User
Pass
2FA
 
 

Recrutari

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2759
almic

[Nebun de profesie]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:13)
Joined: 17 Sep 2011
Posts: 114, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 90
Votes: 6

 
Post Posted: 21-10-2011, 21:55:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:

Tank: Dk si Druid
Heal: Druid, paladin si shaman
Rdps: toate clsele rdps

Minim 350 ilvl
Raidurile sunt intre orele: 20:30 - 00:00

Cerinte pentru a intra in guilda:
1.Varsta minima: 18 ani
2.Daca joci mai putin de 4 ore pe zi atunci nu este locul tau aici
3.Decizia de a respinge o aplicatie NU se discuta.
4.Rdps poza cu dps dat pe normal target dummy fara bufuri.


Cerere aplicatie:

1. Nume char:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
8. Detalii PC***.
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
feelme
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2011 08:39)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 370, Topics: 111
Location: Romania

Reputation: 9.9
Votes: 11

 
Post Posted: 25-10-2011, 16:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un mage foarte bun ar fi bineprimit.

Fire Mage PVE Guide: http://www.freakz.ro/forum/view-post-1433214.html?#1433214



Uploaded with ImageShack.us
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
feelme
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2011 08:39)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 370, Topics: 111
Location: Romania

Reputation: 9.9
Votes: 11

 
Post Posted: 16-11-2011, 01:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Model de cerere:


1. Nume char: Feelmeh
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Deobicei petrec 3-4 ore pe zi in WOW dar in unele zile joc 30 de minute iar in altele 6 ore.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire(pve)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Feelmeh
7. De cand joci WOW: Aproximativ 3 ani din patch 3.0.9, m-am apucat pe blizz. M-am apucat jucand mage.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Din iulie de cand joc mai serios WOW am fost in diferite guilde de pe server. Prima a fost Espada, atmosfera acolo era foarte placuta si eru foarte multi oameni care aveau cunostinte despre scripturi, in Espada am facut prima oara LK pe 10 si 25 dar guilda a murit din cauza ca GM si-a deschis propriul server. Too manny buttons, nu am stat mai mult de 2 zile in ea pentru ca nu faceam progres asha ca am ramas doar cu ofcharu in ea. Showdown, probabiil cea mai proasta guilda in care am fost de cand joc pe server, un guild master de nu vorbeste niciodata pe ts, o tipa de 12 ani de zice ca are peste 20 si vorbeste mereu in locu ei, oameni fara pic de idee asupra scripturilor (se bazeaza doar pe gear si pe tutoriale facute de altii), tanci care pierd aggro la 10k dps si mult prea putini oameni care sa ma impresioneze. Dark Legion, am iesit din ea ca sa intru in Sons of Lothar, nustiu ce se intamplase dar multi de acolo plecau( am stat doar 2-3 zile in dark legion).
9. Detalii PC***.

Uploaded with ImageShack.us

10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dc m-am alaturat (pentru ca sunt deja membru): Erau primele saptamani din cataclysm si nu existau guilde mari care sa faca performanta, plus ca nu cunosteam prea bine lumea din guilda, dar am vazut ca cei mai buni playeri din Dark Legion vin in Sons of Lother si putinii care ii stiam erau deja in aceasta guilda

Dc m-as alatura(din perspectiva ca nu as fi membru): In primul rand este o guilda unde un jucator de performanta poate sa faca performanta, foarte bine administrata. Este o guilda cu oameni maturi unde media de varsta este in jur de 20 de ani. O guilda unde toti jucatorii sunt unul singur si posibil cea mai buna de la alianta in momentul de fata, unde nimeni nu sufera in afara guildei


Fire Mage PVE Guide: http://www.freakz.ro/forum/view-post-1433214.html?#1433214



Uploaded with ImageShack.us
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leg3on

[dr love]



Status: Offline
(since 26-11-2011 08:21)
Joined: 14 Jul 2010
Posts: 156, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 78.6
Votes: 2

Post Posted: 19-11-2011, 07:51:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume char:derke
2. Varsta:16
3. Localitate:Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?cat e nev
4. Clasa:warr
5. Main Spec/OFF spec:fury
6. Link Armory*:https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Derke
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)pai pe wotlk am fost in cele mai bune guilde de pe sv la h si pe cata in kiss my darnassus ,opus dei,unstoppable
8. Detalii PC cum ar fii?? pai am 2gb ram procesor dual core de 2.9 fiecare si am tot la hight si nu imi frameaza
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pai am vazut ca aveti full progress

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
almic

[Nebun de profesie]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:13)
Joined: 17 Sep 2011
Posts: 114, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 90
Votes: 6

 
Post Posted: 19-11-2011, 11:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wisper in joc la Almic sau Oldnab pentru dps test.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razvansama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 09:32)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 148.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-11-2011, 13:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cerere aplicatie:

1. Nume char: Berelaplic
2. Varsta: 18
3. Localitate:Lipova JUD Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? duminica-joi ora 20+-23 vineri si sambata cand am chef
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: feral 360ilvl/heal 362 ilvl
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Berelaplic
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost un opus dei dar nu am putut sa mai stau pt ca ei faceau raidurile in timpul saptamanii si de la ora 18+ si nu puteam sa intru la ora aceea
8. Detalii PC***. Placa video:NVIDIA GeForce 9600 GT,6 GB RAM,procesor intel dual core 3.6 ghz
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pt ca am vazut ca aveti program la raiduri in weekend dupa ora 19:00

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
almic

[Nebun de profesie]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:13)
Joined: 17 Sep 2011
Posts: 114, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 90
Votes: 6

 
Post Posted: 19-11-2011, 15:40:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat, wisp in joc la Almic sau Always
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bendover

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 19:22)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 244, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 193.9
Votes: 6

 
Post Posted: 29-11-2011, 18:55:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Model de cerere:


1. Nume char: USMO
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Deobicei pot sta 4-5 ore in fiecare zi in weekend mai tot timpul
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Disci/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Usmo
7. De cand joci WOW: 2.4.3 PATCH
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Divide&Conquer si atat (inca mai sunt acesta este un offchar)


9. Detalii PC***:
proccesor i7
placa video hd6850
3gb rami
win 32 xp3
conexiune 100 mb

10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa vad care este nivelul meu pe prist si sa ma imbrac



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
almic

[Nebun de profesie]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:13)
Joined: 17 Sep 2011
Posts: 114, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 90
Votes: 6

 
Post Posted: 29-11-2011, 22:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din pacate nu acceptam offcharuri, doar main charuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 02-12-2011, 21:26:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume char: Kenda
2. Varsta: 17
3. Localitate: Deva
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4-5 zile, cam 4-5 ore pe zi, duminica fiind o zi oarecum libera.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/ Orice.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kenda
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Divide and Conquer, EliteNightStalkers, Gravity, Twinkiez, bla bla. Au fost toate niste guilde superbe, dar cu trecerea timpului, deveneau din ce in ce mai social.
8. Detalii PC***. Intel core i5 2500k overclocked la 4.3 GHZ , GTX570 prin SLI si 8 gb ram ddr3 la 1800 mhz.
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Dupa cum vad, sunteti cea mai buna guilda la momentul actual, cu cel mai bun progres.
Eu vin de pe retail, cu 13/13 N si 10/13 heroic , tot cu healer, doar cu priest, dar tin sa precizez ca druid'ul nu este o noua clasa , alt'ul meu fiind tot druid resto!

P.S: Mai am putin de imbunatatit gearu, s-ar putea ca pe armory sa apara some PVP items, tin sa spun ca am replacements PVE pentru ele! Mai am cateva enchanturi de pus si totul e ca la carte!
Va multumesc pentru timpul acordat si sper ca vom crea o fratie adevarata!


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
smardoy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2013 09:29)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 47, Topics: 1
Location: Constanta

Reputation: 65.7
Votes: 2

Post Posted: 11-12-2011, 22:27:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume char: Sykan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Tulcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? atata timp cat este nev de mn -
4. Clasa: Worrior
5. Main Spec/OFF fury/protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sykan
7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) FAA- progres slab, momentan sunt in Old Gand ....
8. Detalii PC***. 2 GB ram, procesor:dual core 2.0 ghz, placa video: 512 mb
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? in primu rand guild progres f bun si in al doilea rand am auzit numai lucruri bune despre aceasta guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
almic

[Nebun de profesie]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:13)
Joined: 17 Sep 2011
Posts: 114, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 90
Votes: 6

 
Post Posted: 13-12-2011, 12:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wisp in joc la almic/always/oldnab
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lettheflamesbegin1802
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-01-2012 18:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 20-12-2011, 07:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume char:Ozzgiliath
2. Varsta:20
3. Localitate:Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW:6-7 ore pe zi aproximativ.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Fury DPS Titan's Grip Full Spec/Protection Tank(pe viitor un gear mult mai bun decat cel actual)
6. Link Armory*:Nu va pot da un link la armory deoarece ori de cate ori dau log-out cu itemele pve pe mine pe armory figureaza cele pvp asa ca o sa va dau de pe image shack
http://imageshack.us/f/339/wowscrnshot122011062530.jpg/
7. Foste Guilde:The QQ Givers,Wanted Assasins.Prefer sa nu dau detalii despre guildele in care am fost,nu e frumos fara suparare.Tot ceea ce pot spune e ca au fost opinii diferite in niste circumstante "ciudate" ca sa fiu politicos.
8. Detalii PC***.Dual-Core Intel 3000 G530 2.40GHZ,RAM Memory:2GB DD3,Placa video Ati Radeon HD 5400 1024 mb ddr3,HDD 80 GB "jena style"trebuie sa il schimb
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Eu momentan sunt la hoarda iar zilele astea imi voi transfera caracterul la alianta.Am tot auzi de Sons of Lothar dar na eu sunt Toma Necredinciosul.Vreau o guilda capabila de raiduri,o comunitate respectuoasa si respectabila de asemenea.M-am uitat si la progresul guildei si mi se pare foarte interesant si tentant iar programul raidurilor e perfect pentru mine avand in vedere faptul ca lucrez 5 zile/saptamana...8h/zi.
Am mai observat ca nu recrutati clasa si specul meu asta ca sa nu se interpreteze ceva gresit.Nu cunosc oamenii din Sons of Lothar dar sunt sigur ca voi intra in top 5 la dps daca voi fi luat la raiduri.Repet nu vreau sa jignesc pe careva cu afirmatia mea.Joc Titan's Grip Fury fiindca am incercat si Single Minded si doar burstul e de el in schimb pe Titan's dps-ul e constant.Plus ca bonusul de expertise de pe arme ma ajuta foarte mult,iar faptul ca pe single minded slam-ul loveste cu ambele arme e prea putin important,repet:Single Minded=Burst=mi-ar fi jena sa scot asa dps.Veti observa ca nu am capul de expertise de 26% atins respectiv hit capul.Nu va speriati.Sunt fericit sa dau un DPS test pe Dummy oricand.Progresul meu de pe cataclysm e acelasi ca si al vostru cu exceptia Valionei si sotului ei infect de pe 10 hc si 25 hc.Sper sa nu va speriati de aplicatia mea lunga.Va multumesc anticipat si daca sunt acceptat si daca nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wiise

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 13:07)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 21-12-2011, 15:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume char: Devyl

2. Varsta: 19

3. Localitate: costesti , arges

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? poi luni-joi stau cam 4-5 ore mai mult dupa ora 20:30 cand vin de la sala , in week-end nu am un program pot sta oricat.

4. Clasa: paladin

5. Main Spec/OFF spec: Retribution

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Devyl

7. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) poi am fost wotlk in ressurected dead , frumoasa guilda , atmosfera , acolo am facut cam tot ce era de facut in materie de pve , inclusiv LK .... pe cataclysm am fost la hoarda deoarece guilda RD se desfintase , si am fost in ELGG ( Ethernal Gathering ) si in Twinkiez , iar de vreo luna mam mutat din nou la alianta pentru simplul fapt ca la hoarda nu mi-am satisfacut dorinta de pve asa cum as fi vrut eu , la alianta am fost in Kissmydarnassus ceva de genu.... o multime de playeri in aceasta guilda , iar din 120 online , 30 aveau vreo treaba cu wow in rest numai copii. Si cam asta este povestea fostelor mele guilde aici pe server .

8. Detalii PC***. http://imageshack.us/f/249/63820867.png/

10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Poi , 1 la mana am auzit ca sunteti una dintre cele mai bune guilda pve , am vazut palmaresul vostr cu raidurile dupa cataclysm si vreau sa spun ca este foarte impresionant ... si cum am spus-o mai de sus eu joc numai pve de aceea caut cea mai buna guilda pve , si cred ca voi sunteti ceea ce caut eu. Desigur daca sunt acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-09-2024, 03:03:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x