User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72999
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 14-09-2012, 10:51:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chilea15 wrote:
Nume ingame: Unholyvibe
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da,am absolut totul enchantat/soketat/reforjat +glyphs
Rasa: Undead
ItemLevel: 358
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : Da,am si ts3 si mic.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am inceput sa joc wow de pe TBC pe serverul C-Zone,era foarte cunoscut la acea vreme. Dupa ce a aparaut WOTLK am trecut pe un server privat (Toxic WoW),apoi am colindat mai multe servere pana am ajuns pe Freakz,iar de atunci am ramas aici. Joc Cataclysm de cand s-a lansat pe Freakz si cunosc toate scripturile.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Unholyvibe
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Deocamdata am la dispozitie 4-5 ore,dar dupa ce incepe facultatea voi fi mult mai activ pe seara,dupa ora 19
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales aceasta guilda deoarece as dori sa iau parte dintr-o comunitate activa si culta in domeniul WoW-ului si mai ales al PVE-ului. Consider ca este una dintre cele mai bune guilde de pe Evo,iar de aceea aspir sa fac parte din ea.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sllicer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2018 19:08)
Joined: 15 Sep 2012
Posts: 23, Topics: 5
Location: Germany

Reputation: 156.8
Votes: 6

 
Post Posted: 15-09-2012, 16:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Sllicer
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Combat
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: DA
Rasa: Troll
ItemLevel: 363
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :am inceput acum 5 ani sa joc wow pe servare private incepand cu TBC (pe insein-funservar) , apoi WOTLK (pe funservar.cc , hysteriawow , wizard si rowow ) dupa care am intrat pe Freakz (pve full) pe care joc pana in ziua de azi. Cata joc de cand e pe Freakz . (mentionez ca nu am experimentat toate scripturile de la raiduri pe hc)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sllicer
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 7-8 ore pe zi intre orele 13-17 si 21-01
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru simplu fapt ca am auzit ca sunteti o guilda civilizata , foarte bine organizata si capabila de raiduri .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 15-09-2012, 17:36:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sllicer wrote:
Nume ingame: Sllicer
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Combat
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: DA
Rasa: Troll
ItemLevel: 363
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :am inceput acum 5 ani sa joc wow pe servare private incepand cu TBC (pe insein-funservar) , apoi WOTLK (pe funservar.cc , hysteriawow , wizard si rowow ) dupa care am intrat pe Freakz (pve full) pe care joc pana in ziua de azi. Cata joc de cand e pe Freakz . (mentionez ca nu am experimentat toate scripturile de la raiduri pe hc)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sllicer
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 7-8 ore pe zi intre orele 13-17 si 21-01
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru simplu fapt ca am auzit ca sunteti o guilda civilizata , foarte bine organizata si capabila de raiduri .




ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dragoleana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2013 00:44)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

Post Posted: 23-09-2012, 22:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Ciorbistull
Clasa: Death Knight
Main Spec: Frost
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:354
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Ambele
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc din vanilla impreuna cu tatal meu, din pacate si el e fan...
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Ciorbistull
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Am destul, intru de la 9:30 la 11:00 si de la 7:15-7:30(depinde la cat ies de la liceu) zi de zi:P
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt ca e inspiration??? e cea mai buna guild pve dupa mine, si cu cei din inspiration pot face raidurile, nu ca alti inapti din alte guilds..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
convict_unico7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 16:36)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-09-2012, 23:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Flandy
Clasa: Warlock
Main Spec: Destro
Off Spec: Demo
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Gnome
ItemLevel: 357
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WotLK/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Flandy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : atat cat timp este nevoie, nu am restrictii
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca se fac raiduri bune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 24-09-2012, 18:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dragoleana wrote:
Nume ingame: Ciorbistull
Clasa: Death Knight
Main Spec: Frost
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:354
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Ambele
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc din vanilla impreuna cu tatal meu, din pacate si el e fan...
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ciorbistull
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Am destul, intru de la 9:30 la 11:00 si de la 7:15-7:30(depinde la cat ies de la liceu) zi de zi:P
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt ca e inspiration??? e cea mai buna guild pve dupa mine, si cu cei din inspiration pot face raidurile, nu ca alti inapti din alte guilds..


RESPINS

Posturi unite automat, 24-09-2012, 19:44:22

convict_unico7 wrote:
Nume ingame: Flandy
Clasa: Warlock
Main Spec: Destro
Off Spec: Demo
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Gnome
ItemLevel: 357
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WotLK/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Flandy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : atat cat timp este nevoie, nu am restrictii
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca se fac raiduri bune


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprian123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2017 19:43)
Joined: 15 Aug 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 5.8
Votes: 2

 
Post Posted: 29-09-2012, 20:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Yoduheal
Clasa: Prist
Main Spec:Shadow
Off Spec:Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 360
Varsta: 15 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti:Eu joc wow de 7 luni wow si stiu toate scripturile la bossi
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Yodauheal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW :Eu sunt mereu pe wow.
De ce ati ales InspiratioN ?: Imi place de InspiratioN pt ca e o guilda foarte serioasa in cea ce sta PVE-UL si raidueile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 30-09-2012, 16:30:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciprian123 wrote:
Nume ingame: Yoduheal
Clasa: Prist
Main Spec:Shadow
Off Spec:Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 360
Varsta: 15 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti:Eu joc wow de 7 luni wow si stiu toate scripturile la bossi
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Yodauheal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW :Eu sunt mereu pe wow.
De ce ati ales InspiratioN ?: Imi place de InspiratioN pt ca e o guilda foarte serioasa in cea ce sta PVE-UL si raidueile.



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Diaut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2012 16:37)
Joined: 12 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 12-10-2012, 15:56:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Diaut
Clasa:Druid
Main Spec:Resto
Off Spec:Balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Tauren
ItemLevel:357
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon -A
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :de cand a aparut tbc
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Diaut
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :4-5 ore chiar toata ziua in weekend
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunt seriosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 13-10-2012, 21:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diaut wrote:
Nume ingame:Diaut
Clasa:Druid
Main Spec:Resto
Off Spec:Balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Tauren
ItemLevel:357
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon -A
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :de cand a aparut tbc
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Diaut
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :4-5 ore chiar toata ziua in weekend
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunt seriosi


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dropc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2013 08:02)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2012, 15:49:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Dropc
Clasa: Hunter
Main Spec: Marksmanship
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel: 356
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : Da/da, Microfon incorporat in casti
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc 1an hunter/WotlK~2ani am facut tot inafara de LK 25n/hc/ Cata 1 an facut BOT FULL//BWD 10n/hc, 25n// BH 10n/25n
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : nu stiu de ce nu mi se vede armory?!!http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Dropc
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : nu am neaparat un timp anume predestinat pentru wow dar cand sunt anuntate raiduri sunt prezent la orice ora nu are importanta
De ce ati ales InspiratioN ?: Raspunsul ar fi foarte simplu , deoarece guildul este unul serios are si a avut succes pe toate patchurile si raidurile sunt serioase la fel ca si playerii.Multumesc anticipat , o zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2012, 18:17:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE PT TOATE CLASELE.......MINIM 360 ILVL!!

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 27-10-2012, 23:09:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariix wrote:
RECRUTARI DESCHISE PT TOATE CLASELE.......MINIM 360 ILVL!!


GENESIS HORDE PLAYERS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gicutza22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 16:09)
Joined: 23 Oct 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 28-10-2012, 09:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Manaslayer
Clasa: Mage
Main Spec: Arcane
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: BloodElf
ItemLevel: 359
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : ts da ,microfon nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotlk/cata
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Manaslayer&gn=Fear%20the%20Voodoo
http://imageshack.us/photo/my-images/171/wowscrnshot102812085153.jpg/
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : intre orele 17-22
De ce ati ales InspiratioN ?: am ales inspiration deoarece este o guilda de lvl mare si cel mai important de pve

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
murz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 08:46)
Joined: 06 Feb 2010
Posts: 493, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 628.4
Votes: 21

     
Post Posted: 28-10-2012, 09:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Shadomize
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: undead
ItemLevel: 359
Varsta: 23, sunt la master -
Teamspeak 3 / Microfon : ts da ,microfon nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de pe tbc, spriest joc de pe lk unde am inceput cu un priest icantheal pana in preazent, am circa 4 ani de experienta spirest in PVE
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shadomize



Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : fiind la master, am ore doar 2 zile in rest am destul timp, pot fi prezent la raidurile programate
De ce ati ales InspiratioN ?: am ales inspiration pt ca stiu guilda de mult, e o guilda capabila de prgres. Vreau sa ma alatur voua pt ca vreau sa fac parte dint-o comunitate sociabila dornica de progrs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 29-09-2024, 12:26:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x