User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72966
DennySxxL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2014 15:08)
Joined: 26 Aug 2010
Posts: 152, Topics: 18
Location: Craiova

Reputation: 176.2
Votes: 7

 
Post Posted: 20-01-2013, 17:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: DennyS
Clasa: Warrior
Main Spec: DPS
Off Spec: tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: orc
ItemLevel: 370
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : jucat cam 2 luni vanilla , in rest tot pana in prezent ( tbc , wotlk , cataclysm full toate )
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dennys
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in jur de 4-5 ore , seara cel mai mult timp
De ce ati ales InspiratioN ?: Caut guild unit , si cu progres considerabil in pve , si va cunosc deja . Sunt fost gm , offiter in We Play Naked . stima



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 20-01-2013, 17:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DennySxxL wrote:
Nume ingame: DennyS
Clasa: Warrior
Main Spec: DPS
Off Spec: tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: orc
ItemLevel: 370
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : jucat cam 2 luni vanilla , in rest tot pana in prezent ( tbc , wotlk , cataclysm full toate )
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dennys
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in jur de 4-5 ore , seara cel mai mult timp
De ce ati ales InspiratioN ?: Caut guild unit , si cu progres considerabil in pve , si va cunosc deja . Sunt fost gm , offiter in We Play Naked . stima


Acceptat /w me in game!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h4ck*Spider

[Pro Runescaper]



Status: Offline
(since 09-12-2019 16:59)
Joined: 05 Jun 2009
Posts: 475, Topics: 36
Location: Cluj

Reputation: 738.9
Votes: 21

     
Post Posted: 26-01-2013, 02:15:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Evomage
Clasa: mage
Main Spec: fire
Off Spec: arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blood elf
ItemLevel: 370
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : da/da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 3-4 luni pana in prezent, dar capabil de raiduri H
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Evomage
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 1-5+ore/zi, in general dupa orele 15-16
De ce ati ales InspiratioN ?: caut un guild capabil, unde se fac raiduri cu oameni seriosi, si unde se poate evolua in timp (atat pe partea legata de gear cat si in interiorul guildei).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 26-01-2013, 02:46:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

h4ck*Spider wrote:
Nume ingame: Evomage
Clasa: mage
Main Spec: fire
Off Spec: arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blood elf
ItemLevel: 370
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : da/da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 3-4 luni pana in prezent, dar capabil de raiduri H
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Evomage
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 1-5+ore/zi, in general dupa orele 15-16
De ce ati ales InspiratioN ?: caut un guild capabil, unde se fac raiduri cu oameni seriosi, si unde se poate evolua in timp (atat pe partea legata de gear cat si in interiorul guildei).


Acceptat /w me in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hteck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:37)
Joined: 05 Apr 2011
Posts: 28, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 88
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2013, 15:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Hteck
Clasa: Hunter
Main Spec: Marksmanship
Off Spec: Beast Mastery
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel: 369
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Cataclysm : bwd 25hc / bot 25hc(in afara de council)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hteck
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4-5 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca este o guilda serioasa cu oameni capabili si as vrea sa fiu unul dintre acei oameni.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 27-01-2013, 09:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hteck wrote:
Nume ingame: Hteck
Clasa: Hunter
Main Spec: Marksmanship
Off Spec: Beast Mastery
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel: 369
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da/Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Cataclysm : bwd 25hc / bot 25hc(in afara de council)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hteck
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4-5 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca este o guilda serioasa cu oameni capabili si as vrea sa fiu unul dintre acei oameni.
i

ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkBlader

[Rappy™]



Status: Offline
(since 10-02-2022 16:30)
Joined: 15 Dec 2010
Posts: 183, Topics: 13
Location: In ^D^A^R^K^

Reputation: 109.5
Votes: 9

   
Post Posted: 27-01-2013, 20:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Fanvak
Clasa: Druid
Main Spec: Restoration
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Desigur. -
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363-365 pe acolo . (old patch gear) , doar ceva iteme din FL trash. Reputație nu am încã.
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am jucat pe TBc , WotLK și Cataclysm de asemenea.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fanvak (Mie unul nu îmi merge Armory )
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 3-4 ore pe zi pânã la 5-6 în weekend la raidurile mari. (no more tries. - ) Orele la care pot fi on de obicei sunt între 20:00-00:00 , dar pot intra și la alte ore dacã este nevoie de mine.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru cã am fãcut parte din aceastã guildã și pe WotLK și pe Cataclysm (4.0.6a) și mereu a fost o guildã serioasã , cu un progres rapid , ceea ce îmi doresc și eu. În plus cunosc majoritatea staff-ului și știu cu ce se mãnâncã raid-urile in InspiratioN , reguli , sistem dkp etc.

Vreau sã menționez cã nu am dat leave guild niciodatã , doar când se anunța cã majoritatea staff-ului ia pauzã , perioade de inactivitate sau ceva de genu ãsta , eu apucându-mã de PvP între timp . De asemena nu am fost dat afarã niciodatã din guild. -

Peace Sign



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-01-2013, 21:06:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkBlader wrote:
Nume ingame: Fanvak
Clasa: Druid
Main Spec: Restoration
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Desigur. -
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363-365 pe acolo . (old patch gear) , doar ceva iteme din FL trash. Reputație nu am încã.
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am jucat pe TBc , WotLK și Cataclysm de asemenea.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fanvak (Mie unul nu îmi merge Armory )
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 3-4 ore pe zi pânã la 5-6 în weekend la raidurile mari. (no more tries. - ) Orele la care pot fi on de obicei sunt între 20:00-00:00 , dar pot intra și la alte ore dacã este nevoie de mine.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru cã am fãcut parte din aceastã guildã și pe WotLK și pe Cataclysm (4.0.6a) și mereu a fost o guildã serioasã , cu un progres rapid , ceea ce îmi doresc și eu. În plus cunosc majoritatea staff-ului și știu cu ce se mãnâncã raid-urile in InspiratioN , reguli , sistem dkp etc.

Vreau sã menționez cã nu am dat leave guild niciodatã , doar când se anunța cã majoritatea staff-ului ia pauzã , perioade de inactivitate sau ceva de genu ãsta , eu apucându-mã de PvP între timp . De asemena nu am fost dat afarã niciodatã din guild. -

Peace Sign


Deasemenea te Accept-


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bankay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2017 08:03)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 60, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 120
Votes: 3

 
Post Posted: 31-01-2013, 09:44:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Kimodk
Clasa: DeathKnight
Main Spec: Frost
Off Spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: DA
Rasa: Gnom
ItemLevel: 364
Varsta: 30
Teamspeak 3 / Microfon : DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : experienta multa nu am, doar ca eu vin de pe original, si nu se intelege originalul cu acesta, si am jucat 1 an si jumatate pe original si pe acesta sunt de vreo 1 luna si ceva.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kimodk
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cand sunt la munca 3 - 4 ore pe seara (adica daca vin la 10 noaptea de la munca pana pe la vreo 1 - 2 noaptea) cand sunt liber mai tot timpul.
De ce ati ales InspiratioN ?:
Pentru ca un prieten de al meu mi-a spus ca sunteti o guilda serioasa, oameni seriosi, stiti sa faceti diferenta intre in-game si viata reala. Si doresc sa imi pot pune in aplicare cunostiintele mele in aceasta guilda si unde se fac raiduri cu oameni seriosi, si unde se poate evolua in timp (atat pe partea legata de gear cat si in interiorul guildei).. Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 31-01-2013, 09:54:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bankay wrote:
Nume ingame: Kimodk
Clasa: DeathKnight
Main Spec: Frost
Off Spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: DA
Rasa: Gnom
ItemLevel: 364
Varsta: 30
Teamspeak 3 / Microfon : DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : experienta multa nu am, doar ca eu vin de pe original, si nu se intelege originalul cu acesta, si am jucat 1 an si jumatate pe original si pe acesta sunt de vreo 1 luna si ceva.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kimodk
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cand sunt la munca 3 - 4 ore pe seara (adica daca vin la 10 noaptea de la munca pana pe la vreo 1 - 2 noaptea) cand sunt liber mai tot timpul.
De ce ati ales InspiratioN ?:
Pentru ca un prieten de al meu mi-a spus ca sunteti o guilda serioasa, oameni seriosi, stiti sa faceti diferenta intre in-game si viata reala. Si doresc sa imi pot pune in aplicare cunostiintele mele in aceasta guilda si unde se fac raiduri cu oameni seriosi, si unde se poate evolua in timp (atat pe partea legata de gear cat si in interiorul guildei).. Multumesc anticipat.


Acceptat! /w Shtrumfitza ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 05-02-2013, 10:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Fireworrks
Clasa: Death Knight
Main Spec: Frost
Off Spec: Unholy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Socket si glyph. cum am trecut pe 4.3.4 trebe sa refac gear si enchants tot odata
Rasa: Worgen
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk pe freakz. tot facut inafara de LK25hc. Cata tot pe 4.0.6
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :Armory Link
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :in fiecare zi dupa ora 15.In weekend toata ziua.
De ce ati ales InspiratioN ?Am mai fost in guild pana cand pakman a ales sa dea disband si sa se mute tot guildul pe exodus. eu nu am vrut sa trec pe exodus deoarece am prieteni si m-am obisnuit pe genesis.Din cate tin eu minte ati fost si pe evolution. De atunci am intrat eu si sa transferat pe genesis, atunci m-am transferat si eu. Asa tin eu minte, totusi a fost de mult.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 05-02-2013, 13:22:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

problema e ca noi suntem la hoarda...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 08-02-2013, 11:02:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin minte ca erati la ally... my bad... anyway daca imi cresc un char la horde sii pun ceva pe el se poate sa intru ?- nu stiu daca isi mai aminteste cineva de mine ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 08-02-2013, 12:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se poate. eu imi aduc aminte -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 10-02-2013, 12:26:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INCEPAND DE ASTAZI VOM RECRUTA DOAR PLAYERI PVE CU ITEMLEVEL MINIM 378i - gearati PVE (poate 1 piesa , 2 pvp unde este cazul sa fie mai bune decat pve , momentan)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 27-09-2024, 20:26:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x