User
Pass
2FA
 
 

Recrutari

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1599
Atlantis94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2018 14:26)
Joined: 13 Jul 2013
Posts: 46, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 118.8
Votes: 4

 
Post Posted: 27-08-2013, 14:43:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

Tanki:
Death Knight
Paladin
Druid

Healeri:
Druid
Shaman
Priest
Paladin

DPS:
Druid
Warrior
Shaman
Mage
Hunter
Warlock
Rogue
Paladin



Înainte sa aplici pentru Kings Army este bine sa stii câte ceva despre noi.

Consideram acest lucru important mai ales pentru ca odata cu nivelul de performanta PvE al guildei a crescut si numarul celor care îsi doresc performante similare (dar nu le pot avea) si, implicit, numarul zvonurilor rautacioase/denigratoare despre noi.

I. În Kings Army nimic nu este mai important decât efortul depus de fiecare membru la raid. Deci daca un palyer este chemat la raid si acesta este prea ocupat facand arene sau bg-uri, acesta(aceasta) isi va pierde dreptul de a participa la raiduri alaturi de Kings Army.

În Kings Army acest efort este sinergic. Adica efortul colectiv este constant mai mare decât suma eforturilor individuale. Mai simplu spus: nimeni nu cara pe nimeni în spate.

II. Kings Army impune respect.

În primul rând respectul fiecaruia pentru efortul celorlalti. Te vei simti prost sa fii singurul din raid care nu stie un script nou sau care a întârziat si vei avea grija sa nu se întâmple a doua oara.
Apoi respectul de sine. Te vei simti bine sa faci parte dintr-o echipa care functioneaza ca un ceas, care rezolva rapid si eficient orice problema aparuta în raid.

III. Cautam solutii la probleme, nu vinovati.

Pentru noi este important sa gestionam eficient resursele raidului respectiv, nu sa avem doar raiduri OP. Si reusim, în proportie covârsitoare.

IV. Ca sa rezisti în Kings Army trebuie sa îndeplinesti OBLIGATORIU doua conditii:

a) Sa fii printre cei mai buni în clasa/specul tau (iLvl 380+ si best in raid-slot cu guilda actuala este, de regula, un bun punct de plecare). Poti obtine detalii specifice (cifre) de la class-master. (Receptivitatea la sfaturi/sugestii confera un avantaj aici.)

b) Sa nu suferi*. Suferinta este rezultatul unei maladii iar maladiile sunt periculoase pentru sanatatea guildei. Pot fi cronice si/sau contagioase. Prin urmare, le extirpam rapid.

Kings Army se bazeaza pe reguli. Regulile sunt aceleasi pentru toata lumea, inclusiv pentru cei din conducerea guildei.



Aplicatie pentru recrutare:
1. Nume character:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
5. Clasa:
6. Main Spec/OFF spec:
7. Link Armory*:
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum:
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
13. Detalii PC***:
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:

*Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.
**De preferat interfata de party/raid.
***Asta inseamna Componente, Conexiune Internet, OBLIGATORIU UN MICROFON FUNCTIONAL.


Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
Clairee(Prometerium), Shoka(Nellf), Atlantis94(Fortuna)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkwind

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2016 13:45)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 108, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -298.7
Votes: 15

 
Post Posted: 30-08-2013, 17:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character:Darkwiind
2. Varsta:23
3. Localitate:Strehaia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):depinde de treaba pe care o am
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Retry holy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkwiind
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: pentru ca da tare
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):Hit crit mastery 123 Q S-F si e win
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Stiu tactici
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Showdown Best guild ever with best chicks in it. Restul guildeler in care am fost au fost niste retardati si jumatate
13. Detalii PC***: i5, 4g Ram 2g placa video
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca nu sunt idioti ca in guildele celalalte
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Somer in romania
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Invite in guilda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shoka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2014 14:45)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 52, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 5

 
Post Posted: 30-08-2013, 17:56:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkwind wrote:
1. Nume character:Darkwiind
2. Varsta:23
3. Localitate:Strehaia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):depinde de treaba pe care o am
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Retry holy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkwiind
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: pentru ca da tare
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):Hit crit mastery 123 Q S-F si e win
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Stiu tactici
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Showdown Best guild ever with best chicks in it. Restul guildeler in care am fost au fost niste retardati si jumatate
13. Detalii PC***: i5, 4g Ram 2g placa video
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca nu sunt idioti ca in guildele celalalte
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Somer in romania
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Invite in guilda





Acceptat
/w Fortuna,Nellf,Prometerium-in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillerSeby

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2013 12:57)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35
Votes: 1

 
Post Posted: 31-08-2013, 12:02:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character:Torn
2. Varsta: 16
3. Localitate: Lugoj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pe zi 2-3 ore
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: frost, viitor unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Torn
8. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/nxoke074l/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Imi place mult bursturile acestuia
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): diseazuri,obliterate ,frost etc
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Cunosc scripturile
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
13. Detalii PC***: 2g rami dual core
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Intrucat doresc sa fac cat mai multe raiduri cu playeri ce isi cunosc clasa
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): elev
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sper sa intru in guilda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hachu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2017 18:46)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 2

 
Post Posted: 31-08-2013, 12:09:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character:Healless
2. Varsta:16
3. Localitate:Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pe zi 4-12 ore pe sapt 3-4 zile (chiar 5)
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Retribution
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Healless
8. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/29/4fkr.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum:Pentru ca imi place sa joc heal deoarece chiar simt ca fac ceva
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):Stats Inteligence si spirit sunt baza , cred ca pe orice paladin nu doar holy , talentele , recunosc ca am fost ajutat , iar dupa ceva tmp am reusit sa imi dau seama de ce mi s-a spus ca unele nu imi sunt de folos iar altele imi sunt
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):nu am prea avut probleme jucand DPS pe original (din TBC am inceput sa descifrez jocul , pana la inceputul Cata cand am simtit ca nu se merita sa mai platesti) , dar acum incerc pe freakz sa invat heal
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): No Guns Blazing (cearta cu un prieten de al meu care era GM pe atunci , din cate imi aduc aminte era Sharky numele)
13. Detalii PC***: am 4 , nu prea am timp sa citesc ce au toate (sub I3 nu e nici unul oricum , pana la I5)
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:pentru am reinvata Pve Si noile scripturile alaturi de alti oameni
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):cel mai mult , timpul liber il petrec pe WoW sau LoL sau alte jocuri , sunt in al doilea an de liceu
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):1)nu as dori sa fiu blamat pentru ceva , mai ales in raiduri , deoarece , nu se merita , de ce sa strici nervii cuiva in loc sa reincerci raidul in timpul in care tipi si enervezi un om sau pe toata lumea (acesta este motivul pentru care m-am certat cu Sharky in No Guns Blazing)
2) as dori invite !
Sper ca am scris tot ce trebuia si ca nu incurc pe nimeni cu romanul de mai sus



Last edited by hachu on 31-08-2013, 12:37:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shoka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2014 14:45)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 52, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 5

 
Post Posted: 31-08-2013, 12:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KillerSeby wrote:
1. Nume character:Torn
2. Varsta: 16
3. Localitate: Lugoj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pe zi 2-3 ore
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: frost, viitor unholy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Torn
8. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/nxoke074l/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Imi place mult bursturile acestuia
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): diseazuri,obliterate ,frost etc
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Cunosc scripturile
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):
13. Detalii PC***: 2g rami dual core
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Intrucat doresc sa fac cat mai multe raiduri cu playeri ce isi cunosc clasa
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): elev
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sper sa intru in guilda



Acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clairee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2013 12:54)
Joined: 30 Jun 2013
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 2

 
Post Posted: 31-08-2013, 12:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hachu wrote:
1. Nume character:Healless
2. Varsta:16
3. Localitate:Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pe zi 4-12 ore pe sapt 3-4 zile (chiar 5)
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/Retribution
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healless
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum:Pentru ca imi place sa joc heal deoarece chiar simt ca fac ceva
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):Stats Inteligence si spirit sunt baza , cred ca pe orice paladin nu doar holy , talentele , recunosc ca am fost ajutat , iar dupa ceva tmp am reusit sa imi dau seama de ce mi s-a spus ca unele nu imi sunt de folos iar altele imi sunt
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):nu am prea avut probleme jucand DPS pe original (din TBC am inceput sa descifrez jocul , pana la inceputul Cata cand am simtit ca nu se merita sa mai platesti) , dar acum incerc pe freakz sa invat heal
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): No Guns Blazing (cearta cu un prieten de al meu care era GM pe atunci , din cate imi aduc aminte era Sharky numele)
13. Detalii PC***: am 4 , nu prea am timp sa citesc ce au toate (sub I3 nu e nici unul oricum , pana la I5)
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:pentru am reinvata Pve Si noile scripturile alaturi de alti oameni
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):cel mai mult , timpul liber il petrec pe WoW sau LoL sau alte jocuri , sunt in al doilea an de liceu
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):1)nu as dori sa fiu blamat pentru ceva , mai ales in raiduri , deoarece , nu se merita , de ce sa strici nervii cuiva in loc sa reincerci raidul in timpul in care tipi si enervezi un om sau pe toata lumea (acesta este motivul pentru care m-am certat cu Sharky in No Guns Blazing)
2) as dori invite !
Sper ca am scris tot ce trebuia si ca nu incurc pe nimeni cu romanul de mai sus

Acceptat!Dai /w la Prometerium ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shorick

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2017 13:14)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 22, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 2

 
Post Posted: 31-08-2013, 16:08:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character: Shorick
2. Varsta: 22 ani
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu pot spune o anumita perioada de timp pe care o am la dispozitie, cand va fi nevoie voi incerca sa stau la dipozitia voastra. Pot juca si 8 ore incontinuu, poate va fi o zi in care nu voi intra deloc.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Mainspec Tank, offspec Resto (inca nu e definitivat in totalitate)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shorick
8. Screenshot cu Interfata**: http://www.girlshare.ro/32796688.1
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Am jucat aproximativ toate clasese de tank pe parcursul mai multe expansiuni WoW; in Cataclysm druid-ul tank mi se pare foarte chalenger, de aceea l-am si ales.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Ca rotatie dps Mangle - Lacerate 3x - Pulverize pentru increase crit strike.
AoE: ca AoE dmg adaug in rotatie Maul, Swipe si Trash.
Spell-uri defensive: Barkskin, Survival Instincts, Frenzied regeneration.
Extra dmg/rage: Berserk, Enrage all the time.
Eu ca statusuri principale ma axez pe Agility+stamina (gems). Voi renunta la Stamina in momentul in gearul imi va permite. Reforge in Dodge.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput sa joc din expansiunea TBC, de-a lungul timpului am jucat si pe retail. Progres pe retail mai putin, insa pe alte servere private am omorat toti bosii importanti din fiecare expansiune.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Din toate guildele prin care am umblat si care mi-a placut a fost Opus Dei, insa din motive obiective am fost nevoit sa fac pauza in a juca, nu am putut anunta ofiterii si prin urmare m-au dat afara din guilda
13. Detalii PC***: HP ProBook 4540s, 4Gb RAM, AMD radeon 2Gb, Procesor i5 2500 MHz, microfon incorporat.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: De cand am revenit in lumea WoW-ului tot caut o guilda serioasa, care sa fac progres pe plan PvE. Din mai multe guilde incercate am iesit dezamagit si asa am ajuns la dumneavoastra.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student in Bacau la Facultatea de Inginerie, profil Calculatoare si Tehnologia Informatiei. In paralel, in timpul liber practic muzica si dansurile populare traditionale romaneste, sub postul de instructor-dansator.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sunt un player inrait de World of Warcraft, am avut o perioada in care eram si addicted si imi doresct din tot sufletul ca, in cazul in care sunt acceptat intre voi, sa nu fiu dezamagit, sa nu va dezamagesc si sa fac cat mai mult progres alaturi de voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shoka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2014 14:45)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 52, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 5

 
Post Posted: 31-08-2013, 16:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shorick wrote:
1. Nume character: Shorick
2. Varsta: 22 ani
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu pot spune o anumita perioada de timp pe care o am la dispozitie, cand va fi nevoie voi incerca sa stau la dipozitia voastra. Pot juca si 8 ore incontinuu, poate va fi o zi in care nu voi intra deloc.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Mainspec Tank, offspec Resto (inca nu e definitivat in totalitate)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shorick
8. Screenshot cu Interfata**: http://www.girlshare.ro/32796688.1
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Am jucat aproximativ toate clasese de tank pe parcursul mai multe expansiuni WoW; in Cataclysm druid-ul tank mi se pare foarte chalenger, de aceea l-am si ales.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Ca rotatie dps Mangle - Lacerate 3x - Pulverize pentru increase crit strike.
AoE: ca AoE dmg adaug in rotatie Maul, Swipe si Trash.
Spell-uri defensive: Barkskin, Survival Instincts, Frenzied regeneration.
Extra dmg/rage: Berserk, Enrage all the time.
Eu ca statusuri principale ma axez pe Agility+stamina (gems). Voi renunta la Stamina in momentul in gearul imi va permite. Reforge in Dodge.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput sa joc din expansiunea TBC, de-a lungul timpului am jucat si pe retail. Progres pe retail mai putin, insa pe alte servere private am omorat toti bosii importanti din fiecare expansiune.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Din toate guildele prin care am umblat si care mi-a placut a fost Opus Dei, insa din motive obiective am fost nevoit sa fac pauza in a juca, nu am putut anunta ofiterii si prin urmare m-au dat afara din guilda
13. Detalii PC***: HP ProBook 4540s, 4Gb RAM, AMD radeon 2Gb, Procesor i5 2500 MHz, microfon incorporat.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: De cand am revenit in lumea WoW-ului tot caut o guilda serioasa, care sa fac progres pe plan PvE. Din mai multe guilde incercate am iesit dezamagit si asa am ajuns la dumneavoastra.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student in Bacau la Facultatea de Inginerie, profil Calculatoare si Tehnologia Informatiei. In paralel, in timpul liber practic muzica si dansurile populare traditionale romaneste, sub postul de instructor-dansator.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Sunt un player inrait de World of Warcraft, am avut o perioada in care eram si addicted si imi doresct din tot sufletul ca, in cazul in care sunt acceptat intre voi, sa nu fiu dezamagit, sa nu va dezamagesc si sa fac cat mai mult progres alaturi de voi.

Acceptat!/w Prometerium ingame.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mironal3x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2013 16:14)
Joined: 01 Sep 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 01-09-2013, 16:53:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character: Fionah
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 2,3 pe zi 30 / sapt
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fionah
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Cel mai bun pentru damage
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Trebuie sa ai mereu dot's active, sa dai pyro cand ai proc si combustion cand ai cele mai multe doturi si sa apesi pe 2(fireball),
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am jucat pe oficial ca mage si resto shaman, am facut to ce se putea face mai putin Raggy Heroic
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): pe freakz, nu
13. Detalii PC***: dual core 2.66 intel, fx9600gt, 4gb ram
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: 1. E o guilda friendly, cunosc cateva persoane. 2. Ma intereseaza PVE. De ce sa nu fac pve cu o guilda friendly?
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): lucrez, iar in timpul liber imi fac de mancare, merg la sala, agat femei si joc wow (ultimele doua nu prea se impaca, stiu)
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atlantis94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2018 14:26)
Joined: 13 Jul 2013
Posts: 46, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 118.8
Votes: 4

 
Post Posted: 01-09-2013, 17:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
1. Nume character: Fionah
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 2,3 pe zi 30 / sapt
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fionah
8. Screenshot cu Interfata**:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum: Cel mai bun pentru damage
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Trebuie sa ai mereu dot's active, sa dai pyro cand ai proc si combustion cand ai cele mai multe doturi si sa apesi pe 2(fireball),
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am jucat pe oficial ca mage si resto shaman, am facut to ce se putea face mai putin Raggy Heroic
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): pe freakz, nu
13. Detalii PC***: dual core 2.66 intel, fx9600gt, 4gb ram
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: 1. E o guilda friendly, cunosc cateva persoane. 2. Ma intereseaza PVE. De ce sa nu fac pve cu o guilda friendly?
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): lucrez, iar in timpul liber imi fac de mancare, merg la sala, agat femei si joc wow (ultimele doua nu prea se impaca, stiu)
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):

Accepted /w Fortuna in-game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 16:15:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x