in locul meu sub pretextul "sa il imbrace si pe el" la 10h ...

http://i.imgur.com/pYheBtX.jpg-linku cu 6/7 pe hc


Cauta un ofiter in-game pentru interviu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gumpat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2014 19:11)
Joined: 06 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Bucuresti Colentina

Reputation: 34
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2014, 20:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Gumpat
Clasa : Warr
MainSpec/OffSpec : DPS,Arms
iLvl :(minim 400) 384
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gumpat
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): mining si jw full
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : UNSTOPPABLE: m am lasat de joc..relatii foarte bune cu fosta si in general cu toate guildele.
Am 2 off char: 1 warr tank ilvl mic si 1 dudu resto 175ilvl.


Gumpat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Divinehearth

[Nobody can judge me!]



Status: Offline
(since 22-04-2018 14:17)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 355, Topics: 2
Location: Undeva ... cred !

Reputation: 183.1
Votes: 13

 
Post Posted: 20-08-2014, 21:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gumpat wrote:
Nume In-Game : Gumpat
Clasa : Warr
MainSpec/OffSpec : DPS,Arms
iLvl :(minim 400) 384
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gumpat
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): mining si jw full
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : UNSTOPPABLE: m am lasat de joc..relatii foarte bune cu fosta si in general cu toate guildele.
Am 2 off char: 1 warr tank ilvl mic si 1 dudu resto 175ilvl.


Respins ! Cerere incompleta , nu ai contu legat si ilvl prea mic !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hodorogea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 14:52)
Joined: 06 Jan 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.3
Votes: 1

 
Post Posted: 03-09-2014, 19:22:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :hodo
Clasa : warrior
MainSpec/OffSpec: arms
iLvl :(minim 350) 399
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hodo
Profesie : jwl, engineering, fishing coocking
Off chars : nu am


Am mai fost in madness am fost plecat din tara jumatate de an si n am jucat. Acum m am intors si sunt activ si as vrea sa fiu iar un membru al acestei guilde

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-09-2014, 19:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hodorogea wrote:
Nume In-Game :hodo
Clasa : warrior
MainSpec/OffSpec: arms
iLvl :(minim 350) 399
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hodo
Profesie : jwl, engineering, fishing coocking
Off chars : nu am


Am mai fost in madness am fost plecat din tara jumatate de an si n am jucat. Acum m am intors si sunt activ si as vrea sa fiu iar un membru al acestei guilde

Pai si de ce ai facut post la alta guilda inainte sa faci aici?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hodorogea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 14:52)
Joined: 06 Jan 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.3
Votes: 1

 
Post Posted: 03-09-2014, 19:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am facut din greseala post la alta guilda. Am crezut ca e madness. Am scris la guilda aia ca am fost in madness si ca a fost cea mai buna guilda pentru mine si ca vreau sa intru tot in ea

Posturi unite automat, 03-09-2014, 20:53:09

Uite ce post am facut la cealalta guilda


Nume In-Game : hodo
Varsta: 30
Ora de culcare aprox` : 01
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Arms warrior
Ilvl : 399
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hodo
Printscreen interfata : Nu iese interfata cand dau print iese desktop -ul
Profesii (Sa fie full) : Engineering, Jewelcrafting, Fishing, Cooking
De cat timp joci wow + /played : 4 ani
Stats priority (pe specul tau) : hit 8 , expertise 20
Experienta cu clasa curenta : 4 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : 3 bosi hc, 6 normal
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Madness
De ce vrei sa vii la noi in guilda : Am mai fost in madness, am fost plecat jumatate de an si acum am revenit in tara. A fost cea mai buna guilda pentru mine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
truepower

[epicFacegaming1337]



Status: Offline
(since 10-06-2022 18:27)
Joined: 22 Aug 2013
Posts: 935, Topics: 93
Location: Italy

Reputation: 244.1
Votes: 91

   
Post Posted: 03-09-2014, 20:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hodorogea wrote:
am facut din greseala post la alta guilda. Am crezut ca e madness. Am scris la guilda aia ca am fost in madness si ca a fost cea mai buna guilda pentru mine si ca vreau sa intru tot in ea

Posturi unite automat, 03-09-2014, 20:53:09

Uite ce post am facut la cealalta guilda


Nume In-Game : hodo
Varsta: 30
Ora de culcare aprox` : 01
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Arms warrior
Ilvl : 399
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hodo
Printscreen interfata : Nu iese interfata cand dau print iese desktop -ul
Profesii (Sa fie full) : Engineering, Jewelcrafting, Fishing, Cooking
De cat timp joci wow + /played : 4 ani
Stats priority (pe specul tau) : hit 8 , expertise 20
Experienta cu clasa curenta : 4 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : 3 bosi hc, 6 normal
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Madness
De ce vrei sa vii la noi in guilda : Am mai fost in madness, am fost plecat jumatate de an si acum am revenit in tara. A fost cea mai buna guilda pentru mine


hai lasa vrajeala ca ai postat la 4 guilde , dute tare la tdm sau anonymous .bft

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MagicName

[ HATER !!!]



Status: Offline
(since 09-10-2022 11:14)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 2397, Topics: 55
Location: In Focuri

Reputation: 350.4
Votes: 48

 
Post Posted: 04-09-2014, 00:16:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

* Nume In-Game: Dkffect
* Clasa: DK
* MainSpec/OffSpec: Blood/Unholy ( Pot sa ma schimb, stiu sa joc toate specurile la fel de bine)
* iLvl (395-400min): 400/398
* Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dkffect
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Jewelcrafting/Blacksmithing
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea: Pai am activat in Fallen Angels Alliance aproape 2 ani dar din pacate s-a destramat guilda si am plecat in Deathwish unde am activat cateva luni si m-am lasat de joc in iunie anu trecut.
* Interval de timp in care poti fi online: Pai oricand este nevoie seara daca nu am de facut ceva important imi fac timp
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS: -
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale : Cum am spus m-am lasat anu trecut in iunie si am doar bossii care erau atunci pe heroic dar am facut full ds heroic in afara de Madness pe blizz cand era 4.3.4 si stiu scripturile adica o sa mi le amintesc sigur ( putem discuta in joc despre script si orice). Cand am jucat am avut mereu full progress si Wotlk si 4.0.6

P.S: In guilda o sa pot sa joc de pe 14-15 septembrie cand ajung in Italia la racheta mea de PC , pentru ca stau pe un laptop vai de capul lui acum si nu pot sa joc + ca nu am timp. Am facut cererea acum ca sa stiu daca am un loc in guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-09-2014, 09:02:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MagicName wrote:
* Nume In-Game: Dkffect
* Clasa: DK
* MainSpec/OffSpec: Blood/Unholy ( Pot sa ma schimb, stiu sa joc toate specurile la fel de bine)
* iLvl (395-400min): 400/398
* Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dkffect
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Jewelcrafting/Blacksmithing
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea: Pai am activat in Fallen Angels Alliance aproape 2 ani dar din pacate s-a destramat guilda si am plecat in Deathwish unde am activat cateva luni si m-am lasat de joc in iunie anu trecut.
* Interval de timp in care poti fi online: Pai oricand este nevoie seara daca nu am de facut ceva important imi fac timp
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS: -
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale : Cum am spus m-am lasat anu trecut in iunie si am doar bossii care erau atunci pe heroic dar am facut full ds heroic in afara de Madness pe blizz cand era 4.3.4 si stiu scripturile adica o sa mi le amintesc sigur ( putem discuta in joc despre script si orice). Cand am jucat am avut mereu full progress si Wotlk si 4.0.6

P.S: In guilda o sa pot sa joc de pe 14-15 septembrie cand ajung in Italia la racheta mea de PC , pentru ca stau pe un laptop vai de capul lui acum si nu pot sa joc + ca nu am timp. Am facut cererea acum ca sa stiu daca am un loc in guilda.


E discutabil, /w Makabrusar when you hit Italy.



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119  Next    


The time now is 29-04-2024, 19:05:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x