User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189426
luciandevil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2013 09:09)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 37, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 2

 
Post Posted: 25-07-2013, 11:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam druizi Resto/Balance,post pe forum sau /w jeltokr in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionutz2991

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2014 16:31)
Joined: 20 May 2011
Posts: 20, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.9
Votes: 3

 
Post Posted: 25-07-2013, 21:20:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La indrumarea lu' Scarr, postez un salut


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 26-07-2013, 11:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data viitoare cand oricare din guilda si nu ma refer neaparat la Scarr o sa se bage acolo nu e treaba lui o sa ne certam urat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 30-07-2013, 22:28:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam un priest holy!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulie@priest

[Night Fury]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:23)
Joined: 04 May 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 21.8
Votes: 3

 
Post Posted: 31-07-2013, 15:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy / Discipline
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Iulie
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/850/wffn.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider ca Holy este foarte util in raiduri si imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput sa joc de pe WOTLK,unde abia invatam sa joc si am continuat pe CATA unde am full progres pana acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
12. Detalii PC: Intel I5 3.2Gz Placa video : Nvidia gtx 650 RAM : 8 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Consider ca The Betrayers are potential pve serios,persoane serioase si simtite
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev,imi place sa ies cu prietenii,sa joc fotbal si fac inot de 4 ani -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): -



Last edited by iulie@priest on 12-08-2013, 10:26:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shef camatar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2013 09:59)
Joined: 25 Jun 2013
Posts: 61, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -5.7
Votes: 4

 
Post Posted: 31-07-2013, 15:49:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulie@priest wrote:
1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy / Discipline
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iulie
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/850/wffn.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider ca Holy este foarte util in raiduri si imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput sa joc de pe WOTLK,unde abia invatam sa joc si am continuat pe CATA unde am full progres pana acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Heaven am iesit deoarece au inceput sa apara probleme intre ofiterii guildei
12. Detalii PC: Intel I5 3.2Gz Placa video : Nvidia gtx 650 RAM : 8 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Consider ca The Betrayers are potential pve serios,persoane serioase si simtite
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev,imi place sa ies cu prietenii,sa joc fotbal si fac inot de 4 ani -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): -

asteapta raspunsul lui chloe/skidrow ...seful priestiilor de la rasarit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 31-07-2013, 16:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulie@priest wrote:
1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie
5. Clasa:Priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy / Discipline
7. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iulie
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/850/wffn.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider ca Holy este foarte util in raiduri si imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput sa joc de pe WOTLK,unde abia invatam sa joc si am continuat pe CATA unde am full progres pana acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Heaven am iesit deoarece au inceput sa apara probleme intre ofiterii guildei
12. Detalii PC: Intel I5 3.2Gz Placa video : Nvidia gtx 650 RAM : 8 Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Consider ca The Betrayers are potential pve serios,persoane serioase si simtite
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev,imi place sa ies cu prietenii,sa joc fotbal si fac inot de 4 ani -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): -

Acceptat.Da-mi un whisper in-game sa vorbim.(Chloe)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheSaint

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 10:22)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 02-08-2013, 23:36:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucas
2. Varsta: 18
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-8 ore
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Shadow / Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=1zxxxxg&&s=5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider ca are multe de oferit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC tot ce se poate am jucat pe WoW Scape. WotLK toti bossi inafara de LK . Iar pe Cata tot ce se poate pe Freakz de cand s-a bagat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL , m-am certat cu un coleg si am decis sa fiu eu cel care iese.
12. Detalii PC*. HP Pavillion DV7 12GB Ram , 2GB Nvidia GT650M, i7 3.7.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am mai fost dar am primit kick din cauza la inactivitate si am considerat sa mai fac ceva gear pana sa mai fac o cerere. Mia placut mult aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev pe clasa a 12-a , Imi plac jocurile pe calculator si sa ies prin oras.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic important.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=29da0bc&&s=5 Devourin Plague nu merge pe dummy da cu 1 dmg si imi scade dps .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 02-08-2013, 23:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM MAGE MINIM 392ILVL,ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 02-08-2013, 23:52:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheSaint wrote:
1. Nume IRL: Lucas
2. Varsta: 18
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-8 ore
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Shadow / Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=1zxxxxg&&s=5
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider ca are multe de oferit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC tot ce se poate am jucat pe WoW Scape. WotLK toti bossi inafara de LK . Iar pe Cata tot ce se poate pe Freakz de cand s-a bagat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL , m-am certat cu un coleg si am decis sa fiu eu cel care iese.
12. Detalii PC*. HP Pavillion DV7 12GB Ram , 2GB Nvidia GT650M, i7 3.7.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am mai fost dar am primit kick din cauza la inactivitate si am considerat sa mai fac ceva gear pana sa mai fac o cerere. Mia placut mult aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev pe clasa a 12-a , Imi plac jocurile pe calculator si sa ies prin oras.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic important.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=29da0bc&&s=5 Devourin Plague nu merge pe dummy da cu 1 dmg si imi scade dps .


class leaderul este plecat in vacanta, marti cand se inatoare, cel mai tarziu miercuri o sa primesti raspunsul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2020 15:11)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 84, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 148.1
Votes: 6

 
Post Posted: 03-08-2013, 00:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:alex
2. Varsta:18
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :nush depinde c combinati am
5. Clasa:dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aaxu
8. Screenshot cu Interfata*: cea clasica
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca este cel mai bun pe pachu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). dupa tbc pana acu
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) old gang( actualul execution) disban
12. Detalii PC*. procesor i5 pnm placa video nvidia gf si nu mai stiu ce are
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca stie ce sa faca cand vine vorba despre un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunnt elev hobby:are tata o ferma de cereale si vara il ajut la ferma
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). _

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 03-08-2013, 14:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex96 wrote:
Nume IRL:alex
2. Varsta:18
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :nush depinde c combinati am
5. Clasa:dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aaxu
8. Screenshot cu Interfata*: cea clasica
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca este cel mai bun pe pachu asta
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). dupa tbc pana acu
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) old gang( actualul execution) disban
12. Detalii PC*. procesor i5 pnm placa video nvidia gf si nu mai stiu ce are
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca stie ce sa faca cand vine vorba despre un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunnt elev hobby:are tata o ferma de cereale si vara il ajut la ferma
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). _




ACCEPTAT!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 03-08-2013, 15:58:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta:27
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5/zi
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: feral dps / boomkin
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hac&&gn=Only+friends
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am inceput feral pvp acum 4 ani si apoi am descoperit cat de mult inseamna un druid in raid. Am mers pve tot feral pentru ca eram deja obisnuit cu spec-ul asta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput wow pe Czone cand era serverul vanilla si 200 de oameni on, deci am muuulti ani in spate de wow. Nu cred ca este vreo instanta sau vreun raid in wow pe care sa nu o fi facut-o pe n si hc, mai putin ds-ul actual. Cel mai mult mi-a placut naxx.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): in ultimii 3 ani am stat intr-o guilda de prieteni (One More Under The Belt) cu care faceam pvp. Multi ne-am lasat de pvp si am inceput sa ne cautam guilds pve, asta si pentru ca eram prea putini in guildul nostru care sa putem umple macar jumatate de raid.
12. Detalii PC*. i5 3,1 GHz, 8gb ram, 2 gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am facut 2 ani de zile pve cu globalul si m-am hotarat sa reinvii feeling-ul pe care il aveam cand faceam pve cu guilda mea (se intampla pe wotlk). Vreau sa fiu parte dintr-o guilda in care exista respect reciproc si in care se simte prietenia si colaborarea, intr-o guilda in care nu sunt doar zei si sclavi, intr-o guilda in care se iau in considerare propunerile de imbunatatire si nu se arunca la cos lucrurile bune. De 2 saptamani sunt intr-o guilda care nu-mi ofera nimic din ceea ce imi doresc, nici macar raidurile saptamanale. Sper sa gasesc asta in "The Betrayers"
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Am un day job si in paralel sunt freelancer pe graphic design. Joc tenis si ping pong.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pentru mine wow-ul e un mod de relaxare. Insa ma dedic in totalitate telului de a fi cel mai bun.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aditzu9988

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2013 16:02)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2013, 17:16:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adi
2. Varsta: 15
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Ms Prot 395 / Os Retri 390
7. Link Armory*: - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aditzu
8. Screenshot cu Interfata*: Folosesc Elvui
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am un Prot Paladin pe WOTLK si am incercat sa joc , ca Tank si am vazut ca e interesant deci am decis sa stau Tank si pe Cata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai nu am jucat Vanilla sau TBC dar am jucat WOTLK si pot sa va spun ca am facut cam toate raidurile care se puteau face [Serverul era scriptat 99% si raidurile 100%]
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Dark Nightwish. Am parasit guilda pentru ca m-am saturat de wipe-uri peste wipe-uri la hagara si la zon'ozz
12. Detalii PC*. Placa video: nVIDIA GeForce GT 630 , Procesor: Intel Core Dual 2 gHz, 4 GB Ram DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau o guilda buna care stie scriptul si care ofera performanta si seriozitate, In plus imi place sa socializez -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt in clasa a 8-a, in timpul liber, deobicei fac Parkour sau ies in oras cu colegii si imi place sa joc fotbal sau handbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : -



Last edited by Aditzu9988 on 03-08-2013, 17:23:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 03-08-2013, 17:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aditzu9988 wrote:
1. Nume IRL: Adi
2. Varsta: 15
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Ms Prot 395 / Os Retri 390
7. Link Armory*: - http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aditzu
8. Screenshot cu Interfata*: Folosesc Elvui
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am un Prot Paladin pe WOTLK si am incercat sa joc , ca Tank si am vazut ca e interesant deci am decis sa stau Tank si pe Cata
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai nu am jucat Vanilla sau TBC dar am jucat WOTLK si pot sa va spun ca am facut cam toate raidurile care se puteau face [Serverul era scriptat 99% si raidurile 100%]
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Dark Nightwish. Am parasit guilda pentru ca m-am saturat de wipe-uri peste wipe-uri la hagara si la zon'ozz
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau o guilda buna care stie scrpitul la orice boss si nu mai vreau wipeuri. In plus imi place sa socializez -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt in clasa a 8-a, in timpul liber, deobicei fac Parkour sau ies in oras cu colegii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : -


respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 03-07-2024, 22:56:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x