User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message34807
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-10-2012, 02:14:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheJok wrote:
1.Prenume IRL: Catalin
2.Varsta: 21 (almost 22)
3.Nume Ingame: Snugglebuneh
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Protection/Retribution
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Snugglebuneh
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Prima data am jucat wow pe TBC 2.1 warrior tank.Pe LK am trecut la Paladin tank si de atunci pana in prezent, am tankat cu toti platerii (warrior, paladin, dk).Imi place 'meseria' de tank pt ca imi permite sa ma iau taurul de coarne iar specul de retri e asa, de fluiereala.Deobicei ca offspec foloseam Holy dar am zis sa incerc ceva nou.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In general dupa ora 7 sunt disponibil pt PVE, in fiecare zi, pana pe la ora 12-1.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Brotherhood si Wicked au fost guildele in care am avut activitate maxima.Motivul, s-au destramat.Am mai incercat si guilde precum I Need a Life si Light of Dawn, frumos PVE si bine organizate dar nu ma simteam eu ok acolo dpdv al atmosferei din timpul raidului.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Nu vad vre-un motiv sa nu -.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am un laptop cu un CPU de 2,4 GHz dual core, o palca video Ati de 1 gbVRam, 3 GB Ram si restu -.Microfon incorporat.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Deadly Boss Mod (DBM)
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt o persoana prietenoasa careia ii plac oamenii (suna ciudat).Pe langa asta imi place mult sa desenez chestii, gen personaje and stuff si optez pt o slujba in domeniul jocurilor video, ci anume Concept Artist (m-am apucat din timp).Imi place sa-mi petrec timpul liber cu prietena and do lots of stuff -.Si...imi plac iepurii!!!
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Pass (daca e nevoie fac update)

MS frumos!Cheers!



Acceptat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2012 14:15)
Joined: 14 Oct 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 14-10-2012, 09:35:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: alex
2.Varsta: 15
3.Nume Ingame: superhealer
4.Clasa: druid
5.Main Spec / Offspec: resto(ms)/feral/balance(off spec)
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Superhealer
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pai am ales sa am main specul resto deoarece cand m-am apucat sa joc cataclysm erau la mare cautare healeri...apoi le-am dezvoltat si pe celelate
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): cat e nevoie nu am un program prestabilit
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The revengers(mam lasat) pride(nu e genul meu de guilda)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: pai am auzit ca sunt multi din fosti membri ai guilderi ,,Randoms'' de pe lk iar in aceea guilda erau oameni foare capabili si glumeti
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): ts on/mic on/procesor dual core de 2.80,ram ddr3 2 gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: dbm si intrerupt barr
13.Cateva cuvinte despre tine: sunt capabil,imi plac glumele si imi place sa-l respect pe cel care ma respecta
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :
Stiu ca nu aveti nevoie de druizi in guilda,si imi cer scuze ca va ocupt timpul cu cererea mea dar am zis sa incerc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-10-2012, 10:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Low gear. Respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wanksta

[DeepHouseBabe]



Status: Offline
(since 14-01-2015 05:47)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2852, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 63

Post Posted: 14-10-2012, 12:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Cristy

2.Varsta: 17

3.Nume Ingame: Skyro

4.Clasa:


5.Main Spec / Offspec:


6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skyro

7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Acesta imi place

8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Destul

9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): HKP, activitate=0 , colegialitate=0,s.a.m.d

10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Am o amanta (CLARA) in guild + progress pve + fun + more friends de ce nu ... etc -
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): ts on/mic on/procesor 4gb ram . procesor dual core...etc..merge bine , nu am probleme cu fps sau sa mi se blocheze,etc

12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: dbm si intrerupt barr : Atlas loot , cooldowns,recount,dbm,gladiatorssa,lunijintreruped,losecontrol

13.Cateva cuvinte despre tine: elev clasa a 11a , imi petrec majoritatea timpului cu iubita/prietenii , sunt un tip ambitios , imi place sa petrec,sa cunosc lume..etc

14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : [center]

P.S: Doresc sa mentionez ca nu am prea multe achiev @ HC dar stiu scripts , puteti sa ma intrebati orice . am 2 iteme pvp deoarece nu am alte optiuni momentan . am facut raiduri doar cu global si dupa cum stiti merge cam prost



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ell3na

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2016 20:41)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 54, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 14-10-2012, 18:55:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skyro ReSpInS


Momentan NUMAI RECRUTAM HUNTERI ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 14-10-2012, 22:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari inchise
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lunasorab

[Regelee]



Status: Offline
(since 01-02-2013 16:51)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 92, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 4

Post Posted: 27-10-2012, 10:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: o sa fiu on doar in week-end , iar in week-end o sa stau ziua on seara nu stiu sigur ...
4. Clasa: Popa
5. Main Spec/OFF spec: shadow / disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hefaystos
7. Screenshot cu Interfata: Vezi 16
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Singuru de dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). int>hit(spirit)>haste(33%)>critical. Rotatie complicata . Gemming : 20 int+20 spirit 20 int+20 haste 40 int
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe lk nu aveam habar cu ce se mananca wow-ul , am invatzat pe cataclysm...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)~
12. Detalii PC: rezista
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Nu prea am chef sa scriu mult acum ...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu o sa fiu la fiecare raid doar in week-end dupamiaza si poate seara in caz ca nu ies in oras...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://postimage.org/image/6w1sgnoqf/


*** You!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2012, 11:08:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins. Recrutari inchise.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 23-11-2012, 14:36:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deschid recrutarile la inceput de 4.3

Cei care aveti de cand sa intrati, puneti mana si invatati tacticile din BH, Cele 3 heroice, Firelands, Dragon Soul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 04-12-2012, 23:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE

Recrutam orice clasa, orice spec. De ce? Pentru ca avem ceva planuri pentru 4.3 si poate din 10 oameni pe care ii recrutam, 1-2-3 o sa ii tinem pentru patchul ce urmeaza sa vina.

Ce asteptari avem de la voi:

Sa va stiti clasa.
Tactici 4.0.6 si sa aveti o idee despre cele de pe 4.3
De preferat sa ai peste 18 ani
PC bun, Conexiune internet stabila
Simtul umorului
Sa il acceptati pe Iisus drept salvatorul vostru.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krogeths

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2012 16:26)
Joined: 08 Dec 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 08-12-2012, 20:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara in primul rand!

1.Prenume IRL: Valentin
2.Varsta: 16
3.Nume Ingame: krogeth
4.Clasa: shaman
5.Main Spec / Offspec: Resto / elemental / enha
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Krogeth
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pai resto la inceput mi sa parut cel mai usor de imbracat si usor ,usor i-am descoperit frumusetea si necesitatea lui in raid si nu ma lasa ceilalti leaderi sa stau alceva si m-am invatat ca voi fi resto pana la final. Si elemental mi s-a parut o provocare.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Cat e nevoie pentru un raid.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Specii o banala cearta in nenumarate randuri.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pai,nu stiu,sincer chiar nu stiu,poate ca sunteti buni si uniti?
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3 on,dar mi s-a stricat microfonul in 2 zile imi iau alte casti,nu e o problema asta.Detalii pc : PRocesor dual-core 2gb ram,nu am probleme cu el merge super.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Recount,dbm,postal,power auras la council,quartz
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt om ca voi toti,imi place sa ma joc si sa acord 3-4 ore pe zi jocului,cand e nevoie.Cu script stiu tot ce e aparut,cat despre 4.3.4 nu ma grabesc decat cand se schimba sa invat un script,dar deobicei il invat cu o sapt inainte sa apara cand il va anunta pe site ca apare next boss ... ,inteleg repede script nu sunt greu de cap..
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Healer -


O seara buna !



Last edited by krogeths on 08-12-2012, 21:08:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian9219

[Splice]



Status: Offline
(since 26-05-2019 17:02)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 105, Topics: 16
Location: Vaslui City

Reputation: 90.4
Votes: 16

     
Post Posted: 08-12-2012, 20:57:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Adrian
2.20
3.Powerhors
4.Dud
5.Main Spec / Offspec: Resto(main)/ Feral tank/Balanace
6.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Powerhors
7.Am ales resto pentru ca ma inteleg cu el...si el cu mine - / Feral tank- ma tenteaza sa fiu tank. imi place:D / Balance- imi place si dps...- dar mai mult pvp joc pe el:D
8.Apoi cand o sa fie nevoie de mine o sa fiu on:D
9.Am jucat o perioada shaman si am fost prin InspiratioN apoi o revenit fosta mea guilda de pe wotlk TheCouncil dar am2 au intrat in hibernare. Spre final am ales sa-l duc la aly pentru Showdown dar am fost inactiv o perioada. Acu revin la fosta mea dragoste(mare dragoste) druidu:D
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:
11.Ts:ON/Micro:ON/Hardware:placa video:512,2 giga ram, procesoru e mai vechi:-? pentium 4...3,00GHz
12.Power Auras,Quartz,DBM,Forte,MSBT,OmniCC....
13.Pei invat repede orice,sunt putin impulsiv,nu prea tin la glume nesarate, social:-? cred:)), restu o sa le descoperiti singuri:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-12-2012, 21:25:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrian9219 wrote:
1.Adrian
2.20
3.Powerhors
4.Dud
5.Main Spec / Offspec: Resto(main)/ Feral tank/Balanace
6.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Powerhors
7.Am ales resto pentru ca ma inteleg cu el...si el cu mine - / Feral tank- ma tenteaza sa fiu tank. imi place:D / Balance- imi place si dps...- dar mai mult pvp joc pe el:D
8.Apoi cand o sa fie nevoie de mine o sa fiu on:D
9.Am jucat o perioada shaman si am fost prin InspiratioN apoi o revenit fosta mea guilda de pe wotlk TheCouncil dar am2 au intrat in hibernare. Spre final am ales sa-l duc la aly pentru Showdown dar am fost inactiv o perioada. Acu revin la fosta mea dragoste(mare dragoste) druidu:D
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:
11.Ts:ON/Micro:ON/Hardware:placa video:512,2 giga ram, procesoru e mai vechi:-? pentium 4...3,00GHz
12.Power Auras,Quartz,DBM,Forte,MSBT,OmniCC....
13.Pei invat repede orice,sunt putin impulsiv,nu prea tin la glume nesarate, social:-? cred:)), restu o sa le descoperiti singuri:D


Adrian, RESPINS. Te primim cu colindul, pana atunci, parasesti Master Chef.

Posturi unite automat, 08-12-2012, 21:25:24

krogeths wrote:
Buna seara in primul rand!

1.Prenume IRL: Valentin
2.Varsta: 16
3.Nume Ingame: krogeth
4.Clasa: shaman
5.Main Spec / Offspec: Resto / elemental / enha
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krogeth
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pai resto la inceput mi sa parut cel mai usor de imbracat si usor ,usor i-am descoperit frumusetea si necesitatea lui in raid si nu ma lasa ceilalti leaderi sa stau alceva si m-am invatat ca voi fi resto pana la final. Si elemental mi s-a parut o provocare.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Cat e nevoie pentru un raid.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Specii o banala cearta in nenumarate randuri.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pai,nu stiu,sincer chiar nu stiu,poate ca sunteti buni si uniti?
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3 on,dar mi s-a stricat microfonul in 2 zile imi iau alte casti,nu e o problema asta.Detalii pc : PRocesor dual-core 2gb ram,nu am probleme cu el merge super.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Recount,dbm,postal,power auras la council,quartz
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt om ca voi toti,imi place sa ma joc si sa acord 3-4 ore pe zi jocului,cand e nevoie.Cu script stiu tot ce e aparut,cat despre 4.3.4 nu ma grabesc decat cand se schimba sa invat un script,dar deobicei il invat cu o sapt inainte sa apara cand il va anunta pe site ca apare next boss ... ,inteleg repede script nu sunt greu de cap..
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Healer -


O seara buna !


Valentin, ACCEPTAT. O saptamana de proba, dupa care vom stabili daca Dumnezeu e cu tine sau nu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 08-12-2012, 23:45:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Alex
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Exorder
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire (pve) / Frost (pvp)
6.Link armory: Aici link de pe armory
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Fire > Arcane
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Cat este nevoie . Nu am un nr de minute/ore pe zii .
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Hmm aici pe Genesis nu am mai fost intr-o guilda de PvE . Ground Zero pe Evo / Exodus si inca cateva care acum numai exista dar aveau progres la timpu lor (Might and Magic , etc)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Doresc un guild bun pentru progres , dar si pentru a cunoaste lume noua .
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre pardea de Hardware o duc binisor . Am 35-40 FPS (joc cu totu' la low + 2-3 macrouri pentru a reduce detaliile luate dintr-un tutorial )
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: In pve doar Deadly Boss Mode
13.Cateva cuvinte despre tine: OK , aici vroiam sa ajung . Deci , la inceput de Cataclysm am avut acest character pe Evolution ca main char , iar dintr-o prostie am luat ban permanent . Mi-am refacut alt char pe Exodus , am fost cu acel char(cel de pe exodus) aici vreo 2-3 luni , apoi l-am transferat iar acolo (in tot acest timp , au fost scoase toate banurile din partea lu' Shokeru). In vara am luat o pauza 2-3 luni de la wow , acum am revenit iar . Apoi am aflat cum ca pot sa-mi transfer charu de pe Evolution pe Genesis sau Exodus , asa ca am ales Genesis . Nu prea am gear , dar cunostinte despre wow am destule . Pe Wotlk am ajuns pana la stadiu de 25N LK si 10 HC pe mage si 25hc pe un rogue pe care nu mai joc de foarte mult timp . Pe Cata am ajuns undeva la Maloriak cand doar ce se bagase acest boss cred Thinking .Am citit aici in subforum un anunt de al lui Kos cum ca acceptati si playeri "Social" , as dori sa intru cu acest rank in guild iar pe parcurs sa fac gear (momentan fac reputatii si cu ce mai iau de prin AH/global . HF / Good luck !
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Imi pare rau dar nu am .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chio_24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2012 13:22)
Joined: 26 Sep 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 09-12-2012, 12:53:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Ionut
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Huntermoafuk
4.Clasa: Hunter
5.Main Spec / Offspec: MM/BM
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Huntermoafuk
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Deoarece scot cel mai bun dps pe acest spec
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 3-4 ore in timpul saptamani ,weekend 5+
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Awaken,Divinity(motivul a fost ca nu am mai avut timp sa joc in ultima vreme)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Am auzit ca este un guild bun cu playeri detreaba .
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Intel(R) Pentium 4; 3.1 GHZ 3 GB of RAM --TS3,microfon am...-
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: JS hunter`s bar,Recount,spellflash ,DBM(wotlk,cata)
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :IMG: http://img402.imageshack.us/img402/9137/wowscrnshot120912123902.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-09-2024, 01:37:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x