User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189510
windfurious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2014 17:19)
Joined: 15 Nov 2013
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 1

 
Post Posted: 25-11-2013, 22:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 14
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Toata ziua aproape
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Main enhancement 400 / off restoretion 390
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Windfurious
8. Screenshot cu Interfata*: http://i40.tinypic.com/2m35lpi.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mi se pare interesant si nu foarte greu de jucat.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). De pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) BlueWorld-sa desfintat
12. Detalii PC*. 4GB DDR3, intel core i5, GeForce 610M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana intelegatoare si calma. In timpul liber ma joc WOW sau ma duc la fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://i44.tinypic.com/2ijsunb.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 27-11-2013, 23:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM RANGE DPS MINIM 397 SI MINIM 30 PLAYED


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Monstrul100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2013 18:08)
Joined: 27 Oct 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 1

 
Post Posted: 30-11-2013, 09:28:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la 20:00 pana la 2-3 noaptea
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Main Resto 401 / off Feral(tank) 391
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sodapappin
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=21j7vo1&s=5#.UphB2KRfjpo
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec pentru ca mi se pare interesant.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Forgotten heros nu sunt organizati
12. Detalii PC*. Procesor intel dual core 3.9,2 bg rami,Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa si organizata.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt la liceu in clasa a 10,imi place motocrosul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
youlooked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:07)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 78, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 124.6
Votes: 5

 
Post Posted: 30-11-2013, 11:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Monstrul100 wrote:
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la 20:00 pana la 2-3 noaptea
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Main Resto 401 / off Feral(tank) 391
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sodapappin
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=21j7vo1&&s=5#.UphB2KRfjpo
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec pentru ca mi se pare interesant.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Forgotten heros nu sunt organizati
12. Detalii PC*. Procesor intel dual core 3.9,2 bg rami,Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa si organizata.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt la liceu in clasa a 10,imi place motocrosul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Whisper Scruffy ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 01-12-2013, 20:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM MAGE MINIM 395ILVL,ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE



Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-12-2013, 01:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume:
2. Varsta (minim 16):
3. Localitate:
4. Nume In - Game:
5. Clasa / Rasa:
6. Link armory:
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL):
8. Profesii:
9. Microfon + ts3:
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor):
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale:
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
17. Cate ore joci wow pe zi?
18. La ce ora te culci de obicei?
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?:
22. De ce The Betrayers
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
24. Descrie-te in 2,3 randuri


MODEL OBLIGATOTIU DE APLICATIE

MINIM 400 ilvl - Peste 30 days played



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tirion:D

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2018 10:12)
Joined: 02 May 2012
Posts: 62, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 23.3
Votes: 9

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-12-2013, 18:36:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Alin
2. Varsta (minim 16): aproape 17
3. Localitate: Sighetu' Marmatiei
4. Nume In - Game: Rabbadon
5. Clasa / Rasa: Priest/Blood Elf
6. Link armory: Link
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Holy 396/Shadow 395
8. Profesii: Jewelcrafting+Mining [stiu ca jewelcrafting e cea mai slaba meserie la ora actuala din cauza gem-urilor epice, dar meseria am facut-o inainte sa apara gem-urile epice]
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Celeron[R] Dual Core 1.80 , 3 GB DDR3, G-Force 512 MB
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Holy e un spec foarte flexibil si eficient datorita posibilitati de a schimba din aoe heal mare in single target heal imens [Chakra - ]
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste 12.50% pt extra tick la Renew, Mastery pentru Echo of Light care e un hot farte puternic ce poate fi pus pe mai multe target-uri din cauza heal-ului aoe
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Pentru aoe heal eu consider Prayer of Healing, Holy Word:Sanctuary si Circle of Healing, consider ca si Prayer of Mending e util in anumite situatii , iar pentru single target Flash Heal,Greater Heal,Renew, Holy Word: Serenity,Binding Heal.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Pare stupid, dar Hagara din cauza acelor Ice Lance-uri, desi frost si lighting phase sunt usoare si trebuie coordonare.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): The Warlords-am plecat cu o parte din guild in -> HEAVEN - as fi si eu curios de ce am primit kick peste noapte
17. Cate ore joci wow pe zi? Depine de de zi, dar la raid-uri sunt mereu prezent
18. La ce ora te culci de obicei? dupa 24:00, sau altfel spus dupa ce se termina raid-ul pe WoW
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: Link - Folosesc Vuhdo [heal addon-click all day long] asa ca nu prea am nevoie de key bindings
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): Link - chiar daca main spec-ul meu e holy am vrut sa va arat si dps-ul meu pe dummy, care e relativ mic din cauza lipsei trinket-ului din Dragon Soul si a bonusului oferit de T 13 [ am doar o piesa pe shadow]
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers Caut o guilda capabila de raid-uri pe heroic.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Asta ramane la latitudinea voastra.
24. Descrie-te in 2,3 randuri E greu sa ma autocaracterizez dar dupa parerea mea sunt o fire linistita cu chef de viata, stau bine cu autocontrolul adica nu ma enervez aiurea.
25.Alte mentiuni : Chiar daca nu am 30 days played pe priest asta nu inseamna ca nu imi cunosc clasa.Pe parcursul "carierei" mele in World of Warcraft am schimbat mai multe caractere pentru a incerca ceva nou.



Last edited by Tirion:D on 03-12-2013, 19:26:52; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dontyoufear

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2013 15:34)
Joined: 02 Dec 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 03-12-2013, 19:05:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Radu
2. Varsta (minim 16): 25
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontyoufear
5. Clasa / Rasa: Warlock / Goblin
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dontyoufear
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Destruction 403 / Destruction PVP 401
8. Profesii: Tailoring / Blacksmithing
9. Microfon + ts3: Mic nu , ts da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Phenom x4 , ENGTS450 1 GB DDR5, 4 GB DD3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc warlock inca de pe vanilla si intodeauna mi-a placut destruction.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Joc la critical, deoarece aduce cel mai mare adaos de dps, cel putin pe freakz.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Conflagrate, Incinerate, Immolate.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Dintre bossi prezenti nu este nici unul la care sa nu cunosc scriptul.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nici unul.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Reckoning, lipsa de activitate si de interes din partea unora dintre membrii guildei.
17. Cate ore joci wow pe zi? Nu as putea sa dau un numar exact, nu am o anumita limita sau o regula. Cand am raiduri de facut stau cat este necesar.Cand am cd-uri intru mai rar.
18. La ce ora te culci de obicei? Pe la 4 dimineata. Dar lafel nu este o regula fixa.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: IMG: http://s30.postimg.org/d7xbdslu9/Wo_WScrn_Shot_120313_185515.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): IMG: http://s30.postimg.org/d7xbdslu9/Wo_WScrn_Shot_120313_185515.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Facultate.
22. De ce The Betrayers: Deoarece doresc o guilda capabila de progress.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Pt. ca stiu scriptul fara probleme si pt ca nu o sa incurc pe nimeni in raiduri sau in afara lor.
24. Descrie-te in 2,3 randuri Nu cred ca este foarte relevant si nici nu imi place sa ma descriu singur, sper ca nu este o problema necompletarea acestor spatii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 03-12-2013, 21:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tirion:D wrote:
1. Prenume: Alin
2. Varsta (minim 16): aproape 17
3. Localitate: Sighetu' Marmatiei
4. Nume In - Game: Rabbadon
5. Clasa / Rasa: Priest/Blood Elf
6. Link armory: Link
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Holy 396/Shadow 395
8. Profesii: Jewelcrafting+Mining [stiu ca jewelcrafting e cea mai slaba meserie la ora actuala din cauza gem-urilor epice, dar meseria am facut-o inainte sa apara gem-urile epice]
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Celeron[R] Dual Core 1.80 , 3 GB DDR3, G-Force 512 MB
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Holy e un spec foarte flexibil si eficient datorita posibilitati de a schimba din aoe heal mare in single target heal imens [Chakra - ]
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste 12.50% pt extra tick la Renew, Mastery pentru Echo of Light care e un hot farte puternic ce poate fi pus pe mai multe target-uri din cauza heal-ului aoe
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Pentru aoe heal eu consider Prayer of Healing, Holy Word:Sanctuary si Circle of Healing, consider ca si Prayer of Mending e util in anumite situatii , iar pentru single target Flash Heal,Greater Heal,Renew, Holy Word: Serenity,Binding Heal.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Pare stupid, dar Hagara din cauza acelor Ice Lance-uri, desi frost si lighting phase sunt usoare si trebuie coordonare.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): The Warlords-am plecat cu o parte din guild in -> HEAVEN - as fi si eu curios de ce am primit kick peste noapte
17. Cate ore joci wow pe zi? Depine de de zi, dar la raid-uri sunt mereu prezent
18. La ce ora te culci de obicei? dupa 24:00, sau altfel spus dupa ce se termina raid-ul pe WoW
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: Link - Folosesc Vuhdo [heal addon-click all day long] asa ca nu prea am nevoie de key bindings
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): Link - chiar daca main spec-ul meu e holy am vrut sa va arat si dps-ul meu pe dummy, care e relativ mic din cauza lipsei trinket-ului din Dragon Soul si a bonusului oferit de T 13 [ am doar o piesa pe shadow]
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers Caut o guilda capabila de raid-uri pe heroic.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Asta ramane la latitudinea voastra.
24. Descrie-te in 2,3 randuri E greu sa ma autocaracterizez dar dupa parerea mea sunt o fire linistita cu chef de viata, stau bine cu autocontrolul adica nu ma enervez aiurea.
25.Alte mentiuni : Chiar daca nu am 30 days played pe priest asta nu inseamna ca nu imi cunosc clasa.Pe parcursul "carierei" mele in World of Warcraft am schimbat mai multe caractere pentru a incerca ceva nou.

Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
torquecosmin1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2016 07:41)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 139, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 64
Votes: 12

 
Post Posted: 05-12-2013, 22:07:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dontyoufear wrote:
1. Prenume: Radu
2. Varsta (minim 16): 25
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontyoufear
5. Clasa / Rasa: Warlock / Goblin
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontyoufear
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Destruction 403 / Destruction PVP 401
8. Profesii: Tailoring / Blacksmithing
9. Microfon + ts3: Mic nu , ts da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Phenom x4 , ENGTS450 1 GB DDR5, 4 GB DD3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc warlock inca de pe vanilla si intodeauna mi-a placut destruction.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Joc la critical, deoarece aduce cel mai mare adaos de dps, cel putin pe freakz.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Conflagrate, Incinerate, Immolate.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Dintre bossi prezenti nu este nici unul la care sa nu cunosc scriptul.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nici unul.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Reckoning, lipsa de activitate si de interes din partea unora dintre membrii guildei.
17. Cate ore joci wow pe zi? Nu as putea sa dau un numar exact, nu am o anumita limita sau o regula. Cand am raiduri de facut stau cat este necesar.Cand am cd-uri intru mai rar.
18. La ce ora te culci de obicei? Pe la 4 dimineata. Dar lafel nu este o regula fixa.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Facultate.
22. De ce The Betrayers: Deoarece doresc o guilda capabila de progress.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Pt. ca stiu scriptul fara probleme si pt ca nu o sa incurc pe nimeni in raiduri sau in afara lor.
24. Descrie-te in 2,3 randuri Nu cred ca este foarte relevant si nici nu imi place sa ma descriu singur, sper ca nu este o problema necompletarea acestor spatii.



intra pe joc si da /w hrotgarr




" Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea "
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 05-12-2013, 23:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dontyoufear wrote:
1. Prenume: Radu
2. Varsta (minim 16): 25
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Dontyoufear
5. Clasa / Rasa: Warlock / Goblin
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dontyoufear
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Destruction 403 / Destruction PVP 401
8. Profesii: Tailoring / Blacksmithing
9. Microfon + ts3: Mic nu , ts da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): Phenom x4 , ENGTS450 1 GB DDR5, 4 GB DD3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc warlock inca de pe vanilla si intodeauna mi-a placut destruction.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Joc la critical, deoarece aduce cel mai mare adaos de dps, cel putin pe freakz.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Conflagrate, Incinerate, Immolate.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Dintre bossi prezenti nu este nici unul la care sa nu cunosc scriptul.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nici unul.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Reckoning, lipsa de activitate si de interes din partea unora dintre membrii guildei.
17. Cate ore joci wow pe zi? Nu as putea sa dau un numar exact, nu am o anumita limita sau o regula. Cand am raiduri de facut stau cat este necesar.Cand am cd-uri intru mai rar.
18. La ce ora te culci de obicei? Pe la 4 dimineata. Dar lafel nu este o regula fixa.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Facultate.
22. De ce The Betrayers: Deoarece doresc o guilda capabila de progress.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Pt. ca stiu scriptul fara probleme si pt ca nu o sa incurc pe nimeni in raiduri sau in afara lor.
24. Descrie-te in 2,3 randuri Nu cred ca este foarte relevant si nici nu imi place sa ma descriu singur, sper ca nu este o problema necompletarea acestor spatii.
RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dj_fear99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2021 10:52)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 69, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 271.4
Votes: 17

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-12-2013, 19:30:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Nicu
2. Varsta:
16
3. Localitate:
Buftea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
Luni-Vineri: 16:00-23:00 ( a2a zi am liceu , in caz de event/raid stau mai multe on , nu e problema ) ; Sambata si Duminica: sunt on toata ziua
5. Clasa:
Shaman
6. Main Spec/OFF spec:
Resto/Enha
7. Link Armory*:
Click!
8. Screenshot cu Interfata*:
Click!
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Mi-a placut clasa heal dupa 3.3.5 -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW dupa Wotlk .. si am jucat putin si pe mop dar am luat ban .. -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in I.N.L. , dar au plecat ofiteri si guild leaderul pe mop .
12. Detalii PC*.
Pentium(R) Dual-Core CPU , 4 gb ram , AMD Radeon HD7750
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut o guilda cu progres pe hc , si am auzit ca sunteti o guilda foarte buna. -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Imi place sa fac glume(in limita bunului simt)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Katherine

[Wishmaster]



Status: Offline
(since 26-02-2017 12:12)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 300, Topics: 45
Location: Madrid

Reputation: 216.6
Votes: 34

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-12-2013, 20:15:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dj_fear99 wrote:
1. Nume IRL:
Nicu
2. Varsta:
16
3. Localitate:
Buftea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
Luni-Vineri: 16:00-23:00 ( a2a zi am liceu , in caz de event/raid stau mai multe on , nu e problema ) ; Sambata si Duminica: sunt on toata ziua
5. Clasa:
Shaman
6. Main Spec/OFF spec:
Resto/Enha
7. Link Armory*:
Click!
8. Screenshot cu Interfata*:
Click!
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Mi-a placut clasa heal dupa 3.3.5 -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW dupa Wotlk .. si am jucat putin si pe mop dar am luat ban .. -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in I.N.L. , dar au plecat ofiteri si guild leaderul pe mop .
12. Detalii PC*.
Pentium(R) Dual-Core CPU , 4 gb ram , AMD Radeon HD7750
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut o guilda cu progres pe hc , si am auzit ca sunteti o guilda foarte buna. -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Imi place sa fac glume(in limita bunului simt)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
-



/w Wisher/Wisherr in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad Alexandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2013 14:07)
Joined: 08 Dec 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Constanta

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 08-12-2013, 14:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Vlad
2. Varsta (minim 16): 18 ani
3. Localitate: Constanta
4. Nume In - Game: Zaguul
5. Clasa / Rasa: Hunter / Orc
6. Link armory: Link armory
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): 404 iLVL Survival
8. Profesii: Tailoring & Engineering
9. Microfon + ts3: ON
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4GB ram , HD4330 , Pentium T4300 2.1 Ghz @ Laptop (Rulez raids 10 & 25 fara probleme)
11. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca este cel mai bun spec pentru DPS momentan.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: 8% hit , 36.15 % haste (1.47 cast @ cobra shot) , full crit.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Serpent Sting , Black Arrow , Explosive Shot si ar veni si al 4 lea care este la fel de important ca celelalte 3 , Arcane Shot.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu la toti
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? Nu am probleme la nici un boss
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Heaven , INL , The Betrayers , GMs , etc.
17. Cate ore joci wow pe zi? Avand in vedere ca in ultimul timp nu prea mai am ce face pe wow , intru doar la raids si cand ma plictisesc de RL -
18. La ce ora te culci de obicei? 23:00-24:00
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: Interfata
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): Damage Done
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Sunt elev , deci cu scoala si in timpul liber wow , fifa , filme , muzica etc.
22. De ce The Betrayers : Pentru ca sunteti o guilda buna si vreau sa fac progres in ceea ce priveste noii bossi ce vor urma.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? Fiindca asa imi spune intuitia de hunter -
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Am 18 ani , 1 metru si 82 cm inaltime , ochi verzi , etc - , sunt elev in clasa a XI a , profilul mate-info , imi place sa invat , sa ma joc , sa ies cu prietenii etc....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndiAndi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 16:23)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 1

 
Post Posted: 10-12-2013, 02:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume:Andi
2. Varsta (minim 16):merg pe 18
3. Localitate:Piatra Neamt
4. Nume In - Game:Concubinding
5. Clasa / Rasa:Priest/Blood Elf
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Concubinding&&gn=HEAVEN&&group=2
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL):Disci 402,Shadow 403
8. Profesii:Tailoring,Inscription
9. Microfon + ts3:Este
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 ram,2.6 x2 core,1gb video
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?Ajuta raidul foarte mult.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste 12.50(pentru un tic penance)>Spirit 1.7k(e de ajuns, imi fac mana din Rapture)>Mastery>Crit.Sunt printre singurii disci care joaca pe mastery+crit.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Power Word (Shield),Prayer of Healing,Hymn of Hope(nu la-m pus primul deoarece pe disci nu e ca pe holy)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?Momentan stiu scriptu la toti cei bagati.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?toti sunt easy.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Minahonda(s-a spart),Heaven(Progres Slab.)
17. Cate ore joci wow pe zi?cat este nevoie petru terminarea unui raid sau altele.
18. La ce ora te culci de obicei?nu am ora .
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://tinypic.com/r/fenqmf/5
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):-
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Elev.
22. De ce The Betrayers:sunteti o guilda capabila.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?Imi cunosc clasa
24. Descrie-te in 2,3 randuri : sociabil,de treaba

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 06-07-2024, 13:01:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x