User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message194440
torquecosmin1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2016 07:41)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 139, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 64
Votes: 12

 
Post Posted: 03-09-2013, 22:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marecroco wrote:
hater.......


Trimis: 03-09-2013, 19:30:19 Rãspunde cu citat (quote) marecroco a scris:
Rambo am considerat ca forumu de recrutari nu e locu de discutie dar eu sunt theduda aka lokkz aka marecrocodil


@hrotgarr
Baiatul asta a fost si in Heaven si a dat leave guild dupa primul raid de 10hc in favoarea HKP-ului..



Scz de post in acest topic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marcprimul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2020 16:50)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 8.2
Votes: 8

 
Post Posted: 04-09-2013, 13:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marc
2. Varsta: 17
3. Localitate: Elev
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 2-3 ore pe zi + prezent la toate raidurile
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Muteviolence
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am jucat mai multe specuri si mai multe clase, dar acesta mi-a placut cel mai mult.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in The Council (s-a destramat), Ground Zero (am fost inactiv o perioada din cauza unor probleme si am luat kick), Xpress ( s-a destramat)
12. Detalii PC*. Am un PC bun, 45-50 fps-uri in raid.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca este o ghilda serioasa alaturi de care as vrea sa fac progres pe acest patch. Mi-a recomandat Cooxat ghilda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev, clasa a 11-a, imi place sa petrec timpul liber cu prietenii la baschet si plimbarile.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zapy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2014 14:59)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 242, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 301.9
Votes: 10

 
Post Posted: 04-09-2013, 18:27:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Xzerr
2. Varsta:24
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nu am o limita de timp anume ..
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:Arms/Protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xzerr
8. Screenshot cu Interfata*: http://i44.tinypic.com/23kunb6.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :E simplu de jucat ..Dps destul de mare .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
- Grounde Zero..
12. Detalii PC*.
- 2GB Ram.cup 2.8 Dual core ..video 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
- Imi plac foarte mult guildele pve cu sistem dpk unde poti sa faci raiduri cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
- Nu lucrez..Fac niste cursuri de calificare..Hobby : Pescuit ,Drumetii cu bicicleta, Jocuri pc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deathgrip

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2016 22:01)
Joined: 03 Sep 2013
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 1

 
Post Posted: 04-09-2013, 19:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Aurelian-Andrei
2. Varsta: 20
3. Localitate: Vrancea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 8-9 ore(si mai mult daca e necesar)
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy/disci
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Perfectpanda
8. Screenshot cu Interfata*: http://img716.imageshack.us/img716/643/kp57.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi se pare destul de interesant

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Legiune
12. Detalii PC*. 100 mb conexiune internet . procesor intelcore 3 ghz, 1.5 Gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : in mare parte pentru progres dar si pentru experienta pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt in anul 1 de facultate , timpul mi-l petrec in mare parte acasa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quinwaz

[The Betrayers]



Status: Offline
(since 31-05-2018 21:08)
Joined: 19 Jan 2012
Posts: 148, Topics: 18
Location: Piatra Neamt

Reputation: 361.6
Votes: 11

 
Post Posted: 04-09-2013, 23:00:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zapy wrote:
1. Nume IRL:Xzerr
2. Varsta:24
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : nu am o limita de timp anume ..
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:Arms/Protection
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xzerr
8. Screenshot cu Interfata*: http://i44.tinypic.com/23kunb6.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :E simplu de jucat ..Dps destul de mare .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
- Grounde Zero..
12. Detalii PC*.
- 2GB Ram.cup 2.8 Dual core ..video 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
- Imi plac foarte mult guildele pve cu sistem dpk unde poti sa faci raiduri cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
- Nu lucrez..Fac niste cursuri de calificare..Hobby : Pescuit ,Drumetii cu bicicleta, Jocuri pc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 04-09-2013, 23:19:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deathgrip wrote:
1. Nume IRL: Aurelian-Andrei
2. Varsta: 20
3. Localitate: Vrancea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 8-9 ore(si mai mult daca e necesar)
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy/disci
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Perfectpanda
8. Screenshot cu Interfata*: http://img716.imageshack.us/img716/643/kp57.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi se pare destul de interesant

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Legiune
12. Detalii PC*. 100 mb conexiune internet . procesor intelcore 3 ghz, 1.5 Gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : in mare parte pentru progres dar si pentru experienta pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt in anul 1 de facultate , timpul mi-l petrec in mare parte acasa


Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 05-09-2013, 23:30:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA TOATE CLASELE ITLVL MINIM 395


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 06-09-2013, 21:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by carutacudouaroti on 17-06-2015, 02:36:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 06-09-2013, 22:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS MINIM 395


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 07-09-2013, 00:36:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

carutacudouaroti wrote:
1. Nume IRL: Raul
2. Varsta: 17
3. Localitate: Maramures,Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 24/24 , 7/7
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destruction
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lockkar
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/a/FeYsV
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E cel mai bun de pe freakz.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Ma joc de pe tbc 2.4.3 pe atunci l-am facut pe illidan si pe Kil'jaeden, m-am jucat si pe toate patches de wotlk dar pe 3.3.5a dar nu l-am facut pe lich king.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad Cpu q8300 @ 2.50 ghz 2.50 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca playerii sunt de treaba , vad ca achievment points guild e pe primu loc la horde , si as vrea sa imi fac o guilda unde sa intru intr-o guilda unde sa stau toata viata sa nu mai ies.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev , iar in timpu liber ma dau pe SKATE , lucrez doar cineva are nevoie de mine.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Respect regulile,am simtu umorului dezvoltat, ascult , si ma inteleg cu playerii.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/GN0cC7s --- fara dark intent si fara buffs.


RESPINS !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 07-09-2013, 14:41:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Huush
2. Varsta:21
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu am anumite ore stabilite, dar joc cel putin 4-6 ore pe zi lejer.
5. Clasa: blood elf, Rasa : Mage
6. Main Spec/OFF spec:Fire
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Huush
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.2shared.com/photo/uax65QRT/WoWScrnShot_090713_152309.html
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Am incercat tot felul de specuri, dar asta mi s-a potrivit cel mai bine, si cu asta dau randament bun.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): WOTLK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
: am trecut prin mai multe guilde, guilde cu nume zic eu pe freakz, blue world, pride, havock, the council. Nu mi au placut pentru ca nu au stiut cum sa se comporte, nu stiu sa integreze oamenii noi in guild , aer superior, ei stiu totul ei fac totul, nu ma supun cum vor ei sa fac asta e, cam asta a fost mentalitatea in aceste guilde.
12. Detalii PC*.
- 4GB Ram.cup 2.8 Dual core ..video 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am mai fost in The Betrayers, dar din cauza timpului, nu imi permitea decat sa joc dupa ora 21:00, am vorbit cu Arysil atunci, de fapt mi a comunicat ca nu ii place acest lucru, i-am explicat situatia si i-am spus ca voi reveni atunci cand am timp necesar sa joc si sa ma implic in guilda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat facultatea anul acesta, am fost 4 luni salvamar la un parc de distractii din Bucuresti, iar acum ma relaxez o buna perioada de timp.Imi place foarte mult sa merg la fotbal, sa inot, sa fac miscare in general, fiind fost sportiv de performanta, am ramas cu aceasta mentalitate si cu un comportament bine conturat in ale mentinerii in forma.De asemenea imi place sa imi "pierd" timpul intr-un mod placut si relaxant.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Sincer, mi s-a cam luat sa dau peste persoane care sa faca ninja, care sa imi rada in nas, si care sa isi bata joc.

In cazul in care Arysil nu isi aminteste de mine, am sa spun doar 1 singur lucru. Mai stii cand faceam BH + ds pe timp sa vedem care e cea mai tare grupa din guild ?
Va salut si sa auzim numai de bine.



Last edited by Hush on 07-11-2013, 14:15:24; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(since 01-07-2024 08:29)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 07-09-2013, 16:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hush wrote:
1. Nume IRL:Huush
2. Varsta:21
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu am anumite ore stabilite, dar joc cel putin 4-6 ore pe zi lejer.
5. Clasa: blood elf, Rasa : Mage
6. Main Spec/OFF spec:Fire
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Huush
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.2shared.com/photo/uax65QRT/WoWScrnShot_090713_152309.html
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Am incercat tot felul de specuri, dar asta mi s-a potrivit cel mai bine, si cu asta dau randament bun.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): WOTLK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
: am trecut prin mai multe guilde, guilde cu nume zic eu pe freakz, specii, pride, blue world, havock, the council. Nu mi au placut pentru ca nu au stiut cum sa se comporte, nu stiu sa integreze oamenii noi in guild , aer superior, ei stiu totul ei fac totul, nu ma supun cum vor ei sa fac asta e, cam asta a fost mentalitatea in aceste guilde.
12. Detalii PC*.
- 4GB Ram.cup 2.8 Dual core ..video 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am mai fost in The Betrayers, dar din cauza timpului, nu imi permitea decat sa joc dupa ora 21:00, am vorbit cu Arysil atunci, de fapt mi a comunicat ca nu ii place acest lucru, i-am explicat situatia si i-am spus ca voi reveni atunci cand am timp necesar sa joc si sa ma implic in guilda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat facultatea anul acesta, am fost 4 luni salvamar la un parc de distractii din Bucuresti, iar acum ma relaxez o buna perioada de timp.Imi place foarte mult sa merg la fotbal, sa inot, sa fac miscare in general, fiind fost sportiv de performanta, am ramas cu aceasta mentalitate si cu un comportament bine conturat in ale mentinerii in forma.De asemenea imi place sa imi "pierd" timpul intr-un mod placut si relaxant.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Sincer, mi s-a cam luat sa dau peste persoane care sa faca ninja, care sa imi rada in nas, si care sa isi bata joc.

In cazul in care Arysil nu isi aminteste de mine, am sa spun doar 1 singur lucru. Mai stii cand faceam BH + ds pe timp sa vedem care e cea mai tare grupa din guild ?. Acum sper ca stii si sa pot reintra in guildu unde tin sa recunosc ca m-am simtit cel mai bine.

Va salut si sa auzim numai de bine.


Alo, baiatu, macar nu activa aiurea casuta aia la The Council ca habar nu ai pe ce lume esti. Tu iesi si intri in ce ghilda vrei doar daca iti iei iteme. Cel putin acolo nimeni nu ti-a impus nimic asa ca nu mai minti. Imi cer scuze de offtopic. Bafta in continuare



Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 07-09-2013, 17:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denim wrote:

Alo, baiatu, macar nu activa aiurea casuta aia la The Council ca habar nu ai pe ce lume esti. Tu iesi si intri in ce ghilda vrei doar daca iti iei iteme. Cel putin acolo nimeni nu ti-a impus nimic asa ca nu mai minti. Imi cer scuze de offtopic. Bafta in continuare



Pentru fiecare item care il am pe mine am muncit, nu am cersit item, si lasa ma cu guilda ta ca nu are rost sa vorbim despre asta, stii foarte bine cum te ai comportat cu mine, asa ca hai sa nu vorbim aici cand eu fac o cerere si tu te bagi aiurea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 07-09-2013, 19:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hush wrote:
1. Nume IRL:Huush
2. Varsta:21
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu am anumite ore stabilite, dar joc cel putin 4-6 ore pe zi lejer.
5. Clasa: blood elf, Rasa : Mage
6. Main Spec/OFF spec:Fire
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Huush
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.2shared.com/photo/uax65QRT/WoWScrnShot_090713_152309.html
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Am incercat tot felul de specuri, dar asta mi s-a potrivit cel mai bine, si cu asta dau randament bun.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): WOTLK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
: am trecut prin mai multe guilde, guilde cu nume zic eu pe freakz, specii, pride, blue world, havock, the council. Nu mi au placut pentru ca nu au stiut cum sa se comporte, nu stiu sa integreze oamenii noi in guild , aer superior, ei stiu totul ei fac totul, nu ma supun cum vor ei sa fac asta e, cam asta a fost mentalitatea in aceste guilde.
12. Detalii PC*.
- 4GB Ram.cup 2.8 Dual core ..video 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am mai fost in The Betrayers, dar din cauza timpului, nu imi permitea decat sa joc dupa ora 21:00, am vorbit cu Arysil atunci, de fapt mi a comunicat ca nu ii place acest lucru, i-am explicat situatia si i-am spus ca voi reveni atunci cand am timp necesar sa joc si sa ma implic in guilda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat facultatea anul acesta, am fost 4 luni salvamar la un parc de distractii din Bucuresti, iar acum ma relaxez o buna perioada de timp.Imi place foarte mult sa merg la fotbal, sa inot, sa fac miscare in general, fiind fost sportiv de performanta, am ramas cu aceasta mentalitate si cu un comportament bine conturat in ale mentinerii in forma.De asemenea imi place sa imi "pierd" timpul intr-un mod placut si relaxant.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Sincer, mi s-a cam luat sa dau peste persoane care sa faca ninja, care sa imi rada in nas, si care sa isi bata joc.

In cazul in care Arysil nu isi aminteste de mine, am sa spun doar 1 singur lucru. Mai stii cand faceam BH + ds pe timp sa vedem care e cea mai tare grupa din guild ?. Acum sper ca stii si sa pot reintra in guildu unde tin sa recunosc ca m-am simtit cel mai bine.

Va salut si sa auzim numai de bine.



Respins




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladut22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-09-2013 10:02)
Joined: 25 Jul 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 08-09-2013, 11:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Necrophobix
2. Varsta:17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu am anumite ore stabilite.
5. Clasa: blood elf, Rasa : Paladin
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Mi se pare putin mai greu si mai interesant .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): WOTLK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in cateva guilde in cea in care am fost cel mai mult a fost Light of Dawn si am iesit din ea pentru ca am primit wipe dkp din cauza unor recruti care nu s tiau scripturi pe hc si mam certat cu gm si am iesit din ea.
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am mai fost in The Betrayers, dar am plecat in vacanta ( la mare, munte etc.) si dinb prostia mea nu am spus ca plec in vacanta , nu am facut raids cu voi dar as dori sa fac si sa intru in guild pentru ca sunteti oameni de treaba.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ba sunt la liceu sunt o persoana decenta imi place sa ma plimb mult:) sa cunosc persoane si mlocuri noi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Sincer imi pare rau ca nu am anuntat plecarea mea si as dori sa intru din n nou in guild si imi cer scuze.

As dori sa ma primiti inapoi in guild.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 09-09-2024, 06:34:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x