User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message20602
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 16-08-2015, 03:16:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de a aplica este necesar sa stiti cateva lucruri despre Unleashed:

1. Guilda doreste sa continue progresul avut pana acum si sa devina una dintre cele mai bune care au existat pe server
2. Atmosfera este deschisa si relaxata.
3. Raidurile se fac din placere nu din obligatie.
4. Daca nu sunteti deacord cu oricare punct din Regulament nu mai aplicati.
5. Nu ne intereseaza Recountul si suferinta.
6. Dorim playeri activi, nu facem afk army.



Ce asteptam de la cei care aplica:


1. Seriozitate in timpul raidului.
2. Sa fi sau sa incerci sa fi printre cei mai buni pe spec-ul/clasa ta.
3. Sa ai contul de joc legat de contul de forum altfel vei fi respins.
4. Minim 30 days played.
5. Minim 510 ilvl, full enchants&sockets.
6. Sa completezi corect si complet modelul de mai jos




Model de aplicatie


Quote:
1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl):
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***
12. Detalii PC****.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

*Linkul va fi postat de genul acesta: https://armory.freakz.ro/character/genesis/hac (asigura-te ca ai main spec si pve items echipate cand dai logout).
**Screenshot-ul trebuie sa fie dintr-un raid in care sa se observe in totalitate interfata.
***Incercati sa nu activati casute ale guildelor prin care ati fost. Dorim sa stim perioada cat ati activat in acele guilde si motivele pentru care ati decis sa le parasiti.
****Detaliile importante doar. Nu puneti full pc/laptop specs, nu de acest aspect suntem interesati. Nu recrutam playeri care nu pot avea un fps decent intr-un raid de 25h, nu au microfon functional sau internet stabil.


Persoanele avizate de a raspunde in aceasta sectiune sunt:
Hac, Dedric, Hordroc.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.



Last edited by madau on 17-12-2015, 06:30:43; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mothanu2015

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2015 22:42)
Joined: 20 Aug 2015
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.1

 
Post Posted: 20-08-2015, 13:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru Gabriel
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 5 ore cu exceptii
4. Clasa: Saman
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Enha 495 / ele 480
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/belyalz
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***
12. Detalii PC****.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 20-08-2015, 14:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Belyalz respins , aplicatie incompleta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shamen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2017 20:36)
Joined: 06 Jul 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 25.2
Votes: 2

Post Posted: 23-08-2015, 01:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: andrey
2. Varsta: 22
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 2-3 ore zi
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): elemental 500
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/reghar
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place si este foarte utill
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
joc cu elemental blast la cd , lava burst la cd , flame shock permanent pe target .. la stats dupa mine ar fi
15 % hit > intelect > haste > mastery > crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).inainte eram boomkin dar am jucat putin pe cataclysm si am inceput sa joc shaman de pe mop
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** .. evolution .. lipsa progres
12. Detalii PC****. 970gtx , i5 4570k m 8gb ddr3 ,monitor 2560x1400
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? pentru o experienta pve buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt student la informatica anul 1 momentan fara servici
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
inte
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://postimg.org/image/ixmq25cnz/full/

este un ss mai vechi dar sper sa fie ok ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hattred

[the Proven Healer]



Status: Offline
(since 26-03-2019 16:34)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 438, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 146.7
Votes: 25

 
Post Posted: 23-08-2015, 02:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shamen wrote:
1. Nume IRL: andrey
2. Varsta: 22
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 2-3 ore zi
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): elemental 500
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/reghar
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place si este foarte utill
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
joc cu elemental blast la cd , lava burst la cd , flame shock permanent pe target .. la stats dupa mine ar fi
15 % hit > intelect > haste > mastery > crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).inainte eram boomkin dar am jucat putin pe cataclysm si am inceput sa joc shaman de pe mop
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** .. evolution .. lipsa progres
12. Detalii PC****. 970gtx , i5 4570k m 8gb ddr3 ,monitor 2560x1400
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? pentru o experienta pve buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt student la informatica anul 1 momentan fara servici
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
inte
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://postimg.org/image/ixmq25cnz/full/

este un ss mai vechi dar sper sa fie ok ..

Acceptat! Whisper in game.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 23-08-2015, 13:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt deschise pentru:

Death Knight Blood

Druid Feral / Balance

Priest Shadow

Hunter Marksmanship / Survival

Monk Mistweaver

Shaman Restoration

Warlock Destruction


Minim 495 ilvl, full enchants&sockets.
Legaþi cont-ul cu cel din joc.
Daca nu sunteti deacord cu oricare punct din Regulament nu mai aplicati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Atarxy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2015 19:27)
Joined: 04 Aug 2014
Posts: 13, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 12.4
Votes: 1

 
Post Posted: 25-08-2015, 21:14:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel
2. Varsta: 19
3. Localitate: Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : depinde de zi , in jur de 5 ore pe zi .
4. Clasa: Monk / mw
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Main : Mistweaver 499 , off : BM : 484
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/surriken
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am vrut sa incerc ceva nou , si mi-a placut monk healu deoarece este usor de jucat si frumos .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Ca monk in general poti juca cum iti este mai convenabil deoarece ai multe talente care iti dau de ales in functie de gearu pe care il ai.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Am inceput sa joc pe freakz de pe cataclysm , jucand ca tank . Experienta in pve a inceput dupa ce am cunoscut un baiat care m-a carat la raiduri si m-a invatat ce este (PVE) . In general raidurile de pe cata au decurs ok, desi nu am apucat sa fac full progres heroic din alte motive
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** Divinity ( in guilda a fost frumos , pana cand a inceput GM sa injure ca nu ii iese Will pe hc .. totu a trecut cu vederea pana cand a inceput din nou , asa ca m-am hotarat sa dau gkick + neseriozitatea care era in guilda ) , Hkp ( am dat leave la hkp deoarece a fost o perioada cand nu puteam intra cateva zile pe wow , chiar daca anuntam , m-am hotarat sa dau gkick ca sa nu incurc lumea aiurea ) , Council ( stiind ca pe cata era o guilda frumoasa si buna am vrut sa incerc dar dupa 1 saptamana de stat in guilda am observat ca faceau grupe pentru normale . -_- .. )
12. Detalii PC****. Procesor : intel- core@i5 , Placa video : Nvidia -4gb , Microfon , Casti ( Fps 40+ la 25h , 60+ 10h )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? : Doresc sa ma alatur deoarece Unleashed a inceput sa devina o guilda foarte buna din punct de vedere pve cu oameni capabili de progres )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Viitor student , timpu liber il petrec acasa sau cu prieteni prin oras ! O mica pasiune este pescuitul .
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Mentionez ca la Screenshot nu am avut alta poza recenta dintr-un raid( chiar poza in vedere este veche cu 1 luna , am pus-o doar pentru addonuri )
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.] ---



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 25-08-2015, 23:23:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Atarxy /w un ofiter cand esti on



Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sparkugz123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2015 15:43)
Joined: 19 Aug 2015
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -35.5
Votes: 1

Post Posted: 01-09-2015, 12:00:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:elvis in game sparkugz
2. Varsta:22
3. Localitate:Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 10/11 ore pe zi
4. Clasa:destro warlock
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl):Destro 511
6. Link Armory*https://armory.freakz.ro/character/genesis/sparkugz:
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/GHcrjrE.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place destro warlock doarece jucasem pe retail mop si imi placea ft tare -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).pai im primul rand am 2 rotatii pe care le folosesc.... momentan nu am gemuriile cu 80 mastery si 160 critical - am facut niste teste si nu se merita cu gemuriile ce le am acum... la inceputul encounterului fac prepot de potion of the jade serpent+ Dark soul (am doua 2 dark soul deoareve joc cu archimonde darkness:D) apoi am curse of elements pentru damage increase by 5% asta daca sunt intrun raid si nu am rogue apoi imi pun 1 immolate 1 incinerate 2 conflagrate ca sa imi iau procuriile de la enchanturi/trinkete imi dau burstu si dau chaos bolt
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).am inceput sa joc wow de pe cata aici pe freakz am un prieten la alianta Rici el ma corupt ca sa spun asa sa joc wow apoi cand a bagat freakz 4.3.4 erau prea multe buguri si am plecat pe retail ..pe retail deja aparuse mop ul -
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***am fost in evolution si acum sunt in homwsweethome momentan daca imi veti acepta aplicatia voi da leave din evolution am iesit din vina lui reghar
12. Detalii PC****.intel(R) Core(TM) I5-2500 [email protected] turbo boost la 3.7 GHz 4 gb ddram 3 de la hyperX blue,Placa Video Amd Assus r7 moel 265 memory ram 2gb ddram 5/265 de biti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?pai as dori sa fac cat mai mult progress momentan am doar :msv 5/6 hc full normal run ToeS 4/4n si 3/4 hc,HoF am doar galaus ala pe hc facut... consider ca seriozitatea si sa fi punctual pentru raiduri .. sa ajuti lumea daca poti si sti sa oferi ajutorul sa fi sociabil sa nu fi misogin .. si arogant .. si sa fi ascultator sa nu vorbesti prea mult si cel mai important : Cunoasterea scriptului la raid/boss
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)momentan nu lucrez astept sa imi vina niste documente del a registrul comertului si de la finante pentru deschiderea unei agenti de modeling
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).as dori sa intru si eu in guilda voastra mi se pare foarte serioasa si se fac multe raiduri
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buff no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/0WyFLq2.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 01-09-2015, 12:55:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sparkugz acceptat
/w ingame pentru invite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ticaneis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2016 07:00)
Joined: 24 Oct 2014
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 16.2
Votes: 2

 
Post Posted: 19-09-2015, 12:52:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: raluca
2. Varsta: 29
3. Localitate: spania


4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?

4-5h/zi 4-7z/saptamana

4. Clasa:

Priest

5. Main Spec/OFF spec (si ilvl):

Discipline

6. Link Armory*:

https://armory.freakz.ro/character/genesis/pitickutz

7. Screenshot cu Interfata**:

http://i57.tinypic.com/2el5zx0.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Pt ca nu am avut ocazia sa joc disci priest pana acum , si faptul ca majoritatea serverului a optat pt disci din motivul , ca au restaurat mana , asa cum trebuia sa o faca de la bun inceput ,
lumea s-a obijnuit prost cu mana infinit si acum putini sunt cei care joaca holy ,sa fiu sincera n-am incercat sa joc holy . mia placut discii mai mult pt ca am crescut pe specu asta , desi nici acum nu stiu exact cu ce se mananca discipline totusi imi dau silinta sa invat clasa , mai bine , nu ma astept la nici-un invite din partea voastra dar m-am gandit ca nu ar strica daca as aplica , inca nu am minimum de ilvl dar sunt pe drum,5 puncte distanta ..

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

fiecare player joaca clasa asta dupa cum s-a obijnuit eu , de exemplu combin cateva referinte de pe blizard cu cateva de pe freakz , nu joc blocata pe un profill si gata ala e sau nu , mereu incerc sa-mi imbunatatesc abilitatile acolo unde alte dati am dat fail .in momentul de fata joc la crit si mastery..pt ca joc la 5 archangel, pt dmg si mastery pt absorbs , sigur va ve-ti intreba de ce va mai pierdeti timpul sa-mi cititi aplicatia , ei bine uitati si raspunsul , nu ma dau batuta cu una cu doua , chiar daca ma refuzati acum , am sa revin - ma da-ti afara pe usa intru pe geam -


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).

Am inceput sa joc wow la varsta de 20 de anisori , pe vremea respectiva se lansase deja tbc , la inceput am jucat druid -feral tank feral dps balance si heal.apoi am jucat paladin urmat de aceasi consecventa , tank dps heal , apoi mi-am facut hunter si shaman , sa incerc si alte clase , cand sa bagat lk mi-am facut dk ca toata lumea , pt nu stiu ce motiv mi-a placut mereu sa stau in fata adica tank , dupa vreo trei expansiuni m-am decis sa incerc extrema ,adica heal am jucat doua expansiuni adica cataclysm si mop , si de-atunci am ramas intre tank si heal , n-am sa mint n-am de ce , inca imi place sa tankez si tin sa cred ca ma pricep cat de cat , cu healul inca sunt la stadiul incepator , nu cunosc atata de bine clasa pe care o joc , si nu ma joc wow din termeni , hps sau mps sau cum se mai cheama pur si simlu ma joc de fun , de atmosfera nu pt detaliile caracterului , ca pana la urma jocul asta ca oricare alt mmorpg da`asta a fost creeat ca sa te joci de fun nu sa te perfectionezi in detaliile comenzilor sau abilitatilor , da nu zic ca nu tre sa-ti cunosti clasa , dar nici sa fii super tocilar la un joc , sa fim realisti , voi de ce jucati , jocul asta nu ca sa va recreati , sau il jucati cu gandul ca intr-o zi veti devenii eu stiu ce mari inventatori de mmorpg-uri si tre sa stiti fiecare chichita legata de joc si de caractere, speluri si alte mantocherii..
In fine , revenind la experienta mea cam in asta consta si motivul pt care joc wow ,

11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***

berserkers, am fost data afara nici acum nu am aflat motivul , am fost 2 zile offline .

12. Detalii PC****.

http://i59.tinypic.com/11jxmye.png

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?

motivul pt care am aplicat , este unul simplu si sincer , imi doresc ca oricare alt player sa evoluez , normal , dar tot odata , consider ca in aceasta guilda pot gasii suportul de care am nevoie , cum am mai mentionat mai devreme nu ma astept la un invite stiind ca inca nu am minimum ilvl pe care-l cereti , dar sper ca macar sa pot intreba pt un sfat doua trei unu dintre priestii discipline de la voi din guilda pt a-mi imbunatatii stilul de joc ...

ceea ce consider important intr-o guilda nu conteaza ca e pve sau pvp , conteaza ambianta si intelegerea intre jucatori , daca exista acea conexiune , care usureaza munca tuturor atunci aceea este o guilda , o guilda nu inseamna o adunatura de jucatori , intr-o oala si aia e. Nu ca sa fii o guilda tre sa fie intelegere si comunicare , adica "toti pt unu-unul pt toti" ,stim cu toti de unde provine aceasta replica ,o guilda = o uniune .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Buna ma cheama Raluca , dupa cum bine stiti majoritatea cu care am mai avut placerea sa jucam si in alte guilde , alianta sau hoarda , am 29 de ani , sunt casnica locuiesc in tarancon /spania , am timp de joc destul de multicel , dat fiind ca momentan nu lucrez, sunt o persoana foarte perseverenta nu renunt usor , imi place sa ma contrazic asta e puru adevar , sunt incapatanata , foarte capoasa uneori pot devenii foarte enervanta , alteori razi de prapadesti cu mine , am extreme cum de altfel toti avem putini sau mai deloc recunoastem asta , de obicei tin sa iasa ca mine , ma oftica cand aud persoanele in jurul meu ca vorbesc fara sa cunoasca cauza , nu-mi plac lingusitorii , nu agreez mincinosii , imi place sa fiu o persoana cinstita si onesta pana la capat nu-mi place sa mint , si nu-mi place sa discut despre viata mea personala pe un joc de genu asta unde majoritatea sunt copii si putini gandesc ca o vorba spusa aiurea poate ranii enorm o persoana , pt ca desii stiu ca e doar un joc vorbele dor si adesea , te pot determina sa nu te mai joci cand observi ca majoritatea nu fac altceva decat sa te jigneasca ..cam asta sunt , imi pasa de mine si de cei din jurul meu si nu-mi plac oamenii fara dicnitate ..persoanele astea nu merita respect , asta e parerea mea.

15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).

Daca va ve-ti uita pe aceasta aplicatie , ve-ti observa ca am majoritatea caracterelor la alianta , si putin mai imbracate ca acest caracter , dupa cum am mentionat in descrierea de expansiuni , mi-a placut tankul si de aceea ve-ti vedea ca am un tank paladin si un tank dk , printe altele ...joc putin din toate momentan pt ca inca nu mi-am gasit o comunitate unde sa numai ma simt judecata si sa pot juca din placere , pana acum am gasit fie guilde unde leaderii erau cu nasu pe sus , fie ofiterii guildei insultau playerii , inca ma mai intreb mai exista vreo guilda unde sa nu fie atatia copii cu grade de zei ?!

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Multumesc ,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 19-09-2015, 14:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ticaneis - accepted.
Cere inv unui ofiter cand esti on.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nymus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2015 13:02)
Joined: 16 Jul 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 6.1

 
Post Posted: 23-09-2015, 02:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)4-5
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl):Retribution 498
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/nymus nu stiu dece arata pe arnory arata 468
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/KKVRH4c
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc ret din cata si tot imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Execution Sentence la cd, inqisition sa fie in permanenta(cu minim 3 holy power),la gems str haste sunt prioritare, secundare sunt hit si exp daca nu ai cap facut, 7.5% hit si exp cap porma haste cu crit ( ca mastery nu se justifica pe phase asta)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Am inceput sa joc Wow din Tbc dar pe alt server
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Ad Infinitum( lipsa progres)
Old Renegades (inactivitate)
12. Detalii PC****. i7 3770 Gigabyte GTX680 SoC 8gb ram(1600 mhz) windows 7 ultimate x64
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?Ca orice alt player care doreste sa faca progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, timpul alocat wow-ului variaza in functie de programul pe care il am
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Nu am
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/l2Ejk8U

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 23-09-2015, 07:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nymus - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulifer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2020 23:44)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 11.2
Votes: 1

  Iulifer 
Post Posted: 09-10-2015, 22:49:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: iuli
2. Varsta: 16
3. Localitate: valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am timp fix
4. Clasa: war
5. Main Spec/OFF spec: arms/prot
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Tterry
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/612wsu011/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Am ales sa joc arms deoarece da crit mare in timp ce da si foarte rapid atat single target cat si aoe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stats este crit->haste procuie Talentele se fac dupa bunul plac, nu putem obliga o persoana sa joace cu un anumit build de talente daca i se pare mai ok altfel, ca rotatie eu incep mereu cu battle shout-> charge-> collosus smash-> burst si de aici continuu cu mortal strike-slam
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat war si vanila si pe cata dupa 4.0.3in coace mare progres avand atat pe 4.3. cat si pe 4.0
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) heaven(kick) inl(sa destramat)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? lDeoarece este unua din putinele guilde de pe Freakz capabile de raiduri serioase.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt la liceu,iar in timpul liber prefer sportul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Doresc sa mentionez ca pe Armory am 494 ilvl, dar acolo nu arata si upgreade-urile pe el am 498

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 24-04-2024, 21:54:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x