User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message231831
hodorogea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 14:52)
Joined: 06 Jan 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.3
Votes: 1

 
Post Posted: 04-09-2014, 16:49:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ce daca am postat si la alte guilde frate. Vreau sa intru intr o guilda buna. As prefera-o pe asta dar incerc si la altele ca poate voi nu ma luati.
Pentru guilda asta am postat prima data. Nu inteleg cu ce am gresit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pumpkin

[Stray cat]



Status: Offline
(since 13-05-2016 19:29)
Joined: 29 May 2011
Posts: 1281, Topics: 10
Location: middle of the snowfield

Reputation: 342.5
Votes: 27

 
Post Posted: 04-09-2014, 19:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hodorogea wrote:
Si ce daca am postat si la alte guilde frate. Vreau sa intru intr o guilda buna. As prefera-o pe asta dar incerc si la altele ca poate voi nu ma luati.
Pentru guilda asta am postat prima data. Nu inteleg cu ce am gresit


Respins.


Trainstations .. I hate them.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bisoc23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2014 15:07)
Joined: 07 Sep 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 1

 
Post Posted: 07-09-2014, 16:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Fuuror
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : Surv
iLvl :(minim 400)402
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fuuror
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): lw
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost in multe guilde de cand s-au unit realmurile in incercarea de a gasi ceva pe gustul meu unde pot face progres si unde ma pot intelege cu playerii.Ultima guilda este equinox dar nu ma satisface deoarece au raiduri slabe pe scurt.Am auzit de voi ca sunteti un g foarte bun si cu progres la fel de bun.
http://tinypic.com/view.php?pic=2qulsh4&s=8#.VAvFvPl_uZ8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pompilica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 15:59)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 5

 
Post Posted: 08-09-2014, 08:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bisoc23 wrote:
Nume In-Game : Fuuror
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : Surv
iLvl :(minim 400)402
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fuuror
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): lw
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost in multe guilde de cand s-au unit realmurile in incercarea de a gasi ceva pe gustul meu unde pot face progres si unde ma pot intelege cu playerii.Ultima guilda este equinox dar nu ma satisface deoarece au raiduri slabe pe scurt.Am auzit de voi ca sunteti un g foarte bun si cu progres la fel de bun.
http://tinypic.com/view.php?pic=2qulsh4&&s=8#.VAvFvPl_uZ8



35k dps/3mil, achivuri hc fara warmaster si spine ( stie script la warmaster ), i-am dat eu inv in g dar sa il verifice un hunter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 13-09-2014, 00:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
RECRUTARI DESCHISE!!
Tanks si Healeri au prioritate, primim de la 395 ilvl in sus (desigur trebuie sa treaca de interviu => scripts/clasa stiut la perfectie) .
RDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 25k+(30k+hunteri) OBLIGATORIU.
MDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 30k+ OBLIGATORIU.
IMPORTANT-7 days minim played pe char, daca aveti mai putin nu va obositi sa postati.
-Testele de dps se fac la 5 mil dmg.

Caut oameni care vin pentru comunitate nu sa ia tzoale pe ei, pentru aia aveti alte guilde. Nu am nevoie de papagali care plang pentru ca dau un item la DE inloc sa il dau lor fara DKP, vreti un item munciti pentru el - nu guilda va imbraca, voi o faceti.

Am rugamintea sa cititi macar odata regulamentul inainte sa postati, daca aveti probleme cu el atunci va redirectionez catre alte guilde mai pe gustul vostru.

Interviul cu un officer consta in intrebari despre clasa/spec/boss encounters(Cei 7 din DS HC).
Important sa aveti contul legat pe forum click.


Facem exceptie de ilvl pentru jucatorii care arata ca au potential!


Model cerere:

Quote:
* Nume In-Game:
* Clasa:
* MainSpec/OffSpec:
* iLvl (395 minim):
* Link Armory:
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea:
* Interval de timp in care poti fi online:
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS:
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shawdow1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2015 17:52)
Joined: 15 Oct 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Algeria

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 15-10-2014, 18:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume in-Game : Rpgx
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec: Fire/arcane
ilvl : 387
Profesie : Alchemy/herbalism
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rpgx
Off chars : prist holy/disc , ilvl pvp 403 / ilvl 400 pvp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 15-10-2014, 21:42:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Radical
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-10-2014, 22:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhin wrote:
@Radical

Multam.

Posturi unite automat, 15-10-2014, 23:02:06

shawdow1 wrote:
nume in-Game : Rpgx
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec: Fire/arcane
ilvl : 387
Profesie : Alchemy/herbalism
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rpgx
Off chars : prist holy/disc , ilvl pvp 403 / ilvl 400 pvp

Respins, daca nici cererea nu o poti respecta, eu de ce sa imi bat capul?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goetudose

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2015 22:46)
Joined: 16 Jun 2014
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 66.2
Votes: 2

 
Post Posted: 16-10-2014, 13:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Oakleaff
Clasa : rogue
MainSpec/OffSpec : D
iLvl :(minim 400) 403 pve/404 pvp
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Oakleaff
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): enchanting + engineering full aman2
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : urban elite au plecat undeva la 70-80%
PrintScr cu Morchock HC, Yor'Sahj the Unsleeping HC,Hagara the Stormbinder HC, Warlord Zon'ozz HC, Ultraxion HC, Warmaster Blackhorn HC Achievments http://tinypic.com/r/18ni4n/8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2014, 14:14:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goetudose wrote:
Nume In-Game : Oakleaff
Clasa : rogue
MainSpec/OffSpec : D
iLvl :(minim 400) 403 pve/404 pvp
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Oakleaff
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): enchanting + engineering full aman2
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : urban elite au plecat undeva la 70-80%
PrintScr cu Morchock HC, Yor'Sahj the Unsleeping HC,Hagara the Stormbinder HC, Warlord Zon'ozz HC, Ultraxion HC, Warmaster Blackhorn HC Achievments http://tinypic.com/r/18ni4n/8

Accepted.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-10-2014, 11:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Menyhunt
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : BM/SV
iLvl :(minim 400) :403
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Menyhunt
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): JWL si Mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : diferite probleme,copii cu cosuri
PrintScr cu Morchock HC, Yor'Sahj the Unsleeping HC,Hagara the Stormbinder HC, Warlord Zon'ozz HC, Ultraxion HC,:revin diseara edit /print la achievs ,momentan sunt la munca

P.S:Mai am un rogue creat de pe wotlk ilvl 399 ,care nu indeplineste conditiile de a intra in guilda si am ales sa intru cu hunterul ,acesta fiind main char in ultimele luni



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 22-10-2014, 13:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
Nume In-Game : Menyhunt
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : BM/SV
iLvl :(minim 400) :403
Link Armory : https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Menyhunt
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): JWL si Mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : diferite probleme,copii cu cosuri
PrintScr cu Morchock HC, Yor'Sahj the Unsleeping HC,Hagara the Stormbinder HC, Warlord Zon'ozz HC, Ultraxion HC,:revin diseara edit /print la achievs ,momentan sunt la munca

P.S:Mai am un rogue creat de pe wotlk ilvl 399 ,care nu indeplineste conditiile de a intra in guilda si am ales sa intru cu hunterul ,acesta fiind main char in ultimele luni


Cand ajungi acasa cauta un ofiter in-game.

Posturi unite automat, 22-10-2014, 14:17:08

Quote:
RECRUTARI DESCHISE!!
Tanks si Healeri au prioritate, primim de la 395 ilvl in sus (desigur trebuie sa treaca de interviu => scripts/clasa stiut la perfectie) .
RDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 25k+(30k+hunteri) OBLIGATORIU.
MDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 30k+ OBLIGATORIU.
IMPORTANT-7 days minim played pe char, daca aveti mai putin nu va obositi sa postati.
-Testele de dps se fac la 5 mil dmg.

Caut oameni care vin pentru comunitate nu sa ia tzoale pe ei, pentru aia aveti alte guilde. Nu am nevoie de papagali care plang pentru ca dau un item la DE inloc sa il dau lor fara DKP, vreti un item munciti pentru el - nu guilda va imbraca, voi o faceti.

Am rugamintea sa cititi macar odata regulamentul inainte sa postati, daca aveti probleme cu el atunci va redirectionez catre alte guilde mai pe gustul vostru.

Interviul cu un officer consta in intrebari despre clasa/spec/boss encounters(Cei 7 din DS HC).
Important sa aveti contul legat pe forum click.


Facem exceptie de ilvl pentru jucatorii care arata ca au potential!


Model cerere:

Quote:
* Nume In-Game:
* Clasa:
* MainSpec/OffSpec:
* iLvl (395 minim):
* Link Armory:
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea:
* Interval de timp in care poti fi online:
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS:
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-10-2014, 07:28:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE!!
Tanks si Healeri au prioritate, primim de la 395 ilvl in sus (desigur trebuie sa treaca de interviu => scripts/clasa stiut la perfectie) .
RDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 25k+(30k+hunteri) OBLIGATORIU.
MDPS 395 ILVL minim+test pe target dummy 30k+ OBLIGATORIU.
IMPORTANT-7 days minim played pe char, daca aveti mai putin nu va obositi sa postati.
-Testele de dps se fac la 5 mil dmg.

Caut oameni care vin pentru comunitate nu sa ia tzoale pe ei, pentru aia aveti alte guilde. Nu am nevoie de papagali care plang pentru ca dau un item la DE inloc sa il dau lor fara DKP, vreti un item munciti pentru el - nu guilda va imbraca, voi o faceti.

Am rugamintea sa cititi macar odata regulamentul inainte sa postati, daca aveti probleme cu el atunci va redirectionez catre alte guilde mai pe gustul vostru.

Interviul cu un officer consta in intrebari despre clasa/spec/boss encounters(Cei 8 din DS HC).
Important sa aveti contul legat pe forum click.


Facem exceptie de ilvl pentru jucatorii care arata ca au potential!


Model cerere:

Quote:
* Nume In-Game:
* Clasa:
* MainSpec/OffSpec:
* iLvl (395 minim):
* Link Armory:
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea:
* Interval de timp in care poti fi online:
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) - Training Dummy ( PvE BOSS LEVEL 88 ,1200 ARMOR ) afara din Stormwind; own buffs, no food, no flasks, no scrolls- aici vreau sa iti vad si interfata, daca editati poza aveti RESPINS:
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 20-11-2014, 22:06:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cerere:!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Altayrz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2019 15:42)
Joined: 31 May 2012
Posts: 61, Topics: 23
Location: Braila

Reputation: 256.9
Votes: 10

 
Post Posted: 20-11-2014, 23:13:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

* Nume In-Game:Rydal
* Clasa:Hunter
* MainSpec/OffSpec:SV/MM
* iLvl (395 minim):Pe linkul de la armory imi arata 396.In-game imi arata 398.
* Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rydal
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):Tailoring+JWC
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea:Am fost in Showdown(disband),iar dupa aceea am stat putin in Ascension.Am primit kick pt inactivitate.
* Interval de timp in care poti fi online:De la 17:00 pana tarziu,odata la 3 zile sunt in tura de noapte.
* Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only) -
* Print Achievs la bosii din DS pe HC, nu ma intereseaza de normale:Am facut doar Morchok pe HC.Am fost inactiv de cand s-a bagat Hagara,dar am revenit de aprox 2 sapt.

Note-Momentan nu ma tine sistemul la raiduri de 25,la raidurile de 10 e acceptabil,dar in curand o sa fac un upgrade la sistem si o sa fiu si eu in rand cu lumea:).Pregatiri pentru noul expansion.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 117, 118, 119  Next    


The time now is 29-04-2024, 18:58:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x